Ile piłkarze San Antonio Spurs zarabiają w sezonie 2026–27? Poniżej znajdziesz pełną listę gwarantowanych i niegwarantowanych kontraktów, a także różne opcje związane z bezpłatną agencją dla San Antonio Spurs. Z 18 zawodnikami mającymi kontrakty i 3 dwustronnymi kontraktami, San Antonio Spurs mają listę płac wynoszącą 198 279 967 dolarów na podstawie aktywnych kontraktów w sezonie NBA 2026-27, pod rządami De’Aarona Foxa — oto wszystko, co musisz wiedzieć.
Szybka analiza płac San Antonio Spurs na sezon NBA 2026-27
- Lista płac dla aktywnych kontraktów: 198 279 967 dolarów
- Stanowisko w odniesieniu do pułapu wynagrodzeń (164 961 000 dolarów na sezon 2026–27) : 66 212 962 dolarów powyżej górnego pułapu wynagrodzeń
- Pozycja w stosunku do fartucha Premier (209 015 000 dolarów) : 8 035 033 dolarów poniżej pierwszego fartucha
- Pozycja względem Drugiego Fartucha (221 686 000 dolarów) : 20 706 033 dolarów poniżej drugiego fartucha
- Najlepiej opłacany gracz: De’Aaron Fox (49 488 300 dolarów)
- Kontrakty niegwarantowane w tym sezonie: 0 graczy
- Opcje zawodników na koniec sezonu 2026–27: 0 graczy
- Opcje zespołu na koniec sezonu 2026-27: 3 graczy
- RFA na koniec sezonu 2026-27: 0 graczy
- UFA na koniec sezonu 2026-27: 3 graczy
Pełna tabela wynagrodzeń zawodników San Antonio Spurs
| ODTWARZACZ | MACZANKA. | WIEK | 2026-27 | 2027-28 | 2028-29 | 2029-30 | 2030-31 | 2031-32 | 2032-33 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| De’Aarona Foxa | PG | 29 | 49 488 300 dolarów | 53 447 364 dolarów | 57 406 428 dolarów | 61 365 492 dolarów | UFA | ||
| Devina Vassella | SG | 26 | 27 000 000 dolarów | 24 652 174 dolarów | 27 000 000 dolarów | UFA | |||
| Keldona Johnsona | SF | 27 | 17 500 000 dolarów | UFA | |||||
| Wiktor Wembanyama | C | 23 | 16 868 246 dolarów | 44 000 000 dolarów | 47 520 000 dolarów | 51 040 000 dolarów | 54 560 000 dolarów | 58 080 000 USD (PO) | UFA |
| Juliana Champagnie’ego | SF | 25 | 15 350 000 dolarów | 15 000 000 dolarów | 14 650 000 dolarów | UFA | |||
| Tobiasa Harrisa | PF | 34 | 15 044 000 dolarów | 15 796 200 dolarów | UFA | ||||
| Dylana Harpera | PG | 20 | 12 989 040 dolarów | 13 607 760 USD (DO) | 17 172 994 USD (DO) | RFN | |||
| Łukasz Kornet | C | 31 | 10 450 000 dolarów | 9 900 000 dolarów | 9 350 000 USD (DO) | UFA | |||
| Zamek Stefana | PG | 22 | 10 015 920 dolarów | 12 670 139 USD (DO) | RFN | ||||
| Harrisona Barnesa | PF | 34 | 8 000 000 dolarów | UFA | |||||
| Cartera Bryanta | PF | 21 | 5 145 360 dolarów | 5 390 640 USD (DO) | 7 983 539 USD (DO) | RFN | |||
| Jayden Quaintance | C | 19 | 3 902 760 dolarów | 4 097 880 dolarów | 4 292 880 USD (DO) | 6 619 621 USD (DO) | RFN | ||
| Jordana McLaughlina | PG | 30 | 3 286 399 dolarów | UFA | |||||
| Tarris Reed Jr. | C | 23 | 3 076 920 dolarów | 3 230 520 dolarów | 3 384 480 USD (DO) | 6 102 218 USD (DO) | RFN | ||
| Malika Browna | PG | 23 | Dwukierunkowe | ||||||
| Ja’Kobi Gillespie | SG | 22 | Dwukierunkowe | ||||||
| Davida Jonesa-Garcii | SF | 25 | Dwukierunkowe | ||||||
| Malika Williamsa | C | 28 | Eksponat 10 | ||||||
| Taelon Piotr | G | 24 | Eksponat 10 | ||||||
| R.J. Davisa | SG | 25 | Eksponat 10 | ||||||
| Jona Elmore’a | G | 31 | Eksponat 10 |
Legenda:
- = Opcja gracza
- =Opcja zespołu
- = Ograniczony wolny agent
- = Nieograniczony wolny agent
- = Umowa nie jest gwarantowana
O czym należy pamiętać w przypadku kontraktów San Antonio Spurs
Zwykle więc, gdy widzisz kontrakt De’Aarona Foxa, twoje ciało jest oszołomione, a w niedozwolonych miejscach odczuwasz lekkie mrowienie. Ale w tej chwili problemy finansowe nie występują jeszcze w San Antonio. Victor Wembanyama ma swój ostatni sezon debiutanckiego kontraktu, Stephon Castle ma dwa, Dylan Harper trzy… Krótko mówiąc, zespół, który celuje w tytuł, ale ma dobry dystans do Fartuchy, to dobra wiadomość, ale do zobaczenia za dwa–trzy lata ze względu na bóle głowy.
Przypomnienie o rodzajach kontraktów NBA
Więcej terminów i szczegółów znajdziesz w naszym glosariuszu.
- Opcja gracza: opcja aktywowana przez gracza na koniec sezonu
- Opcja zespołu: opcja aktywowana przez franczyzę
- Zapytanie ofertowe: gracz jest wolny, ale jego zespół może dostosować się do oferty zewnętrznej
- UFA: gracz może podpisać, gdzie chce
- Umowa niezabezpieczona: franczyza może obciąć gracza bez płacenia mu reszty wynagrodzenia
- Dwukierunkowe: gracz porusza się pomiędzy NBA i G-League