Ile piłkarze Boston Celtics zarabiają w sezonie 2026–27? Poniżej znajdziesz pełną listę gwarantowanych i niegwarantowanych kontraktów, a także różne opcje związane z bezpłatną agencją dla drużyny Boston Celtics. Z 19 zawodnikami mającymi kontrakty i 2 dwustronnymi kontraktami Boston Celtics mają listę płac wynoszącą 198 722 406 dolarów na podstawie aktywnych kontraktów w sezonie NBA 2026-27, pod rządami Jaysona Tatuma — oto wszystko, co musisz wiedzieć.
Szybka analiza płac Boston Celtics na sezon NBA 2026-27
- Lista płac dla aktywnych kontraktów: 198 722 406 dolarów
- Stanowisko w odniesieniu do pułapu wynagrodzeń (164 961 000 dolarów na sezon 2026–27) : 43 030 480 dolarów powyżej górnego pułapu wynagrodzeń
- Pozycja w stosunku do fartucha Premier (209 015 000 dolarów) : 10 292 594 dolarów poniżej pierwszego fartucha
- Pozycja względem Drugiego Fartucha (221 686 000 dolarów) : 22 963 594 dolarów poniżej drugiego fartucha
- Najlepiej opłacany gracz: Jayson Tatum (58 456 566 dolarów)
- Kontrakty niegwarantowane w tym sezonie: 0 graczy
- Opcje zawodników na koniec sezonu 2026–27: 1 gracz
- Opcje zespołu na koniec sezonu 2026-27: 2 graczy
- RFA na koniec sezonu 2026-27: 0 graczy
- UFA na koniec sezonu 2026-27: 2 graczy
Pełna tabela wynagrodzeń zawodników Boston Celtics
| ODTWARZACZ | MACZANKA. | WIEK | 2026-27 | 2027-28 | 2028-29 | 2029-30 | 2030-31 | 2031-32 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jaysona Tatuma | PF | 28 | 58 456 566 dolarów | 62 786 682 dolarów | 67 116 798 dolarów | 71 446 914 USD (PO) | UFA | |
| Paweł George | SG | 36 | 54 126 380 dolarów | 56 586 670 USD (PO) | UFA | |||
| Derricka White’a | PG | 32 | 28 458 000 dolarów | 30 566 000 dolarów | 32 674 000 USD (PO) | UFA | ||
| Mitchella Robinsona | C | 28 | 15 044 000 dolarów | 15 796 200 dolarów | 16 548 400 USD (PO) | UFA | ||
| Sama Hausera | SF | 29 | 10 848 215 dolarów | 11 651 785 dolarów | 12 455 356 dolarów | UFA | ||
| Paytona Pritcharda | PG | 29 | 7 767 857 dolarów | 8 303 571 dolarów | UFA | |||
| Mike’a Conleya | PG | 39 | 3 876 529 dolarów | UFA | ||||
| Ron Harper Jr. | SG | 26 | 3 150 752 dolarów | 3 308 290 dolarów | 3 465 828 dolarów | 3 779 359 USD (DO) | UFA | |
| Chris Cenac Jr. | PF | 20 | 2 988 120 dolarów | 3 137 640 dolarów | 3 287 400 dolarów | 5 930 470 USD (DO) | RFN | |
| Hugo Gonzáleza | SF | 20 | 2 923 560 dolarów | 3 062 640 USD (DO) | 5 528 065 USD (DO) | RFN | ||
| Łukasz Garza | C | 28 | 2 801 346 dolarów | UFA | ||||
| Baylora Scheiermana | SG | 26 | 2 744 040 dolarów | 4 952 993 USD (DO) | RFN | |||
| Neemias Queta | C | 27 | 2 667 944 dolarów | 12 500 000 dolarów | 13 500 000 dolarów | 14 500 000 dolarów | 15 500 000 dolarów | UFA |
| Jordana Walsha | SF | 22 | 2 406 205 dolarów | 5 000 000 dolarów | 5 250 000 dolarów | 5 500 000 dolarów (DO) | UFA | |
| Amari Williamsa | C | 25 | Dwukierunkowe | |||||
| Dillona Mitchella | F | 23 | Dwukierunkowe | |||||
| Devina Cartera | PG | 24 | Eksponat 10 | |||||
| Haydena Graya | G | 23 | Eksponat 10 | |||||
| Gabe’a McGlotana | PF | 27 | Eksponat 10 | |||||
| Tuckera DeVriesa | F | 24 | Eksponat 10 | |||||
| Miłosz Uzan | PG | 24 | Eksponat 10 |
Legenda:
- = Opcja gracza
- =Opcja zespołu
- = Ograniczony wolny agent
- = Nieograniczony wolny agent
- = Umowa nie jest gwarantowana
O czym należy pamiętać w przypadku kontraktów Boston Celtics
Skala wynagrodzeń bardzo dobrze zarządzana przez Brada Stevensa i jego przyjaciół-księgowców. Dziękuję Neemiasowi Quecie, który był w ostatnim roku swojego debiutanckiego kontraktu, zanim otrzymał pensję adekwatną do jego talentu, nie dzięki Paulowi George’owi, który gra jak twoja ciocia Monique, ale zarabia 50 milionów na sezon. Jayson Tatum oczywiście wygrywa główną wygraną, a za resztę, naszym zdaniem, każdemu płaci się według godziwej wartości, z prawdziwym faworytem Paytona Pritcharda – tandemem Mike’em Conleyem za około 10 milionów za oba, to dobra promocja. Większość zawodników w składzie ma kontrakty na co najmniej dwa lata, co wystarczy, aby patrzeć w przyszłość i pracować, aby zapewnić sobie szansę na grę w play-offach.
Przypomnienie o rodzajach kontraktów NBA
Więcej terminów i szczegółów znajdziesz w naszym glosariuszu.
- Opcja gracza: opcja aktywowana przez gracza na koniec sezonu
- Opcja zespołu: opcja aktywowana przez franczyzę
- Zapytanie ofertowe: gracz jest wolny, ale jego zespół może dostosować się do oferty zewnętrznej
- UFA: gracz może podpisać, gdzie chce
- Umowa niezabezpieczona: franczyza może obciąć gracza bez płacenia mu reszty wynagrodzenia
- Dwukierunkowe: gracz porusza się pomiędzy NBA i G-League