Clippers PL

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Clippers PL

Wyciekły materiał z Battlefield 6 • Eurogamer.de

  • Zdjęcia, które wyciekły, pokazują potencjalne wrażenia z Battlefield 6
  • Pokazuje kokpit zaawansowanych technologicznie samolotów i nowoczesne miasto
  • Według znanego informatora, Toma Hendersona, zrzuty ekranu są prawdziwe

Zgodnie z aktualnymi plotkami ostateczna odsłona Battlefield może zostać ogłoszona jeszcze w tym miesiącu. Zrzuty ekranu przedstawiają teraz rundy, o których mówi się, że wyciekły z nadchodzącej strzelanki i już zapewniają wgląd w konfigurację.

Ponieważ jest to przeciek, obecnie nie uwzględniliśmy tutaj obrazów. Również z boku ImgurTam, gdzie zrzuty ekranu pojawiały się wcześniej, obrazy zostały faktycznie usunięte. Pod burzowymi chmurami i widokiem z nowoczesnego kokpitu to nowoczesne miasto robi niemal futurystyczne wrażenie. Pocisk można również zobaczyć przez przednią szybę.

Znany insider Tom Henderson, który w przeszłości dostarczył już wielu wiarygodnych informacji, potwierdza, że ​​mają to być prawdziwe zrzuty ekranu z gry:

Ta zawartość jest przechowywana na zewnętrznej platformie, która będzie ją wyświetlać tylko wtedy, gdy zaakceptujesz ukierunkowane pliki cookie. Włącz wyświetlanie plików cookie.

Jednak nowe zdjęcia należy w tej chwili uznać za popularne, ponieważ deweloper lub studio wydawcy nie skomentowało ich jeszcze oficjalnie. Gdy wkrótce pojawi się nowe Battlefield, możemy upewnić się, że zrzuty ekranu są prawdziwe.

Nawet rzekome ogłoszenie w tym miesiącu pochodzi „tylko” z przecieku samego Toma Hendersona. To, że wiosną muszą pojawić się nowe informacje o Battlefield, to jedno Oficjalne informacje Od EA, więc to nie potrwa długo.

Na razie nie ma ani oficjalnego tytułu, ani konkretnej daty premiery nowej odsłony popularnej serii strzelanek militarnych, ale gra ma być Jeszcze w 2021 roku Przedstawia. Dodatkowo w przyszłym roku pojawi się gra mobilna z serii, w której pojawi się Industrial Play Studio.

READ  Nowy grywalny zwiastun gry Ratchet & Clank: Rift Apart zawierający Lombax Rivet