Connect with us

Tech

WoW Patch 9.2.5 zostanie wydany 1 czerwca 2022 r.

Published

on

Zostało już wskazane, że WoW Patch 9.2.5 może zostać wydany 1 czerwca 2022 r. – A teraz jest oficjalne potwierdzenie od twórców Blizzarda. Dodając zawartość do aktualizacji, „oficjalnie” odkrywamy również, co niesie ze sobą łatka WoW 9.2.5. Należą do nich frakcyjny tryb wieloosobowy, misje krwawych elfów i krasnoludów Ciemnego Żelaza oraz Enigma Arena dla fanów PvP.

Jeśli chodzi o frakcyjny tryb wieloosobowy, twórcy z zespołu WoW wyraźnie stwierdzają, że „Gildie i działania z losowymi misjami graczy, takie jak bohaterskie lochy, potyczki lub losowe pola bitew, pozostają otwarte tylko dla jednej frakcji”. Można więc śmiało powiedzieć, że systemy gry na serwerze testowym WoW są jak przez związki zawodowe I kolejki Jest bardziej błędem niż funkcją. Poniżej znajdziecie wstępne informacje o aktualizacji do WoW (Kup Teraz ) Przeczytaj poprawkę 9.2.5.

sukcesy

 • Wszystkie osiągnięcia związane z profitami Covenant Sanctum są teraz widoczne i liczą się do łącznej liczby punktów osiągnięć twojej postaci, niezależnie od tego, w którym panowaniu twoja postać jest obecnie częścią. Jednak wszystkie postacie muszą należeć do przymierza, aby osiągnąć konkretne osiągnięcia przymierza.
 • Tower Striker wymaga teraz ukończenia Jailer’s Gauntlet: Level 4 (był to poziom 8).
 • Opis osiągnięcia maszyny tanecznej mówi teraz, że nagrodą jest gra.
 • Kontenery Anima wymagane do wykonania „Cal Strike” pojawią się po zresetowaniu starcia Generała Cala i „Crush Strike!” Immunitety nie są już anulowane.
 • Naprawiono błąd, który powodował, że frakcja Oświeconych nie liczyła się do postępu osiągnięcia Genialna reputacja.
 • Naprawiono błąd, który uniemożliwiał ukończenie osiągnięć „Wojna w Azeroth”.

Postacie

 • Usunięto redukcję doświadczenia zdobywanego w jednoczesnych grupach postaci z poziomów od 51 do 60.
READ  Wersja 2.3 będzie dystrybuowana z cyfrowym świadectwem szczepień

warstwy

Rycerz Śmierci

 • Naprawiono błąd, który sprawiał, że opłata za Bone Shield, którą zużył talent Tombstone, nie zmniejszała czasu oczekiwania w Bloodwalk o zamierzony czas trwania.

Czarodziej

 • Naprawiono błąd, który powodował, że umiejętność Kyriana, Scourge Obolus, dawała efekty śmierci i przetrwania, gdy została użyta przeciwko niektórym wrogom.

Wspólne instytucje

Gracze mogą zapraszać członków przeciwnej frakcji bezpośrednio do grupy, jeśli są przyjaciółmi BattleTag lub Rzeczywistym ID lub członkami wielofrakcyjnej społeczności WoW.

 • Zorganizowane grupy w Dungeon Finder dla Mythic Dungeons, rajdy lub rezydentne areny i pola bitew są otwarte dla uczestników obu frakcji. Jednak lider grupy może również zdecydować się na przyjęcie tylko kandydatów z tej samej frakcji.
 • Społeczności WoW mogą teraz grać jako między frakcjami, ale członkostwo w gildii jest nadal ograniczone do tej samej frakcji.
 • Aktywności losowego dobierania graczy, takie jak heroiczne lochy, potyczki lub losowe pola bitew, pozostaną oddzielone od frakcji.

Następujące przypadki nie mogą być podzielone na przecinające się frakcje:

 • Próba bohatera
 • Proces krzyżowców
 • Pokój Archiwów
 • Zamek Lodowej Korony
 • Zamek Braden
 • Oblężenie Boralosu
 • Bitwa pod Dazerlorem
 • Zamek Darkbreaker (ufortyfikowana wyspa wygnania)

Wieże i naloty

Pierwsze Muzeum

 • Kombinacje najazdów na cały świat są teraz dostępne na legendarnym poziomie trudności.

legendarny +

 • Wraz z wprowadzeniem instancji frakcji, osiągnięcie Cryptic Hero: Shadowlands Season 3 wymaga teraz podstawowego rankingu 0,1% najlepszych graczy w twoim regionie.

Przedmioty i nagrody

 • Znak Honoru Midwayers zwiększa teraz poziom Chwały Aktywnego Przymierza do 60 (z 40).
 • Mechanika łapania przyspiesza teraz zdobywanie Sławy do poziomu 60 (od poziomu 48).
 • Ukończenie następujących czynności jest teraz na 100% pewne, aby otrzymać 1 Sławę:
 • Legendarne lochy i kluczowe lochy
 • Torghast, poziomy 9-16
 • Pokonaj bossa rajdu w Shadowlands
 • Zwycięstwo na rankingowym polu bitwy
 • Skrzynie z nagrodami za połączenie zawierają teraz podwójną premię wdzięczności i wciąż powiększają się wraz z poziomem dyrygenta animy przymierza.
 • Cotygodniowa misja w Zereth Mortis „Skomplikowane wzorce” nagradza cię teraz Grateful Gifts.
 • Naprawiono błąd, który powodował, że przedmioty konwersji Sklepu Battle.net tymczasowo znikały z twojej talii.
 • Naprawiono błąd, który sprawiał, że zwierzę bojowe Jingle było wyświetlane jako „Nieznane” po przyzwaniu, a dodatki do wieńca i cukrowej laseczki nie były wyświetlane we właściwym rozmiarze w przewodniku po zwierzakach.
READ  Horizon Forbidden West – Trochę więcej śmiałości, więcej dobrobytu (zadania rozwiązane) • Eurogamer.de

PvP

Nowa Arena: Enigma Crokebel
Bójka: Mieszana

 • Naprawiono błąd, w którym niektóre umiejętności nie były usuwane z graczy podczas zmiany ról.
 • Naprawiono błąd, który powodował, że runda nie resetowała się poprawnie, jeśli gracz po obu stronach walki wręcz zginął w tym samym czasie.

Rycerz Śmierci

 • Zwiększono redukcję obrażeń w magii bojowej do 50% w PvP (było 20%).
 • Usunięto kopułę talentu starożytnego cienia w trybie PvP.

Czarodziej

 • Demon Hug zwiększa teraz twoją wytrzymałość o 20% w PvP (było 10%).
 • Demoniczna tarcza talentów PvP została usunięta.
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Tech

Jak banki mogą nadal kontrolować kwestię ESG

Published

on

Przez Christiana Kirchnera

Czy znowu było z zrównoważonym rozwojem? Najpierw ogólnobranżowy szum wokół wszystkich spraw związanych z ESG – a potem kwestia „greenwashingu” w DWS: temat dobrobytu rzadko okazuje się tematem ryzyka w tak krótkim czasie.

I teraz???

Jedno jest pewne: w przyszłości nie będzie to tak łatwe, jak niektóre banki, fintechy i firmy inwestycyjne osiągnęły pod względem ESG w ostatnich latach. Ponieważ 1.) administrator teraz przygląda się bliżej. Ponieważ 2.) Dzięki „klasyfikacji UE” wkrótce pojawi się pierwsza normalizacja regulacyjna w codziennym doradztwie. I nie zapominaj, ponieważ 3.) Zbliżająca się recesja może sprawić, że dostawcy i inwestorzy wkrótce nie będą pierwszymi, którzy zadają sobie pytanie, patrząc na Fundusz X lub Fundusz Y: Jak duże jest w rzeczywistości środowisko? Ale: czy nadal w ogóle działa?

Konkluzja: Sektor finansowy musi ponownie przemyśleć zrównoważony rozwój. Ale co to dokładnie oznacza? O tym pytaniu rozmawiamy w dzisiejszym „Podcaście dla partnerów” z Ralphem Hientzschem z Consileon*. oto jesteśmy:


* Należy do Consileona Do „Doskonałych Partnerów” Finanz-szene.de. Więcej o modelu partnerskim znajdź tutaj.

READ  Trendy w procesorach 2022: AMD kontra Intel
Continue Reading

Tech

MSI Crosshair 15 B12U – MSI Crosshair 15

Published

on

Nie da się ukryć, że nawet dzisiejsze laptopy do gier znajdują się w dość nietypowym miejscu. Zaprojektowane z myślą o przenośności, ale nadal świetne do grania, urządzenia te znajdują się na kursie kolizyjnym z grami opartymi na chmurze, które stają się obecnie coraz bardziej popularne. Ale to nie znaczy, że laptopy do gier są w jakikolwiek sposób złe. I odwrotnie, istnieje wiele systemów, które mogą służyć podwójnemu celowi pracy i zabawy, gdy jesteś z dala od komputera stacjonarnego lub konsoli do gier, a przyjrzenie się aktualnej ofercie MSI pozwoli ci tylko rzucić okiem na ogromny zasięg produktu Kategoria. W tym celu w ciągu ostatnich kilku tygodni testowałem jeden z laptopów do gier MSI, Crosshair 15 B12U, zaprojektowany i związany z Rainbow Six: Extraction. Na szczęście podobieństwa tkwią tylko w jego wyglądzie fizycznym.

Ponieważ ten laptop jest bardzo wydajny i ma wewnątrz sprzęt, aby móc uruchamiać najnowsze gry wideo przy wysokich ustawieniach graficznych, bez zmniejszania lub braku szybkości klatek i płynności. Testowany przeze mnie system zawierał procesor 12. generacji Intel i7-12700H kompatybilny z kartą Nvidia GeForce RTX 3070 i 32 GB pamięci RAM. Nie trzeba dodawać, że jest to dość kompetentny zestaw technologii pod maską, wystarczająco potężny, aby uruchomić Forza Horizon 5 na grafice Extreme i nadal utrzymywać 80 klatek na sekundę, lub tak, że możesz dostarczyć hordy chaotycznych błędów w A Plague Tale: patent z maksymalnych opcji graficznych bez zauważalnego spadku liczby klatek na sekundę. Och, to wszystko dzieje się podczas grania w dowolną grę i przy pełnym rozciągnięciu ekranu o rozdzielczości 2560 x 1440 pikseli, który może osiągnąć nawet 165 Hz, jeśli przedkładasz wydajność nad jakość.

Ale chociaż Crosshair 15 odgrywa imponującą rolę, warto zauważyć, że wszystko to jest zasilane elektrycznie. I z różnych powodów. Oczywistą rzeczą jest to, że uruchamianie każdego komponentu w jego granicach całkowicie wyczerpuje baterię, co oznacza, że ​​nie będziesz miał dużo czasu na grę przed śmiercią. Ale jest to obecnie dość powszechny problem w laptopach do gier. Innym powodem, dla którego zawsze będziesz chciał ładować ten laptop, jest to, że gdy tego nie robisz, wydajność spada niewiarygodnie. Weźmy ponownie za przykłady Forza i A Plague Tale, dwie gry, które rzucają wyzwanie na swój własny sposób. Jeśli grasz bez dodatkowego zasilania, które pomaga Crosshair 15, obie gry staną się niewiarygodnie niestabilne i wolne, do tego stopnia, że ​​będzie to jak próba grania w zwolnionym tempie z powodu liczby klatek na sekundę, która spadła do nierozsądnie niskiej liczby . Chodzi o to, że nie oczekuj, że użyjesz Crosshair 15 w pełni w podróży, ponieważ po prostu nie wytrzyma.

READ  Wersja 2.3 będzie dystrybuowana z cyfrowym świadectwem szczepień

Szczerze mówiąc, i tak nie polecałbym grać w podróży z tym laptopem, ponieważ po przekroczeniu granic możliwości wewnętrzni fani sprawiają, że wygląda to tak, jakby myśliwiec startował do bitwy. Jest bardzo głośny, co jest produktem ubocznym ciepła generowanego przez laptop i może rozpraszać, co jest rażącym problemem, zwłaszcza jeśli zamierzasz grać w gry z Crosshair 15, gdy leży on na kolanach. Nie mogę się powstrzymać, aby wyrazić współczucie tym, którzy spróbowali tego w szortach, ponieważ ja tam byłem i niestety tego doświadczyłem.

Reklama:

Celownik MSI 15

Nie ma wątpliwości, że celownik 15 B12U ma swoje demony, ponieważ są one bardzo wyraźnie obecne. Ale jeśli możesz to ominąć, a może po prostu chcesz, aby przenośny system działał i bawił się nim trochę lub dwa, nadal spełnia wiele właściwych zasad. Żywotność baterii jest wystarczająca i długa w przypadku korzystania z większości innych systemów. Ekran jest wysokiej jakości i zapewnia dobrą widoczność. A jeśli możesz ominąć neonowożółty schemat kolorów Rainbow Six: Odznaki ekstrakcji i wyglądu (może po prostu złapanie Essential Grid 15 jest właściwą drogą), ma bardzo subtelny design i korpus. To nie jest cienki ani lekki laptop, ale ze sprzętem, który go pakuje, nie spodziewałbyś się, że tak się stanie.

Biorąc pod uwagę, że Crosshair 15 B12U ma również prawie każdy port pod słońcem (różne USB-C, USB-As, HDMI, DC-In, gniazdo audio 3,5 mm i port Ethernet), w tym laptopie jest wiele uznania. Po prostu wiedz, w co się pakujesz, zwłaszcza gdy weźmiesz pod uwagę, że będziesz kaszleć około 1600 funtów, aby zdobyć jedną z nich.

Continue Reading

Tech

Miasto przyszłości – Monachium ma teraz „cyfrowego bliźniaka”

Published

on

Wirtualny Stadion Olimpijski w Monachium jest pokazany na tyle szczegółowo, że każdy kabel można zidentyfikować. Ciężarówki z Biurem Gospodarki Odpadami działają tylko wtedy, gdy pojemniki na zużytą odzież z czujnikami są naprawdę pełne. To tylko dwa przykłady tak zwanego „cyfrowego bliźniaka” stolicy Bawarii.

Ogromne zbiory danych są przetwarzane za pomocą dronów i czujników Wzmacniacz lub Wirtualna rzeczywistość Zbierano, obliczano, przetwarzano i przechowywano. Monachium chce też stać się neutralnym dla klimatu do 2030 roku. W piątek zaprezentowano najnowsze projekty „cyfrowego bliźniaka”.

 • Wszystkie najnowsze wiadomości z Monachium i Górnej Bawarii tutaj.

Odkryj każdy kabel na Stadionie Olimpijskim za pomocą prywatnego drona

pierwsze piętro w strefa kreatywności w Monachium. Florian Bernhard z monachijskiego okręgu miejskiego wyświetla na dużym ekranie obrazy Stadionu Olimpijskiego z drona. Wraz z kolegami ustawił obok niego prywatny samolot Topcon Falcon 8+.

Możesz zobaczyć wirtualne obrazy stadionu na ekranie, które stają się coraz bardziej szczegółowe w miarę zbliżania się kamery. Cecha szczególna: w przeciwieństwie do tradycyjnych zdjęć z drona z góry, specjalne urządzenie oferuje również wgląd pod dach namiotu. Kamera toczy się między rzędami krzeseł. Dzięki tym szczegółowym informacjom można zidentyfikować każdy kabel, co może być również ważne na przykład podczas planowania ważnych wydarzeń. Jest to więc szczegółowy wirtualny obraz wyjątkowego miejsca w Monachium – tak zwanego „cyfrowego bliźniaka” Stadionu Olimpijskiego.

Dane służą jako uzupełnienie regularnych badań lotniczych obejmujących całe miasto. Do bazy włączane są również inne miejsca i obiekty w stolicy stanu. Jednak Stadion Olimpijski był szczególnie złożony ze względu na swoją szczególną architekturę. Wirtualny pokaz trwał około miesiąca, wyjaśnia urzędniczka miasta Christina Frank. Sam komputer potrzebował półtora tygodnia na ocenę i obliczenie ogromnego zestawu danych.

„Cóż, to stosunkowo złożony projekt, ale Stadion Olimpijski był również jedną z najbardziej złożonych rzeczy, jakie miasto miało do zaoferowania”. Christina Frank, burmistrz miasta Monachium

Inteligentna zbiórka starych ubrań: ciężarówki jeżdżą tylko wtedy, gdy kontenery są pełne

Kilka metrów dalej inny pracownik miejski, Jonas Wehr, zaprezentował kolejny „podwójny cyfrowy” projekt: inteligentne pojemniki na stare ubrania.

READ  Life is Strange: True Colors z Square Enix Presents

Aby Monachium stało się neutralne dla klimatu najpóźniej w ciągu ośmiu lat, konieczne jest również ograniczenie przejazdów ciężarówkami na terenie miasta. W projekcie pilotażowym stare pojemniki na ubrania zostały wyposażone w elektryczny wskaźnik poziomu. Czujniki przesyłają informacje do platformy danych. Na podstawie tych informacji planowana jest wówczas trasa rozładunku kontenera. Ciężarówki podjeżdżają do punktów zbiórki tylko wtedy, gdy kontenery są naprawdę pełne.

Podczas regularnej piątkowej wycieczki dwie ciężarówki musiały rozpocząć opróżnianie wszystkich kontenerów w Monachium, wyjaśnia Wehr. Dzięki czujnikom w kontenerach i odpowiedniej kolejności priorytetów jedzie teraz tylko jeden samochód, a do tego pokonuje znacznie mniej kilometrów. W ten sposób na dłuższą metę można zaoszczędzić również personel i godziny pracy.

Przykładem są czujniki w pojemnikach na zużytą odzież. Ciekawie stanie się tylko wtedy, dodaje urzędniczka miejska Christina Frank, jeśli już niedługo uda się w nie wyposażyć tradycyjne domowe kosze na śmieci. Oszczędność czasu będzie większa, ponieważ pracownicy będą musieli wysiąść z samochodu, aby opróżnić pojemniki na odpady domowe. W przyszłości ciężarówki będą jeździć tylko wtedy, gdy kontenery będą pełne co najmniej do połowy.

Obrazy: Przegląd regularnej piątkowej wycieczki podczas rozpakowywania starych ubrań (pierwszy obraz) w porównaniu z przeglądem Smart Tour z cyfrowymi czujnikami poziomu (drugi obraz)

Continue Reading

Trending