Clippers PL

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Clippers PL

Więcej niż telewizja sportowa: wkrótce wystartuje nowy bezpłatny kanał sportowy

W przyszłości eoTV stanie się bardziej nowym kanałem sportowym niż Sports TV. Wszystkie szczegóły dotyczące bezpłatnego kanału telewizyjnego na pierwszy rzut oka.

Z SEH Sports & Entertainment Holding Zeljko Karajica ma większość w obecnym nadawcy eoTV nabyty. Raymond Koehler, dyrektor zarządzający Grupy Motorvision, która przejęła stację wiosną 2020 roku, jest po jego stronie jako partner. Razem chcą teraz uruchomić kanał pod nową nazwą More Than Sports TV, ogłosiła w czwartek Grupa Motorvision.

Rozpoczęcie transmisji zaplanowano na 19 czerwca, równolegle do startu Europejskiej Ligi Piłki Nożnej. Mecz otwarcia pomiędzy Panthers Wroczlaw i Cologne Centurions zostanie pokazany na żywo. W premierowym sezonie wszyscy fani sportu powinni mieć możliwość wyczekiwania na mecze Ligi Kontynentalnej, które nie ograniczają się do ProSieben Maxx czy ran.de. Wszystkie mecze będą transmitowane w pełnej powtórce. Ponadto zostaną dodane inne formaty związane z Europejską Ligą Piłki Nożnej.

Co miesiąc nadawca chce również zaprezentować na żywo Mistrzostwa Niemiec MMA wraz z nocną walką. Widzowie powinni móc spodziewać się walk mistrza świata w kickboxingu Michaela Smolka, a także prelekcji, filmów dokumentalnych, klasyków mieszanych sztuk walki i nowego reality show Fighthouse.

Telewizja More Than Sports nadal koncentruje się na sportach motorowych

Dla wszystkich fanów e-sportu More Than Sports TV chce również oferować różne formaty, o czym świadczy obecna zapowiedź programu. Głównym tematem stacji pozostają także sporty motorowe. Motorvision Holding ma uzupełniać, podobnie jak eoTV, całodobowy program telewizyjny More Than Sports o transmisje, reportaże, dokumentację i klasyki z sektora rajdowego i motocyklowego. Polegają również na magazynach takich jak „Bike World” i „Biker Lifestyle” czy „Cars + Life” i „Road Wars”.

Metody odbioru

Zgodnie z zapowiedziami, More Than Sports TV dobiegnie końca fioletowy telewizori waipu.tv i Amazon Fire TV, Zattoo i Swisscom mogą być odbierane. Stacja powinna być w stanie dotrzeć do ponad 15 milionów gospodarstw domowych. W kolejnym kroku planowana jest również dystrybucja poprzez sieć kablową. Nowy nadajnik musi być również dostępny na czas za pośrednictwem własnej aplikacji, która nie jest niezależna od urządzenia. Do czasu premiery program obejmujący mecze na żywo z Ligi Europejskiej UEFA można oglądać za pośrednictwem istniejącej aplikacji eoTV. Można go pobrać bezpłatnie.W przyszłości nowy bezpłatny kanał telewizyjny będzie obsługiwany przez MV Sendebetriebsgesellschaft mbH w Monachium. Oprócz Zeljko Karajicy w skład zarządu wejdzie prezes Motorvision Raymond Koehler.

READ  Plany DAZN od lata: konferencje na zmianę i komentatorzy nieba

NB: Niektóre linki są linkami partnerskimi. Kupując przez ten link, DIGITAL FERNSEHEN otrzymuje niewielką prowizję. Nie ma to wpływu na cenę.