Connect with us

Top News

Wartości rynkowe Polska: Tylko Kosłowski powyżej – Plus Werter Credit Navroki

Published

on

Wartości rynkowe Polska: Tylko Kosłowski powyżej – Plus Werter Credit Navroki

320 aktualizacji

Transfermarkt.pl zaktualizował wartości rynkowe 320 ekspertów z PKO Ekstraklasy po dziesięciu meczach. Jedyny 17-letni i sześciokrotny reprezentant Polski z Boganstadt Kokbar Kozlovsky zanotował największą zakładkę i jest teraz numerem jeden. Poszukiwany talent pomocnika zostanie podwyższony o 3 do 8 milionów euro i jest teraz jednym z czterech najcenniejszych młodych mężczyzn w swoim wieku na świecie (przegląd). Na Mistrzostwach Europy w czerwcu został najmłodszym zawodnikiem w historii rozgrywek.

– Od miesięcy jest numerem jeden w Polsce. W swoim wieku jest niesamowicie daleko w rozwoju i jest już narodowym zawodnikiem, który zaliczył dwa solidne występy na Mistrzostwach Europy. Kosłowski był używany w dwunastu meczach (trzy gole / dwie asysty). ) we wszystkich rozgrywkach w tym sezonie.

Koslowski tylko wyżej: najcenniejsi eksperci PKO Ekstraklasy

5Michał Izaak | Lech Bozon | Wartość rynkowa: 2,5 mln b

& Kopiuj Obrazy Imego

5 Mateusz Żukowski | Lechia Gdańsk | Wartość rynkowa: 2,5 miliona

& Kopiuj Obrazy Imego

5 Filip Mladenovic | Legia Warszawa | Wartość rynkowa: 2,5 miliona

& Kopiuj Obrazy Imego

5 Igor Kardin | Legia Warszawa | Wartość rynkowa: 2,5 miliona

& Kopiuj Obrazy Imego

4 Lupomir satka | Lech Bozon | Wartość rynkowa: 3 mln. Krowa

& Kopiuj Obrazy Imego

3Lukinhas | Legia Warszawa | Wartość rynkowa: 3,5 miliona

& Kopiuj Obrazy Imego

2 Jakub Komiński | Lech Bosnan | Wartość rynkowa: 6 milionów

& Kopiuj Obrazy Imego

1 Kokpar Kosłowski | Bogań Szczecin | Wartość rynkowa: 8 milionów

& Kopiuj Obrazy Imego

Tymczasem Jakuba Kamińskiego, 19-latka, którego wartością rynkową poprzedzał Kozlovsky, awansuje lider ligi Lek Bose, który jest obecnie drugim najcenniejszym ekspertem w lidze. Dla napastnika jest to od 1 do 6 milionów euro. Polska U21 International, dążąc do pierwszych mistrzostw w swoim klubie od 2015 roku, uzbierała cztery gole i cztery asysty. Z wartością zespołu 32,8 mln euro „Coljorz” jest najcenniejszą drużyną w Polskiej Izbie Lordów.

READ  WP Radio zostało uruchomione w Polsce

Za nimi obrońca tytułu Legia Warszawa z łączną kwotą 27,73 mln euro, a wielu graczy stawia na plus. W zestawie Werter Bremen, w tym Mark Nowroki (20) i ulepszony ze 175 000 do 700 000 euro. Urodzony w Bremie obrońca z polskimi korzeniami jest jednym ze zwycięzców Ligi Europy przeciwko Spartakowi Moskwa i Leicester City w stolicy.

„Pobiegł na ziemię i był na warcie” – wyjaśnia Sroka. Rekordowi mistrzowie Polski mają w umowie wypożyczenia opcję wykupu, która potrwa do końca sezonu, czyli 1,5 1,5 mln. „Na razie Navroki został ulepszony o kilkaset tysięcy euro, ale ma dużo energii wstecznej”, mówi Sroka. Największy procentowy skok dokonał 19-letni Mathews Zhukovsky z Lechii Gdańskiej, zwiększając swoją wartość rynkową z 0,2 do 2,5 mln euro o 1150 proc.

Tak działają wartości rynkowe giełdy

Wartości na giełdzie zajmują się wartościami w szczegółowych dyskusjach, biorąc pod uwagę różne modele cenowe oraz silne zaangażowanie społeczności rynku giełdowego. Wartości rynku giełdowego w rzeczywistości nie są równoznaczne z opłatami transakcyjnymi płaconymi na całym świecie.

Celem nie jest przewidywanie ceny, ale oczekiwana wartość. Przy badaniu wartości rynkowej do pewnego stopnia istotne są zarówno poszczególne metody wymiany, jak i uwarunkowania struktury sytuacyjnej. Przykłady podano tutaj. Transformark nie stosuje algorytmu (do szczegółowego definiowania wartości rynkowej).

Reklama:


Do strony głównej

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top News

Wspomnienie 32-latka: Ratownicy odnajdują zaginionego górnika w wypadku w polskiej kopalni

Published

on

Wspomnienie 32-latka: Ratownicy odnajdują zaginionego górnika w wypadku w polskiej kopalni

32 lata samoświadomości
Ratownicy odnajdują zaginionego górnika w wypadku w polskiej kopalni

Posłuchaj artykułu

Ta wersja audio została wygenerowana sztucznie. Więcej informacji | Wyślij komentarz

W kopalni węgla kamiennego w Rydłowie na południu Polski doszło do opadu skał. Przyjaciel ginie w akcji. Teraz ratownicy odkryli w kopalniach kolejną minę. 32-latek powinien zostać szybko wyciągnięty na powierzchnię.

Dwa dni po wypadku górniczym na południu Polski, w wyniku którego jedna osoba zginęła, a kilka zostało rannych, zespoły ratownicze odnalazły wciąż zaginionego górnika. Mężczyzna jest przytomny i jest obecnie wydobywany na powierzchnię – powiedział dziś prezes zarządu kopalni PGG Leszek Pietraszek.

Ratownicy dotarli do 32-letniego kolegi po południu. Mógł mówić, ale miał problemy z oddychaniem. Lekarz udzielił mu pierwszej pomocy i przygotował do wyniesienia na powierzchnię – powiedział Pietrasek.

Do wypadku doszło w czwartek w kopalni węgla kamiennego w Rydłowie na Śląsku, po osunięciu się skał na głębokości 1150 metrów pod ziemią. Zespół ratunkowy w ciągu kilku godzin uratował 76 z 78 górników. Innego można uratować dopiero po śmierci. Szef kopalni powiedział, że stan odnalezionego górnika jest stabilny, komunikuje się z zespołami ratowniczymi i został już przebadany przez podziemnego lekarza.

Erupcje skał to nagłe ruchy i zapadnięcia się zagłębień skalnych, które nie są spowodowane trzęsieniami ziemi wywołanymi tektonicznie. Częstą przyczyną są eksplozje w górnictwie. Ponieważ burze skalne są trudne do przewidzenia, stanowią one poważne zagrożenie dla bezpieczeństwa górników i ludzi zamieszkujących obszary górnicze.

READ  Wybory w Berlinie: Kolejna usterka – karty do głosowania wysłane pocztą dwukrotnie
Continue Reading

Top News

Ministrowie obrony Stanów Zjednoczonych i Rosji rozmawiają przez telefon

Published

on

Ministrowie obrony Stanów Zjednoczonych i Rosji rozmawiają przez telefon

Stan na: 13 lipca 2024 r., 10:36

Po szczycie NATO ministrowie obrony Stanów Zjednoczonych i Rosji rozmawiali przez telefon. Podobno obaj rozmawiali o łagodzeniu ryzyka „możliwej eskalacji” ze strony Rosji.

USA chcą przerzucić systemy uzbrojenia do Rosji w Niemczech. Sekretarz obrony USA Lloyd Austin i jego rosyjski odpowiednik Andriej Biełousow właśnie rozmawiali przez telefon. „Omawiano kwestię zapobiegania zagrożeniom bezpieczeństwa i ograniczania ryzyka możliwej eskalacji” – podało rosyjskie Ministerstwo Obrony. Próba połączenia telefonicznego nadeszła z Moskwy.

Rzecznik Pentagonu powiedział reporterom, że Austin podkreślił „znaczenie utrzymywania linii komunikacji” z Moskwą w czasie konfliktu na Ukrainie i po szczycie NATO w Waszyngtonie.

Rozmowa telefoniczna nadeszła wkrótce po szczycie NATO

Powód rozmowy nie został ujawniony. Jednak na marginesie szczytu NATO w Waszyngtonie dowiedziano się, że USA chcą od 2026 roku przesunąć systemy uzbrojenia w Niemczech, aby lepiej odstraszać Rosję. Należą do nich rakiety manewrujące typu Tomahawk o zasięgu do 2500 km, technicznie broń nuklearna, a także wielozadaniowe rakiety SM-6 i nowo opracowana broń hipersoniczna. W czwartek kanclerz Olaf Scholes bronił tej decyzji jako „bardzo dobrą decyzję”, która „ma charakter odstraszający” i „zachowuje pokój”.

Kreml potępił porozumienie jako krok „w kierunku zimnej wojny”. Ostatni oficjalny dialog ministrów obrony Rosji i Stanów Zjednoczonych odbył się 26 czerwca. Według Moskwy Piełozow „podkreślił ryzyko dalszej eskalacji” w związku z „dostawami amerykańskiej broni” do Kijowa.

Zełenski szuka większego wsparcia w Stanach Zjednoczonych

Tymczasem prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski po szczycie NATO w Stanach Zjednoczonych nadal apelował o wsparcie dla swojego kraju. Na spotkaniu z gubernatorami stanów amerykańskich w Salt Lake City (Utah) rozważał możliwości pogłębienia stosunków między Ukrainą a Stanami Zjednoczonymi – napisał na platformie Zełenski, aby w przyszłości rozszerzyć współpracę naszych agencji bezpieczeństwa i uczestniczyć w odbudowie. Ukrainy.”

READ  Olaf Scholz chce rozmawiać z Lindą Zervakis - Płytkie pytania do kanclerza | Polityka

Zełenski w przemówieniu do gubernatorów powiedział, że Ukraina nie potrzebuje zagranicznych żołnierzy. „Jedyne, o co prosimy, to odpowiednie wsparcie – systemy przeciwlotnicze dla naszych miast, broń dla mężczyzn i kobiet na pierwszej linii frontu, aby pomóc chronić i odbudowywać normalne życie”. Stany Zjednoczone są jak dotąd największym zwolennikiem Ukrainy.

Continue Reading

Top News

Görlitz: Görlitzer odnajduje w Polsce skradzione Porsche: wróciło

Published

on

Görlitz: Görlitzer odnajduje w Polsce skradzione Porsche: wróciło

Görlitzer odnajduje w Polsce skradzione Porsche: wróciło

Złodzieje kradną Porsche Cayenne w Görlitz. Mam pojazd. Niewinny. Co jeszcze wynika z raportu policji w Görlitz?


2 minuty

Symboliczne zdjęcie
© dpa

Nieznani sprawcy ukradli Porsche przy Antonstrasse w Görlitz w czwartek około godziny 13:10. Właściciel znalazł swój czarny pojazd w Polsce i natychmiast powiadomił policję. Funkcjonariusze policji kryminalnej z Görlitz ściśle współpracują ze swoimi polskimi kolegami i udało im się zlokalizować i zabezpieczyć Kane’a przetrzymywanego w Bolesławcu. Polscy kryminaliści zabezpieczyli dowody pojazdu, a następnie przekazali Porsche właścicielowi za 35 000 euro. Sprawca nie został zidentyfikowany. Rzecznik policji w Görlitz ogłosił to w piątek.

Niezidentyfikowani ludzie przebili wszystkie cztery opony samochodu

W czwartkowy wieczór niezidentyfikowani ludzie przecięli cztery opony samochodu osobowego Renault Megane przy Brautwiesenstrasse w Görlitz. Rzecznik policji w Görlitz powiedział, że na chwilę obecną nie wiadomo, w jaki sposób opony uległy uszkodzeniu. Szkoda materialna wyniosła 800 euro. Śledztwo prowadzi Okręgowy Wydział Kryminalny w Gorlicach.

Poszukiwany mężczyzna powinien trafić do więzienia

W czwartkowy wieczór funkcjonariusze z dzielnicy Corlitz w ramach patrolu spotkali się z Polakiem poszukiwanym listem gończym. Policja zatrzymała 68-latka o godzinie 20:40 i zabrała go do zakładu karnego.

Nieznane osoby kradną rowery elektryczne i akcesoria

Między środą a czwartkiem nieznane osoby ukradły dwa e-rowery z przedmieść Kraschwitz. Oskarżony zabrał także dwa drążki pod siodła i dwa siodła. Wartość kradzieży wyniosła około 2200 euro. Tak powiedział rzecznik policji w Görlitz. Obecnie szukają jednośladów.

READ  Wybory w Berlinie: Kolejna usterka – karty do głosowania wysłane pocztą dwukrotnie
Continue Reading

Trending