Connect with us

Top News

Uprzejmy Mateusz Kiempa wygrywa CCI4*-S, CCI3*-S -Antonia Palmcord

Published

on

Według gospodarzy Matus Kimba wygrał finał międzynarodowej czterogwiazdkowej imprezy w Barborovku w Polsce. Niemiecka Antonia Palmcord wygrywa test trzech gwiazdek

W ostatnim skoku testu czterogwiazdkowego 27 par jeździec-koń wciąż było na starcie. Dwie pary dzisiaj nie startowały, jedna odpadła.

Z drugiej strony dobrze poszło na polskiej przejażdżce Mateusz Gimpa I 13-letni Radovix. Obaj upadli, co obniżyło końcowy wynik do 40,3 punktu Ołów po odzieży i krajobrazie Amanda Stamm (SWE) oznacza, że ​​może popełnić błąd w skoku i nadal wygrywać. Jednak nie udało jej się to, ponieważ ona i jej fizyczny syn Carbut mieli osiem punktów. To dało parze 42,4 pkt i drugie miejsce, ponieważ zwycięzcą został Matzos Kimba z Polski!

Kamil Rijnert i Gourour zdobyli cztery złe punkty, ale mimo to zdołali awansować z czwartego na trzecie miejsce (44,0). Był najlepszym Niemcem w teście Ben Dolny Z Aras de piłki ręcznej. Dzięki bezbłędnemu badaniu wrócił do tabeli wyników z jedenastego na czwarte (44,7). Za nimi uplasowała się Josephine Schnaffer-Volkel, która weszła do 13 klasy i ostatecznie zakończyła na piątym miejscu (45,7) na bezbłędnym okrążeniu. Była w siodle Singapuru.

Możesz zobaczyć wyniki z CCI4 * -S Tutaj

Trzygwiazdkowa wszechstronność od Niemiec po Antonię Palmcord

Z niemieckiego punktu widzenia różnorodność była bardzo udana na poziomie trzech gwiazdek. W niedzielnym finale rywalizowało 21 par. Wygrał o jedną trzecią Nagroda sponsoringu U25 za wszechstronnośćAntonii Pamcord. Był drugi z synem La Calido, Lamango, po ujeżdżeniu i skokach, przynosząc dziś tę decyzję do domu (30,7). Ostatecznie zwycięstwo przypadło Antonii Palmcord, ponieważ prowadząca do tej pory Niemka Caro Hafrichter popełniła błąd.

Antonia Palmcord i Lamango na dzisiejszej ceremonii prezentacji CCI3*-S w Barborówku. (© Facebook / Barborówko Jeździectwo / M&R Photo)

To wystarczyło na niemiecki raz-dwa Pia Munker Zebrał tylko 31,9 punktu w ujeżdżeniu i dośrodkowaniu. Jednak Munkar popełnił błąd, wskakując do programu nauczania ze swoim dziewięcioletnim synem Husseinem Jardem. Ostatecznie zdobyła 35,9 pkt. Julia Kilmeyer, która wyjechała do Polski, i jej córka sir Tonerhalla, księżniczka Red Dream, prześlizgnęły się między Munkerem a Palmcordem.

READ  Abroad My Abroad: Poland - Kulturkamp on Abortion - 2021, 28 maja, piątek, 17.15.

Caro Hafrichtar z Lucky v/h Droppersweld dał dziś prowadzenie Interim z 20 i 20 punktami (37,8, piąte miejsce). Kolejnymi Niemcami, którzy zarobili pieniądze, była Julia Warner i Contourino Mar Clara (40,5, szóste miejsce).

Możesz zobaczyć wyniki z CCI3 * -S Tutaj

Interesujące też


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top News

Granica polsko-białoruska: „Błagaliśmy z obu stron”

Published

on

Stan: 18.10.2021 11:33

Polska chce zbudować ogrodzenie na granicy z Białorusią. 31 migrantów utknęło na granicy – na dwa miesiące. Boją się, że już nigdy nie opuszczą tej strefy żywi.

Isabel Sayani, Bamdat Esmeili i Olaf Bok

Przez siedem tygodni na granicy polsko-białoruskiej utknęło 26 mężczyzn i pięć kobiet. Ponieważ Polska ogłosiła cały obszar przygraniczny jako wyjątek, agencje pomocowe nie mają do nich dostępu, a dziennikarze nie mają stamtąd wstępu. „Błagaliśmy obie strony o pomoc, inaczej byśmy zginęli” – powiedział w rozmowie telefonicznej mężczyzna z Afganistanu.

W ostatnich tygodniach wzrosła liczba nielegalnych przekroczeń na tej zewnętrznej granicy UE. W miniony weekend w ciągu 24 godzin było 700 osób. Polski parlament zatwierdził teraz rządowy plan budowy ogrodzenia granicznego wzdłuż całej granicy Białorusi.

– Możesz to zrobić, to twój kraj – mówi jeden z zatrzymanych z Afganistanu. „Ale to niezgodne z prawem i przeciwko ludzkości, gdy trzymają nas za tym ogrodzeniem. Nie dali nam nic do jedzenia ani picia od dwóch miesięcy”. Białoruska straż graniczna nie zostawiła ludzi i nie wpuściła Polaków do kraju, choć twierdzą, że już pozwolono im składać wnioski o azyl.

„Trzy osoby siedzą na zewnątrz, dwie osoby śpią”

Wszyscy są słabi, Masood powiedział przez telefon: „Kiedy wezwaliśmy pomoc, nikt nas nie prosił. Było bardzo zimno. Nie wiedzieliśmy, co robić”. Ma przeziębienia i siniaki, które można usłyszeć.

Mówi, że wokół nich zbudowano ogrodzenie o wysokości od dwóch do trzech metrów. Uwięzieni ludzie będą mieli w sumie siedem namiotów, każdy z miejscem dla dwóch osób. — Ale nie są przyjazne zimą i nie są przeznaczone dla uchodźców. Podzielimy się z pięcioma. Trzech siedzi na zewnątrz, dwóch śpi, a potem zmieniamy się. Temperatury spadają, a zimno coraz bardziej zagraża ludziom.

READ  Abroad My Abroad: Poland - Kulturkamp on Abortion - 2021, 28 maja, piątek, 17.15.

Masood mówi, że Afgańczycy z Białorusi mogli przynieść im ciepłe ubrania tylko raz. Jednej osobie udało się uciec z powrotem na Białoruś z granicy. Teraz obawia się deportacji do Afganistanu.

Bez pomocy humanitarnej, tylko ogrodzenie

Już kilka tygodni temu sytuacja unieruchomionych ludzi była napięta – od tego czasu nic się nie poprawiło: „Białoruscy żołnierze bronią nas i przysyłają nam własny chleb: trzy bochenki dziennie. Dzielimy się nimi” Masood. „Możesz dowiedzieć się, jak jest niski”. Z paczki 500 gramów pszenicy zrobili zupę, co dałoby im trzydzieści jeden.

W związku z napiętą sytuacją na granicy z Białorusią polski rząd chce teraz postawić „solidną barierę”. Projekt o wartości 366 mln euro zatwierdziła już pierwsza izba parlamentu. Żołnierze zbudowali już 2,50-metrowe ogrodzenie o długości około 90 km, które zostało rozbudowane, a później zastąpione systemem umocnień z systemem inwigilacji – polska opozycja nazywa to „murem”.

Minister obrony Marius Blascock napisał w weekend na Twitterze: „Bez dobrej współpracy między ogrodzeniem a żołnierzami i strażą graniczną będziemy mieli kryzys migracyjny jak w 2015 roku”.

“Zabierz nas gdziekolwiek”

Rzecznik komisji powiedział, że UE nie sfinansuje budowy ogrodzenia. Najwyraźniej jednak pogarszająca się sytuacja w Brukseli jest dobrze znana. Afgańczyk, głos z ogrodzonego terenu na granicy, jest uprzejmy. Mówi, że nie rozumieją sporu między dwoma krajami, Polską i Białorusią. „Prosimy ich, aby rozwiązali swoje problemy politycznie. Uniknęliśmy wojny. To nie nasza wina”.

Zapytany, co było ważne do powiedzenia, niechętnie odpowiedział: „Ktoś słyszy nasz głos. System pomocy. To nieważne. Możemy umrzeć z zimna, a nie z głodu. Zabierz nas gdzieś. Najważniejsze, że jesteśmy zależni od życia ”.

Continue Reading

Top News

Mabrid Ilner (rozmowa ZDF): Kontrowersje dotyczące korony! Lifers and Virologist Store Storm Lotterback

Published

on

Powrót do normalności po koronie wciąż trwa. Mabrid Ilner poprosiła o wyjaśnienia – Carl Lotterbach jest pod presją.

Mabrid Ilner Poświęca się starej wiecznej koronie w swoim tekście ZDF. “Zaszczepione, przetestowane, denerwujące – odważysz się być bardziej niezależnym?” Sędzia zadaje pytanie z kreatywnym wyjaśnieniem 3G. Preferowana jest modna komunikacja: „Spojrzenie tam i z powrotem bez gniewu!” Wstęp Ilner rymował swoją wiarygodność.

Wizja reprezentantów stanowisk jest jasno określona, ​​a sędzia rozbija obozy po prawej i lewej stronie okrągłego stołu. Pod koniec serialu aktor John Joseph Lifers zadaje wielkie pytanie: „Jak ogólnie chcemy żyć?” Dodał: „Jakiego rodzaju zarządzania ryzykiem potrzebujemy w przyszłości? 100 procent bezpieczeństwa? Zero, nic więcej? “

Ale pierwszy Ellener podchodzi do tematu w sposób pragmatyczny i dziennikarski, pytając, jak pięć procent zaszczepionych – „trzy miliony ludzi” – może wymknąć się spod radaru Instytutu Roberta Kocha (RKI).

Lateraback krytykuje kontakt z koroną podczas szczepienia

Carl Lauterbach wyjaśnia: „Za dużo udokumentowaliśmy w ośrodkach szczepień, a bardzo mało u lekarzy w prywatnej praktyce”, mówi lekarz, który również podawał szczepionkę koronową.

Ponadto od miesięcy można było wiedzieć, że liczby nie mogą być dokładne. Ilner zastanawiał się: „Więc dlaczego się z nim nie skontaktowano? Należy więc o tym wcześniej poinformować. I otwiera się o tym, kogo mówi “ty” …

Wirusolog Klaus Stahr widzi błąd gdzie indziej: „W Niemczech jest ziemia pozbawiona danych!” Były członek WHO przedstawia graficznie swoją krytykę strukturalną: „Mogę w każdej chwili odczytać cenę paliwa na każdej stacji benzynowej, ale tak naprawdę nie potrafię określić, ile osób jest zaszczepionych.” Zobacz, że nic nie ma.

“Mabrid Ilner” – Ci goście dyskutowali:

  • Carl Lotterbach (SPD) – Członek Bundestagu
  • John Joseph Lifers – Obsada, # allmalneschichtmachen # wszystkie zapieczętowane
  • Nauczyciel Yute – Prezes Stowarzyszenia Lekarzy Publicznej Służby Zdrowia (BVÖGD)
  • Sklep ze szkłem – Wirusolog, epidemiolog, immunolog
READ  Niemcy trzy razy więcej niż Polska

Lifers stara się wyjść z tej sytuacji pozytywnie: „Widzę, że 85 procent dorosłych Niemców zostało zaszczepionych”.

Carl Lotterbach – nielubiany przez Lifers i kilkakrotnie publicznie krytykowany – początkowo tłumi entuzjazm gwiazdy „Tatarda”. Wymagania dotyczące końca i masek dla 3G nie są w żaden sposób dyskusyjne: „Możemy teraz zdjąć nasze maski w sklepach i powiedzieć, że nie możemy już kontrolować 3G”.

Nagłówek Corony w „Ilnerze”: „Każdy chory to jeden”? Lifers myśli, że to “szalone”

Ute Teichert popiera polityka SPD. Według T-shirta, jako lekarz, jej praca polega w zasadzie na robieniu wszystkiego, co może, aby chronić ludzi przed chorobami. Woła z podnieceniem: „Każdy, kto jest chory i wymaga leczenia, to więcej niż jedna osoba!” Ratownicy reagują ze zdziwieniem: „Jeśli powiemy teraz: każdy chory jest jeden… to: wow!” Ludzie zawsze będą umierać z powodu chorób, ale jeśli każda śmierć jest oceniana jako „więcej niż jedna”, „to szaleństwo!” Lifers powiedział, a Lotterbach śmieje się z jego ogłoszenia.

Mabrid Ilner chce być bardziej precyzyjny: jeśli wszystko pójdzie dobrze, dlaczego nie „Dzień Niepodległości”? Dlaczego warto realizować 3G? Lauterbach pyta ją wprost: „Dlaczego nie obowiązkowe szczepienie?” Lauterbach mówi, że przymusowa szczepionka zostanie wykorzystana przez tę partię i „inne prawicowe grupy”, aby „poruszyć ludzi” na drodze ludu. Ostrzega: „Nie chcemy pracować z tymi grupami, wprowadzając obowiązek szczepień!”

Teraz wirusolog Stohar chce się dowiedzieć od Lotterback: „Jak możemy wrócić do normalności? Gdzie jest punkt graniczny? Ale loteria jest nadal wdzięczna za odpowiedź. Zamiast tego wybucha kontrowersje wokół długiej zatoki u dzieci.

Ratownicy domagają się więcej pieniędzy dla pielęgniarek – dr Tichard potwierdza: „Są zużyte”

Lauterbach maluje diabła na ścianie: „Do czasu otwarcia powinniśmy spodziewać się epidemii u naszych dzieci”. Sklep oskarżony o polityczny charakter zamiast wyjaśniania rzeczy, które budziły strach. Ale loteria nie spadła. „Nie znam żadnego naukowca, który mógłby zagwarantować, że za pięć lat dzieci z wolem nie będą się skarżyć”. Stahr odpowiada: „Nikt nie może powiedzieć, że nie zostaniemy zaatakowani, jeśli stąd wyjdziemy. Cegła spada po głowie”.

READ  Kontrowersje wokół zmniejszonego finansowania: Polska i Węgry atakują UE w sądzie

W końcu Lifers ponownie łamie soczewkę dla personelu pielęgniarskiego i domaga się dalszych pochwał. „Nie tylko oklaskami, ale także pieniędzmi!” Powiedział aktor. Teachard potwierdza: „Ludzie są zmęczeni!”.

Koniec prelekcji „Mabrid Ilner”

Niestety w „Maybrid Ilner” nie udzielono odpowiedzi na ważne pytania dotyczące wyników strategii wyjścia i potrzeby założenia maski. Kwestiami motywującymi na sali były względy zapewnianych poziomów ochrony i zakresu, w jakim strach można wykorzystać do osiągnięcia celów politycznych.

Continue Reading

Top News

Polexit: Dlaczego Polska nie wychodzi z UE – komentarz

Published

on

Polixit, słowo oznaczające polskie pożegnanie z Unią Europejską, to jedna z najczęściej używanych fantazji politycznych, łagodząca tym samym chaotyczne relacje między Warszawą a Brukselą. Czy jest to więc nieuniknione czy pożądane?

Nawet synonimy miasta Warszawa i Bruksela nie usprawiedliwiają problemu: konflikt między rządami prawa a ostatecznie rządami prawa europejskiego nie toczył się między Polską a Komisją UE, ale dotyczy wszystkich członków. Europejski system prawny dotyczy jednakowo wszystkich 27 państw. Kiedy członek ich pyta, rozluźnia silnik; Figurki budynków nie są już dokładne. Prawo i porządek europejski jest najważniejszym elementem tego stowarzyszenia politycznego. To nie jest błaha sprawa.

Ale „Warszawa” nie jest monolitem, wręcz przeciwnie. Po pierwsze, większość Polaków to najlepsi przyjaciele z UE iw przeciwieństwie do Brytyjczyków – nie wyobrażają sobie opuszczenia wspólnoty. Po drugie, nawet rządzący PiS i jego retoryczni europejscy spacerowicze nie mają zamiaru wychodzić z Unii. Osiedlili się wygodnie w roli krytyków systemu, którzy żyli bardzo wygodnie z organizacji.

Ta hybrydowa sytuacja jest przez długi czas nie do zniesienia – od „Warszawy” do „Brukseli”. Ponadto Polska bardziej niż kiedykolwiek potrzebuje uwagi i pomocy sąsiadów z UE, ponieważ prawdziwym dyktatorem Łukaszenki na granicy z Białorusią jest prawdziwa tragedia, która nęka dziesiątki tysięcy uchodźców. Następne drzwi.

Geograficzna wschodnia strona Unii powtarza się tutaj, a na południu cieszą się nią od wielu lat pogranicze Hiszpanii, Włoch i Grecji. Polska buduje teraz ogrodzenie i wdraża czujniki ruchu, tak jak zrobiły to Litwa i Łotwa. Pierwszych zmarłych znaleziono już w strefie przygranicznej – nie wiadomo, w jaki sposób ludzie stracili życie.

Jak UE może torturować Łukaszenkę?

Ten przypadek ponownie ilustruje, że żadne państwo nie jest w stanie samodzielnie rozwiązać ludzkiego zadania imigracji. Oczywiście zachowanie Łukaszenki jest obraźliwe i ma na celu zintensyfikowanie ludzi za granicą. Ale sama Polska nie jest wystarczająco silna, by wykazać się równym obowiązkiem humanitarnym i trudem politycznym. Kraj potrzebuje pomocy innych Europejczyków – na przykład, aby jednogłośnie zatwierdzić linie lotnicze, które działają jako przemytnicy lub robią coś nowego dla Łukaszenki. Dlaczego nie weźmiecie zamrożonych białoruskich kont i nie wykorzystacie ich jako dowodu na finansowanie obozów syryjskich uchodźców w Turcji?

READ  Olympia: Wysyła polskich pływaków do domu po przerwie

Dopóki rząd polski zostanie sam ze swoim problemem uchodźców, będzie się on nasilał kosztem UE. Zamiast ostatecznie przyznać, że nikt w Unii 27 nie jest wyspą, na której można się ukryć przed kłopotami, coraz częściej ujawnia swój humanitarny charakter. Dramat uchodźczy na wschodniej granicy Polski ma jedną lub dwie lekcje o wartości społeczeństwa. Sam: ​​Oczywiście ani UE, ani Polacy nie są gotowi na ten skok wiedzy.

Continue Reading

Trending