Clippers PL

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Clippers PL

UNO — gra wideo świętuje swoje 50. urodziny ze specjalną zawartością bonusową

Ubisoft i Mattel ogłosili, że gra wideo ONZ świętuje 50. rocznicę popularnej gry karcianej opartej na specjalnym DLC. Nowa rocznicowa zawartość DLC zawiera mapy premium, nową planszę do gry oraz zupełnie nowe zasady i jest już dostępna.

Nowa zawartość do pobrania z okazji 50. rocznicy UNO obejmuje karty Black Velvet, odnawialną czarno-złotą planszę do gry, złotą monetę kolekcjonerską i ekskluzywną kartę 50/50. Za każdym razem, gdy ktoś zagra specjalną kartę 50/50, rzuca się monetą, aby określić, kto musi dobrać cztery dodatkowe karty.

Oparta na fizycznej wersji gry karcianej, gra wideo UNO oferuje wiele motywów i DLC, które zapewniają więcej zabawy dzięki ekskluzywnym specjalnym kartom. Na przykład, gracze mogą doświadczyć śnieżnej, zimowej planszy i odkryć grę na nowo dzięki zawartości Rabbids, Rayman i Just Dance 2017 lub przekształcić całą grę dzięki UNO FLIP! DLC. Niedawno Fenyx’s Quest DLC, zainspirowany Fenyx Rising firmy Immortal, dodał fajny zwrot do klasycznej gry UNO dzięki nowym funkcjom opartym na najbardziej kultowych elementach Złotej Wyspy.

DLC z okazji 50. urodzin UNO jest już dostępne na PlayStation 4, konsole Xbox One, systemy Nintendo Switch, Windows PC oraz Stadia i można w nie grać na PlayStation 5 i Xbox Series X | S dzięki wstecznej kompatybilności. Motyw zimowy i zawartość Kórlików do pobrania są dostępne za darmo dla każdego, podczas gdy DLC do Rayman, Just Dance 2017, UNO FLIP! A Fenyx’s Quest jest dostępny osobno lub w pakiecie z Edycją Ultimate.

ZAP-Hosting Serwer gier i hosting

Hannes Huebner

Najmłodszy członek zespołu redakcyjnego. Gra od Gameboy Advance… (Tak jak powiedziałem, znacznie mniejszy). Właściwie zaczęło się od PlayStation2, ale potem pozostało wierne marce.