Connect with us

Tech

TWD – World Beyond S2 angeteast, The Walking Dead S11-Teaser schon da

Published

on

++ Aktualizacja z 6 lipca 2021: Pierwszy zwiastun zwiastuna też chodzący trup Sezon 11 jest dostępny z wyprzedzeniem jako rozgrzewka, a odpowiedni zwiastun będzie musiał poczekać do Comic-Conu, jak ogłoszono poniżej.

Pierwszy zwiastun sezonu „The Walking Dead” 11

++ Aktualizacja z 2 lipca 2021: Jeśli nadal jesteś w zasięgu chodzący trup Zwiastun sezonu 11 już na Ciebie czeka, więc będziesz musiał poczekać trochę dłużej. Ale nie na długo! Ponieważ jak reżyser Angela Kang w całej Świergot Ogłoszono, że wspomniany zwiastun zostanie wydany na San Diego Comic-Con w lipcu. Jedyne, co obecnie robimy, to dostrajanie. Zwiastun komiksu, cóż, to naprawdę to TWD-tradycja.

SDCC odbędzie się ponownie w lipcu przyszłego roku tylko cyfrowe zamiast. Możesz przełączyć się na Comic-Con @ Home Od 23 lipca do 25 lipca. W listopadzie możesz spróbować swoich sił na osobistym wydarzeniu na mniejszą skalę.

++ Nowości z 21 czerwca 2021: Koniec sezonu 2 The Walking Dead – A World Beyond Poprzednio. To było dla amerykańskiego nadawcy AMC Jasne od samego początku, ponieważ chcą wypróbować nową formę opowiadania historii z koncepcją dwóch sezonów.

Czego więc można się spodziewać po tym drugim sezonie i jednocześnie od poprzedniego? Ujawniła to czołowa aktorka Alexa Mansour Ostatnio w wywiadzie z wkrótce.

Przekonasz się, że Iris i Hope istnieją na wiele sposobów The Walking Dead – A World Beyond To zmieniłoby miejsca. Często myślisz, że Hope powinna coś robić, a Iris nie. Ponadto fani mogą liczyć na wiele odpowiedzi na wiele pytańsą w The Walking Dead – A World Beyond Sezon 1 będzie nadal publikowany. Oczywiście nie mogła wiele zdradzić, ale odpowie na wiele otwartych pytań.

READ  Wydajność i niebieskie ekrany zmniejszają się wraz z aktualizacjami systemu Windows 10

Mansour opisuje również, jak osobiście dorastała w serialu. Jest teraz bardziej pewna siebie, ponieważ zbyt długo kierowała pewną ilością energii, aby móc grać. W tym sezonie miała pracować przez sześć miesięcy. W pewnym momencie poczujesz taką samą moc jak ta postać i uznasz to za bardzo pozytywne.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tech

Za czarną dziurą: naukowcy potwierdzają przewidywania Einsteina

Published

on

Czarne dziury zaginają czasoprzestrzeń tak bardzo, że praktycznie możemy się wokół nich rozejrzeć. To, co kiedyś obliczył Albert Einstein, może teraz zmierzyć amerykańscy astronomowie.

Astronomowie ze Stanford University mają przewidywania ogólnej teorii względności z Albert Einstein zostało potwierdzone. Według raportu naukowców pod kierunkiem Dana Wilkinsa w czasopiśmie Nature, byli w stanie użyć dwóch satelitów do pomiaru promieni rentgenowskich, które zostały wystrzelone bezpośrednio za czarną dziurą.

Według Einsteina jest to możliwe, ponieważ intensywna grawitacja obiektu zniekształca czasoprzestrzeń do tego stopnia, że ​​nawet obszary znajdujące się za nią stają się widoczne. To wcześniejsze założenie teoretyczne zostało teraz po raz pierwszy potwierdzone pomiarami, pisze czasopismo naukowe „Spectrum”.

W tym celu w styczniu 2020 r. naukowcy skierowali teleskopy rentgenowskie NuSTAR13 i XMM-Newton na supermasywną czarną dziurę w galaktyce „I Zwicky 18” oddalonej o około 59 milionów lat świetlnych. Teleskopy zarejestrowały błyski promieniowania rentgenowskiego, które powstały w bezpośrednim sąsiedztwie czarnej dziury i zostały odbite przez tak zwany dysk akrecyjny. Zniekształcona długość fali odbitego błysku światła potwierdziła badaczom, że rzeczywiście spojrzeli poza czarną dziurę.

READ  Google wprowadza pakiety aplikacji na Androida jako obowiązkowe dla nowych aplikacji
Continue Reading

Tech

Naukowcy sprawiają, że woda jest metaliczna — eksperyment daje elektrony bez wody i przewodnictwo — bez wysokiego ciśnienia

Published

on

Cudowna przemiana: Naukowcy po raz pierwszy podali mineralne właściwości wody – bez wysokiego ciśnienia iw temperaturze pokojowej. Udało się to osiągnąć dzięki niezwykłej sztuczce: pozwalają one na kondensację pary wodnej na kropli ciekłych metali alkalicznych w próżni. Migracja elektronów z metalu dała cienką warstwę przewodności wody i wygląd metalu na krótki czas: kropla nabrała złotego połysku.

Metale mają dobrą przewodność dzięki Niepozycyjne elektrony zewnętrzne Może swobodnie poruszać się w sieci atomowej. Inaczej jest w przypadku wody destylowanej: ponieważ zewnętrzne elektrony atomów pozostają silnie związane, czysta woda jest prawie doskonałym izolatorem. Aby była przewodząca, a więc metaliczna, należy mocno ścisnąć cząsteczki wody. Wyższe ciśnienie powoduje, że orbity skrajnych elektronów schodzą się razem, tak że nakładają się na siebie. Ze względu na wzrost gęstości elektronowej, niektóre elektrony stają się ruchome, a tym samym umożliwiają przepływ prądu.

Jednak problem: „W przypadku czystej wody wymagane do tego ciśnienie szacuje się na 48 megabarów – przekracza to nasze obecne możliwości eksperymentalne i może wystąpić tylko w jądrach planet lub dużych gwiazd” – wyjaśnia Philip Mason z Czeska Akademia Nauk w Pradze i współpracownicy. W rzeczywistości istnieją dowody na to, że wodór, hel i prawdopodobnie również woda water Wewnątrz Jowisza Może być metaliczny.

Minerały alkaliczne i woda – delikatna mieszanka

Ale jest inny sposób, co naukowcy demonstrują teraz w eksperymencie. Punktem wyjścia do tego był pomysł, że gęstość elektronów w wodzie można również zwiększyć poprzez domieszkowanie – poprzez wstrzykiwanie dodatkowych elektronów z innej substancji. Z poprzednich eksperymentów wiadomo było również, że metale alkaliczne będą w zasadzie odpowiednie jako donory elektronów.

Jeśli chodzi o mieszanie metali alkalicznych i wody, istnieje krytyczny problem – jak wie większość szkół: „Jeśli wrzucisz do wody kostkę sodu, nie dostaniesz wody mineralnej, ale natychmiast otrzymasz gwałtownie wybuchową wodę mineralną”. wyjaśnia kolega Mason Pavel Jungwirth. „Aby obejść tę gwałtowną i kontrproduktywną reakcję, zrobiliśmy to na odwrót: dodaliśmy wodę do metalu”. Ilość wody była tak mała, że ​​nie doszło do wybuchu.

READ  Pierwszy lot na Marsa helikopterem „Ibdaa” najwcześniej w poniedziałek
Te obrazy pokazują, jak zmienia się kolor kropli metalu alkalicznego po wytrąceniu cząsteczek wody.© Phil Mason / IOCB Praga

Kropla staje się lśniącym złotem

W szczególności eksperyment działa w następujący sposób: mała kropla roztworu sodowo-potasowego emanuje z mikrodyszy w silnie podciśnieniowej komorze próbki. Srebrna kropla rośnie przez około dziesięć sekund, zanim oddzieli się od dyszy i odpadnie. W miarę formowania się kropli naukowcy wstrzykują do komory parę wodną. Niektóre cząsteczki wody osadzają się na powierzchni kropelek i tworzą warstwę wody, która kondensuje z prędkością około 80 warstw molekularnych na sekundę.

Co ciekawe: gdy tylko pierwsze cząsteczki wody osadzają się na kropli minerału, zmienia się jej kolor. „Srebrna kropla sodowo-potasowa ma złoty połysk, co jest bardzo imponujące” – mówi współautor Robert Seidel z Helmholtz Berlin Center for Materials and Energy w Berlinie. Metaliczny złoty połysk utrzymuje się przez około pięć sekund, zanim ostatecznie kolor kropli zmieni się z brązowego i fioletowego na biały.

Swobodne elektrony w warstwie wody

Ta zmiana koloru wskazuje na krytyczną zmianę zachowania elektrochemicznego warstwy wody. Jak potwierdzają analizy spektroskopowe, nieprzewodząca woda staje się przewodząca w czasie, gdy się zapala – i nabiera właściwości metalicznych. „Nasze obserwacje potwierdzają, że złoty kolor i jego charakterystyczny połysk wskazują na zmineralizowaną naturę wodnej warstwy powierzchniowej” – piszą Mason i współpracownicy.

Można to zmierzyć obecnością fluktuacji ładunku, tak zwanych plazmonów, oraz faktem, że powstaje pasmo przewodnictwa o szerokości około 1,1 elektronwolta – wyjaśniają naukowcy. Oba wskazują, że w wodzie znajdują się teraz swobodnie poruszające się elektrony. Pochodzi z metalu alkalicznego i jest przenoszony do warstwy wodnej po akumulacji cząsteczek wody. Według pomiarów gęstość tych dodatkowych elektronów podczas fazy złotej wynosi około pięciu bilionów elektronów na centymetr sześcienny.

Tak działa przekierowanie wody.© Thunderf00t

Metal bez wysokiego ciśnienia

I tak ten eksperyment udowadnia to, co wcześniej uważano za niemożliwe: wodę można uczynić mineralną nawet bez ekstremalnego ciśnienia. W eksperymencie z upuszczaniem ten stan, nietypowy dla czystej wody, trwał kilka sekund, jak podają naukowcy. Jednak reakcja chemiczna metali alkalicznych z wodą prowadzi do powstania białego wodorotlenku alkalicznego.

READ  Wydajność i niebieskie ekrany zmniejszają się wraz z aktualizacjami systemu Windows 10

„Nasze badanie nie tylko pokazuje, że woda mineralna może być faktycznie wytwarzana na Ziemi, ale także pokazuje właściwości spektralne związane z jej pięknym złotym metalicznym połyskiem” – mówi Seidel. Umożliwi to w przyszłości badanie właściwości i zachowania wody mineralnej nawet bez wysokiego ciśnienia. (Natura, 2021; doi: 10.1038/s41586-021-03646-5)

Źródło: Centrum Materiałów i Energii im. Helmholtza w Berlinie, Instytut Chemii Organicznej i Biochemii Czeskiej Akademii Nauk

Continue Reading

Tech

Amazon: Zacznij minimalizować połączenia wideo w Fire TV Cube

Published

on

Amazon wypuścił dwukierunkowe połączenia wideo z zoomem na Fire TV Cube drugiej generacji Aby móc korzystać z zoomu na Fire TV Cube, a zatem potencjalnie na dużym telewizorze w salonie, kompatybilna kamera internetowa musi być podłączona do Fire TV Cube i najnowsze oprogramowanie muszą być zainstalowane z oprogramowaniem układowym.

Jeśli te wymagania są spełnione, możesz pobrać Zoom ze sklepu Fire TV AppStore. Po zainstalowaniu aplikacji użytkownicy mogą uczestniczyć w spotkaniach Zoom jako gość lub zalogować się na swoje istniejące konto Zoom, aby zobaczyć swoje kontakty, zobaczyć nadchodzące spotkania i dołączyć do nich. Zarejestrowani użytkownicy mogą również rozpoczynać własne spotkania za pośrednictwem Fire TV Cube.

W USA Zoom można również uruchomić za pośrednictwem Alexa

W Niemczech aplikacja Zoom jest sterowana za pomocą pilota głosowego Alexa. W USA, gdzie ta funkcja jest również dostępna od dziś, cyfrowy asystent głosowy Alexa może być również używany do wielu funkcji. Podczas gdy w USA identyfikator spotkania i hasło można po prostu przekazać Alexa głosowo, użytkownicy w Niemczech muszą wprowadzać je ręcznie, po jednym znaku za pomocą pilota.

Amazon poleca kamerę internetową 1080p do rozmów wideo

Kamera internetowa podłączona do Fire TV Cube musi obsługiwać USB Video Class (UVC) i rozdzielczość co najmniej 720p z 30 klatkami na sekundę. Amazon zaleca jednak kamerę internetową 1080p z polem widzenia 60-90 stopni, a modele 4K nie są zalecane. Kompatybilne kamery internetowe, które można podłączyć do Fire TV Cube (2. generacji) za pomocą przejściówki micro USB na USB, obejmują następujące modele:

Amazon wprowadził połączenia wideo Alexa za pośrednictwem drugiej generacji Fire TV Cube do innego urządzenia obsługującego Alexa z ekranem pod koniec 2020 roku.

Linki oznaczone gwiazdką to linki afiliacyjne. W przypadku złożenia zamówienia przez ten link, ComputerBase otrzymuje udział w przychodach ze sprzedaży bez podwyższania ceny klienta.

READ  Aktualizacja Forza Horizon 4: Series 37, poprawka i informacje z Playground Games - Aktualności
Continue Reading

Trending