Connect with us

sport

Tour de France Live in the Strip: Przybycie góry do Pirenejów – etap 17 z walką o górę i żółtą koszulkę

Published

on

Oczekuje się, że Pogacar podejmie więcej prób ataku w szczególności na żółtą koszulkę, po tym, jak nie udało mu się szturchnąć go na 16. etapie i odbić od zespołu Jumbo-Visma.

Ale dla Geschke stawką jest koszulka górska, którą niemiecki himalaista von Cofidis założy po raz ósmy w sekcji Piragodes. Dzień wcześniej Geschke zebrał ważne punkty, wygrywając przedostatnią klasyfikację górską w Port de Lers (klasa I). Był nawet w stanie zwiększyć swój awans w rankingu.

Na siedemnastym etapie peleton mógł spodziewać się łącznie czterech klasyfikacji górskich, z których trzy należały do ​​pierwszej klasy. Czy jego ciało wytrzyma nacisk i obroni koszulę?

Jazda rowerem

Van Aert reaguje na zaskakujący manewr Eekhoffa: „Trochę chłopięcy”

19 godzin temu

Eurosport.de towarzyszy etapowi 17 bezpośrednio w taśmie.

+++ Kliknij, aby zaktualizować +++

30 km – Rozpoczyna się kolejna góra

Rozpoczyna się przedostatni podbieg grupy prowadzącej. Pinot i Łucenko zostali tam aresztowani, razem 15 kierowców. Geschke ściga się ze swoim kolegą z drużyny Périchonem. Kandydaci mają teraz opóźnienie 1:45.

15:40 – Ulubione się nie poddają

Wyścig jest nadal szeroko otwarty, z zaledwie 90 sekundami między przodem a grupą otaczającą ulubioną żółtą koszulkę. Oznacza to, że 30 kierowców wciąż może liczyć na zwycięstwo na etapie – i nie zapominaj: na mecie czeka również drugi bonus, który może być naprawdę ważny dla klasyfikacji generalnej!

Simon Geschke opóźnił klasyfikację górską z powodu swojej wady i jest teraz w grupie za żółtą koszulkę.

45 km – Nowa pozycja w klasyfikacji górskiej

To teraz długi zjazd – Geschke wciąż ma 64 punkty w rankingu wspinaczki, a Ciccone jest teraz drugi z 41 punktami. W ostatnich dwóch rajdach można jeszcze dziś zdobyć maksymalnie 20 pipsów. Oznacza to, że Geschke nie może już dziś nosić koszulki. Pinot, który zebrał już dziś 15 punktów, jest teraz siódmy z 31 punktami górskimi.

15:25 – II klasyfikacja górska osiągnięta

Pinot zdobywa punkty na Hourquette d’Ancizan (1564 m). To już piąty odcinek Tour de France, a Francuz jest zwycięzcą tej karty w 2016 roku. Za czołowym duetem nadal zajmuje trzecie miejsce w klasyfikacji górskiej – a Geschke ma problem techniczny i nie nadąża za sprint. Tak więc te punkty trafiają do Ciccone, jednego z jego rywali.

READ  Brian Broby przed powrotem do Ajaksu Amsterdam – „Trochę zagubiony w Lipsku”

52 km – Yates traci kontakt

Zespół ZEA robi postępy w żółtej koszulce z Mikelem Bergiem – a Adam Yates nie może już za nim podążać. Szóste miejsce pozostaje w tyle, co może go kosztować miejsce w pierwszej dziesiątce. David Gaudu też cierpi – dziś wiele może się zmienić w rankingu! Nowicjusze Bennott i Łucenko niedługo przejdą do klasyfikacji górskiej.

15:10 – Grupa stalkingowa rośnie

Inni kolarze doganiają grupę Geschke: teraz są jej częścią Bardet, Jungels i Castroviejo. The Chasers mają około pół minuty straty do prowadzącego duetu, a do faworytów około dwóch minut. Kolarze są teraz w drodze do następnego podejścia, Urquette d’Ansezan (1564 m/klasa druga).

64 km – Pinot pierwszy na Aspin, Geschke pokonuje Ciccone

Thibaut Pinot Aleksiej Łucenko prowadzi nad przełęczą i zdobywa 10 punktów górskich na Col d’Aspin. Za nimi Ciccone zaczyna biec, by zająć trzecie miejsce. Ale Geschke natychmiast siada na tylnym kole, a nawet wyprzedza z góry – sześć punktów dla Freiburga i kolejny wzrost nad Włochem.

65 km – Bardet atakuje z peletonu

Z Andreasem Liknesundem i Chrisem Hamiltonem koledzy z drużyny Roman Bardet prowadzą w dużej grupie i teraz przyspieszają w peletonie. Francuz, który wczoraj stracił trzy minuty, też chce iść dalej. Przed nim Jonathan Castrovigo (Inios Grenadiers) i Bob Jungles (Ag2r Citroen) również są na drodze do dołączenia do grupy.

67 km – 16 mężczyzn za Pinotem i Łucenko

16 mężczyzn zbiegło się z najlepszymi biegaczami o około 20 sekund. Wśród nich jest Simon Geschke, ale także rywal Giulio Ciccone. Jest też kolega z drużyny z Pierre-Luc Perichon dla Geschke i Quinn Simmons dla Ciccone. Nie zabraknie również Niemiec Georga Zimmermanna (Intermarché – Wanty – Gobert), Austriaków Patricka Konrada (Bora – hansgrohe) i Gregora Mühlbergera (Movistar).

Peleton spóźnia się minutę i prowadzi Jumbo – Visma.

69 km – Chaser Quartet z Mühlberger

Rigoberto Uran (EF Education – EasyPost), Andreas Liknesund (Drużyna DSM), Dylan Van Barley (Inios Grenadiers) i Gregor Mullberger (Movistar) oddzielili się od pierwszego zespołu pościgowego 15 sekund po Łucenko i Pinot. Za nimi była kolejna kilkunastoosobowa grupa mężczyzn, wśród których byli także Simon Geschke i Julio Ciccone.

READ  RB Lipsk vs.VfL Bochum: Bundesliga TERAZ na żywo

72 km – Boivin i Doull złapali, Łucenko i Pinot .atakują

Znowu ustawiają się czołowe tabele i do ataku ruszają kolejni kolarze – teraz naprawdę mocni wspinacze: Aleksiej Łucenko (Astana Kazachstan) i Tibut Pinot (Groupama – FDJ) rozeszli się, a tempo nadaje Cofidis i DSM.

Więcej informacji i wszystkie fakty w centrum danych na żywo

74 km – jego armia kieruje się w pobliże frontu

Na górze Simona Geschke można teraz zobaczyć daleko w polu. Ponieważ grupa jeszcze się nie uformowała, teraz we Freiburgerze obowiązuje następująca zasada: Strzeż się, kto tu zrywa! Jeśli ktoś jest niebezpieczny dla koszuli, powinien iść z nim.

78 km – 25 sekund dla Dole i Boivin

12-kilometrowy podjazd do Cole Daspin o średnim nachyleniu 6,5 procent zaczyna się za dwa kilometry. Boivin i Doull wyprzedzają wyścig, mając 25 sekund straty do peletonu i daleko mu do spokoju. Z pewnością dzisiejsza grupa będzie tylko rosła.

Więcej informacji i wszystkie fakty w centrum danych na żywo

85 km – uciekną nie więcej niż dwie osoby

Kolejny duet, który dostanie lukę: Owen Doll (EF Education – EasyPost) i Guillaume Boivin (Izrael – Premier Tech). Peleton pozwala tym dwóm jechać trochę pierwszy. Ale ilekroć atakuje więcej niż jeden jeźdźców, wielki tłum natychmiast ich ściga.

97 km – Philipsen wygrywa środkowy wyścig

Alpecin-Deceuninck ma naprawdę niewielką przewagę dla Jaspera Philipsena, a następnie Belg jako pierwszy przekracza linię mety w środkowym sprincie – niekwestionowany. Ponieważ nikt się temu nie sprzeciwił. Następnie Wout Van Aert przekracza drugą linię.

Więcej informacji i wszystkie fakty w centrum danych na żywo

98 km – Cofidis i Alpecin-Dekunin przywracają grupę

W czołówce jest też Ciccone – dlatego Cofidis od razu rusza w pogoń za polem i ponownie zmniejsza dystans przy pomocy Alpecin-Deceuninck. To wszystko znów jest razem, przed czekającym przeciętnym 1000-metrowym wyścigiem.

101 km – Atak Lasów i Conrada

Van Baarle i Swift są zapewnieni, a Krists Neilands prowadzi na froncie. Profesjonalista Israel Premier Tech przygotował atak Michaela Woodsa, a Kanadyjczyk natychmiast go pomija, zgodnie z planem. Patrick Conrad i trzech innych ciągnie tylne koło – w tym Tom Bidcock i Watt Van Aert.

Więcej informacji i wszystkie fakty w centrum danych na żywo

109 km – Van Parel i Swift dwa z przodu

Dylan Van Barley (Inios Grenadiers) i Conor Swift (Arkia-Samsik) prowadzą o 12 sekund nad Pelotonem. Duet poszedł za Neilsonem Powlessem (EF Education – EasyPost), który zaatakował, ale potem nie mógł ich dogonić.

READ  Skandal z Mistrzostw Europy w Baku? Fani wyświetlają tęczową flagę – interweniują gospodarze

115 km – Ciccone wciąż próbuje

Giulio Ciccone jest prawdopodobnie jednym z najniebezpieczniejszych kolarzy w górskiej koszulce Simona Geschke. Włoch wraz z kolegami z drużyny Trek Segafredo nadal próbuje oderwać się na wczesnych etapach. Ale do tej pory to nie zadziałało. peleton jest nadal zamknięty.

Więcej informacji i wszystkie fakty w centrum danych na żywo

123 km do przejechania – ośmiu mężczyzn z pierwszą przerwą

Przy dużej prędkości, jeden kierowca po drugim atakował – a zespół Cofidis Simona Geschke grał dzisiaj w „obronie człowieka”. Kierowca Cofidis skacze na miejscu z każdym przeciwnikiem, który stanowi zagrożenie dla górskiej koszulki. Na przykład Ion Izagirre blokuje atak Neilsona Powlessa.

Teraz uformowała się grupa ośmiu mężczyzn z różnicą pięciu sekund. Ale kiedy to piszę, odległość znowu się zmniejsza i pole natychmiast się zamyka.

13:22 – Rozpocznij za darmo!

Pole się śpieszy. Kilometr 0 mijamy trzy minuty wcześniej niż planowano – a sygnał do startu daje opuszczenie flagi przez kierownika rejsu Christiana Prudhomme. Pierwsze ataki następują natychmiast!

13:15 – Wyjazd z Saint-Gaudens

Peleton rusza w Saint-Gaudens. Dzisiaj pokonasz tylko pierwsze 50 kilometrów, ale potem zaczyna się czteropasmowy festiwal wspinaczkowy w Pirenejach. Jednak początkowo przez miasto na skraju Pirenejów toczy się 3,5 kilometra.

13:10 – Szok dla Pogacara: Majka odpada!

Trasa codziennie traci ważnego asystenta z czołowych aktorów. Rafał Majka już dziś nie będzie mógł wystartować. Polak z zespołu Emirates w Zjednoczonych Emiratach Arabskich doznał kontuzji mięśni podczas wtorkowego ostatniego podjazdu – podobno zerwał włókno mięśniowe – kiedy zerwał łańcuch, a noga uderzyła w podwozie roweru.

Tim Wellens z Team Lotto Soudal również nie jest już częścią gry. Testy okazały się pozytywne dla Corony.

co to było?! Majka prawie się zepsuła z powodu wady

INFO – Witam

Witam i zapraszam na transmisję na żywo z Tour de France. Jesteśmy w Pirenejach, między Saint-Gaudens i Peyragudes, w programie jest siedemnasty etap, który jest jednocześnie drugim z trzech wszystkich odcinków Pirenejów. Peleton powinien dziś udowodnić swoje umiejętności wspinaczkowe. Dziś 129 kilometrów prowadzi w czterech klasyfikacjach górskich, z których trzy należą do pierwszej kategorii.

Profil daje powody do nadziei, że Tadej Pogacar kilka razy spróbuje zaatakować, a Simon Geschke chce bronić swojej górskiej koszulki. Zaczyna się o 13:15. Eurosport.de towarzyszy wyścigom tutaj na taśmie na żywo. Baw się dobrze!

Możesz być zainteresowanym także tym: Van Aert reaguje na zaskakujący manewr Eekhoffa: „Trochę chłopięcy”

Najważniejsze informacje: Ataki Pogacar odbijają się od jumbo pracy zespołowej

Tour de France

Pogacar traci kolejnego asystenta: Tour-Aus do kolegi z drużyny Solera

20 godzin temu

Tour de France

Zwycięstwa Kanady dla jego zmarłego brata – Geschke przedstawia ważne uwagi

1 dzień temu

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

sport

Hannover 96: Małe zwycięstwo Martina Kinda w sądzie | Sporty

Published

on

Po wydaleniu w Hanowerze |

Małe zwycięstwo dziecka w sądzie

Pierwsze zwycięstwo trenera Hannoveru Martina Kinda (78)!

Sąd Rejonowy w Hanowerze przywrócił mu stanowisko dyrektora generalnego we wtorek o godzinie 14.00. 28 lipca Kind został zwolniony przez Radę Dyrektorów eV kierowaną przez Sebastiana Kramera z „ważnych powodów”.. Oprzyj się dziecku.

Ale – teraz to tylko małe zwycięstwo. Odwołanie od drugiej strony prawdopodobnie zostanie złożone do Wyższego Sądu Okręgowego w Celle. Dodatkowo, nadal istnieje podstawowa procedura do wykonania – ale nie ustalono jeszcze daty.

Kind nie stawił się w sądzie osobiście, pozostając na rozprawie w swoim biurze przy 96 Arena. A w międzyczasie zrelaksuj się, przynieś dokumenty do jego samochodu i rób selfie z fanami w dobrym nastroju. Zanim ogłoszono werdykt, o 13:52 wsiadł do samochodu i odjechał.

Jego prawnicy argumentowali w imieniu prezesa Carstena Petera Schulza, że ​​odwołanie Kind było nieważne, ponieważ nie zostało wykonane przez zarząd, jak przewiduje statut.

Dodatkowo ze względu na impas w Management GmbH nie znaleziono następcy – musiał więc pozostać na swoim stanowisku. dziwne podejście…

eV – reprezentowany w sądzie przez przewodniczącego rady nadzorczej Ralpha Nestlera – powtórzył swoje twierdzenia, że ​​Kinde nie przestrzegał konsekwentnie instrukcji i że jego wydalenie było zgodne z prawem. Między innymi Kind nie miał kontraktu z nowym trenerem Stefanem Littlem, na który się zgodził, choć powinien był to zrobić ze względu na wysokość pensji przekraczającej 100 000 euro rocznie.

Pierwsza runda w sądzie i tak poszła do Kind. Kontynuacja następuje…

READ  Bayern Monachium: Tylko kobiety z Bayernu podróżują do Kataru - Bundesliga
Continue Reading

sport

Tangoy Nyanzu zaraz przeniesie się do klubu w Sewilli!

Published

on

Czy Bayern Monachium zmieni się z kolejną rezerwą w bieżącym okresie letnim? Według aktualnych doniesień mediów, Tanguy Nianzou jest bliski przeniesienia się do La Liga.

20-letni Francuz od jakiegoś czasu jest uważany za alternatywnego kandydata na rekordzistę Niemiec. Zaangażowanie Matthijsa de Ligta po raz kolejny zintensyfikowało rywalizację w defensywie. W rezultacie szanse Nianzu na regularne zlecenia w Monachium dramatycznie spadły. Mówi się, że młody człowiek chce spróbować szczęścia w innym klubie.

Nianzu zastąpi Conde w Sewilli

Fabrizio Romano, informator o transferze, donosi, że Bayern prowadzi zaawansowane rozmowy z Sewillą. Nianzo ma zastąpić Julesa Conde, który niedawno odszedł z klubu dla FC Barcelona w Andaluzji.

Według Romano oba kluby prowadzą „zaawansowane rozmowy”. Negocjacje idą dobrze. W związku z tym Sevilla ma nadzieję, że transakcja zostanie sfinalizowana w tym tygodniu.

Nianzo przeniósł się z PSG do Izara na darmowy transfer latem 2020 roku i od tego czasu rozegrał tylko 28 meczów (jeden gol, jedna asysta) dla Bayernu, również z powodu kilku kontuzji. Była związana umową z FCB do 2024 roku. Jej obecną wartość rynkową szacuje się na dziewięć milionów.

Jedno jest pewne: jeśli Bayern Monachium otrzyma atrakcyjną ofertę, z pewnością nie postawi obrońcom żadnych przeszkód. Jednak według plotek Monachium chciałoby mieć warunek wykupu, ponieważ wciąż są przekonani o zawodniku i jego możliwościach. Jednak w tej chwili nie możesz dać Nianzou wystarczająco dużo czasu na grę na wyższym poziomie. Z kolei w Sewilli będzie miał okazję regularnie grać dla jednego z klubów Ligi Mistrzów.

READ  Brian Broby przed powrotem do Ajaksu Amsterdam – „Trochę zagubiony w Lipsku”

Oprócz Sewilli, Nianzou był ostatnio powiązany z Niceą, West Ham United i Stade Rennes.


Continue Reading

sport

Emma Haines zdobywa swoje trzecie złoto w Mistrzostwach Europy w sprincie w Monachium: Milimetry decydują o zwycięstwie w finale

Published

on

Decyzję po sukcesie 24-latki z Brandenburgii w pierwszym wyścigu i kontrataku rywalki w drugim podjęto dopiero po ocenie obrazu mety w milimetrowej decyzji. Trzeci był Holender Loren van Rijen, który wygrał pojedynek o brąz z Lea-Sophie Friedrich z Dassault, która zajęła drugie miejsce w mistrzostwach świata.

„Rano czułem się naprawdę źle, a potem myślałem, że będę dopiero czwarty. Kilka razy musiałem wymiotować” – powiedział Haines. Między nimi a ja płakałam, to wszystko przeszło raz, ale moja drużyna dała mi ogromne wsparcie i teraz nie mogę uwierzyć, że wciąż wygrywam. Wiele osób chce mieć pseudonim. Trzy z nich są świetne.”

Emma Stays Gorgeous, dwukrotna mistrzyni olimpijska i ekspertka „ZDF”, Kristina Vogel, chwaliła silne nerwy zwycięzcy serii w jej niedawnym sukcesie.

Mistrzostwa Europy

Wypadek Paternoster wywołuje falę – projektant pociągu odrzuca krytykę

Wczoraj o 11:42

31-latek określił zwycięstwo Hainesa w dramatycznym wyścigu decyzyjnym jako taktyczny cios dominatora w Monachium: „Gross przybił to do czarnej passy i zrobił to dobrze”.

Leah Sophie Friedrichshain była zawiedziona po czwartym miejscu

Vogel nie uważał, że ciasny koniec trzeciej rundy jest wadą: „Z wykończeniem zdjęcia nie ma znaczenia, jak wygrasz. Wystarczy pokazać jedną klatkę, wtedy to się liczy na końcu”.

Z drugiej strony Friedrich był rozczarowany. „To nie była siła, to była głównie taktyka”, powiedziała w ZDF. „To mnie rozczarowuje, ale wyciągnęłam z tego najlepsze rzeczy”.

Dla Federacji Niemieckich Kolarzy (BDR) był to 10 medal Mistrzostw Europy na ojczystej ziemi. Tytuł mistrza Europy trafił do Federacji Niemieckiej sześć razy.

Kolejny upadek w kolarskich mistrzostwach

Rozpoczęcie kursu musi być spowodowane Kolejny zły upadek Spóźniłem się około godziny.

W ostatnim wyścigu punktowym Omnium Kobiet upadło kilku kierowców.

Szczególnie ucierpieli Grecy, Argiro Melaki i Jana Solovig z Ukrainy. Obaj byli traktowani przez 30 minut za barierą, a następnie wynoszeni z pokoju na noszach.

Możesz być zainteresowanym także tym: Pięć godzin wyścigów drogowych – Viviani walczy o złoto na torze

(SID)

Tylko Viviani jest tak silna – Reinhart niespodziewanie dostał srebrny EM

Mistrzostwa Europy

Poważny wypadek na torze: Diagnoza w Paternoster Mistrz Świata

Wczoraj o 09:26

Mistrzostwa Europy

Zdjęcie gotowe! Haines kończy trylogię z podwójnym tytułem

5 godzin temu

READ  Werder Bremen przeprasza HSV za złośliwy tweet
Continue Reading

Trending