Connect with us

Tech

The Tried Meross Cherub Baby — inteligentna lampka nocna z niektórymi funkcjami

Published

on

Inteligentne urządzenia można teraz znaleźć w wielu domach. Jeden lub drugi zaczyna się od oświetlenia, a następnie stopniowo tworzy więcej instrumentów. Meross jest jednym z producentów, który nie tylko wspiera Alexę i Asystenta Google gadżetami, ale jest również wyposażony w HomeKit. Tutaj na naszym blogu już mamy różnorodny egzaminy do Produkty z Merosu Tak było, dzisiaj zostanie dodany kolejny. Rzuciłem okiem na maszynę dla niemowląt Cherub, wygląda na to, że jest techniczna, ale to „tylko” lampka nocna z kilkoma inteligentnymi funkcjami.

Lampka nocna ma kwadratową podstawę o wymiarach 115 x 115 mm i wysokości 108 mm. Podstawa wykonana jest z szarego plastiku z logo Meross i posiada złącze USB-C do ładowania. Wzmacniacz jest schowany za otworami w podstawie i odpowiada za wszelkiego rodzaju tony i muzykę.

Na podstawie znajduje się większa plastikowa kopułka, która ma dawać rozproszone światło wraz z diodami poniżej. Na głowie znajduje się kilka przycisków do podnoszenia/zmniejszania głośności, do regulacji temperatury światła oraz barw światła. Przycisk odtwarzania/pauzy umożliwia aktywację lub wstrzymanie bieżącego trybu, użyj dwóch strzałek, aby przejść do następnego tonu, a przycisk trybu umożliwia przełączanie się między różnymi trybami (predefiniowane ustawienia tonów jasnych). Duży przełącznik z funkcją obracania pozwala na włączanie/wyłączanie urządzenia oraz regulację jasności.

W sumie wykonanie lampki nocnej jest w porządku, ale przyciski mi się nie podobają. Siedzą chwiejnie u podstawy, a punkt nacisku jest gąbczasty. Podczas obracania środkowy przycisk wibruje. Służy temu celowi, chciałbym wiedzieć, ile czasu zajęłoby dzieciom, gdyby cieszyły się naciskaniem przycisków w kółko.

Na pokładzie znajduje się łącznie 11 dźwięków, którymi możesz wypełnić dźwiękiem swoje dziecko. Zawiera kołysankę, biały szum, burzę, deszcz, wiatraki, śpiew ptaków, mgłę, szum fal, śnieżkę, pozytywkę i ćwierkanie. Głośnik jest w porządku pod względem jakości dźwięku i wydaje bardzo głośny dźwięk. Moim zdaniem urządzenie standardowo jest za wysokie, ale można to wyregulować. Dźwięki są też dla mnie zbyt ostre i czasami niezbyt kojące.

READ  Astrofizyka: symulacje komputerowe wszechświata są 1000 razy szybsze dzięki sztucznej inteligencji

Oczywiście możesz również włączyć lampkę nocną bez żadnych inteligentnych funkcji, ale ustawienie jest stałe. Zdecydowałeś się użyć HomeKit, więc zeskanuj kod QR, a światło jest już w aplikacji i w pokoju, który chcesz. Z oświetleniem nocnym możesz teraz zrobić prawie wszystko, co możesz zrobić z oświetleniem w HomeKit. Dopasowanie jasności, koloru i temperatury oraz zintegrowanie ich z rutyną/automatyką nie stanowi problemu, a lampa reaguje bardzo szybko.

Możesz więcej zrobić z aplikacją Meross, dla której musisz utworzyć osobne konto. Lampa została tam szybko zintegrowana. Tutaj również możesz ustawić procedury i timery, ustawić dźwięki i kolory. Istnieje również funkcja automatycznego wyłączania. Wszystko działa i działa. To, czego w ogóle nie lubię, to odwzorowanie kolorów diody LED. To wcale nie jest zgodne z doborem w aplikacjach. Musisz więc spojrzeć na lampę, aby dostosować ją tak, jak chcesz.

W przeciwnym razie niewiele można powiedzieć o urządzeniu. Działa, ale nic specjalnego. Wyróżniasz się na tle konkurencji, integrując go ze swoim inteligentnym domem, ale musisz zmagać się z gorszą jakością dźwięku i światła. Czy musisz to mieć? Nie. Osobiście bym tego nie kupił, bo my i wielu naszych znajomych kupiliśmy elektroniczną nianię z lampką nocną i funkcją głosową. Mamy wersję Avent z rozgwieżdżonym niebem, ale jest też znacznie tańsza niż wielu innych dostawców. Jednak w końcu na lampkę nocną Meross będzie wystarczająco dużo kupujących. Możesz chcieć uzyskać za to około 45 euro, a obecnie obowiązuje zniżka 50 procent.

Lampa nocna Alexa, urządzenie szumów Meross Baby Smart LED Sleep Aid White Noise …

 • Baby Night Light: Urządzenie do spania Meross ma 11 rodzajów muzyki, które brzmią kojąco, relaksująco i łatwe w użyciu. Można go modyfikować zgodnie z własnymi potrzebami i…
 • Możliwość przyciemniania jasności i koloru: Inteligentne oświetlenie nocne może regulować jasność i kolor za pomocą przycisków. Jasność i kolory można regulować za pomocą aplikacji lub pokrętła. Twoja obecność…
 • Sterowanie głosowe: Inteligentna lampa WLAN może współpracować z Alexą, Asystentem Google i IFTTT, aby zarządzać urządzeniami za pomocą sterowania głosowego. Dzięki aplikacji Meross możesz…
READ  Dobrze znany Nintendo Leaker uważa, że ​​premiera jest nieuchronna
# zapowiedź Producent Cena £
1
Phillips, Hugh White i płk. AMP. Taśma świetlna Plus 2m Podstawa + Taśma świetlna Plus 1m przedłużacz, 16 mln....
Phillips, Hugh White i płk. AMP. Taśma świetlna Plus 2m Podstawa + Taśma świetlna Plus 1m przedłużacz, 16 mln…. 8524 €
2
Lampa Philips Hue White & Color Ambiance E27 LED 3-Pack, ściemnialna, do 16 milionów kolorów, ...
Lampa Philips Hue White & Color Ambiance E27 LED 3-Pack, ściemnialna, do 16 milionów kolorów, … 110,25 €
3
Philips Hue White and Color Ambiance Play Lightbar 2-pak w tym mostek Hue, czarny, do 16 ...
Philips Hue White and Color Ambiance Play Lightbar 2-pak w tym mostek Hue, czarny, do 16 … 141,46 euro
4
Philips Hue White & Col. Amb. Lampa stołowa LED Go, ściemniana, 16 milionów kolorów, sterowana przez aplikację, ...
Philips Hue White & Col. Amb. Lampa stołowa LED Go, ściemniana, 16 milionów kolorów, sterowana przez aplikację, … 55,00 EUR

Linki Amazon są zawarte w tym artykule. Kliknięcie go przeniesie Cię bezpośrednio do dostawcy. Jeśli zdecydujesz się tam kupić, dostaniemy niewielką prowizję. Dla Ciebie nic nie zmienia się w cenie.


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tech

OnePlus Nord CE: OxygenOS 11.1.5.5 .rozprowadzany

Published

on

OnePlus od dłuższego czasu pozwala swojej grupie Nord przebić się do niższych przedziałów cenowych. Są teraz trzy kolejne modele klasycznego smartfona Nord. Ostatnio został przesunięty Nord CE (wydanie podstawowe) Dla mnie Północ 2 Przed. z Aktualizacja do OxygenOS 11.1.5.5 Nord CE otrzymuje teraz niewielką aktualizację. Dla tego OnePlus Nord N10 5G jest obecnie dystrybuowany z systemem Android 11 Prawdopodobnie „ostatni skok w głównym wydaniu”. Oprócz kontroli zarządzania temperaturą, ogólnej poprawy stabilności i usunięcia drobnych błędów, wprowadzono również pewne poprawki w kamerze.

Według własnych oświadczeń poprawiono ostrość i stabilność obrazu. Ponadto balans bieli powinien teraz działać bardziej spójnie, a tym samym zapewniać bardziej spójny obraz. Należy również poprawić jakość obrazu Nightscape, tryb nocny OnePlus. Aktualizacja zostanie rozesłana natychmiast – także w tym kraju. Jednak, jak zwykle, możesz postępować „falami”, więc aktualizacja może trochę potrwać. Jeśli jesteś trochę pochopny, możesz użyć nieoficjalnej aplikacji Oxygen Updater i ręcznie wcisnąć aktualizację.

Reszta

 • System
  • Ulepszone zarządzanie w celu kontrolowania przegrzania
  • Popraw stabilność i napraw znane problemy
 • kamera
  • Popraw klarowność i stabilność obrazu
  • Poprawiona spójność balansu bieli w celu poprawy płynności obrazu
  • Poprawa jakości fotografii w Nightscape

Linki Amazon są zawarte w tym artykule. Kliknięcie go przeniesie Cię bezpośrednio do dostawcy. Jeśli zdecydujesz się tam kupić, dostaniemy niewielką prowizję. Dla Ciebie nic nie zmienia się w cenie.


READ  FIFA 21: Dyskusja na temat lootboxów: nowa zmiana w paczkach FUT może przynieść rozwiązanie
Continue Reading

Tech

Za czarną dziurą: naukowcy potwierdzają przewidywania Einsteina

Published

on

Czarne dziury zaginają czasoprzestrzeń tak bardzo, że praktycznie możemy się wokół nich rozejrzeć. To, co kiedyś obliczył Albert Einstein, może teraz zmierzyć amerykańscy astronomowie.

Astronomowie ze Stanford University mają przewidywania ogólnej teorii względności z Albert Einstein zostało potwierdzone. Według raportu naukowców pod kierunkiem Dana Wilkinsa w czasopiśmie Nature, byli w stanie użyć dwóch satelitów do pomiaru promieni rentgenowskich, które zostały wystrzelone bezpośrednio za czarną dziurą.

Według Einsteina jest to możliwe, ponieważ intensywna grawitacja obiektu zniekształca czasoprzestrzeń do tego stopnia, że ​​nawet obszary znajdujące się za nią stają się widoczne. To wcześniejsze założenie teoretyczne zostało teraz po raz pierwszy potwierdzone pomiarami, pisze czasopismo naukowe „Spectrum”.

W tym celu w styczniu 2020 r. naukowcy skierowali teleskopy rentgenowskie NuSTAR13 i XMM-Newton na supermasywną czarną dziurę w galaktyce „I Zwicky 18” oddalonej o około 59 milionów lat świetlnych. Teleskopy zarejestrowały błyski promieniowania rentgenowskiego, które powstały w bezpośrednim sąsiedztwie czarnej dziury i zostały odbite przez tak zwany dysk akrecyjny. Zniekształcona długość fali odbitego błysku światła potwierdziła badaczom, że rzeczywiście spojrzeli poza czarną dziurę.

READ  Konkurs Habbo Spring Fashion Contest rozpoczyna się dzisiaj!
Continue Reading

Tech

Naukowcy sprawiają, że woda jest metaliczna — eksperyment daje elektrony bez wody i przewodnictwo — bez wysokiego ciśnienia

Published

on

Cudowna przemiana: Naukowcy po raz pierwszy podali mineralne właściwości wody – bez wysokiego ciśnienia iw temperaturze pokojowej. Udało się to osiągnąć dzięki niezwykłej sztuczce: pozwalają one na kondensację pary wodnej na kropli ciekłych metali alkalicznych w próżni. Migracja elektronów z metalu dała cienką warstwę przewodności wody i wygląd metalu na krótki czas: kropla nabrała złotego połysku.

Metale mają dobrą przewodność dzięki Niepozycyjne elektrony zewnętrzne Może swobodnie poruszać się w sieci atomowej. Inaczej jest w przypadku wody destylowanej: ponieważ zewnętrzne elektrony atomów pozostają silnie związane, czysta woda jest prawie doskonałym izolatorem. Aby była przewodząca, a więc metaliczna, należy mocno ścisnąć cząsteczki wody. Wyższe ciśnienie powoduje, że orbity skrajnych elektronów schodzą się razem, tak że nakładają się na siebie. Ze względu na wzrost gęstości elektronowej, niektóre elektrony stają się ruchome, a tym samym umożliwiają przepływ prądu.

Jednak problem: „W przypadku czystej wody wymagane do tego ciśnienie szacuje się na 48 megabarów – przekracza to nasze obecne możliwości eksperymentalne i może wystąpić tylko w jądrach planet lub dużych gwiazd” – wyjaśnia Philip Mason z Czeska Akademia Nauk w Pradze i współpracownicy. W rzeczywistości istnieją dowody na to, że wodór, hel i prawdopodobnie również woda water Wewnątrz Jowisza Może być metaliczny.

Minerały alkaliczne i woda – delikatna mieszanka

Ale jest inny sposób, co naukowcy demonstrują teraz w eksperymencie. Punktem wyjścia do tego był pomysł, że gęstość elektronów w wodzie można również zwiększyć poprzez domieszkowanie – poprzez wstrzykiwanie dodatkowych elektronów z innej substancji. Z poprzednich eksperymentów wiadomo było również, że metale alkaliczne będą w zasadzie odpowiednie jako donory elektronów.

Jeśli chodzi o mieszanie metali alkalicznych i wody, istnieje krytyczny problem – jak wie większość szkół: „Jeśli wrzucisz do wody kostkę sodu, nie dostaniesz wody mineralnej, ale natychmiast otrzymasz gwałtownie wybuchową wodę mineralną”. wyjaśnia kolega Mason Pavel Jungwirth. „Aby obejść tę gwałtowną i kontrproduktywną reakcję, zrobiliśmy to na odwrót: dodaliśmy wodę do metalu”. Ilość wody była tak mała, że ​​nie doszło do wybuchu.

READ  Ubisoft wyświetla rozgrywkę i podaje datę premiery
Te obrazy pokazują, jak zmienia się kolor kropli metalu alkalicznego po wytrąceniu cząsteczek wody.© Phil Mason / IOCB Praga

Kropla staje się lśniącym złotem

W szczególności eksperyment działa w następujący sposób: mała kropla roztworu sodowo-potasowego emanuje z mikrodyszy w silnie podciśnieniowej komorze próbki. Srebrna kropla rośnie przez około dziesięć sekund, zanim oddzieli się od dyszy i odpadnie. W miarę formowania się kropli naukowcy wstrzykują do komory parę wodną. Niektóre cząsteczki wody osadzają się na powierzchni kropelek i tworzą warstwę wody, która kondensuje z prędkością około 80 warstw molekularnych na sekundę.

Co ciekawe: gdy tylko pierwsze cząsteczki wody osadzają się na kropli minerału, zmienia się jej kolor. „Srebrna kropla sodowo-potasowa ma złoty połysk, co jest bardzo imponujące” – mówi współautor Robert Seidel z Helmholtz Berlin Center for Materials and Energy w Berlinie. Metaliczny złoty połysk utrzymuje się przez około pięć sekund, zanim ostatecznie kolor kropli zmieni się z brązowego i fioletowego na biały.

Swobodne elektrony w warstwie wody

Ta zmiana koloru wskazuje na krytyczną zmianę zachowania elektrochemicznego warstwy wody. Jak potwierdzają analizy spektroskopowe, nieprzewodząca woda staje się przewodząca w czasie, gdy się zapala – i nabiera właściwości metalicznych. „Nasze obserwacje potwierdzają, że złoty kolor i jego charakterystyczny połysk wskazują na zmineralizowaną naturę wodnej warstwy powierzchniowej” – piszą Mason i współpracownicy.

Można to zmierzyć obecnością fluktuacji ładunku, tak zwanych plazmonów, oraz faktem, że powstaje pasmo przewodnictwa o szerokości około 1,1 elektronwolta – wyjaśniają naukowcy. Oba wskazują, że w wodzie znajdują się teraz swobodnie poruszające się elektrony. Pochodzi z metalu alkalicznego i jest przenoszony do warstwy wodnej po akumulacji cząsteczek wody. Według pomiarów gęstość tych dodatkowych elektronów podczas fazy złotej wynosi około pięciu bilionów elektronów na centymetr sześcienny.

Tak działa przekierowanie wody.© Thunderf00t

Metal bez wysokiego ciśnienia

I tak ten eksperyment udowadnia to, co wcześniej uważano za niemożliwe: wodę można uczynić mineralną nawet bez ekstremalnego ciśnienia. W eksperymencie z upuszczaniem ten stan, nietypowy dla czystej wody, trwał kilka sekund, jak podają naukowcy. Jednak reakcja chemiczna metali alkalicznych z wodą prowadzi do powstania białego wodorotlenku alkalicznego.

READ  Tych 6 innowacji Asystenta Google jest w drodze

„Nasze badanie nie tylko pokazuje, że woda mineralna może być faktycznie wytwarzana na Ziemi, ale także pokazuje właściwości spektralne związane z jej pięknym złotym metalicznym połyskiem” – mówi Seidel. Umożliwi to w przyszłości badanie właściwości i zachowania wody mineralnej nawet bez wysokiego ciśnienia. (Natura, 2021; doi: 10.1038/s41586-021-03646-5)

Źródło: Centrum Materiałów i Energii im. Helmholtza w Berlinie, Instytut Chemii Organicznej i Biochemii Czeskiej Akademii Nauk

Continue Reading

Trending