Connect with us

Economy

Te rzeczy są super tanie w Lidlu w piątek (14 czerwca).

Published

on

135261

W piątek (14 czerwca) te rzeczy będą wyjątkowo tanie w Lidlu.

W piątek (14 czerwca) Lidl zaprezentuje na swoich półkach mnóstwo propozycji: m.in. wiertarki akumulatorowe, podkaszarki do trawy, szlifierki kątowe, kuchenki mikrofalowe, blendery ręczne czy organizery kuchenne.

Lidla – Lidla– Klienci są zachwyceni Nowe oferty Piątek (14 czerwca)! Znajdują się tu praktyczne narzędzia dla miłośników majsterkowania i mnóstwo akcesoriów kuchennych.

Między innymi Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa Do 19,99 €*, Bezprzewodowa podkaszarka do trawy Do 24,99 €* I Akumulatorowa szlifierka kątowa Do 29,99 zamiast 42,99 euro* (-30%).

Poza tym znajdziesz Kuchenka mikrofalowa Tylko 49,99 zamiast 69,99 €* (-28%), Mikser ręczny Do 27,99 €* I Organizator kuchni Do 14,99 zamiast 17,99 €* (-16%).

Pokazujemy je Najlepsze oferty W naszych sliderach.

Oferta Lidla w piątek 14 czerwca

Nieważne, czy w ogrodzie, czy w domu: zawsze jest coś do zrobienia. Lidl ma do tego odpowiedni sprzęt Piątek (14 czerwca) Na specjalnych półkach.

Na przykład to jest Wiertarka akumulatorowa Parkside Do 19,99 €* Różnorodne zdolności.

Dodatkowe oferty:

Tutaj jest więcej akcentów.

Piątek (14 czerwca): Wszystko, co związane z kuchnią

Wciąż brakuje Ci czegoś w kuchni? No to chodźmy do Lidla! Leżąc na półkach Piątek (14 czerwca) Jest to wiele przyborów kuchennych i przyborów kuchennych.

To również znajduje się w ofercie Narzędzia kuchenne do kuchenki mikrofalowej Silvercrest Tylko 49,99 zamiast 69,99 €* (-28%).

Dodatkowe oferty:

Tutaj jest więcej akcentów.

Od poniedziałku (10 czerwca): Wszystko na Twój piłkarski festiwal

Do rozpoczęcia Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2024 pozostało już tylko kilka dni, więc nadszedł ten czas Od poniedziałku (10 czerwca) W Lidlu z odpowiednimi akcesoriami.

Możesz zobaczyć wszystkie gry w tej jakości w najlepszej jakości Telewizor 4K UHD Toshiby Do 299 zamiast 699 euro (-57%).

Dodatkowe oferty:

Tutaj jest więcej akcentów.

Od poniedziałku (10 czerwca): Wszystko na Twojego grilla

Lidl ma wszystko, czego potrzebujesz, aby kolejny wieczór grillowy był udany Od poniedziałku (10 czerwca) Wiele odpowiednich ofert.

A co powiesz na taki fajny np Zestaw do piekarnika holenderskiego Tylko 64,99 €*?

Dodatkowe oferty:

Tutaj jest więcej akcentów.

Od poniedziałku (10 czerwca): Ice Ice Baby

Gdy lato zbliża się powoli, ale nieubłaganie, Liddell się martwi Od poniedziałku (10 czerwca) Z mnóstwem ofert na uspokojenie.

To absolutna atrakcja Narzędzia kuchenne Silvercrest Kostkarka do lodu Do 79,99 zamiast 109 €* (-26%).

Dodatkowe oferty:

Tutaj jest więcej akcentów.

Wszystkie oferty w broszurze


© Lidla


Pobierz aplikację Lidl Plus już teraz


© Aplikacja Lidla


Pobierz Aplikacja Lidl Plus Pobierz za darmo, zarejestruj się i codziennie oszczędzaj na wielu ekskluzywnych promocjach Lidl Plus.

Oto zalety:

 • Dodatkowe rabaty na cotygodniowe produkty zmieniające się
 • Cyfrowe zdrapki, które zapewniają dodatkowe niespodzianki po każdym zakupie
 • Cyfrowe paragony dla optymalnego przeglądu
 • Tygodniowy biuletyn jest zawsze pod ręką w formie cyfrowej
 • Ekscytujące korzyści z wybranymi partnerami
 • Powiadomienia, dzięki którym nie przegapisz żadnej akcji

Więc: Pobierz aplikację Lidl PlusAby odkryć więcej.

*Ze względu na ograniczoną ilość towaru, produkt może zostać wyprzedany w ciągu pierwszego dnia obowiązywania oferty.

1 Obowiązuje we wszystkich oddziałach. Od łącznej wartości zakupów wynoszącej 30 € (bez wyrobów tytoniowych, czasopism, odżywek dla dzieci, książek, depozytów, butli CO2, telefonów i kart bonów) otrzymasz rabat w wysokości 5 € od wartości zakupu. Kupon można wykorzystać tylko raz. Nie można łączyć z innymi kuponami Euro. Nie ma możliwości wypłaty gotówki.

READ  Udany początek roku: indeks DAX wzrósł o ponad 14 000 punktów
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Economy

Usterka techniczna wpływa na ruch lotniczy w BER

Published

on

Usterka techniczna wpływa na ruch lotniczy w BER

Stan na: 19 lipca 2024 r. o 11:28

Rano na lotnisku Berlin Brandenburg były ogromne problemy. Tymczasem żaden samolot nie był w stanie wystartować ani wylądować. Jako przyczynę podaje się awarię techniczną.

 • W piątek rano ruch lotniczy na lotnisku BER był znacznie utrudniony
 • Powodem są problemy techniczne
 • Na całym świecie zgłaszano zakłócenia IT – najwyraźniej w związku z firmą programistyczną Microsoft
 • Oprócz lotnisk i linii lotniczych dotknięte zostały także media, banki i kliniki

Ogromne problemy techniczne zakłócają obecnie operacje lotnicze Lotnisko Berlin Brandenburgia (Niedźwiedź). Rzeczniczka lotniska powiedziała RBB, że rano ruch lotniczy w dużej mierze ustał. Tylko kilka samolotów zdołało wystartować.

Jak podaje lotnisko, operacje powinny zostać wznowione około godziny 10:00. Jednak początkowo na miejscu było niewiele oznak tego zjawiska. W samym BER personel poinformował pasażerów po godzinie 10:00, że loty nie powinny wylatywać przed godziną 14:00 – jak poinformował na miejscu reporter RBB. Rzeczniczka Niemieckiej Agencji Informacyjnej poinformowała również, że systemy zostaną uruchomione ponownie. „Stopniowo wracamy do normalnej działalności” – powiedziała dziś rano niemieckiej agencji informacyjnej.

Reporterzy RBB na miejscu zgłosili chaos: z samolotów ponownie wyładowano bagaż, a pasażerowie musieli go odebrać z wózków bagażowych i wrócić, aby się odprawić i zmienić rezerwację. Do kas ustawiały się długie kolejki.

Nowa ustawa ma na celu uregulowanie kwestii ochrony kluczowej infrastruktury

Sieci kolejowe, sieci energetyczne, wodociągi – wszystko to jest niezbędne do funkcjonowania społeczeństwa. Jako „infrastruktura kluczowa” wymaga szczególnej ochrony. Ale sposób, w jaki to się dzieje, nie został jeszcze odpowiednio uregulowany przez prawo. Autorzy: Susette Klein i Ute Barthelwięcej

Zakłócenia na całym świecie – spowodowane przez Microsoft i ITFirma ochroniarska przypuszczalny

Mówi się, że problemy są spowodowane awarią techniczną, która powoduje opóźnienie w przetwarzaniu. Według niepotwierdzonych informacji doszło do poważnej awarii serwera i podobno uruchomiono systemy awaryjne.

READ  Udany początek roku: indeks DAX wzrósł o ponad 14 000 punktów

W piątek rano ogłoszono, że zakłócenia dotknęły systemy komputerowe na całym świecie. Według doniesień mediów podejrzewano, że operator był błędem w aktualizacji oprogramowania opracowanej przez firmę Crowdstrike zajmującą się bezpieczeństwem IT. Media, takie jak serwis finansowy Bloomberg, poinformowały, że błąd w Crowdstrike doprowadził z kolei do wyłączenia oprogramowania Microsoft. Gigant oprogramowania zgłaszał już problemy ze swoją usługą w chmurze 365.

Zakłócenia IT mają wpływ na linie lotnicze, media i firmy telekomunikacyjne na całym świecie. Kanały informacyjne w Australii i Wielkiej Brytanii nie mogły nadawać kanałów telewizyjnych i radiowych.

Awatar: mężczyzna siedzący przed ekranami wyświetlającymi fałszywe programy hakerskie i programy do zdalnego usuwania. (Źródło: DPA/L. Mergeler)

Regiony przygotowują się na potencjalne sytuacje kryzysowe poprzez plany reagowania kryzysowego

Niedobory gazu, przerwy w dostawie prądu, powodzie, ataki piratów: władze powiatowe Brandenburgii Wschodniej przygotowują się na wiele różnych sytuacji kryzysowych, aby zapewnić ludności zaopatrzenie w żywność.więcej

bardzo Linie lotnicze i dotknięte lotniska

Globalny ruch lotniczy został poważnie dotknięty. Problemy IT zgłosiły także niemieckie linie lotnicze Lufthansa i Eurowings. „Wywoływanie profili i rezerwacje są obecnie możliwe jedynie w ograniczonym zakresie” – podała Lufthansa na swojej stronie internetowej. Ryanair również zgłosił problemy.

Wpłynęło to również na operacje lotnicze w Hamburgu, Düsseldorfie, Kolonii, Zurychu i Norymberdze. Największy niemiecki port lotniczy we Frankfurcie początkowo informował, że nie ma problemów informatycznych.

Według raportu CNN Federalna Administracja Lotnicza (FAA) uziemiła kilka lotów w USA. Mówi się, że były problemy z komunikacją, więc samoloty zmuszone były pozostać na ziemi. Holenderska linia lotnicza KLM tymczasowo zawiesiła działalność.

Transmisja: rbb24 Inforadio, 19 lipca 2024, 8:20

Continue Reading

Economy

Pod żadnym pozorem nie jedz dżemu

Published

on

Pod żadnym pozorem nie jedz dżemu
 1. ruhr24
 2. praca
Klienci powinni zwrócić uwagę na przywołanie aktualnych zacięć. © Yai Obrazy/Imago; ebner/imago; Wydział: RUHR24

Nowe wycofanie supermarketu: Konsumenci nie powinni jeść dżemu. Produkt sprzedawany jest w sklepach Edeka, Rewe i Kaufland.

Dortmund – Konsumenci powinni zwrócić uwagę na aktualne wycofanie. Tym razem jest to dżem od Lausitzer Fruitprocessing GmbH (10 lipca). W przypadku spożycia żywności istnieje ryzyko zakażenia.

Przypomnijmy z Ediki, Rio i Kauflandu: Pod żadnym pozorem nie jedzcie dżemu

W związku ze skargą firma Lausitzer Fruit Processing GmbH nakazała wycofanie swojego produktu „Lausitzer Cranberries – Light Sugar” w 340-gramowym słoiku.

Istnieje możliwość obecności ciał obcych w produkcie, zwłaszcza kamieni. Aby zapewnić bezpieczeństwo konsumentów, zdecydowanie odradza się spożywanie dotkniętego produktu – podobnie jak w przypadku obecnego wycofania sera.

Dżemy marek Edeka, Rewe i Kaufland objęte wycofaniem – informacja dla klientów

Dotyczy to wyłącznie produktów z datą przydatności do spożycia 18 kwietnia 2027 r. i numerem partii 24040379.

 • Produkt: Dzikie Jagody Łużyckie – Niska zawartość cukru, 340g/370ml w filiżance
  Najlepiej spożyć przed: 18 kwietnia 2027 r
  Partia: 24040379
  Numer EAN: 4012950100071
dżem
Wycofanie ma wpływ na dżem żurawinowy. © Lausitzer Fruit Processing GmbH

Konsumenci mogą zwrócić produkt w miejscu zakupu – m.in. w Rewe, Edeka i Kaufland – i otrzymać zwrot ceny zakupu nawet bez przedstawienia paragonu. Dalsze informacje można uzyskać w dziale obsługi klienta Lausitzer Fruchtverfahren GmbH, pisząc na adres e-mail [email protected].

Zacięcie wywołania spowodowane ciałem obcym: W sytuacjach awaryjnych natychmiast udzielić pierwszej pomocy

Jeśli przypadkowo zjesz obcy przedmiot, może dojść do obrażeń jamy ustnej, gardła i przełyku. Ryzyko jest szczególnie wysokie w przypadku cząstek o ostrych krawędziach. Federalny Urząd Ochrony Konsumentów i Bezpieczeństwa Żywności powołuje się na informacje Niemieckiego Czerwonego Krzyża.

Ciała obce w żywności mogą również powodować ryzyko obrażeń lub zadławienia. Jeśli po połknięciu cząstki utkną w tchawicy lub przełyku, należy je natychmiast leczyć Pierwsza pomoc Jest podjęte. W przypadku wystąpienia obrażeń konsumenci powinni natychmiast zwrócić się o pomoc lekarską.

READ  Niemiecka gospodarka czuje się uwięziona przez ciężarówki między Polską a Ukrainą
Continue Reading

Economy

Ogromne zwolnienia w dziale motoryzacyjnym – „Bosch musi walczyć”

Published

on

Ogromne zwolnienia w dziale motoryzacyjnym – „Bosch musi walczyć”
 1. Strona główna
 2. Praca

Naciska

Bosch ogłosił dopiero w grudniu, że rozważa zwolnienie do 1500 pracowników w dziale silników. © Marijane Murad/DPA

Bosch był zmuszony zwolnić tysiące pracowników w swoim dziale motoryzacyjnym. Potencjał ulepszeń istnieje jednak także w innych obszarach przedsiębiorstwa. To słowa prezesa firmy Stefana Hartinga.

Gerlingen – dostawca samochodów Bosch zwolni w tym roku tysiące stanowisk pracy. Przesunięcie w kierunku Samochód elektryczny Niemieckiemu gigantowi z siedzibą w Gerlingen koło Stuttgartu sprawy nie układają się pomyślnie. W wywiadzie z Frankfurter Allgemeine Zeitung (FAZ) Prezes firmy Stefan Hartung wyjaśnia, w jaki sposób firma chce się rozwijać w przyszłości i czego obecnie brakuje. Bush chce walczyć o rozwój każdego centymetra przestrzeni.

Problemy popytowe we wszystkich sektorach Bosch

W sumie Bosch planuje zwolnić 3200 pracowników w sektorze motoryzacyjnym, z czego 1500 w samym dziale pojazdów w Niemczech. Według Hartunga odejście od samochodów z silnikami spalinowymi na rzecz samochodów elektrycznych maleje, ponieważ coraz więcej osób woli samochód hybrydowy niż samochód w pełni elektryczny. Ponadto światowy popyt na samochody ogólnie spadł.

Zdaniem ekspertów jeszcze kilka lat temu przewidywano, że przejście na samochody elektryczne będzie kosztować około 20 proc. miejsc pracy. Jednakże biorąc pod uwagę, że firma Bosch zatrudnia na całym świecie około 429 400 pracowników, redukcje stanowisk pracy określa się jako stosunkowo niewielkie, jak wynika z raportu firmy Bosch. Codzienne wiadomości jest on nazywany.

Ale nie tylko przemysł motoryzacyjny cierpi z powodu braku popytu na produkty Bosch. To samo planuje firma także w segmencie gadżetów i sprzętu AGD Aby wyeliminować sto kolejnych stanowisk pracy. „Nasza firma celowo zajmuje szeroką pozycję na wielu produktach i rynkach” – wyjaśnia Hartung. wygrał-Wywiad: „Ale obecnie prawie wszędzie występują problemy z popytem”. Przykładem tego jest nadmierny popyt na pompy ciepła w Bosch w 2023 roku, który spowodował już spadek popytu oczekiwany w 2024 roku.

READ  Dzień Giełdy, wtorek, 14 listopada 2023 r

Bosch chce nadal się rozwijać, także za granicą

Hartung nie może zagwarantować, że w przyszłości nie będzie dalszych redukcji zatrudnienia. Jednak w dłuższej perspektywie postrzega pojazdy elektryczne jako obiecujący obszar biznesowy dla Boscha. Szczególnie istotna jest tutaj elektronika mocy, silniki i osie. Firma oczekuje, że do 2030 r. co trzeci samochód na świecie będzie w pełni elektryczny, a do 2035 r. co drugi samochód.

Ogólnie rzecz biorąc, celem Boscha jest uzyskanie w tym roku zwrotu od pięciu do siedmiu procent. Zdaniem Hartunga, aby osiągnąć ten cel, firma musi nadal walczyć i „wykorzystywać każdy centymetr przestrzeni na rozwój”. Bosch będzie mógł polegać nie tylko na rynku niemieckim, ale także… Ale musi także rozwijać się na arenie międzynarodowej. Firma inwestuje około 1 miliard euro w centrum rozwojowe w Chinach, a obecnie w Czechach budowany jest nowy ośrodek mobilności elektrycznej.

Continue Reading

Trending