Connect with us

Tech

Te gry będą dostępne na PS4 i PS5 od 1 czerwca. Darmowe pobieranie

Published

on

Co miesiąc Playstation Plus oferuje kilka darmowych gier dla wszystkich członków PS Plus. Są to pliki do pobrania, które można pobrać bezpośrednio z Playstation Store. Tutaj dowiesz się, które tytuły będą dostępne bezpłatnie dla abonentów Playstation w maju i kiedy będzie można je pobrać.

PS Plus czerwiec 2021: Te tytuły będą dostępne na PS4 i PS5

Od 1 czerwca są to gry na PS4 Star Wars: Swarms I Virtua Fighter 5: The Final Showdown Dostępne w ramach subskrypcji. Gracze PS5 też mogą Operacja: Tango Wolny kim oni są Dodaj bibliotekę. Posiadacze PS5 mają również możliwość korzystania z Kolekcja PlayStation Plus Z 20 grami PS4 do wyboru do pobrania.

Star Wars: Swarms

 • Gatunek: akcja
 • Platforma: PS4
 • Wersja: 2020
 • Deweloper: Motive Studios
 • Dostępność: od 1 czerwca 2021 do 5 lipca 2021

Nowa republika walczy o wolność. Imperium wymaga porządku. W kosmicznej grze akcji Star Wars: Swarms Gracze kontrolują gwiezdne myśliwce z flot New Republic i Empire, takie jak X-wing i myśliwiec TIE. Po zmodyfikowaniu wyposażenia udają się do kokpitu swojego statku kosmicznego, gdzie strategicznie rozdzielają moc między bronią, zbroją i silnikami. Istnieje również możliwość przeżycia całej gry na PS VR w wirtualnej rzeczywistości.

Virtua Fighter 5: The Final Showdown

 • Gatunek: gra bijatyka
 • Platforma: PS4
 • Wersja: 2021
 • Entwickler: Ryu Ga Gotoku Studio
 • Dostępność: od 1 czerwca 2021 do 2 sierpnia 2021

Virtua Fighter 5: The Final Showdown Jest to rozszerzona wersja „Virtua Fighter 5”, która będzie grana wyłącznie na Playstation 4 w ramach obchodów 60-lecia firmy Sega. Pod kierownictwem Ryu Ga Gotoku Studio, twórcy Yakuza i Judgment, bijatyka została ponownie wydana z wieloma funkcjami. Po raz pierwszy zarówno weterani, jak i początkujący wojownicy Virtua Fighter mogą testować nowe tryby sieciowe, takie jak mecze rankingowe, ligi i ligi, za pośrednictwem Playstation Plus i Playstation Now. W ramach rozszerzenia poprawiono również grafikę i interfejs użytkownika.

READ  Jak w: Zdjęcia tygodnia (KW 15)

Operacja: Tango

Gatunek: puzzle, przygodowe

Platforma: PS5

Wersja: 2021

Entwickler: The Clever Play

Dostępność: od 1 czerwca 2021 do 5 lipca 2021

Operacja: Tango Jest to kooperacyjna przygoda szpiegowska, która polega na wypełnianiu niebezpiecznych misji na całym świecie w zaawansowanym technologicznie świecie w najbliższej przyszłości. Jako ekskluzywna dwuosobowa drużyna gracze stają się agentami i hakerami. Razem próbują zneutralizować siły zagrażające wolnemu światu.

Kiedy mogę pobrać gry PS Plus?

wszyscy Gry PS Plus z czerwca podniósł się Wtorek 1 czerwca 2021 rDostępne do bezpłatnego pobrania z Playstation Store dla subskrybentów PS Plus. Plik Gry PS Plus na maj Nie można go już pobrać.

Gdzie znajdę gry PS Plus z czerwca 2021 roku?

Pobrane pliki są dostępne za pośrednictwem Playstation Store. Dostępna jest doskonała zakładka o nazwie „PS Plus”, w której wymienione są wszystkie gry PS Plus z danego miesiąca. Oprócz bezpośredniego linku do pobrania oferowany jest również krótki tekst wszystkich gier, a także zrzuty ekranu i filmy. W ten sposób gracze mogą zapoznać się z daną grą przed pobraniem. Dla subskrybentów PS Plus gry są bezpłatne i bez dodatkowych kosztów. Alternatywnie możesz korzystać z gier Tutaj Możesz również pobrać za pomocą smartfona lub komputera.

Jak pobierać gry PS Plus?

Wszystkie tytuły PS Plus można pobrać z Playstation Store. Najpierw musisz pobrać i zainstalować sam sklep. Następnie sklep otwiera się i uzyskuje dostęp do zakładki „PS Plus”. Gracze mogą tam zobaczyć przegląd wszystkich darmowych gier z tego miesiąca i bardziej szczegółowo przyjrzeć się poszczególnym tytułom.

Każdy tytuł z tej listy można pobrać lub dodać do biblioteki – jeśli wybierzesz tę drugą, plik nie zostanie jeszcze pobrany, a tylko zapisany jako tytuł. W ten sposób żadne miejsce w pamięci nie będzie używane, dopóki naprawdę nie zechcesz rozpocząć gry.

READ  Nowy problem z Samsung Galaxy S22 Ultra: użytkownicy zgłosili irytujący problem

Kiedy mogę bezpłatnie pobrać gry PS Plus?

Miesięczne tytuły Playstation Plus pojawiają się w stałym rytmie. Zwykle jest dostępny do pobrania w pierwszy wtorek każdego miesiąca. Serwowane jest z tygodniowym wyprzedzeniem, w poprzednią środę.

Co to jest PlayStation Plus?

Jeśli chcesz grać na Playstation online, możesz to zrobić tylko z subskrypcją Playstation Plus. To kosztuje około 60 euro rocznie. Oprócz opcji dla wielu graczy Playstation Plus oferuje inne korzyści, w tym na przykład dodatkową pamięć w chmurze, która zapisuje wszystkie stany gry i sprawia, że ​​jest ona łatwo dostępna na wielu konsolach. Jednak główną atrakcją miesięcznej subskrypcji Playstation Plus są darmowe gry.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Tech

Zapowiedź nowego zestawu modemo-routera z Wi-Fi 6 i siecią mesh

Published

on

Wzrost portfela urządzeń Zyxel. za zaszyfrowaną nazwą DX3301-T0 Ukrywa router z modemem Wi-Fi 6. Jest skonfigurowany do dostępu DSL i oprócz obsługi QoS oferuje również opcję TV/wideo na żądanie, VoIP – i oczywiście Internet („usługi triple play”) . Jeden z nich obsługuje VDSL2, a tym samym „szybkie” połączenie internetowe.

DX3301-T0 jest fabrycznie wyposażony w Wi-Fi 6 2,4 GHz (2 x 2) i funkcję sieciową (Zxyel Mpro). Pozwala to na prędkość do 1200 Mb/s. Obsługiwany jest wielodostęp z ortogonalnym podziałem częstotliwości (OFDMA) i formowanie wiązki. Dostępne są cztery porty Gigabit Ethernet dla urządzeń przewodowych. Istnieje również port WAN dla modemu kablowego lub rozwiązania awaryjnego 5G. Urządzenie może być skonfigurowane jako most lub router z modemem – w trybie mostu tylko jako pośrednik między VDSL a Ethernetem. Możesz także zabrać ze sobą zaporę Professional Firewall.

Interfejs WAN

Port EthernetR (10/100/1000)

Port USB

VDSL

 • G.993.1 VDSL
 • G.993.2 VDSL2, Band 997, 998, na garnkach
 • Profile VDSL: 8a/b/c/d, 12a/b, 17a, 35b
 • Zay Victor

ADSL

 • 992.1 gramów (giga ton metrycznych)
 • G.992.2 (G.lite)
 • Zgodny z ANSI T1.413
 • G.992.3 (ADSL2)
 • G.992.5 (ADSL2+)
 • Obsługuje G.INP

Funkcje routera

 • IPv4 / IPv6
 • nat
 • Przystań
 • Typy połączeń WAN: DHCP, PPPoE
 • DHCP 60/121/125 .opcja
 • Serwer DHCP w sieci LAN
 • IGMP v1 / v2
 • Serwer proxy IGMP
 • Dynamiczny DNS

bezprzewodowy

 • Automatyczny wybór kanału
 • Multimedialne Wi-Fi (WMM)
 • planowanie bezprzewodowe
 • Bezprzewodowe zarządzanie mocą wyjściową
 • Wiele SSID do 4
 • Zabezpieczona konfiguracja Wi-Fi (WPS)
 • Blokowanie ruchu w BSS
 • Filtrowanie adresów MAC

VLAN

 • VLAN oparty na tagu/tagu 802.1q
 • Ustaw port VLAN na ETH
 • Połączona/routowana sieć VLAN

Ten artykuł zawiera linki partnerskie. Kliknięcie go przeniesie Cię bezpośrednio do dostawcy. Jeśli zdecydujesz się tam dokonać zakupu, dostaniemy niewielką prowizję. Dla Ciebie nic nie zmienia się w cenie. Dziękuję za wsparcie!

READ  Gra wideo Ratchet & Clank: Rift Apart oferuje broń i akcję


Continue Reading

Tech

Gra Terraria na PC dotyczy recenzji LEGO Ideas

Published

on

Lego Terrarium Pomysły (1)

W piątek wieczorem społeczność pomysłów wybrała projekt”terraria„Jako 26 kandydat w drugiej rewizji 2022. Komisja Rewizyjna w Billund będzie miała czas do września na przestudiowanie zasad. Wtedy rozpocznie się szczegółowa ocena i zostanie podjęta decyzja o wersji produkcyjnej. Podamy wszystkie szczegóły .

Projekt już powstał JaoGosma przesyłanie zostało zakończone. Nie mogliśmy dowiedzieć się niczego o tej osobie, więc przeprowadzamy małe badania dotyczące pojawiania się pomysłów. Konto stało się dniem głosowania Kolekcja 90. rocznica, tj. 18 stycznia 2021 r. i wkrótce pełen życia. Do tej pory wkłady w „zwykłe” działania, konkursy i projekty pomysłów nie cieszyły się zbytnią uwagą. Oprócz obecnego projektu inny model przekroczył dotychczas limit 1000 głosów.

Formularz Terraria został przesłany do społeczności pomysłów 28 stycznia 2022 r. i otrzymał około 1000 głosów w pierwszym miesiącu. W połowie kwietnia 2022 roku model miał już 5000 zwolenników i liczba ta rośnie 153 dni Projekt został podniesiony powyżej magicznego progu przeglądu. Decydujące wsparcie nadeszło z kanału YouTube gry chibi, który prezentuje model milionowi naśladowców. JaoGosma to nie obchodzi. Pierwsze wejście do „Klubu 10k Members” powinno być powodem do świętowania.

Przyjrzyjmy się bliżej modelowi: za wzór do projektowania służy gra komputerowa Terraria z otwartym światem, wydana w 2011 roku. Widzimy, jak wychodzi scena 1970 sztuk wykonane z Dwa mini kształty To było zaplanowane. Z opisu dowiadujemy się, że model składa się z dwupiętrowego domu, a także piwnicy, stawu i małej jaskini.

Jaskinia podzielona jest na dwie części, z których obie kończą się podziemnym jeziorem. Skrzynia i kryształ życia również znajdują się po prawej stronie. Podobnie jak w przypadku formy do gier, model został zaprojektowany tak, aby miał dwuwymiarowy wygląd i miał głębokość sześciu sprężyn. Projekt jest wbudowany w wąską przestrzeń na wysokości. Nie możemy ocenić, czy technika budowy ma wpływ na stabilność. Na podstawie zdjęć szacujemy wymiary łącznie z podstawą na około 38cm szerokości, 6cm głębokości i około 40cm wysokości.

READ  Z poradami i nieoficjalnym trybem przeciwko frustracji

Pomysły Lego Terrarium (2)

gra z otwartym światem terraria Został wydany według Wikipedii w 2011 roku pod nazwą „Re-Logic” i początkowo był dystrybuowany za pośrednictwem portalu Steam. Całość utrzymana jest w dwuwymiarowej grafice, ale czasami wykorzystuje się również trzeci wymiar. W ciągu dziewięciu dni sprzedano ponad 200 000 sztuk. Gra znalazła się nawet na szczycie rankingów sprzedaży. Na początku 2012 roku programiści wstrzymali na razie kolejne aktualizacje, ale wiosną 2013 roku poprosili społeczność o sugestie dotyczące kontynuacji. Gra została również wydana w tym samym czasie na XBox i Play-Station Network.

W kwietniu 2020 roku gra może już spojrzeć wstecz na około 30 milionów sprzedanych egzemplarzy i dostępnych na największych systemach. Prasa komercyjna otrzymywała tytuł niezmiennie dobre recenzje. Aby dać ci krótki obraz gry, mamy plik Ogłoszenie o wydaniu przełącznika 2019 wybierać.

Pomysły Lego Terrarium (3)

Oto pomysły, które chcesz przekonać w drugiej recenzji 2022:

Może cię to trochę zaskoczyć, ale tytuł nic dla mnie nie znaczył aż do dzisiaj. Pod względem merytorycznym, więc nie chcę komentować realizacji. Osobiście nie przepadam za mocno spiętrzonym interfejsem. Zastanawiam się też, czy model przejdzie test stabilności. Ponieważ nie mam punktów odniesienia, powstrzymam się od potencjalnego zakupu.

Chcemy teraz zadać sobie pytanie, jak LEGO może ocenić projekt. Przeglądając archiwum pomysłów, szybko znajdujemy projekty związane z grą wideo. Ostatnie przykłady to Goose Untitled, Between Us i Fall Guys lub Animal Crossing. Wszystkie propozycje zostały odrzucone w Billund. Ponadto Legend of Zelda miało kilka nieudanych prób.

W tym miejscu nie chcemy zapominać, że samodzielna seria LEGO Minecraft wywodzi się z pomysłów. trwało długo Maine Craft Nawet standardowe pomysły. Projekt wywiadu potrzebował tylko dwóch dni, aby przełamać limit recenzji. Została wydana w czerwcu 2012 LEGO Minecraft Mikroświat 21102 A jesienią 2013 roku rozpoczęła się seria LEGO Minecraft. Ponadto od stycznia 2022 roku jesteśmy w stanie to zrobić LEGO Ideas 21331 Jeż Sonic kupić.

READ  Pierwszy lot na Marsa helikopterem „Ibdaa” najwcześniej w poniedziałek

W zestawie LEGO możemy odkryć kilka zestawów związanych z grami wideo. Oprócz wiecznie zielonego Minecrafta LEGO próbowało swoich sił w 2019 roku Uwaga i obserwuj Niezależny oddział jest notowany od 2020 roku LEGO Super MarioKtóra była jedną z najbardziej udanych gier w Ameryce Północnej w roku swojej premiery. Duńczycy potwierdzili, że LEGO ma inne ambicje w sektorze gier komputerowych w kwietniu 2022 roku, kiedy KIRKBI i Sony ogłosili Zainwestować po około 1 miliarda dolarów w Epic Games.

Według Wikipedii Terraria jest jedną z 10 najlepszych Jedna z najlepiej sprzedających się gier wideo. Jest to również obsługiwane przez wyszukiwania Google. Otwarty świat 2D jest prawie równy „Sonic the Hegdehog” i jest znany na całym świecie. Na Twitchu musimy trochę dłużej poszukać, zanim dowiemy się o tytule. Gra jest obecnie wymieniona na dole 100 najlepszych gier strumieniowych.

Celem projektu jest przede wszystkim pełnienie funkcji makiety ekspozycyjnej. Zabawa jest ograniczona, ale zestaw może znaleźć swoje miejsce na półkach lub w gablocie ze względu na bardzo wąską konstrukcję. Wielokrotnie pomysły udowadniały, że można dokonać poważnych modyfikacji, aby projekt stał się dostępny na rynku. Potencjalny potencjał sprzedażowy zapewnia duża baza fanów. Jeżeli model nie koliduje z wewnętrznymi planami i nie koliduje z własnymi dwiema klasami, to implementacja może być możliwa.

Co powiesz o modelu? Znasz grę komputerową, czy jest to dla Ciebie nowy obszar? Jak wykonywane są sceny z gry? Czy możesz poznać grę lub coś ulepszyć? Podoba Ci się model wyświetlacza, czy brakuje Ci więcej opcji rozgrywki? Jak oceniasz możliwości? Napisz nam swoją opinię w komentarzach.

Continue Reading

Tech

Autonauts vs Piratebots ukaże się pod koniec lipca

Published

on

Curve Games i Denki z przyjemnością ogłaszają wydanie gry Autonauts vs. Piratebots na Steamie 28 lipca 2022 roku. Aby uczcić tę wiadomość i zobaczyć jedyny w swoim rodzaju Denki Core, symulację zarządzania i automatyzacji oraz kolejną odsłonę serii Autonauts, która zdobyła nagrodę BAFTA, sprawdź nowy zwiastun tutaj!

Autonauci kontra Piratebots to zupełnie nowa gra strategiczna i automatyzacyjna dla początkujących i weteranów. Zostań przywódcą własnego losu w tej aroganckiej symulacji, która zawiera głęboką kampanię w proceduralnie generowanych światach. Gracze muszą wykorzystać myślenie branżowe, budowanie świata i RTS, aby odzyskać osady Autonautów przed piracką kradzieżą, jednocześnie poprawiając swoje umiejętności kodowania botów.

Użyj kodowania i automatyzacji, aby przeszukiwać świat w poszukiwaniu zasobów, tworzyć ciężko pracujące boty i szkolić ich na odważne boty obronne, które będą walczyć z przerażającymi robotami hakerskimi. Buduj silne mury obronne i rozstawiaj uzbrojone wieże, aby powstrzymać nieustępliwe pirackie roboty. Uratuj ważne nowe technologie przed Piratbotami o czarnych sercach, aby wypędzić je z Ziemi, jednocześnie ratując inne boty.

Autonauci kontra zbieracze. Piratebots łączy bardzo uroczą artystyczną atmosferę z innowacyjnym i intuicyjnym systemem programowania w stylu Scratch, aby wyjątkowa automatyzacja gry była dostępna dla każdego. Teraz masz szansę zaprogramować i dowodzić całą armią uroczych robotów samoobrony, aby pokonać hordy bezwzględnych i twardych pirackich robotów!

Czego więcej można chcieć od buntu botów, który pojawi się na Steamie 28 lipca 2022 roku.

Co myślisz na ten temat?

Kocham go!

Kocham go!

Nie za dobrze!

Nie za dobrze!

READ  Nowa seria Sonic Mini – część 1 wypuszczona dzisiaj • Nintendo Connect
Continue Reading

Trending