Clippers PL

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Clippers PL

Target Festival przeciwko Łotwie: DFB-Elf jest gorąco postrzelony dla EM dzięki Müller, Gosens & Co.

Udana próba generalna! Reprezentacja Niemiec Ostatnia gra demo przed Start Mistrzostw Europy Możesz decydować o sobie jasno i teraz możesz czuć się dobrze ze sobą Obóz EM w Herzogenaurach na podróż. Osiem dni przed pierwszym meczem w grupie niemieckiej drużyna DFB z łatwością pokonała Łotwę 7:1 (5:0). Przed 1000 fanów na Merkur-Spiel-Arena w Dusseldorfie 138. miejsce w światowych rankingach FIFA nie było prawdziwym wskaźnikiem niemieckiego zespołu, dla Rubena Goossensa (19), Ilkay Gundogana (21.), Thomasa Mullera (27. ).), gola we własnej siatce łotewskiego bramkarza Robertsa Osoulesa (39), Serge’a Gnabry’ego (45), Timo Wernera (50) i Leroy Sane (76). Z Mistrz Świata we Francji 15 czerwca w mistrzostwach Europy będzie znacznie silniejszy przeciwnik. Alexis Savelievs (75) strzelił gola w niedzielę dla Łotwy, najbardziej wrażliwej w defensywie.

Pokazać

Trener reprezentacji Joachim Loew rozpoczął swój początkowy skład W porównaniu do remisu 1-1 z Danią Zmieniony na cztery pozycje przeciwko Łotyszom, którzy nie zakwalifikowali się do EM. Najbardziej uderzająca postać: Joshua Kimmich przesunął się z pomocy na prawą stronę, brakowało Lucasa Klostermanna. „Jest zaaranżowany przez Philipa Lahma” – powiedział Joachim Loew. RTL A Pochwalił gwiazdę Bayernu Monachium za jego zdolności adaptacyjne. Nowością są także: angielski legionista Antonio Rudiger, Gundogan i Havertz, którzy później dołączyli do zespołu, a także Toni Kroos, Po chorobie koronowej Znowu był sprawny. Kapitan Manuel Neuer zakończył swój setny mecz międzynarodowy i powitał grupę zawodników i trenerów przed rozpoczęciem meczu.

Zespół DFB w notatkach: indywidualna krytyka Niemiec wobec Łotwy

Oczywiście reprezentacja Niemiec pokonała Łotwę na próbie EM. SPORT BUZZER jest sygnowany przez piłkarzy Niemieckiego Związku Piłki Nożnej.

©

Gosens i Gündogan: jeden – dwa ciosy w 86 sekund

Mecz rozpoczął się w wolnym tempie z oczekiwanymi przewagami Niemców, którzy dzięki Thomasowi Mullerowi i Havertzowi zdołali zdobyć pierwsze podejścia w pierwszych dwóch minutach, ale potem mieli trudności z tworzeniem wyraźnych szans. Wiele się wydarzyło w zespole Kimmicha: Gnabry stracił potencjalną szansę 1:0 po dośrodkowaniu odbitym od Gintera (13. miejsce), podobnie jak Muller po podaniu Havertza (17). Gwiazda Chelsea, która w finale Ligi Mistrzów przyjechała z wiatrem na ogonie swojego zwycięskiego gola, była pewna: po świetnej kombinacji z Havertzem Goossens zasłużenie awansował do Niemieckiego Związku Piłki Nożnej, strzelając lewą nogą (19). Po 86 sekundach było 2-0: Kimmich i Havertz połączyli się na prawą stronę, a piłka trafiła do Gündogana, którego podanie w pole karne skręciło mu pod nogi. Uderz mocno w cel – w środku wymarzony cel!

READ  Niemiecka liga piłkarska: 1. FC Cologne oddzielił się od Horst Heldt

Niemcy kontynuowali atak i przygotowywali się do integracji. Tym razem Gosens triumfował na lewym skrzydle i zagrał w środku, tym razem Muller był wolny i zdołał strzelić 3-0 (27) – swoją pierwszą bramkę dla reprezentacji od 1172 dni (1:1 przeciwko Hiszpanii) 23 marca 2018 r.). Poszło tylko w jedną stronę, a Łotwa prawie uległa swojemu losowi. Havertz został nagrodzony, gdy uderzył z ostrego kąta piłkę przez stojaki łotewskiego bramkarza Robertsa Osoulsa – oficjalnie golem samobójczym (39). Janabri zakończył pierwszą połowę piątym kopnięciem dla Związku Piłki Nożnej (45).

Neuer stracił bramkę w swoim setnym meczu międzynarodowym

W przerwie Löw przeszedł do ataku, grając Timo Wernera i Leroya Sané, by zagrać Serge’a Gnabry’ego i Kaia Havertza. Napastnik Chelsea, który w końcu… Nie zawsze robił najszczęśliwsze wrażenie przed przeciwną bramką, strzelił natychmiast 6-0 (50) po dośrodkowaniu Kimmicha z Łotwą w defensywie, czasem przerażająco słabym. Mecz, w którym Niemcy nadal dominowały z dużym posiadaniem piłki, został później spłaszczony z powodu kilku zmian, na przykład Löw dał również więcej treningu Emre Kahnowi, Christianowi Günterowi i Niklasowi Sule’owi. W ostatnich etapach Łotwa strzeliła pierwszego gola – Savelyevs pokonał Neuera strzałem w niedzielę (75). Dominujący Niemcy nie pozwolili, by ta „hańba” na długo zagościła na nich, Leroy Sane, który niedługo wcześniej przegapił świetną okazję, znalazł bezpośrednią odpowiedź na ofertę Mullera i ostatni punkt – 7:1 (76).

Wskazówka: pełna relacja SPORTBUZZER z W 2021 Można go również znaleźć bardzo szybko Aplikacja EM firmy Toralarm. lubię śledzić Umieść tweeta na Instagramie!