Connect with us

Top News

Tankowanie w Polsce: zaoszczędź aż 45 groszy na litrze

Published

on

Tankowanie w Polsce: zaoszczędź aż 45 groszy na litrze

W okresie wakacji tankowanie będzie możliwe ze zniżką na stacjach Orlen, bp, Circle K, Shell, MOL i MOYA, zgodnie z zapowiedziami operatorów. Jak wynika z komunikatu, podczas tankowania paliwo będzie tańsze nawet o 45 groszy za litr.


Specjalna promocja na stacjach benzynowych Orlen

Od 28 czerwca kierowcy będą mogli kupić paliwo na stacjach Orlenu w cenie 35 groszy za litr. 45 groszy taniej z polską „Kartą Dużej Rodziny”. Specjalna promocja obowiązuje użytkowników programu lojalnościowego VITAY w piątki, soboty i niedziele do 1 września. Łącznie możesz kupić 400 litrów benzyny lub oleju napędowego po niskiej cenie.

Reklama

W trakcie akcji łącznie osiem doładowań – cztery do końca lipca i cztery do 1 września – zostanie nagrodzonych zniżką na paliwo. Maksymalna objętość tankowania, które wpływa wyłącznie do zbiornika pojazdu, wynosi 50 litrów. W przypadku przekroczenia tej wartości, pozostałe paliwo zostanie naliczone według standardowych stawek.

Wakacyjna promocja weekendowa na stacjach benzynowych BB

W odpowiedzi BP Polska ogłosiło wakacyjną akcję rabatową pod hasłem „BP Weekendowe Rabaty”, w ramach której klienci otrzymają rabat w wysokości 30 groszy za litr przy zakupie paliwa bazowego (z wyłączeniem paliw Ultimate i LPG). Promocja skierowana jest do posiadaczy kart Payback. Obowiązuje w każdy weekend (piątek, sobota, niedziela) od 28 czerwca 2024 r. do 1 września 2024 r.

Koło K. – Oto zasady dotyczące zniżek wakacyjnych

Tymczasem Circle K Polska poinformowała, że ​​od 1 lipca wprowadziła dwie zniżki: 30 groszy za litr paliwa Miles lub Miles Plus oraz 10 groszy za litr paliwa Supragas LPG.

W ramach specjalnej promocji firmy klienci co dwa tygodnie będą otrzymywać dwa bony w ramach dodatkowego konta lojalnościowego, uprawniające do zniżki na paliwo maksymalnie do 50 litrów.

Powłoka. Zniżki na paliwo w Polsce

Shell ogłosił także oferty wakacyjne. Promocja „Podróżuj ze zniżką” potrwa od 21 czerwca do 15 września 2024 r. i jest skierowana wyłącznie do członków Shell ClubSmart.

READ  Uchodźcy z Ukrainy nie są mile widziani przez wszystkich Polaków Europa | DW

Aby otrzymać zniżkę należy zatankować co najmniej 10 litrów promocyjnego paliwa. Jednorazowo można zatankować maksymalnie 60 litrów paliwa i skorzystać ze zniżki. Za każdy litr paliwa zatankowany powyżej określonego limitu kierowca płaci regularną cenę.

W ramach akcji promocyjnej uczestnicy programu Shell ClubSmart mogą skorzystać z następujących rabatów: 40 nafty na litr na paliwach Shell V-Power 95 i Shell V-Power Diesel, 20 nafty na litr na naftach Shell FuelSave 95 i Shell FuelSave Diesel 10 nafty litr na Shell Autogaz.

Shell zwraca uwagę, że promocja obowiązuje na wybranych, wyznaczonych stacjach benzynowych. Jednocześnie firma zwraca uwagę, że oferta promocyjna obowiązuje siedem dni w tygodniu, a ilość czynności tankowania w ramach promocji jest nieograniczona.

Akcja paliwowa na stacjach benzynowych MOL

W ramach letniej promocji, która trwa od początku lipca do końca sierpnia, kierowcy otrzymają rabat do 40 groszy na każdy litr paliwa premium i do 35 groszy na litr – podaje MOL Polska. Podstawowe paliwo.

Początkowo wszyscy klienci, którzy zarejestrują się w aplikacji MOL Move, otrzymają powitalną zniżkę w wysokości 15 g/l na paliwa bazowe MOL EVO i LPG oraz 40 g/l na paliwa premium. Przy każdym tankowaniu paliwa podstawowego przysługują dodatkowe rabaty: łącznie cztery, kolejno 20, 25, 30 i 35 groszy za litr. Przy tankowaniu EVO Plus lub LPG dodatkowe rabaty (w sumie pięć, w tym pierwszy) to zawsze 40 lub 15 g/l.

Wakacyjna promocja tankowania dotyczy również MOYA

Sieć stacji paliw MOYA uczestniczy w wakacyjnych akcjach tankowania. Wszyscy posiadacze aplikacji Super MOYA otrzymują zniżkę 30 gr/l na benzynę i olej napędowy oraz 10 gr/l na LPG. W przypadku zakupów w Caffe MOYA rabat wzrasta do 40 gr/l lub 20 gr/l. Oferta jest ważna do 1 września 2024 roku.

READ  Fatalne sceny w Nyenburgu: ocena materiału z kamery Bodycam | NDR.de - Aktualności - Dolna Saksonia

źródło: tvn24

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top News

Wspomnienie 32-latka: Ratownicy odnajdują zaginionego górnika w wypadku w polskiej kopalni

Published

on

Wspomnienie 32-latka: Ratownicy odnajdują zaginionego górnika w wypadku w polskiej kopalni

32 lata samoświadomości
Ratownicy odnajdują zaginionego górnika w wypadku w polskiej kopalni

Posłuchaj artykułu

Ta wersja audio została wygenerowana sztucznie. Więcej informacji | Wyślij komentarz

W kopalni węgla kamiennego w Rydłowie na południu Polski doszło do opadu skał. Przyjaciel ginie w akcji. Teraz ratownicy odkryli w kopalniach kolejną minę. 32-latek powinien zostać szybko wyciągnięty na powierzchnię.

Dwa dni po wypadku górniczym na południu Polski, w wyniku którego jedna osoba zginęła, a kilka zostało rannych, zespoły ratownicze odnalazły wciąż zaginionego górnika. Mężczyzna jest przytomny i jest obecnie wydobywany na powierzchnię – powiedział dziś prezes zarządu kopalni PGG Leszek Pietraszek.

Ratownicy dotarli do 32-letniego kolegi po południu. Mógł mówić, ale miał problemy z oddychaniem. Lekarz udzielił mu pierwszej pomocy i przygotował do wyniesienia na powierzchnię – powiedział Pietrasek.

Do wypadku doszło w czwartek w kopalni węgla kamiennego w Rydłowie na Śląsku, po osunięciu się skał na głębokości 1150 metrów pod ziemią. Zespół ratunkowy w ciągu kilku godzin uratował 76 z 78 górników. Innego można uratować dopiero po śmierci. Szef kopalni powiedział, że stan odnalezionego górnika jest stabilny, komunikuje się z zespołami ratowniczymi i został już przebadany przez podziemnego lekarza.

Erupcje skał to nagłe ruchy i zapadnięcia się zagłębień skalnych, które nie są spowodowane trzęsieniami ziemi wywołanymi tektonicznie. Częstą przyczyną są eksplozje w górnictwie. Ponieważ burze skalne są trudne do przewidzenia, stanowią one poważne zagrożenie dla bezpieczeństwa górników i ludzi zamieszkujących obszary górnicze.

READ  Fatalne sceny w Nyenburgu: ocena materiału z kamery Bodycam | NDR.de - Aktualności - Dolna Saksonia
Continue Reading

Top News

Ministrowie obrony Stanów Zjednoczonych i Rosji rozmawiają przez telefon

Published

on

Ministrowie obrony Stanów Zjednoczonych i Rosji rozmawiają przez telefon

Stan na: 13 lipca 2024 r., 10:36

Po szczycie NATO ministrowie obrony Stanów Zjednoczonych i Rosji rozmawiali przez telefon. Podobno obaj rozmawiali o łagodzeniu ryzyka „możliwej eskalacji” ze strony Rosji.

USA chcą przerzucić systemy uzbrojenia do Rosji w Niemczech. Sekretarz obrony USA Lloyd Austin i jego rosyjski odpowiednik Andriej Biełousow właśnie rozmawiali przez telefon. „Omawiano kwestię zapobiegania zagrożeniom bezpieczeństwa i ograniczania ryzyka możliwej eskalacji” – podało rosyjskie Ministerstwo Obrony. Próba połączenia telefonicznego nadeszła z Moskwy.

Rzecznik Pentagonu powiedział reporterom, że Austin podkreślił „znaczenie utrzymywania linii komunikacji” z Moskwą w czasie konfliktu na Ukrainie i po szczycie NATO w Waszyngtonie.

Rozmowa telefoniczna nadeszła wkrótce po szczycie NATO

Powód rozmowy nie został ujawniony. Jednak na marginesie szczytu NATO w Waszyngtonie dowiedziano się, że USA chcą od 2026 roku przesunąć systemy uzbrojenia w Niemczech, aby lepiej odstraszać Rosję. Należą do nich rakiety manewrujące typu Tomahawk o zasięgu do 2500 km, technicznie broń nuklearna, a także wielozadaniowe rakiety SM-6 i nowo opracowana broń hipersoniczna. W czwartek kanclerz Olaf Scholes bronił tej decyzji jako „bardzo dobrą decyzję”, która „ma charakter odstraszający” i „zachowuje pokój”.

Kreml potępił porozumienie jako krok „w kierunku zimnej wojny”. Ostatni oficjalny dialog ministrów obrony Rosji i Stanów Zjednoczonych odbył się 26 czerwca. Według Moskwy Piełozow „podkreślił ryzyko dalszej eskalacji” w związku z „dostawami amerykańskiej broni” do Kijowa.

Zełenski szuka większego wsparcia w Stanach Zjednoczonych

Tymczasem prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski po szczycie NATO w Stanach Zjednoczonych nadal apelował o wsparcie dla swojego kraju. Na spotkaniu z gubernatorami stanów amerykańskich w Salt Lake City (Utah) rozważał możliwości pogłębienia stosunków między Ukrainą a Stanami Zjednoczonymi – napisał na platformie Zełenski, aby w przyszłości rozszerzyć współpracę naszych agencji bezpieczeństwa i uczestniczyć w odbudowie. Ukrainy.”

READ  Uchodźcy z Ukrainy nie są mile widziani przez wszystkich Polaków Europa | DW

Zełenski w przemówieniu do gubernatorów powiedział, że Ukraina nie potrzebuje zagranicznych żołnierzy. „Jedyne, o co prosimy, to odpowiednie wsparcie – systemy przeciwlotnicze dla naszych miast, broń dla mężczyzn i kobiet na pierwszej linii frontu, aby pomóc chronić i odbudowywać normalne życie”. Stany Zjednoczone są jak dotąd największym zwolennikiem Ukrainy.

Continue Reading

Top News

Görlitz: Görlitzer odnajduje w Polsce skradzione Porsche: wróciło

Published

on

Görlitz: Görlitzer odnajduje w Polsce skradzione Porsche: wróciło

Görlitzer odnajduje w Polsce skradzione Porsche: wróciło

Złodzieje kradną Porsche Cayenne w Görlitz. Mam pojazd. Niewinny. Co jeszcze wynika z raportu policji w Görlitz?


2 minuty

Symboliczne zdjęcie
© dpa

Nieznani sprawcy ukradli Porsche przy Antonstrasse w Görlitz w czwartek około godziny 13:10. Właściciel znalazł swój czarny pojazd w Polsce i natychmiast powiadomił policję. Funkcjonariusze policji kryminalnej z Görlitz ściśle współpracują ze swoimi polskimi kolegami i udało im się zlokalizować i zabezpieczyć Kane’a przetrzymywanego w Bolesławcu. Polscy kryminaliści zabezpieczyli dowody pojazdu, a następnie przekazali Porsche właścicielowi za 35 000 euro. Sprawca nie został zidentyfikowany. Rzecznik policji w Görlitz ogłosił to w piątek.

Niezidentyfikowani ludzie przebili wszystkie cztery opony samochodu

W czwartkowy wieczór niezidentyfikowani ludzie przecięli cztery opony samochodu osobowego Renault Megane przy Brautwiesenstrasse w Görlitz. Rzecznik policji w Görlitz powiedział, że na chwilę obecną nie wiadomo, w jaki sposób opony uległy uszkodzeniu. Szkoda materialna wyniosła 800 euro. Śledztwo prowadzi Okręgowy Wydział Kryminalny w Gorlicach.

Poszukiwany mężczyzna powinien trafić do więzienia

W czwartkowy wieczór funkcjonariusze z dzielnicy Corlitz w ramach patrolu spotkali się z Polakiem poszukiwanym listem gończym. Policja zatrzymała 68-latka o godzinie 20:40 i zabrała go do zakładu karnego.

Nieznane osoby kradną rowery elektryczne i akcesoria

Między środą a czwartkiem nieznane osoby ukradły dwa e-rowery z przedmieść Kraschwitz. Oskarżony zabrał także dwa drążki pod siodła i dwa siodła. Wartość kradzieży wyniosła około 2200 euro. Tak powiedział rzecznik policji w Görlitz. Obecnie szukają jednośladów.

READ  Fatalne sceny w Nyenburgu: ocena materiału z kamery Bodycam | NDR.de - Aktualności - Dolna Saksonia
Continue Reading

Trending