Connect with us

entertainment

Tak zapłaciła mu jego dziewczyna Sophia Tomala

Published

on

Zverev rozmawiał z Gauchem o swoich sportowych sukcesach, a także o Sofii Tomala.Zdjęcie: RTL

Dirk Krampitz

To facet, który spojrzał wstecz na koniec roku. W przyszłości już tego nie zrobi. „People, Images, Emotions” był nadzorowany przez Gunthera Gautscha przez 25 lat w RTL, wcześniej także w ZDF. Broker poinformował, że przygotował łącznie 34 programy. „To moja ostatnia rewizja w tym roku, więc jestem bardzo szczęśliwy” – zapewnił publiczność na żywo w studiu podczas edycji 2021.

Wszyscy widzowie są zaszczepieni lub wyzdrowieni i przebadani, a także noszą maskę. Chodzi oczywiście o zeszły rok, ale także o karierę Gauche’a. I tak w pewnym momencie w studiu stale dzwoni telefon komórkowy, a towarzysze, jak Barbara Schonberger czy celebryci, jak Gregor Jesse czy Thomas Muller, odbierają krótkie telefony. Najpierw zadzwonił do starego przyjaciela.

Gottschalk z niezwykłą fryzurą

– Gunther, to ja, Thomas! Thomasa Gottschalka można zobaczyć na ekranie telefonu z niezwykłą krótką fryzurą. „Chcę wyglądać trochę jak Gunter Gauche i Kai Pflum”, powiedział fryzjerowi, żartował Gottschalk. Obaj drażnią się ze sobą, a Gottschalk pojawia się kilka razy tego wieczoru, komentując fragmenty 25 corocznych recenzji Jaucha. „Raz wyglądałem naprawdę dobrze. Wizualnie dla Klausa Kleibera”.

Gottschalk nosi teraz krótsze włosy.

Gottschalk nosi teraz krótsze włosy.Zdjęcie: RTL

Jauch naturalnie pyta go również o powrót „Wetten, dass…?” „Wciąż jest w tym muzyka”, przyznaje Gottschalk, a niuanse sprawiają wrażenie, jakby fantazjował o więcej niż jednym programie rocznie. „Robiłem to tylko sześć razy w roku”.

Żenujące prześlizgnięcie się języka

Kiedy Gauch przedstawił logo chłopca, reportera Aleksandra, miał fatalne przejęzyczenie. Chłopak sprawił, że polityk ARD się pocił. Przyjaciel Gottschalka poprawia to. „… Ten AfD. Pomagam gdzie tylko mogę.” A Josh jęczy: „O Boże, to będzie mnie wisiało przez długi czas”.

13-letni reporter Alexander zapytał lidera grupy parlamentarnej AfD Tino Szrupali o jego ulubiony wiersz i nie otrzymał odpowiedzi, chociaż poprosił o więcej niemieckich wierszy w szkołach. Teraz doświadczony młody reporter zapytał: „Więc, panie Gauch, jest pan w telewizji przez długi czas. Skąd pan wie, że czas już iść?” Gauch odpowiada: „To niejasne przeczucie, kieruję się od kolegów, którzy mówią, że to prawdopodobnie jeden program za dużo”.

To jest dokładnie to, co wielu mówi o Thomasie Gottschalku, ale nie ma na myśli tego wprost. A on też nie ma ochoty rezygnować. Mówi do 13-latka. „Robię to tak jak ty: kiedy mój głos się łamie, przestaję”.

READ  Znowu singiel „Let's Dance”: Lola Weippert zerwała ze swoim chłopakiem

Gauch rozmawia z celebrytami i nieznajomymi podczas czterogodzinnej transmisji. Wśród nich na przykład reżyserka Theresa Breuer, która dzięki darowiznom wyczarterowała samoloty i przywiozła do Niemiec afgańskie kobiety, ofiarę i pomoc powodzi, matkę młodej pacjentki z białaczką, i ponownie spotkała dorosłego wynalazcę dziecięcego, który w tym czasie był kucharzem jaj i rzemieślnikiem.z lego Dziś jest programistą i przyznaje: „Nigdy więcej nie zbudowałem czegoś tak złożonego”. Gauch stoi na czele z laureatem Nagrody Nobla w dziedzinie chemii, 53-letnim Benjaminem Listem, dyrektorem Instytutu Maxa Plancka w Mülheim. Ale celebryci też sobie pomagają. I dostaje wielką niespodziankę.

Podolski był zaskoczony własnym podpisem

Lukas Podolsky jest całkowicie zdumiony tym, co pokazał mu Günther Gautsch.

Lukas Podolsky jest całkowicie zdumiony tym, co pokazał mu Günther Gautsch.Obraz: rtl .zrzut ekranu

Piłkarz Lukas Podolsky przyznaje, że nawet w wieku 36 lat nie myśli o odejściu. „Dopóki trener mnie nie zwolni, będę grać dalej”. Gauch pamięta, jak kiedyś widział, jak Boldy jadł kebaba z donera. „Nigdy nie potrzebowałem dyscypliny żywieniowej. Nigdy mnie to nie obchodziło, zawsze jadłem, co chcę”. W końcu Gauch ma kartę z autografami Podolskiego, którą napisał na ostatnim spotkaniu. Mówi „Podilski” – Poldi jest oszołomiony, gdy ją widzi i podejrzewa, że ​​polskie fałszerstwa. Ale pochodzi z polskiego klubu piłkarskiego Górnick Zabrze, w którym obecnie gra Podolski. Gauch twierdzi, że jest to karta, którą niedawno wręczył osobiście Podolski. „Jeszcze tego nie zauważyłem. Muszę złożyć skargę do klubu.

Bushido był „nieprzyjemną osobą”

Bushido widzi teraz, że jego życie jako rapera jest "Kostium Mardi Gras".

Bushido postrzega teraz swoje życie rapera jako „kostium karnawałowe”.Obraz: rtl .zrzut ekranu

Raper Bushido, jego były partner biznesowy i przyjaciel Arafat Abu Shukr, od miesięcy jest sądzony. Właśnie został ojcem trojaczków, a teraz ma w sumie ośmioro dzieci. Mówi, że cała rodzina jada razem przynajmniej raz dziennie. „Wiele z tego, co zrobiłem w moim życiu, było złych. Staram się zmienić dla siebie, ale szczególnie dla mojej rodziny”.

Dziesięć razy jeździł na Malediwy, kiedyś nosił w kurtce 800 000 euro w gotówce i przez jakiś czas zarabiał 4 miliony euro co kwartał. „Nie jestem już tym zainteresowany. Byłem bardzo niewygodną osobą i zachowywałem się aspołecznie”. Radzenie sobie z Arafatem Abu Shukr miało swoją rolę.

Do separacji doszło z jego partnerem biznesowym, ponieważ chciał usunąć rodzinę Bushido ze swojego życia. „Trzymaj się, przestań! Do tego momentu i nic więcej”, powiedziałem. Był również zszokowany, gdy jego żona tymczasowo go porzuciła, ponieważ ją pobił. W tym czasie jego rodzice właśnie zmarli na raka. „Wtedy zdałem sobie sprawę, że moje życie nie mogłoby tak wyglądać. Wtedy zdałem sobie sprawę, że to nie zadziała bez mojej rodziny”.

„Dzisiaj mogę powiedzieć, że fikcyjna postać Bushido wisi w szafie jako rodzaj karnawałowego kostiumu, a czasami wyjmuję go i urządzam imprezę, a potem znów jest dobrze”.

Bushido

Od 2019 roku „całkowicie zerwał kontakt” ze swoimi byłymi chłopakami. Nie ma innego wyjścia, ale też nie jest to łatwe. „Są też ludzie, za którymi tęsknię”. Dziś ma całodobową ochronę policyjną. Na koszt podatnika Gauch może go zapewnić. Ale raper nie czuje się z tego powodu winny. „Od kilku lat płacę w podatkach wszystko, czego się ode mnie wymaga. U mnie idzie dobrze, a dla innych wciąż wystarczy”.

Schäuble chce „oczekiwać”

Wolfgang Schäuble, polityk z CDU, jest w Bundestagu od prawie 50 lat i właśnie po raz trzynasty z rzędu zdobył swój okręg wyborczy. Został powitany owacją na stojąco. Gauch chciał wiedzieć, dlaczego tam został. „Jeśli Polityk Jeśli nie robi się tego z pasji, nie powinno się tego robić”. Uważa też, że niektórzy starsi posłowie w Bundestagu nie wyrządzają krzywdy. Ale nie chcę udzielać zbyt wielu nieproszonych rad. ”

„Chciałbym, abyśmy w polityce wyraźniej mówili ludziom, jaka powinna być nasza opinia. Myślę, że wygrywasz wybory, jeśli poprosisz ludzi o zrobienie czegoś. To daje polityce szansę na odzyskanie większej wiarygodności”.

niemiecki polityk

Wolfgang Schäuble w Gauch na wystawie.

Wolfgang Schäuble w Gauch na wystawie.Zdjęcie: RTL

Thomala wywiera duży nacisk na Zverev

Oczywiście Jauch wita jednego z najbardziej utytułowanych sportowców roku: Aleksandra Zvereva. Olimpijski mistrz tenisa przyznaje: „To był najlepszy sportowy rok w moim życiu. Tokio zawsze będzie dla mnie wyjątkowe. Dla mnie nie ma nic w sporcie większego niż złoto olimpijskie. To jest coś, co wygrywasz nie tylko dla siebie, ale dla siebie i całego narodu”.

W 2022 roku obecne trzecie miejsce w światowych rankingach chce „sięgnąć szczytu”. A ponieważ był z Sofią Tomalą, miał kolejny pęd do sukcesu: „Powiedziała mi bardzo wyraźnie: „Chcę być tylko ze zwycięzcami”. Ale poza tym wskazuje również, że jego związek zapewnia wsparcie dla sportu”. Kiedy masz spokój W życiu, masz spokój ducha na boisku.”

READ  Film satyryczny „Polityka” w polskiej kampanii wyborczej

Po małej rywalizacji bramkowej między dziennikarzem Gauchem i Zverevem dołączył w końcu legenda tenisa Boris Becker. Znał już Zvereva, gdy był małym dzieckiem, ponieważ szkolił swojego brata. Jego przepowiednia na walkę o pierwsze miejsce: „Nie widzę powodu, dla którego miałby nie brać udziału w przyszłym roku”. Zverev nie chodzi po ciele. I czasami to czuje. „Budzę się rano i nie czuję się, jakbym miała 24 lata. Mam miejsca na ciele jak 80-latek”.

„Wpływa na organizm, jest całkowicie naturalny” – potwierdza Becker, który ma już dwa nowe stawy biodrowe. Ale Zverev „dorósł jako osoba i jako gracz” w ciągu ostatnich 15 miesięcy. Jednak Zverev przyznaje, że zawsze łamie złość. Baker też o tym wie. „Jesteśmy istotami ludzkimi i mamy emocje, które czasami muszą wyjść, i oczywiście wina zawsze spada na nietoperza”. Jauch pyta z rozbawieniem, co mówi dostawca rakiety. „Nic mi już nie mówią, więc zrezygnowali” – mówi Zverev ze śmiechem.

W końcu ostrożnie trzymał rakietę olimpijską i teraz oddaje ją Gauchowi.

Bowsher zaatakował przerwę reklamową

Komik Oliver Bucher nagle żegna się z Guntherem Gauchem.

Komik Oliver Bucher nagle żegna się z Guntherem Gauchem.Obraz: rtl .zrzut ekranu

Aby się pożegnać, Oliver Bucher niespodziewanie wchodzi na scenę, kiedy Jauch już myśli, że zrezygnował z reklam. „Na końcu czeka cię jeszcze mała niespodzianka”, ogłasza Pocher i prosi Jaucha, by założył słuchawki i okulary. Następnie przejdźmy do reklamy. Wszyscy widzowie studia otrzymują również maski Günthera Jaucha za pośrednictwem masek FFP2. Kiedy moderator zdejmuje okulary i słuchawki i widzi swoją publiczność, ucieka: „Nie, idioto. Nie, proszę, biedni ludzie! Wymóg podwójnej maski. Szaleństwo”. Po pożegnalnej piosence Eko Fresh, Jauch pożegnał się ze swoimi fanami:

„To był naprawdę wspaniały czas, zawsze to show budziło we mnie niepokój. To zawsze było dla mnie najważniejsze wydarzenie roku. To był wspaniały czas, dziękuję! Nie jestem z tego świata, do zobaczenia! Dziękuję pa! „

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

entertainment

Warty obejrzenia film o boksie Harrym Hafcie w obozie koncentracyjnym

Published

on

Projekt produkcyjny „Survivor”, prawa autorskie © 2022 LEONINE DISTRIBUTION GMBH

czas czytania: 4 Minuty

Ten film powinien wzbudzić wiele uwagi: Survivor opowiada niesamowitą, ale prawdziwą historię Harry’ego Hafta, polskiego Żyda, który trafia do obozu koncentracyjnego Auschwitz-Birkenau i przetrwa tylko mecze bokserskie.

film „niedobitekOpowiada prawdziwą historię polskiego Żyda Harry’ego Hefta, który został deportowany do Auschwitz w wieku szesnastu lat. Strażnik z obozu koncentracyjnego wyszkolił go na boksera, aby mógł dla rozrywki pokazać walki pokazowe z innymi więźniami. sprawa życia i śmierci: Zastrzel przegranego natychmiast po walce.

Heft (świetnie grany przez amerykańskiego aktora Bena Fostera), mieszkający w Nowym Jorku po okrucieństwach Holokaustu, nie chce niczego więcej, jak tylko odnaleźć swoją ukochaną z dzieciństwa, Leah. Ostatnio widział ją jako młodą kobietę, kiedy aresztowali ją naziści. Czy ona też przeżyła Holokaust? W każdym razie w głębi duszy Harry czuje, że Leah wciąż żyje. Ale jak ma to znaleźć? Plan Harry’ego: stać się tak sławnym jako bokser, że Leah go zauważy, na przykład, gdy przeczytasz jego nazwisko w gazecie. Więc Harry musi znaleźć ważnego przeciwnika w boksie. Będzie legendarny włoski bokser Rocky Marciano. Harry wie też, że jest dla niego za duży – porażka jest prawie pewna, ale aby znaleźć Leah, jest gotowy do krwawego uderzenia. I tak film wplata się również w motyw klasycznego filmu sportowego, co sprawdza się bardzo dobrze. Nawet jeśli boks nie jest tutaj głównym tematem, oczywiście.

W poszukiwaniach Leah pomaga mu nieśmiała Miriam Wossonker z Biura Tropienia Ocalałych z Holokaustu (w przekonująco grana przez luksemburską aktorkę Vicky Krebs). Więcej niż tylko formalna znajomość ze względu na pracę, która rozwija się między Harrym i Mary. Czy to nowa miłość i wyjście z niespełnionej tęsknoty Harry’ego za Leah? Dziennikarz (Peter Sarsgaard) również pomaga bokserowi, chcąc opublikować jego historię życia. I tak Harry stopniowo zaczyna pokonywać wewnętrzną barierę i opowiadać o swojej mrocznej przeszłości – jako bokser w obozie koncentracyjnym.

READ  8 maja Merkel ostrzegła przed rozważeniem zamknięcia linii

Walczyć ze swoją winą

Tym, co sprawia, że ​​Survivor jest tak cenny, jest przedstawienie cierpienia, które powstało wśród więźniów obozu koncentracyjnego, po części dlatego, że zostali zmuszeni do zabijania się nawzajem. Harry jest zmuszony pobić na śmierć innych kolegów z drużyny lub strzelić im w głowę jako przegrany. W kluczowej scenie Harry Haft wyjaśnia później swojej dziewczynie swoją codzienną walkę z podejmowaniem decyzji na podstawie incydentu w obozie koncentracyjnym: więzień zgubił kapelusz więźnia – niewątpliwy powód, dla którego został zastrzelony przez nazistów podczas rozmowy. Poszukał więc w baraku kapelusza innego więźnia. i przeżył. Ale osoba, która zabrała mu kapelusz, została zastrzelona. Harry pyta: „Czy źle było wziąć kapelusz? Tak żył. „Takie decyzje na temat życia i śmierci, czasami podejmowane przez ich przyjaciół, i które więźniowie obozów koncentracyjnych musieli podejmować w więzieniu, stanowią dodatkową udrękę codziennego życia w obozach.

Najlepsza obsada filmu to świetna zabawa, a w rolach drugoplanowych pojawiają się takie gwiazdy jak Peter Sarsgaard („The Magnificent Seven”, „Blue Jasmine”) czy Danny DeVito („LA Confidential”). Nagrodzony Oscarem film wyreżyserował Barry Levinson („Rain Man”). Jakby tego było mało, profesor muzyki filmowej Hans Zimmer można było zdobyć za ścieżkę dźwiękową.

Trzeba pilnie opowiedzieć historię Harry’ego Hefta, który dosłownie walczył o życie w obozie koncentracyjnym, próbując pogodzić się z powojenną winą, a także historię miłosną poza obozem zagłady na ekranie i ogłoszone szerszej publiczności. Można tylko życzyć filmowi „Ocalony”, który został pokazany 28 lipca, jak największej liczbie widzów.

Nawiasem mówiąc, film pyta także o walkę z Bogiem, jaką wielu Żydów miało po Auschwitz. Gdzie był Bóg, kiedy kilkugodzinna siostrzenica Harry’ego została brutalnie zamordowana przez nazistę? Po Holokauście były więzień Harry niechętnie wchodził do synagogi. W końcu pojawiają się oznaki cichego pojednania między Harrym a Bogiem. Ale przede wszystkim w końcu jest wyraźna wdzięczność za kraj, który przywitał Żydów i umożliwił im życie w pokoju w formie „Drugiego Hymnu Stanów Zjednoczonych Ameryki” uroczyście odśpiewanego „Niech Bóg błogosławi Ameryka.”

READ  Nieproszeni goście - thriller kryminalny thriller na Uznam: ARD . Recenzje filmów

Continue Reading

entertainment

Centrum Edukacji Dorosłych Dahme-Spreewald rozpoczyna nowy semestr jesienią

Published

on

Centrum Edukacji Dorosłych Dahme-Spreewald rozpoczyna nowy semestr jesienią. Zgodnie z zapowiedziami okręgu jest więcej programów szkoleniowych dotyczących zagadnień społecznych, kultury i sztuki oraz profilaktycznych kursów zdrowotnych. Oferty można znaleźć na stronie internetowej oraz w nowej rocznej broszurze programowej. W sobotę w ramach Dni Otwartych Ogrodów w Prieros Organic Garden odbędzie się inauguracyjna impreza. Wieczorem koncert odbędzie się z Robertem*A.

Hrabstwo Dhme Spreewald ogłosiło:

W samą porę na rozpoczęcie roku szkolnego Centrum Edukacji Dorosłych w Dahme-Spreewald rozpoczyna nowy semestr różnymi regularnymi kursami. Tym samym po raz kolejny mamy do odkrycia bardzo ciekawy dodatkowy program edukacyjny dla wszystkich mieszkańców regionu; Zarówno w nowo drukowanym programie rocznym, jak i na stronie VHS.

Na pewno będzie dla Ciebie odpowiednia dodatkowa oferta szkoleniowa. Przyjazny zespół VHS z przyjemnością pomoże Ci dokonać właściwego wyboru – czy to w kwestiach społecznych, czy w sektorze kultury i sztuki, oprócz popularnych kursów profilaktyki zdrowotnej i oczywiście również szkolenia zawodowego i wszystkiego, co związane z komputerami. Wystarczy skorzystać z usługi doradztwa telefonicznego pod numerem 03775 26-2500 lub osobiście odwiedzić placówki VHS. Dodatkowo w wielu lokalnych punktach sprzedaży w okolicy można również odebrać aktualną broszurę z programem rocznym.

Ceremonia otwarcia w przewiewnej zieleni

Proporcjonalnie do cudownej letniej pogody, w tym roku ceremonia otwarcia odbędzie się w orzeźwiającej zieleni. Prieros Organic Garden jest oferowany w ramach „Dni Otwartego Ogrodu”Swobodna atmosfera zaprasza na nieco ożywiony wieczór z muzyczną rozrywką.

piątek 19 sierpniaod 14.00,

Prieros Ekologiczny ogródHeidesee., Mühlendamm 14, 15754

Napoje/posiłki z grilla i kawa/ciasta są zapewnione.

Wstęp od 19:00 za 12,00 EUR.

Pod hasłem „Kultura spotyka się z naturą” Centrum Edukacji Dorosłych we współpracy z Kulturbund Dahme-Spreewald oferuje 19 sierpnia urozmaicony program rozrywkowy dla wszystkich zainteresowanych.

Rozpoczyna się wczesnym popołudniem o godzinie 14 otwartym warsztatem artysty Marco Finsky’ego. W ramach federalnego funduszu „Catch Up After Corona” chciałby przybliżyć dzieciom malarstwo akwarelowe w przyrodzie. Udział jest bezpłatny dla wszystkich dzieci i młodzieży.

READ  8 maja Merkel ostrzegła przed rozważeniem zamknięcia linii

Podczas zwiedzania ogrodu ekologicznego z ekspertem Franzem Heitzendorferem późnym popołudniem od godziny 17:00, zainteresowani mogą zapoznać się szczegółowo z ogrodem ekologicznym, a także otrzymać wiele wskazówek i sugestii dotyczących ich naturalnego i zielonego raju. Wszędzie jest coś do odkrycia na wystawie i rozrywce w parku, a uczestnicy niemal mimochodem doświadczają części edukacji ekologicznej i sugestii dotyczących zrównoważonego ogrodnictwa.

„Bardzo się cieszę, że nasze Centrum Edukacji Dorosłych nadal koncentruje się na zrównoważonym rozwoju w edukacji ekologicznej i konsekwentnie oferuje szeroką gamę zaawansowanych kursów szkoleniowych”, mówi Susan Rykhoff, dyrektor ds. Edukacji w Dahme-Spreewald.

O godzinie 19:00 Zastępca Radcy Powiatowego Susan Rykhoff otworzyła salutem program muzyczny z grupą ROBERT* w Ogrodzie Letnim. Trzej muzycy z Saksonii grają razem w różnych formacjach od wielu lat. W ich repertuarze znajdują się dobrze znane w Ameryce Łacińskiej bolero i bosa, a także tańczące tango i milongi, które wykonywane są z wdziękiem, zabawą i przymrużeniem oka.

Oto mały wybór kursów edukacyjnych dla dorosłych:

sekcja społeczności:

Scena czytania „Mądrość i inteligencja” z akompaniamentem muzycznym, Zbiór bajek „Kalila i Dimna” będzie czytany w języku perskim i niemieckim, czwartek 29 września 2022 r. od 18:00 do 20:30, Wspólnota Hansa Islera Centrum, Königs-Fosterhausen, Eichenallee 12

Kurs szycia na skrzyżowaniu kultur „Sprechcafé” 15.09.2019 – 22.09.2022, czwartek 15:30-18:15, Koenigs-Fosterhausen, Isznali 12

Wydział Kultury:

Szycie na maszynie do szycia: Kurs podstawowy 18.08.2018 – 15.09.22, wt. 18:30 – 20:45, budynek VHS, Königs Wusterhausen, Schulweg 1b

Fotografia z pasją, 2 września 2022 – 20 stycznia 2023, pt 17:00-18:30, Budynek VHS, Königs Wusterhausen, Schulweg 1b

Sztuka: szkice, rysunki, lornetki, 07.09.22 – 25.01.23, poniedziałek 15:00 – 16:30, budynek VHS, Königs Wusterhausen, Schulweg 1b

Departament Zdrowia:

Hatha Yoga, 30 sierpnia 2022 – 24 stycznia 2023, wtorek 17:00-18:30, budynek VHS, Königs Wusterhausen, Schulweg 1b

READ  Cyberpunk 2077 Pub CD Project mówi, że naruszenie danych jest gorsze niż początkowo sądzono

Wprowadzenie do medytacji, 10.09.2022, sob. 10.00-13.00, budynek VHS, Königs Wusterhausen, Schulweg 1b

Sekcja językowa:

Francuski dla lotu A1, 30 sierpnia 2022 – 24 stycznia 2023, wt 16:45 – 18:15, Oberstufenzentrum Königs Wusterhausen, Brückenstr. 40

Kurs Juniora „Polski A1.1, 7 września 2022 – 25 stycznia 2023, śro 17:00 – 18:30, Budynek VHS, Königs Wusterhausen, Schulweg 1b

Sekcja digitalizacji:

Księgowość: Podstawowy kurs rachunkowości część 1, 05.09.2019 – 28.11.22, poniedziałek 17:30 do 20:45, budynek VHS, Königs Wusterhausen, Schulweg 1b

Wprowadzenie komputera do Windows/Internetu, czwartek 15.9.2009. – 01.12.22, 17:00 – 20:15, Oberstufenzentrum Lübben, Beethovenweg 15

Porady i rejestracja:

Telefon: 0337526-2500 | www.vhs-dahme-spreewald.de | Poczta: [email protected]

Dzisiaj na Łużycach – codzienny przegląd aktualności

Więcej informacji i Aktualności Z Łużyc i Południowej Brandenburgii region Dodatkowo filmy i treści z mediów społecznościowych można znaleźć w dziennym przeglądzie – >> Tutaj przegląd

czerwony. / informacje prasowe

Zdjęcie: LDS

Continue Reading

entertainment

„Baby and Tina: Po prostu Inni”: Dzieci biegnące z krzykiem przed przedstawieniem

Published

on

Chociaż „FSK 0”
Uderzenie meteoru, kosmici i śmierć Teddy’ego: Dzieciaki biegnące z krzykiem z nowego filmu „Dziecko i Tina”

Bebe (Catherina Herbberg, L) i Tina (Harriet Herbig-Maten) przyjmują tajemniczych gości. Zdjęcie

© Andreas Schletter / DCM / dpa

Baby i Tina znowu jeżdżą i czarownicą. W nowym filmie mają do czynienia z fajnym złoczyńcą Kurtem Cromerem i uroczym kosmitą. Jednak są krytyki.

W nowym filmie „Bibi i Tina” dwie kochające konie najlepsze przyjaciółki, niektóre z magicznymi mocami („Hex, hex!”), mają raczej zabawnego małego kosmitę, który na nich czeka. A to nie wszystko: czarny charakter w wykonaniu berlińskiego komika Kurta Krumera jest również częścią burzliwej i barwnej części „Bibi & Tina – Simply Different”. Jednak realizacja wszystkich tych pomysłów nie została dobrze przyjęta przez wszystkich widzów. Jak podała na swojej stronie internetowej RTL News, wiele dzieci opuściło kino z niepokojem i strachem

Początkowo „Bibi & Tina” została dobrze przyjęta przez wszystkich

Rzeczywiste przesłanie nowego filmu „Baby and Tina” — „Difference is so good” — odbiło się echem zarówno wśród rodziców, jak i dzieci, ale niektóre sceny w filmie brzmiały bardzo brutalnie, powiedzieli rodzice w wywiadzie dla kanału informacyjnego RTL. .

Na przykład film pokazuje mężczyznę ścinającego głowę misia mieczem. Dodatkowo pokazano niepokojące uderzenia meteorytów i zorganizowano dziwną wizytę, co było dobre dla niektórych młodych widzów, jak wyjaśnił jeden z widzów w wywiadzie dla RTL News, który był na pokazie filmu. Kilkoro dzieci, których wiek szacowano na około cztery lata, wyszło z kina z płaczem i żwawo chodziło z matkami.

Więc producenci przeliczyli się – a wersja filmu „FSK 0” została źle przypisana? FSK to skrót od „Dobrowolnej Samoregulacji Przemysłu Filmowego”. Oceniają grupę wiekową, dla której film jest odpowiedni. „Bibi & Tina” ma ocenę „0” – więc kaseta została wydana dla wszystkich grup wiekowych.

„Opowiedziane w sposób przyjazny dzieciom”

„Bibi i Tina – po prostu inaczej” to film przygodowy dla dzieci o mądrej młodej wiedźmie Bibi i jej najlepszej przyjaciółce Tinie. Nie tylko troje niezwykłych wakacyjnych gości wywołujących emocje w ujeżdżalniach, ale także deszcze meteorów i kręgi zbożowe utrzymujące młode bohaterki na palcach Historia, opowiedziana z żywym humorem i elementami fantastycznymi, zawsze opowiadana w sposób przyjazny dzieciom, w kolorowych obrazach i z bohaterami Kochani i silni, nadający się jako identyfikatory dla młodszych widzów” – cytuje rzecznik „Wyższego Państwowego Urzędu ds. Młodzieży FSK”.

Gwiazda Gwiezdnych Wojen, Adam Driver, zostaje centaurem w reklamie

W rzeczywistości, jeśli spojrzymy na to obiektywnie, nie można zidentyfikować ani nadmiernej przemocy, ani bardzo wysokiego ryzyka terroryzmu. „Wiele nierealistycznych przesady, slapstickowych momentów i muzycznych przerywników, a także nacisk na pozytywne wartości, takie jak przyjaźń i solidarność, przyczyniają się również do tego, że filmem mogą poradzić sobie bez żadnych niepełnosprawności dzieci w wieku przedszkolnym” – kontynuowała rzeczniczka. wywiad. Z wiadomościami RTL.

Zobaczymy, czy w najbliższych dniach pojawią się inne podobne reakcje na film, czy też będą zupełnie przeciwne oceny. W każdym razie film „Bibi i Tina – po prostu inny” jest obecnie wyświetlany w wielu kinach w całym kraju – i nadal jest wszędzie z oceną „FSK 0”.

Źródła: Aktualności RTLA FSKA Strona główna filmu „Dziecko i Tina”z DPA

ile

READ  Polen und der 2. Weltkrieg - Das Blutvergiessen als Bühne für Heldentaten - Aktualności
Continue Reading

Trending