Connect with us

entertainment

Tak zapłaciła mu jego dziewczyna Sophia Tomala

Published

on

Zverev rozmawiał z Gauchem o swoich sportowych sukcesach, a także o Sofii Tomala.Zdjęcie: RTL

Dirk Krampitz

To facet, który spojrzał wstecz na koniec roku. W przyszłości już tego nie zrobi. „People, Images, Emotions” był nadzorowany przez Gunthera Gautscha przez 25 lat w RTL, wcześniej także w ZDF. Broker poinformował, że przygotował łącznie 34 programy. „To moja ostatnia rewizja w tym roku, więc jestem bardzo szczęśliwy” – zapewnił publiczność na żywo w studiu podczas edycji 2021.

Wszyscy widzowie są zaszczepieni lub wyzdrowieni i przebadani, a także noszą maskę. Chodzi oczywiście o zeszły rok, ale także o karierę Gauche’a. I tak w pewnym momencie w studiu stale dzwoni telefon komórkowy, a towarzysze, jak Barbara Schonberger czy celebryci, jak Gregor Jesse czy Thomas Muller, odbierają krótkie telefony. Najpierw zadzwonił do starego przyjaciela.

Gottschalk z niezwykłą fryzurą

– Gunther, to ja, Thomas! Thomasa Gottschalka można zobaczyć na ekranie telefonu z niezwykłą krótką fryzurą. „Chcę wyglądać trochę jak Gunter Gauche i Kai Pflum”, powiedział fryzjerowi, żartował Gottschalk. Obaj drażnią się ze sobą, a Gottschalk pojawia się kilka razy tego wieczoru, komentując fragmenty 25 corocznych recenzji Jaucha. „Raz wyglądałem naprawdę dobrze. Wizualnie dla Klausa Kleibera”.

Gottschalk nosi teraz krótsze włosy.

Gottschalk nosi teraz krótsze włosy.Zdjęcie: RTL

Jauch naturalnie pyta go również o powrót „Wetten, dass…?” „Wciąż jest w tym muzyka”, przyznaje Gottschalk, a niuanse sprawiają wrażenie, jakby fantazjował o więcej niż jednym programie rocznie. „Robiłem to tylko sześć razy w roku”.

Żenujące prześlizgnięcie się języka

Kiedy Gauch przedstawił logo chłopca, reportera Aleksandra, miał fatalne przejęzyczenie. Chłopak sprawił, że polityk ARD się pocił. Przyjaciel Gottschalka poprawia to. „… Ten AfD. Pomagam gdzie tylko mogę.” A Josh jęczy: „O Boże, to będzie mnie wisiało przez długi czas”.

13-letni reporter Alexander zapytał lidera grupy parlamentarnej AfD Tino Szrupali o jego ulubiony wiersz i nie otrzymał odpowiedzi, chociaż poprosił o więcej niemieckich wierszy w szkołach. Teraz doświadczony młody reporter zapytał: „Więc, panie Gauch, jest pan w telewizji przez długi czas. Skąd pan wie, że czas już iść?” Gauch odpowiada: „To niejasne przeczucie, kieruję się od kolegów, którzy mówią, że to prawdopodobnie jeden program za dużo”.

To jest dokładnie to, co wielu mówi o Thomasie Gottschalku, ale nie ma na myśli tego wprost. A on też nie ma ochoty rezygnować. Mówi do 13-latka. „Robię to tak jak ty: kiedy mój głos się łamie, przestaję”.

READ  Rozpoczyna się we Frankfurcie nad Menem Sezon przestępczości rozpoczyna się w niedzielę: fani mogą się doczekać

Gauch rozmawia z celebrytami i nieznajomymi podczas czterogodzinnej transmisji. Wśród nich na przykład reżyserka Theresa Breuer, która dzięki darowiznom wyczarterowała samoloty i przywiozła do Niemiec afgańskie kobiety, ofiarę i pomoc powodzi, matkę młodej pacjentki z białaczką, i ponownie spotkała dorosłego wynalazcę dziecięcego, który w tym czasie był kucharzem jaj i rzemieślnikiem.z lego Dziś jest programistą i przyznaje: „Nigdy więcej nie zbudowałem czegoś tak złożonego”. Gauch stoi na czele z laureatem Nagrody Nobla w dziedzinie chemii, 53-letnim Benjaminem Listem, dyrektorem Instytutu Maxa Plancka w Mülheim. Ale celebryci też sobie pomagają. I dostaje wielką niespodziankę.

Podolski był zaskoczony własnym podpisem

Lukas Podolsky jest całkowicie zdumiony tym, co pokazał mu Günther Gautsch.

Lukas Podolsky jest całkowicie zdumiony tym, co pokazał mu Günther Gautsch.Obraz: rtl .zrzut ekranu

Piłkarz Lukas Podolsky przyznaje, że nawet w wieku 36 lat nie myśli o odejściu. „Dopóki trener mnie nie zwolni, będę grać dalej”. Gauch pamięta, jak kiedyś widział, jak Boldy jadł kebaba z donera. „Nigdy nie potrzebowałem dyscypliny żywieniowej. Nigdy mnie to nie obchodziło, zawsze jadłem, co chcę”. W końcu Gauch ma kartę z autografami Podolskiego, którą napisał na ostatnim spotkaniu. Mówi „Podilski” – Poldi jest oszołomiony, gdy ją widzi i podejrzewa, że ​​polskie fałszerstwa. Ale pochodzi z polskiego klubu piłkarskiego Górnick Zabrze, w którym obecnie gra Podolski. Gauch twierdzi, że jest to karta, którą niedawno wręczył osobiście Podolski. „Jeszcze tego nie zauważyłem. Muszę złożyć skargę do klubu.

Bushido był „nieprzyjemną osobą”

Bushido widzi teraz, że jego życie jako rapera jest "Kostium Mardi Gras".

Bushido postrzega teraz swoje życie rapera jako „kostium karnawałowe”.Obraz: rtl .zrzut ekranu

Raper Bushido, jego były partner biznesowy i przyjaciel Arafat Abu Shukr, od miesięcy jest sądzony. Właśnie został ojcem trojaczków, a teraz ma w sumie ośmioro dzieci. Mówi, że cała rodzina jada razem przynajmniej raz dziennie. „Wiele z tego, co zrobiłem w moim życiu, było złych. Staram się zmienić dla siebie, ale szczególnie dla mojej rodziny”.

Dziesięć razy jeździł na Malediwy, kiedyś nosił w kurtce 800 000 euro w gotówce i przez jakiś czas zarabiał 4 miliony euro co kwartał. „Nie jestem już tym zainteresowany. Byłem bardzo niewygodną osobą i zachowywałem się aspołecznie”. Radzenie sobie z Arafatem Abu Shukr miało swoją rolę.

Do separacji doszło z jego partnerem biznesowym, ponieważ chciał usunąć rodzinę Bushido ze swojego życia. „Trzymaj się, przestań! Do tego momentu i nic więcej”, powiedziałem. Był również zszokowany, gdy jego żona tymczasowo go porzuciła, ponieważ ją pobił. W tym czasie jego rodzice właśnie zmarli na raka. „Wtedy zdałem sobie sprawę, że moje życie nie mogłoby tak wyglądać. Wtedy zdałem sobie sprawę, że to nie zadziała bez mojej rodziny”.

„Dzisiaj mogę powiedzieć, że fikcyjna postać Bushido wisi w szafie jako rodzaj karnawałowego kostiumu, a czasami wyjmuję go i urządzam imprezę, a potem znów jest dobrze”.

Bushido

Od 2019 roku „całkowicie zerwał kontakt” ze swoimi byłymi chłopakami. Nie ma innego wyjścia, ale też nie jest to łatwe. „Są też ludzie, za którymi tęsknię”. Dziś ma całodobową ochronę policyjną. Na koszt podatnika Gauch może go zapewnić. Ale raper nie czuje się z tego powodu winny. „Od kilku lat płacę w podatkach wszystko, czego się ode mnie wymaga. U mnie idzie dobrze, a dla innych wciąż wystarczy”.

Schäuble chce „oczekiwać”

Wolfgang Schäuble, polityk z CDU, jest w Bundestagu od prawie 50 lat i właśnie po raz trzynasty z rzędu zdobył swój okręg wyborczy. Został powitany owacją na stojąco. Gauch chciał wiedzieć, dlaczego tam został. „Jeśli Polityk Jeśli nie robi się tego z pasji, nie powinno się tego robić”. Uważa też, że niektórzy starsi posłowie w Bundestagu nie wyrządzają krzywdy. Ale nie chcę udzielać zbyt wielu nieproszonych rad. ”

„Chciałbym, abyśmy w polityce wyraźniej mówili ludziom, jaka powinna być nasza opinia. Myślę, że wygrywasz wybory, jeśli poprosisz ludzi o zrobienie czegoś. To daje polityce szansę na odzyskanie większej wiarygodności”.

niemiecki polityk

Wolfgang Schäuble w Gauch na wystawie.

Wolfgang Schäuble w Gauch na wystawie.Zdjęcie: RTL

Thomala wywiera duży nacisk na Zverev

Oczywiście Jauch wita jednego z najbardziej utytułowanych sportowców roku: Aleksandra Zvereva. Olimpijski mistrz tenisa przyznaje: „To był najlepszy sportowy rok w moim życiu. Tokio zawsze będzie dla mnie wyjątkowe. Dla mnie nie ma nic w sporcie większego niż złoto olimpijskie. To jest coś, co wygrywasz nie tylko dla siebie, ale dla siebie i całego narodu”.

W 2022 roku obecne trzecie miejsce w światowych rankingach chce „sięgnąć szczytu”. A ponieważ był z Sofią Tomalą, miał kolejny pęd do sukcesu: „Powiedziała mi bardzo wyraźnie: „Chcę być tylko ze zwycięzcami”. Ale poza tym wskazuje również, że jego związek zapewnia wsparcie dla sportu”. Kiedy masz spokój W życiu, masz spokój ducha na boisku.”

READ  „Nie można okazywać żadnej uwagi myślicielom lateralnym”

Po małej rywalizacji bramkowej między dziennikarzem Gauchem i Zverevem dołączył w końcu legenda tenisa Boris Becker. Znał już Zvereva, gdy był małym dzieckiem, ponieważ szkolił swojego brata. Jego przepowiednia na walkę o pierwsze miejsce: „Nie widzę powodu, dla którego miałby nie brać udziału w przyszłym roku”. Zverev nie chodzi po ciele. I czasami to czuje. „Budzę się rano i nie czuję się, jakbym miała 24 lata. Mam miejsca na ciele jak 80-latek”.

„Wpływa na organizm, jest całkowicie naturalny” – potwierdza Becker, który ma już dwa nowe stawy biodrowe. Ale Zverev „dorósł jako osoba i jako gracz” w ciągu ostatnich 15 miesięcy. Jednak Zverev przyznaje, że zawsze łamie złość. Baker też o tym wie. „Jesteśmy istotami ludzkimi i mamy emocje, które czasami muszą wyjść, i oczywiście wina zawsze spada na nietoperza”. Jauch pyta z rozbawieniem, co mówi dostawca rakiety. „Nic mi już nie mówią, więc zrezygnowali” – mówi Zverev ze śmiechem.

W końcu ostrożnie trzymał rakietę olimpijską i teraz oddaje ją Gauchowi.

Bowsher zaatakował przerwę reklamową

Komik Oliver Bucher nagle żegna się z Guntherem Gauchem.

Komik Oliver Bucher nagle żegna się z Guntherem Gauchem.Obraz: rtl .zrzut ekranu

Aby się pożegnać, Oliver Bucher niespodziewanie wchodzi na scenę, kiedy Jauch już myśli, że zrezygnował z reklam. „Na końcu czeka cię jeszcze mała niespodzianka”, ogłasza Pocher i prosi Jaucha, by założył słuchawki i okulary. Następnie przejdźmy do reklamy. Wszyscy widzowie studia otrzymują również maski Günthera Jaucha za pośrednictwem masek FFP2. Kiedy moderator zdejmuje okulary i słuchawki i widzi swoją publiczność, ucieka: „Nie, idioto. Nie, proszę, biedni ludzie! Wymóg podwójnej maski. Szaleństwo”. Po pożegnalnej piosence Eko Fresh, Jauch pożegnał się ze swoimi fanami:

„To był naprawdę wspaniały czas, zawsze to show budziło we mnie niepokój. To zawsze było dla mnie najważniejsze wydarzenie roku. To był wspaniały czas, dziękuję! Nie jestem z tego świata, do zobaczenia! Dziękuję pa! „

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

entertainment

„Za każdego uchodźcę bierzemy 12 000 dolarów”

Published

on

„Ludzie umierają tutaj, kiedy kręcimy ten film”. Olivia Cortas i Christoph Korbel wysyłają potężne przesłanie Na początku ich raportu o sytuacji na wschodnich granicach zewnętrznych Unii Europejskiej”. Jako takie wymowne zdanie nie byłoby zbyteczne wobec wymownego tytułu – „Śmiertelna pułapka na Białorusi: skłamana, rozdarta, zamrożona na śmierć”.

W każdym razie, jeśli będziemy szczerzy, sytuacja jest dobrze znana – ostatnio nie odgrywał on w mediach większej roli. Wielu uchodźców, którzy przybyli na Białoruś z Bliskiego Wschodu na podstawie fałszywych obietnic szybkiej podróży do Polski i Unii Europejskiej, znajduje się w ostrej sytuacji kryzysowej. Sytuacja jest zagmatwana. Polska trzyma szczelne granice, Unia Europejska skróciła trasy lotów do Mińska i nałożyła sankcje gospodarcze na Białoruś, ale znowu wydaje się w dużej mierze bezsilna. Tymczasem setki azylantów koczuje w lasach na granicy polsko-białoruskiej – w mroźnych temperaturach.

Tak działa „handel z uchodźcami”.

„14 osób zamarzło na śmierć, ale handlarze, biura podróży, a nawet państwo białoruskie wciąż zarabiają na ludzkim cierpieniu” – mówią filmowcy. W krajach pochodzenia wielu wciąż marzy o wyjeździe do Europy po rzekomo lepsze życie – drogą na Białoruś. dlaczego to wszystko? Jakie są konsekwencje dla osób dotkniętych chorobą? Raport, który podąża za śmiałą ideą przedstawienia kompleksowego i prawdziwego obrazu w zaledwie 30 minut transmisji, z pewnością nie opowiada całej historii, ale rzuca przygnębiające światło na kluczowe aspekty.

Po miesiącach badań zespół redakcyjny Funk „Y-Kollektiv” przez dziesięć dni kręcił w listopadzie w północnym Iraku, Turcji i Polsce, aby udokumentować, jak działa „Radzenie sobie z uchodźcami”. W końcu widz jest równie bezradny, jak zagraniczny kurdyjski polityk Sefin Dazai, który mówi przed kamerą, że łamie sobie serce, gdy widzi, jak jego współobywatele w Europie Wschodniej są zdesperowani, a nawet umierają. Pokazuje swój telefon komórkowy. Pełno w nim wiadomości głosowych i smsów – próśb o pomoc z trudnej do utrzymania granicy polsko-białoruskiej. Zostali wysłani przez ludzi zwabionych przez reżim w Mińsku i przemytników fałszywymi obietnicami i teraz tkwią w strasznej sytuacji.

READ  Czy Anglia przywróci mistrzostwa świata do domu? To naprawdę mistrzostwa świata, o których marzysz

„Rok pracowałem na bilety i wizy”

Film, który można oglądać na „Y-Kollektiv” i Funk, zaczyna się w Erbilu. Lokalny partner opisuje swój punkt widzenia niemieckim dziennikarzom, dla których pracuje również jako tłumacz. Zna wielu ludzi, którzy już przyjechali na Białoruś z regionu kurdyjskiego, ludzi, którzy szukali nowego początku: „Ja tu schrzaniłem. Dlatego chcieli wyjechać i zacząć od nowa – żeby wszystko naprawić”. Stwierdzenie, oczywiście, za różnymi historiami życia Radykalna różnica.

Akam, którego zespół spotkał niedługo potem, jest jedną z takich osób. 29-latek kupuje ciepłe ubrania – słyszał, że na Białorusi jest zimno. Jego mieszkanie jest już puste, ma tylko spakowaną walizkę – teraz czeka na lot. Akam chce jak najszybciej wyjechać – do Niemiec. Jest ciężko chory, potrzebuje leczenia i leków, a także czuje się dyskryminowany w swoim mieście z powodu choroby, która między innymi powoduje silne dreszcze. Pracowałem przez rok na bilety i wizy. Sprzedamy też samochód mojej rodziny”.

Teraz siedzi w swoim mieszkaniu, trasy lotów na Białoruś są wąskie. Powiedział, że zapłacił z góry 1600 dolarów za wizę za 4000 dolarów, a resztę zapłaci po przyjeździe. Koszty przemytników wydają się znacznie wyższe: „Kiedy dotrzesz do Niemiec i wysiądziesz z samochodu, przekazujesz pieniądze przemytnikom” – mówi Akam. Kontaktuje się z przemytnikami przez telefon komórkowy i komunikator.

„Jeśli nie kłamiesz, nie możesz wykonać tej pracy!”

Tak, słyszał, że jest niebezpiecznie i że na pograniczu polsko-białoruskim ma być bardzo zimno. Przyjaciele go ostrzegali. Ale Akam nie chce odwieść go od planowania wyjazdu do Niemiec. Nie ma wątpliwości, że człowiek czekający na opuszczenie kraju stoi przed ogromnym dylematem. Jego przykład ilustruje „decyzje, z którymi borykają się tutaj ci ludzie” – mówi reporterka Olivia Cortas i podsumowuje sytuację emocjonalną.

READ  Pracownicy Kaufland żartują o swojej marce - śmiech jest nieunikniony

Następnego dnia zespół odwiedza biuro podróży w biurze podróży, które kompletuje pakiety na takie wyjazdy. Mówi o dobrych interesach z ludźmi, którzy chcą pojechać do Europy i zasadniczo potwierdza to, co powiedział Akam: Za lot, wizę i jedną noc w hotelu w Mińsku trzeba zapłacić od 3500 do 4000 dolarów. „Nie ratowaliśmy ludzi” – podkreślał zapytany, czy czuje się winny, biorąc pod uwagę fakt, że ludzie zginęli w ucieczce. Nie ma się za co winić. Osoby powracające, które odbyły podróż i opuściły Białoruś, by wrócić do domu, widzą sprawy inaczej. Czują się bardzo komfortowo, gdy są plądrowane przez biura podróży, jak niektórzy tłumaczą niemieckim dziennikarzom.

Wydaje się jednak, że biznes przemytników jest coraz bardziej opłacalny i pozbawiony skrupułów. W rzeczywistości Olivia Cortas i Christoph Korbel mogli porozmawiać z jednym z nich w domu na obrzeżach Erbilu. „Pobieramy 12 000 dolarów za każdego uchodźcę”, powiedział szczerze nierozpoznawalny mężczyzna w poczcie. Suma zostanie podzielona między łącznie czterech zaangażowanych przemytników. Część trafia również na posty „Smarujemy na granicy białorusko-polskiej”. W ciągu ostatnich kilku miesięcy zarobił od 35 000 do 40 000 dolarów. Oświadczenia, których nie można zweryfikować. Do tego niesamowite zdanie, że on, przemytnik, czuje się jak uchodźca i był szczęśliwy, gdy droga była zamknięta.

W końcu mężczyzna, któremu grozi 15 lat więzienia, jeśli zostanie złapany, mówi również: „Praca przemytnicza oznacza kłamstwo. Jeśli nie kłamiesz, nie możesz wykonywać tej pracy!” A teraz? Ludzie z lasu dzwonią do nas i pytają, czy możemy ich przewieźć przez granicę. Są gotowi zapłacić 7000 dolarów. Ale grupa, z którą pracuję, robi to tylko za 10 000 dolarów. „Nie, to jeszcze nie koniec.

Nazywam tę drogę drogą śmierci.

Najbardziej wybuchowa część reportażu „Y-Collective” rozgrywa się w Polsce, na granicy z Białorusią. Granice są dobrze zabezpieczone. Film mówi, że każdy, kto jeszcze może dostać się do Polski, próbuje dostać się do Niemiec z pomocą przemytników. Ci, którzy zostaną złapani przez pograniczników, są „odwracani na Białoruś” – nazywa się to repatriacją, co w rzeczywistości łamie prawo europejskie.

READ  „Nie można okazywać żadnej uwagi myślicielom lateralnym”

Aby to udowodnić i pomóc potrzebującym uchodźcom, miejscowy Maciej wędruje do lasu i odnajduje zagubionych ludzi. Okolica jest niegościnna, brakuje żywności. Niektórzy ludzie pili z kałuż, mówi o emigrantach czekających w zimnym lesie, aby mimo wszystko mogli dostać się do samochodu, z którego uciekali. Maciej mówi, że w ciągu ostatnich kilku tygodni spotkał tam około 200 osób. Szacuje się, że około 30 proc. dotarło do Niemiec. Konkluzja Olivii Cortas: „Drogę przez Białoruś uważa się za martwą. Ale w przygranicznym lesie wciąż są ludzie”.

Problem w tym, że dla ogromnej większości nie ma ani do przodu, ani do tyłu. W jednym z ośrodków recepcyjnych młody mężczyzna opisuje, czego tam doświadczył. Polscy pogranicznicy czterokrotnie sprowadzali go z powrotem na Białoruś. Ostatni raz dziesięć dni temu. „Żołnierze białoruscy nas złapali. Powiedzieliśmy im: „Proszę, chcemy wracać do Mińska”. Odpowiedzieli: Nie, nie Mińsk. Tu zginiesz albo pojedziesz do Polski. „On też był pobity, a kiedyś białoruski żołnierz zaoferował mu butelkę wody – za 100 dolarów. Dla niego nie ma wątpliwości: gdyby wiedział, jak wygląda ta droga, nie zacząłby. Nazywam tę drogę drogą śmierci.

Fakt, że kilka dni po kręceniu wysłał SMS-a do Olivii Cortas z wiadomością, że mimo wszystko przybył do Niemiec, jest naprawdę zaskakującą linijką na końcu tej żywej relacji.

Continue Reading

entertainment

Piłka ręczna EM Germany Corona: na krótko przed meczem z Polską: dwa nowe przypadki korony w drużynie DHB

Published

on


Niepokój i niepewność w reprezentacji Niemiec w piłce ręcznej są świetne: ogólnie Testy koronowo-dodatnie dla neonu Drużyna DHB relacjonuje przed meczem trzeciej rundy eliminacyjnej Mistrzostw Europy w piłce ręcznej na Węgrzech i Słowacji z Polską. Trzy godziny przed rozpoczęciem meczu bramkarze też są do Klimkego I lewe skrzydło Marcel Schiller Test był pozytywny.

Już w poniedziałek byli bramkarze Andrzej Wolfegracz z tyłu Kay HefnerPrawica Timo Castininglewe skrzydło, Lucas Mertens i twórca gier Luca Weitzky Pozytywny test PCR. Zostało to ogłoszone dziś wieczorem przez Niemiecki Związek Piłki Ręcznej (DHB). Trener reprezentacji Alfred Jeslason nominował w poniedziałek wieczorem pięciu zawodników.

Piłka ręczna EM 2022: test niemieckich zawodników jest pozytywny

Wszyscy, którzy uzyskali pozytywny wynik testu, poszli w izolację i nie będą mogli zagrać w finałowym meczu grupowym z Polską we wtorek (18:00/ZDF). Dla niemieckiego zespołu liczba przypadków korony wynosi od trzech do dziewięciu. Julius Cohn i Hendrik Wagner wcześniej uzyskali wynik pozytywny. Wszyscy pozostali członkowie delegacji wycofali się do swoich pokoi w hotelu drużynowym w Bratysławie, gdy tylko wyniki były znane.

Corona z reprezentacją Niemiec: rezerwowi przybyli do hotelu drużyny

DHB Bank odnośnie możliwości Nachnominowanie Zamiennie z piłkarzami i klubami Bundesligi oraz europejską EHF. Jest to również możliwe poza 35-osobowym składem, który został zgłoszony na początku grudnia. Według niemieckiej agencji prasowej (dpa), we wtorek rano w hotelu drużynowym jest pięciu kandydatów Bratysława Przybycie: Bramkarz Johannes Peter, lewy skrzydłowy Ron Dahmke, zawodnik obwodowy Sebastian Vernhaber oraz obrońcy Paul Drucks i Fabian Wade, podobnie jak reszta drużyny, udali się do swoich pokoi hotelowych w izolacji: „Wszyscy ukończyli testy PCR i teraz czekają dla nich”, powiedział Axel Kroemer, dyrektor sportowy Axel Kroemer. NBD „Wyniki zarówno dla nowych, jak i istniejącej delegacji”.

READ  „DokFilm: Beyond the Limits”: premiery ORF w celu emisji filmów dokumentalnych o stresie związanym z występami w olimpijskim sporcie zawodowym

Czy nowi gracze mogą faktycznie zagrać przeciwko Polsce?

Nie wiadomo, kto pojawi się na boisku w dzisiejszym meczu grupy C z Polską. Skład zależy od Testy PCR. Tylko ci, którzy mogą wykazać negatywny wynik testu PCR, mogą grać.

Czas pokaże, czy laboratoria w Bratysławie rzeczywiście dostarczą wyniki w ciągu kilku godzin. W poniedziałek rano dyrektor sportowy DHB, Axel Kroemer, skarżył się, że jego zdaniem praca w laboratoriach przebiega zbyt wolno. Oprócz pięciu kolejnych kandydatów, reszta delegacji banku DHB również ponownie przejdzie testy PCR we wtorek.

Bezpłatna telewizja i transmisja na żywo w ARD, ZDF, Eurosport i DAZN: Który kanał pokazuje dzisiaj Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej?

Continue Reading

entertainment

Lenny Klum zszokowany obrazem

Published

on

Lenny Klum na wybiegu dla własnej grupy w About You.BILD: Sebastian Reuter/Getty Images For You

Lenny Klum po raz kolejny udowadnia, że ​​modelki też nie są odporne na problemy nastolatków. 17-latka kibicowała innym dziewczynom i chłopcom w jej wieku szczerym zdjęciem w swojej historii na Instagramie. Bo o czym wielu zapomina: model nie ma nieskazitelnej skóry ani wyróżniającej się sylwetki – a już na pewno nie przez 365 dni w roku.

W kalendarzu Lenny Klum jedno ze zdjęć przedstawia następujące, profesjonalnie ułożone z jej ubraniami, makijażem i stylizacją włosów. Dzięki tym idealnie wyglądającym zdjęciom twoja nastolatka lub inna nastolatka może być zazdrosna.

Szczery obrazek dowodzi: pryszcze to normalne

Chociaż pozwala sobie na więcej makijażu na jednym lub drugim zdjęciu, ale Lenny Klum znamy zwykle w ten sposób: wymalowany i dyskretnie ubrany.

Ale teraz młoda, dobrze zapowiadająca się modelka opublikowała szczere zdjęcie na swojej historii na Instagramie, pokazując się całkowicie bez makijażu. Co rówieśnik wentylatory Musisz mieć pewność: Nawet supermodelki, które wyglądają idealnie, zmagają się z niedoskonałościami i innymi problemami nastolatków. Ponieważ niefiltrowana prawda dowodzi: pryszcze to zupełnie normalna rzecz. Z jej śmiałym ruchem może Heidi Klum Pasożytnictwo pomaga również innym zaakceptować siebie.

Leni Klum pokazuje się na swojej historii na Instagramie bez żadnych filtrów ani makijażu.

Leni Klum pokazuje się na swojej historii na Instagramie bez żadnych filtrów ani makijażu.Zdjęcie: zrzut ekranu instagramleniklum

Lenny Klum już wkrótce w „GNTM”

To szczere zdjęcie to nie pierwszy raz, kiedy Lenny Klum pojawił się publicznie bez makijażu. Dwa miesiące temu 17-latka opublikowała nowe zdjęcia ze swojej agencji, które modelki zazwyczaj zbierają w swoich wizytówkach dla potencjalnych klientek i mają pokazać im subtelny makijaż w casualowym stroju.

Ogólnie rzecz biorąc, młody model jest zaangażowany w więcej różnorodność i równouprawnienie W świecie mody ostatnio w wywiad Powiedział z „Gali”. Lenny Klum najwyraźniej ma dużo planowania i nie powinien poprzestać na modelowaniu. Ponieważ posiadanie supermodelki jako mamy, która również ma swój własny program telewizyjny, nie jest specjalnie szkodliwe dla Lenny’ego. Według jej mamy, Heidi Klum, 17-latka pojawi się w tym roku w „Następnej niemieckiej supermodelce”.

READ  Wywiad z dr. Aleksandra Bordzyg: Jak sąsiedzi widzą sąsiadów

(LC)

Continue Reading

Trending