Clippers PL

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Clippers PL

Stacja dokująca do ładowania i klawiatura Fintie Bluetooth wypróbowane dla Amazon Fire HD 10 Plus

Równolegle z Nowy Amazon Fire HD 10 Plus Pojawiły się również nowe akcesoria. Amazon oferuje również tablet bezpośrednio jako „zestaw produktywności” z klawiaturą Bluetooth lub dodaniem stacji ładującej. Akcesoria reklamowane są jako „Made for Amazon”. W szczególności klawiatura pochodzi od Fintie, natomiast za stację dokującą odpowiada Anker. Aby przeprowadzić szybki test, przyjrzałem się obu akcesoriom.

Jak wspomniano wcześniej: jeśli zamówisz Amazon Fire HD 10 Plus, możesz również kupić stację ładującą lub klawiaturę w pakiecie, jeśli chcesz. Pakiet Fire HD 10 Plus (32 GB) ze stacją ładującą kosztuje obecnie 219,98 euro. Za pakiet z tabletem i klawiaturą płacisz 244,99 euro, a do tego otrzymujesz 12-miesięczną subskrypcję Microsoft 365 (indywidualna).

Pokazać

Prezentacja: Tablet Fire HD 10 Plus, 32 GB, Slate Grey, z reklamami + klawiatura Bluetooth + …

  • Zrób więcej w tym samym czasie dzięki tabletowi Fire HD 10 Plus, klawiaturze Bluetooth z odłączanym etui i 12-miesięcznej subskrypcji Microsoft 365 Single.
  • Tablet Fire HD 10 Plus jest szybki i wydajny – wydajny ośmiordzeniowy procesor i 4 GB pamięci RAM (dwa razy więcej niż w poprzednim modelu). Ładowanie bezprzewodowe i…
  • Obejmuje 12-miesięczną subskrypcję usługi Microsoft 365 Single, w tym aplikacje pakietu Office premium, 1 TB przestrzeni dyskowej w chmurze z usługą OneDrive i nie tylko, dla maksymalnie 5 zgodnych urządzeń…

Anker Bezprzewodowa stacja ładująca

Anker zapewnia stację ładującą dla Fire HD 10 Plus dla Amazon. Bezprzewodowa stacja ładująca wygląda trochę irytująco, bo oczywiście sama stacja potrzebuje kabla do gniazdka. Ale to, co możesz potem bezprzewodowo ładować z mocą 15 W na stacji przez Qi, to sam tablet. Jeśli chcesz kupić stację ładującą indywidualnie, jest to również możliwe – kosztuje 49,99 euro. To, co przynosisz do domu, to w zasadzie plastikowy stojak, w którym osadzone są cewki transportowe.

READ  Wersja 2.3 będzie dystrybuowana z cyfrowym świadectwem szczepień

Możesz również ładować inne urządzenia za pomocą stacji dokującej, jeśli jest ona przystosowana do centralnie zintegrowanych cewek ładujących. Wtedy stacja Anker dostarcza maksymalnie 5 watów. Niezły bonus: czy używasz tabletu z. B. W sporcie do sekwencyjnego malowania tła lub tym podobnych można jednocześnie używać doku załadunkowego jako wygodnego stojaka. Było to bardzo wygodne dla mojego przyjaciela, który używa Fire HD 10 Plus do oglądania jogi na YouTube, a potem ćwiczy na żywo. Tablet może być używany zarówno w pionie, jak i w poziomie, a także można go ładować za pomocą etui. Jednak grubość koperty nie powinna przekraczać 5 mm.

Czy ładowanie będzie działać z klawiaturą Bluetooth podłączoną do Fire HD 10 Plus? Tak, w pionie i poziomie. Jednak w układzie poziomym musisz upewnić się, że strona klawiatury, którą można otworzyć, jest skierowana w dół, w przeciwnym razie nie zadziała. Każdy, kto zadokuje tablet, może z niego wygodnie korzystać, a w razie potrzeby bez użycia rąk w trybie przeglądania. Następnie Fire HD 10 Plus współpracuje z bazą ładującą, taką jak Echo Show. Zdecydowanie ciekawa opcja dla niektórych kupujących.

Zupełnie nowa bezprzewodowa stacja ładująca do Fire HD 10 Plus (11. generacja – 2021), “Stworzona dla…

  • SZYBKO I ŁATWO: Dzięki bezprzewodowej stacji dokującej nie musisz już podłączać Fire HD 10 Plus (11. generacji), aby naładować. Ładowarka jest zawsze gotowa do użycia. Podłącz tablet…
  • Alexa i tryb pokazu: Zmień swój tablet w wciągające, pełnoekranowe doświadczenie Alexa, które można łatwo zobaczyć z drugiej strony pokoju. Po prostu poproś Alexę o przeczytanie wiadomości,…
  • Idealne dopasowanie: włóż Fire HD 10 Plus (11. generacji) do stacji dokującej w formacie pionowym lub poziomym. Stojak zapewnia, że ​​Twój tablet jest zawsze w praktycznej pozycji i …
READ  Wyciekły materiał z Battlefield 6 • Eurogamer.de

Wykonanie stacji ładowania bezprzewodowego Anker jest dobre. Nie ma co mówić: to plastikowy korpus, z cienką osłoną z tkaniny, która dodatkowo chroni przed zarysowaniami. Nie ma ostrych zakrętów i na razie wszystko pasuje. Jednak doku nie można złożyć, więc prawie zawsze przypomina namiot i nie jest szczególnie przenośny. Lepiej więc wybrać stałą lokalizację i tam zostawić bazę ładującą.

Klawiatura Fintie Bluetooth

Klawiatura Bluetooth firmy Fintie, która również kosztuje 49,99 euro, jest dla mnie mniej popularna niż stacja ładująca: klawiatura wydaje się nieco ciasna i trudna do otwarcia. Cóż, powinien również nosić ciężar Fire HD 10 Plus i nadal mieć możliwość regulacji kąta. Plastikowa obudowa wygląda jednak na mało wartościową i mam wątpliwości co do wytrzymałości. Jeśli naciśniesz klawisze nieco mocniej, tablet lub podstawka będzie się kołysać w przód iw tył.

Poza tym klawiatura podłączona przez bluetooth, która jest również dobrze opisana w drukowanej instrukcji, ma kilka ładnych kluczy prywatnych. Na przykład możesz przełączyć się do przeglądarki Silk, menedżera plików lub wrócić do ekranu głównego w dowolnym momencie za pomocą dedykowanych przycisków. Można również regulować jasność ekranu oraz sterować odtwarzaniem muzyki i wideo. Jest to przydatne podczas oglądania filmów i seriali.

Jednak kilka razy na próżno szukałem touchpada, na którym mogłem tylko gorzej poruszać się po powierzchni niż nawigacja za pomocą czystej klawiatury. Był więc czas, kiedy korzystanie z ekranu dotykowego było łatwiejsze niż stukanie w klawiaturę. Myślę, że Amazon i Fintie celują w wąską grupę docelową z klawiaturą Bluetooth. Może to obejmować użytkowników, którzy chcą edytować wiadomość e-mail lub dokument programu Word na swoim tablecie, będąc w podróży.

Więc praktycznie cofasz się w czasie, a dzięki kombinacji i klawiaturze Amazon Fire HD 10 Plus masz przed sobą laptopa. Przy okazji można też odczepić tablet od klawiatury za pomocą górnego uchwytu i zostawić obudowę dookoła, ale potem naładować klawiaturę przez USB-C. Tutaj dobrze by było, gdyby tablet można było podłączyć również w drugą stronę, aby korzystać z niego w trybie namiotu. Niestety to nie działa. Mocowanie jest co najmniej rozpuszczane za pomocą magnesów, co zmniejsza zużycie.

READ  Zakup PS5: nowe kontrolery i materiały eksploatacyjne - status sprzedaży PlayStation 5

Zupełnie nowa klawiatura Bluetooth ze zdejmowaną czarną osłoną do Fire HD 10 (11. generacji – …

  • Design: Bezprzewodową klawiaturę można błyskawicznie przekształcić w stylowe etui. Etui z magnetycznym mocowaniem i klawiaturą Bluetooth zapewnia trwałą ochronę i regulowane kąty widzenia.
  • Klawiatura: Ciesz się pisaniem na wygodnej klawiaturze
  • Ochrona: Górna osłona ochronna wykonana jest z PC pokrytego wytrzymałą skórą PU i nie zakrywa połączeń, czujników, głośników, mikrofonów i kamer.

wniosek

Amazon Fire HD 10 Plus można nieco ulepszyć za pomocą bezprzewodowej stacji dokującej Anker i klawiatury Fintie Bluetooth. Stacja ładująca, która może również pełnić funkcję podstawki, to fajna rzecz, ale nie jest zbyt przenośna, ponieważ jest toporna. Jeśli masz trochę wolnego miejsca na biurku, jest to sprytny sposób na łatwe przechowywanie i ładowanie tabletu.

Klawiatura Bluetooth Fintie może być obsługiwana lepiej i nie wygląda zbyt użyteczna bez dodatkowej myszy, ponieważ nawigacja Fire OS jest po prostu zaprojektowana do obsługi dotykowej. Jeśli jednak chcesz pisać na tablecie w podróży, znajdziesz tutaj praktyczne rozwiązanie, aczkolwiek z potencjałem optymalizacji. Na przykład byłoby miło, gdyby Fire HD 10 Plus i zdejmowaną górną połowę można było podłączyć odwrotnie, aby korzystać z klawiatury w trybie namiotu.

Tutaj trzeba się zastanowić, czy ceny akcesoriów są uzasadnione, czy nie. Stacja ładująca i klawiatura do Amazon Fire HD 10 Plus kosztują 49,99 EUR za sztukę.

Linki Amazon są zawarte w tym artykule. Kliknij go, aby uzyskać bezpośredni dostęp do dostawcy. Jeśli zdecydujesz się tam kupić, dostaniemy niewielką prowizję. Dla Ciebie nic nie zmienia się w cenie.