Connect with us

sport

St. Pauli-Uwe: Transmisja na żywo meczu drugiej ligi

Published

on

Szalony kopniak w Millerntor! FC St. Pauli i Erzberg Oi podzielili się 2:2, tylko w dogrywce Etienne Amenedo uratował punkt swojej drużyny przeciwko chłopakowi z bunkra. Ekipa Kiezkickera miała dobry start, ale gość z Rudaw objął prowadzenie po 17 minutach z pierwszą szansą. Zolinsky osiągnął wynik 0-1, a Yakov Medek wyrównał strzałem głową po rzucie wolnym (30).

W drugiej rundzie rezerwowy Troech zaszokował Kieszekera wynikiem 1:2 (72), a jego pierwsza porażka u siebie w tym sezonie była nieuchronna. W trzeciej minucie dogrywki to Etienne Amenedo jednym kliknięciem uniknął bankructwa i zdobył uznany wynik końcowy. Mimo późnego gola występ był krokiem wstecz, ponieważ punkty zostały rozdane po raz pierwszy w bieżącym sezonie przed tłumem gospodarzy.

Gra do przeczytania:

Ostatni gwizdek St. Pauli po raz pierwszy w tym sezonie stracił punkty na stadionie Millerntor.

90. min. Burgstaler wykonuje rzut rożny w szóstej minucie doliczonego czasu gry.

90. min. Matanovic znowu z daleka – nad nią!

90. min. Piłka odbija się od siatki! George strzela po pracach przygotowawczych do rzutu wolnego – z jasnej pozycji spalonej.

90. min. Kolejny rzut wolny dla Aue po drugiej stronie.

90 minut baaardzo dużo dla St. Pauli! Gueye traci piłkę w ofensywnym ruchu, Kiezkicker szybko się odwraca. Amenyido dociera do piłki z lewej połowy, wypuszcza dwóch Auerów i uderza piłkę w daleki róg. Wielki cios, szczęśliwy cios! Pierwsza piosenka Jokera.

90. min. Żółta kartka przeciwko Auer Bank.

90. min. Całkowicie brakuje świetnych pomysłów. W ostatniej trzeciej części Kiezkicker gra bez głowy.

90. min. Ale znowu chłopcy są w brązie! Po tym, jak Matanovic przesłał plik, Dashner spróbował go z bezpośrednią akceptacją – nad nim.

90. min. St. Pauli biega – ale szanse są rzadkie. Zegar tyka nieubłaganie.

88. Minimum. Hensel bierze inny czas od UYour. Babacar Radość Przyjdź po Owusu.

85. min. Dłuższa przerwa w kontuzji, ponieważ Matanovic poszedł do cichej pracy przeciwko Manelowi.

85. min. ostatnia opcja: Łukasza Dashnera i Adam Dziojgał Przyjdź do Hartle i Olson.

83. Minimum. St. Pauli pracuje teraz z długimi piłkami. Nie ma jeszcze ryzyka.

81. Minimum. Sprawy mogą toczyć się bardzo szybko: Troich, który wszedł w 64. minucie, ponownie upada. Hensel zdejmuje z boiska strzelca 1:2 i podchodzi do niego Jean George.

78. Minimum. Żółta kartka „Trojic” oczyszcza Pacaradę w rustykalny sposób – i mógł się cieszyć, że nie został odesłany.

READ  Po Verstappen Mercedes został ponownie powołany!

77. Minimum. Bądźcie czujni! Oso wycofuje się po mocnej akcji solo, a Vasilj musi interweniować. Następna piłka rożna pozostaje wolna od niebezpieczeństwa.

76. Minimalny. Trener St. Paulis zmieniał się dwukrotnie. Igor Matanovic i Szukam Ole Beckera Przyjdź do Ditgen i Irvine.

75. min. Trujić Nie zgadza się z decyzją sędziego i głośno protestuje – żółty.

72. min. Teraz St. Pauli całkowicie wślizguje się w tę grę! Zolinski umieszcza piłkę w polu z prawej, Hochscheidt nie trafia na poprzeczkę. Troichick wykorzystuje odbijającą się piłkę, aby zdobyć przewagę.

72. Minimum GOOOOOR dla Aue! Trujic zmierza do 1:2!

70. min. Trujic zajmuje 16 miejsce, ale całkowicie marnuje czas na grę. Oczyść medyka kosztem rzutu rożnego.

70. min. Schultz zmienia się po raz pierwszy. Etienne Amedou Przychodzi po Buchtmanna.

69. Minimum. Bacarada wkłada piłkę w pole karne, sanitariusz pudłuje.

68. Minimum. Najwyższa pozycja rzutów wolnych St. Pauli, tuż przy rogu pola karnego…

67. Minimum. Św. Pauli zabawnie zbiera szeregi, nie dochodzi do żadnych wniosków.

64. Minimum. Aue zmienia się po raz pierwszy. Nikola Troich Przyjdź po śmiałość.

63. Minimum. Po ofensywnym faulu na Medyku, St. Pauli szybko się zmienia, ale Dittgenowi znowu brakuje subtelności. Wrzuć Aue.

61. Minimum. Dittgen po sprincie umieszcza piłkę w polu karnym za daleko.

58. min. Oso odchodzi 1:2! Aue szybko wykonuje rzut wolny, Ziereis i Medyk płyną obok piłki. Owusu czuje ogień i wydaje się pusty przed Wasilijem i bardzo delikatnie odpycha piłkę od bramki. To mogło być wyjątkowe, gdyby nie musiało być.

58. min. Bezwzględne powstanie Ohlssona przeciwko Zolińskiemu. Rzut wolny dla gości w centrum koła.

56. Minimum. Teraz Aue! Po rzucie z autu przez Straussa, Uso wrzuca piłkę w pole karne, ale ta wyskakuje z zimowego wejścia Auera, aby St. Pauli mógł ją usunąć.

54. Minimum. Pomimo całej tej przezabawnej wyższości: St. Pauli wciąż nie ma naprawdę wielkich pomysłów ofensywnych.

53. Minimum. Hartl ma przestrzeń i zabiera ze sobą Ditgena po lewej stronie. Jego piłka całkowicie zawiodła, samiec kopnął.

50. min. Kiezkicker dosłownie otacza teraz Aue na pół.

48. Minimum. St. Pauli z hukiem wychodzi z kabiny. Dittgen otrzymuje swój pierwszy rzut rożny w drugiej rundzie. Ziereis nie może dosięgnąć krzyża.

READ  Olympia dzisiaj – dzień siódmy: co wydarzyło się w nocy – i co przyniesie dzisiejszy dzień

47. Minimum. Buchtmann Po świetnej grze otwarcia Burgstaller podaje piłkę do Irvine’a. Australijczyk wychodzi całkowicie wolny od Männela – jego zakończenie przypomina raczej powrót. W środku było dużo.

Startowy! Trwa druga połowa.

Połowa czasu! Za opłatą 1:1 trafia do kabin. Pauli startował jak strażak, Jackson Irvine przegapił swoją pierwszą dużą szansę w 14. minucie, a Uwais Ben Zolinsky strzelił gola w 17. minucie z pierwszą szansą na objęcie prowadzenia. St. Irvine i Hartl przegapili inne okazje przed gwizdkiem pierwszej połowy.

45. min. Hartle! Pomocnik spróbował tego z dystansu 20 metrów. Männel wybił piłkę kosztem rzutu rożnego. To nic nie daje.

45. min. Świetna robota Männela! Po mocnych wstępnych pracach Burgstallera Irvine może swobodnie prowadzić piłkę. Aues Keeper podnosi ramiona i zapobiega gromadzeniu się.

45 minut Cztery minuty są ponownie uruchamiane. Wynika to oczywiście z długotrwałej kontuzji poniesionej przez sędziego asystenta.

44. Minimum. Ekscytacja w pudełku! Dittgen dorzuca piłkę prosto do numeru szesnastego, gdzie pługiem jest Zolinski Burgstaller. Nieuczciwe środki? Sędzia zapasowy natychmiast wskazuje: graj dalej.

42. min. Carlson trochę źle ocenił dośrodkowanie Bacarady – ale nie było niebezpieczeństwa.

40. min. St. Pauli buduje teraz grę od tyłu, ale piłka Detgena jest poza zasięgiem. Obecnie Aue tylko się tym zajmuje.

38. min. Kiezkicker znów prowadzi, ale wciąż brakuje ostatniego pomysłu. Burgstaller zostaje zablokowany przez dwóch Auernów, gdy próbuje strzelić.

35. min. Kolano przykleja się taśmą klejącą i po około dwóch minutach możemy kontynuować.

33. min. Ciekawe: Asystent sędziego Guido Kleve wydaje się mieć problemy, gra jest obecnie wyłączona. Sędzia jest obecnie w trakcie leczenia przez St. Pauli Knee Doctors.

30 minut. Złe: Podczas próby ewakuacji Cacutalua uderzył w tył głowy słupkiem kratki, ale może kontynuować po krótkim okresie leczenia.

30 minut. DOBRZE DLA ŚW. Pauli! Smith walczył o rzut wolny, medyk Cacutalua uciekł na sześć jardów i skierował się do remisu.

29. Minimum. Carlson popełnia błąd Irvine’a, dobra pozycja rzutu wolnego bezpośrednio w prawym rogu pola karnego dla St. Pauli.

24. Minimum. FC St. Pauli jest teraz prawie całkowicie bez pomysłów. Ohlsson próbuje z rogu pudełka, ale zostaje zablokowany przez Carlsona.

23. min. Faceci z odrzutem z boku. To przywraca St. Pauli do posiadania piłki na połowie przeciwnika.

22. min. Nie było wiele do zobaczenia od Saint Pauli, odkąd zrezygnowali.

READ  Tuchel po niepowodzeniu Chelsea: „Gdzie idziemy?”

20 minut. Aue nadal próbuje atakować, ale Kühn i Strauss słabną w Ohlsson po 1-2.

19. min. Jak Kissinger reaguje na traumę?

18. min. Sędzia wideo płaci, bez spalonego – trafienie jest ważne!

17 min Gol dla AUE! Skąd nie wiem! Nagle Oso przechodzi z prawej strony, Kizzicker odsunął się bardzo daleko. Auer celowo umieszcza piłkę na środku, podczas gdy Zolinsky wślizguje się w lód. Zimny ​​prysznic!

15 minut. Kolejny rzut wolny dla St. Pauli. Andreich postawił stopę na Dittgen.

14. Min. Irvine z wielką pierwszą szansą! Australijczyk nurkuje całkowicie swobodnie przed Männelem, ale nie widzi, że Zolinsky rzucił się od tyłu i zdjął piłkę z jego stopy.

12. Min. Yongic nie trafia w Paqaradę, rzut wolny Kizikikera z lewej połowy pozycji na dziesięć metrów przed szesnastą. Burgstaler o włos minął krzyż.

11. Min. Zeiris dobiega po rzucie rożnym na bramkę Auera.

10 minut. Hartl zdobywa pierwszy zakręt dla Kizkickera, Bacarada go wykonuje.

9. Min. Buchtmann tracąc piłkę w ataku, Aue nie zdołał wykorzystać. Violet jest bardzo powolna w grze w budowanie.

7. Min. Aue próbuje długiej piłki, Smith wącha pieczeń i przechwytuje skórę przed Aue.

4. Min. Pierwszy koniec gry. Paqarada stawia Buchtmanna w akcji na szczycie szesnastki, ale próba dziesięciu jest bardzo nieszkodliwa. Nie ma problemu dla mężczyzn.

3 min. Kiezkicker dominuje w posiadaniu piłki i gra piłką w tę iz powrotem w swoich szeregach. Aue początkowo pozostaje tylko widzem.

2 minuty. Burgstaller z pierwszą partią. Austriak pokonuje Zolinsky’ego, który odskakuje i wchodzi w pole karne, ale Aue może odwrócić obronę.

  1. Dokładny. Toast za St. Pauli, rozpoczyna się rok piłkarski Millerntor.

Startowy!

  • Sędzia: Patrick Alt z Ellingen.
  • Pierwszy mecz na Erzbergu zakończył się wynikiem 0:0.
  • Trener gościnny Mark Hensel wysłał na wyścig następującą jedenastkę: Manel-Strauss, Gunther, Kakutaloa, Carlson-Fandreich-Gungic, Owusu, Hochschedt, Kohn-Zolinsky.
  • Tak startuje FC St. Pauli w pierwszym meczu roku: Vasilj – Ohlsson, Ziereis, Medyk, Paqarada – Smith, Irvine, Hartel, Buchtmann – Dittgen, Burgstaller.
  • Kiezkicker powinien dziś zwolnić Daniela-Kofi Kyereha. 25-latek (pięć goli i dziesięć asyst) bierze udział w Pucharze Narodów Afryki z Ghaną. W wczorajszym zremisowanym 1:1 meczu z Gabonem Keri był w początkowym składzie, grał i otrzymał żółtą kartkę.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

sport

BVB nie dowiaduje się już więcej: MODIST „Money Eagle” nie jest wart swojej ceny

Published

on

BVB podpisał kontrakt z Anthonym Modeste. Transport wiąże się z ogromnym ryzykiem. Zawieszenie.

Dortmund – spal pieniądze, są dobrzy w BVB. Potwierdzają to liczne przykłady z niedawnej przeszłości: Emre Can, Julian Brandt, Nico Schulz czy Thorgan Hazard – żeby wymienić tylko czterech graczy z obecnego składu BVB. Nie tylko kosztowały wygórowane opłaty transferowe, ale nie, panowie również byli dobrze opłacani za swoją pracę w Dortmundzie.

nazwisko rodowe Anthony „Tony” Mbo Agogo Modeste
Chłopak 14 kwietnia 1988 (lat 34), Cannes, Francja
rozmiar 1,87 m²
obecna drużyna 1. FC Kolonia

BVB nie dowiaduje się już więcej: MODIST „Money Eagle” nie jest wart swojej ceny

Teraz, wraz z Anthonym Modestem, kolejny gracz dołącza do BVB Borussii Dortmund Musisz go właściwie używać. Francuz, 34-letni dziadek w piłce nożnej, przenosi się z 1. FC Köln do BVB i ma zarobić w Dortmundzie sześć milionów euro w ciągu najbliższych dwunastu miesięcy. Za chwilę. proszę co? Sześć milionów? Tak, dobrze przeczytałeś.

Modeste, który zastąpi Sebastiana Hallera w BVB po zdiagnozowaniu guza jądra, nie grał w Lidze Europy ani Lidze Mistrzów. Występy dla pierwszej drużyny narodowej? zero. Liderzy klubu mają nadzieję, że Dortmund zdobędzie tytuły mistrzowskie. Tak nie, to jasne.

Napastnik VPVB Anthony Modeste ma tylko jedną karierę, aby „zarobić pieniądze”

Po raz kolejny przeciętny gracz był w stanie wypłacić pieniądze z luźnej kieszeni BVB. Modest mógł uzyskać porady od Emre Cana, Juliana Brandta, Nico Schulza lub Thorgana Hazarda. Mężczyźni muszą zarabiać w BVB do ośmiu i pół, siedmiu i pięciu milionów euro rocznie. Dlatego w weekendy nadal wygodnie siedzą na ławce – lub, w przypadku Schulza, na trybunach. Łatwe pieniądze – lub miliony.

Tak, osądzanie Modeste’a przed założeniem ligowej koszulki nie jest w dobrym angielskim stylu, ale sam Modest powiedział kiedyś, że miał nie tylko karierę, by „wygrywać tytuły, ale także zarabiać pieniądze”. W tym momencie przepraszamy, że trzy i pół miliona euro, które otrzymał dla 1. FC Köln ostatnim razem, nie wystarczyło.

Anthony Modeste podobno przeniósł się do BVB za 5 milionów euro. W Dortmundzie powinien zarobić sześć milionów euro.

© Laci Perenyi / Imago, fotoinstalacja: RUHR24

To, że Modesty jest samolubnym „orłem pieniędzy”, pojawił się już w przeszłości. Po raz pierwszy opuścił MODESTI 1. FC Köln w 2017 roku – by przenieść się do Chin z wielką pompą. W kraju nieograniczonych możliwości, jakim były Chiny, przynajmniej pod względem struktury wynagrodzeń, Modest zarobił ponad 11 mln euro netto (!) za swoje roczne zaangażowanie, podały media. Ponadto podobno nadeszły nagrody w wysokości pięciu i pół miliona euro. Święta Maria.

READ  Biathlon: Niemieccy mężczyźni wokół wyścigu zakrętów Erica Lessera z Oslo – Storla Hulme-Lagrid świętuje zwycięstwo u siebie

BVB daje Anthony’emu Modeste’owi to, czego chce: dużo pieniędzy

Po rocznej wypożyczeniu Modest wrócił do 1. FC Köln, aby od razu zagrać w innym klubie na Dalekim Wschodzie. Jednak szło dobrze tylko przez dwa miesiące: Modest nagle znalazł się bez klubu, zanim jego piłkarz „fizz” został wydalony z klubu trzy miesiące później.

Obecnie: Modeste strzelił 20 goli przeciwko 1. FC Köln w Lidze Europy w zeszłym sezonie. Ale nie ma ochoty na Europę z „fizzem”. Modeste dał jasno do zrozumienia w ciągu ostatnich kilku tygodni, że chce opuścić Kolonię, jeśli przekona go oferta. Teraz wiemy: oczywiście miał na myśli oferowaną pensję, i to nie mówiąc, ale do końca żaden klub nie mógł zaoferować mu pensji, która prawie podwoiła się – dopóki nie pojawiła się główna rola.

Anthony Modeste (z lewej) strzelił 1. FC Köln w Lidze Europy. Ale teraz gra w Lidze Mistrzów.

© Dennis Ewert / RHR-FOTO

Podobnie jak w 2017 roku, Modest broni się teraz przed zarzutem, że z powodu pieniędzy opuścił 1. FC Köln, napisał na Instagramie w poniedziałek wieczorem (8 sierpnia). „Jak wielu mogłoby pomyśleć, nie poszedłbym po pieniądze” – twierdził. Chce grać w Lidze Mistrzów i odrzucił „duże” oferty z krajów Zatoki Perskiej.

BVB podpisuje kontrakt z Anthonym Modestem w miejsce światowej klasy napastników, takich jak Dzeko, Cavani i Suarez

Po nieobecności Sebastiana Hallera agenci gracza dowiedzieli się, że BVB potrzebuje napastników. Telefon od nowego dyrektora sportowego BVB, Sebastiana Keila, nie powinien stać w miejscu.

Zamiast napastników Edin Dzeko, Edinson Cavani czy Luis Suarez – wszyscy napastnicy światowej klasy – stał się Anthony Modeste. Po przeprowadzce do Dortmundu BVB ma zapłacić opłatę transferową w wysokości pięciu milionów euro, co niewątpliwie stanowi ryzyko.

READ  Czy jest w pułapce Kovaca w Bayernie?

Przeprowadzka Anthony’ego Modeste’a do Dortmundu to duże ryzyko

To ryzyko, ponieważ Modest strzelił tylko pięć goli ligowych w sezonach 2019-2021 20 razy w przedsezonie. To ryzyko, ponieważ Modest doznał kontuzji ponad 150 dni temu w ciągu ostatnich dwóch sezonów i, jak wiecie, wcale się nie odmłodził.

To ryzyko, bo Modest nie był w stanie lub nie mógł wykazać się na najwyższym poziomie – nie zna potrójnego obciążenia. To ryzyko, ponieważ BVB może w końcu zostać z graczem kompletnie źle osądzonym przez kierownictwo klubu, który nie radzi sobie dobrze w BVB, ale wciąż napełnia kieszenie.

Podobnie Emre Can, Julian Brandt, Nico Schulz i Thorgan Hazard – wszyscy z nich dokonali obiecujących transferów do Borussii Dortmund, ale teraz mówi się, że opuszczają klub prędzej niż później. Po prostu żaden klub nie chce wypłacać im pensji…

Komentarz ten jest opinią autora i niekoniecznie odzwierciedla poglądy całego zespołu redakcyjnego.

Lista zasad: © Laci Perenyi / Imago, fotomontaż: RUHR24

Continue Reading

sport

1. FC Köln: Mimo sztormu: Stephen Baumgart chce przewrotu w Lipsku | Sporty

Published

on

Wniosek! nie na miejscu! na mnie! Trener FC Stephen Baumgart (31 l.) nie słyszy już rozmowy o Anthonym Modeste (31 l./teraz w Dortmundzie): „Tony był ważnym zawodnikiem i to koniec”.

Pomimo szoku burzy: Baumgart chce zamachu stanu w Lipsku!

Tutaj znajdziesz treści z Podigee

Aby wchodzić w interakcję lub przeglądać treści z Podigee i innych treści zewnętrznych, potrzebujemy Twojej zgody.

Trener po burzliwych dniach Modesta i sobotnim zaangażowaniu Timo Wernera wobec przeciwnika: „Cieszymy się, że możemy mówić o tym, że Lipsk ma wysoką indywidualną jakość i świetną prędkość. Ale nie o to mi chodzi. czy kupili miejsce w zeszłym tygodniu, a teraz Werner. Naszym zadaniem jest wyjazd do Lipska i chcemy wygrać mecz!”

Ale po roku z 20 golami Modestiego, kto przeniesie się do Kolonii w tym sezonie?

Baumgart przekazuje grupie szturmową presję: „Gdybyśmy mieli czterech graczy z ośmioma golami, strzelilibyśmy 32 gole, to 12 więcej”. To udało się wygrać 3-1 na Schalke 04. Strzelił trzech różnych graczy z Kilianem, Keynesem i Ljubicicem. Nie było napastnika…

► Baumgart znów może wyprzedzić Jana Thielmanna (20) i Floriana Dietza (24). Albo nowicjusz Sargis Adamian (29) może zacząć jako samotny przywódca.

Baumgart: „Kiedy widzę, jak faceci tam wciskają gaz, jest naprawdę fajnie. Zbierają się, aby iść z nami tą drogą. ” Pozostaje zobaczyć, czy będą w stanie wytrzymać ciśnienie na dłuższą metę . Baumgart nie ma obecnie wielu alternatyw w centrum: Ott odpada, a Tejes gra dla amatorów. A Anderson był opóźniony o kilka tygodni…

W zeszłym sezonie pierwszy mecz (1-1) z Lipskiem był jednym z najlepszych występów FC. Zdobyty gol – na pewno Modesty. Baumgart: „To był mecz, który obaj mogliby wygrać. Już wiemy, co nadchodzi, ale chcemy się bardziej rozwijać i grać naszą piłkę nożną.”

Mimo szoku burzowego Baumgart wzywa do zamachu stanu w Lipsku!

READ  US Open 2021: Alexander Zverev pokonał Sama Querreya na starcie drugiej rundy
Continue Reading

sport

Bayern Monachium: Klub prezentuje nową koszulkę Ligi Mistrzów | Sporty

Published

on

Fani widzą specjalne szczegóły |

Bayern prezentuje nowy zestaw Ligi Mistrzów

Losowanie grupowe Ligi Mistrzów odbędzie się 25 sierpnia. Wtedy Bawarczycy będą wiedzieć, z jakimi przeciwnikami spotkają się jako pierwsi w pierwszej lidze.

Koszula Bayernu Szafkowa. Symbole kart w karo są wyraźnie widoczne

Zdjęcie: FC Bayeen Monachium

W jakich koszulkach zagrają mistrzowie rekordu, to już koniec. Bayern Monachium zaprezentował dziś swoje koszulki Ligi Mistrzów UEFA. Koszule są ciemnoszare z czerwonymi paskami na ramionach, w kolorze czerwonym również logo Bayernu i reklama sponsora Telekomu.

„Z tą koszulą, którą ma Bayern Monachium Wszystkie atuty są na wyciągnięcie ręki”, powiedziała monachijska firma w oświadczeniu o nowym wyglądzie. Ponieważ koszula została zaprojektowana na podstawie bawarskiej gry karcianej „Shafkov”. Oznacza: Kody kolorów liści dębu, trawy, serca i dzwonki wysadzane są diamentami.

Tutaj znajdziesz treści z Podigee

Aby wchodzić w interakcję lub przeglądać treści z Podigee i innych treści zewnętrznych, potrzebujemy Twojej zgody.

Gwiazda Bayernu Monachium Thomas Muller (32 lata) uwielbia tę sukienkę: „Shavkov należy do Bayernu – a z taką koszulą, serce Bayernu jest zwycięzcą! Będziemy mieli dobre karty w każdym meczu. „Wiadomo, że reprezentant lubi dyrektor sportowy Hasan Salihamidzic (45 l.) jest zagorzałym graczem Shefid.

CEO Oliver Kahn (45 l.) wyjaśnia również związek między Monachium a grą karcianą: „Pokolenia graczy Bayernu, od Seppa Maiera, Gerda Mullera, Uli Hoenessa i Paula Rotha, przez Klausa Augenthalera i Manfreda Schapela, po Philippa Lahma i Thomasa Mullera, zawsze grały Szafkow tutaj, ma wielką tradycję – w naszym klubie i wśród naszych fanów.

Zabawne: chociaż została zaprezentowana dopiero dzisiaj, koszulka pojawiła się wczoraj w sklepie internetowym Bayernu. Ponieważ fani, którzy są zbyt szybcy, mogą uderzyć …

READ  Pożegnanie Haalanda: Raiola wymienia cztery kluby
Continue Reading

Trending