Clippers PL

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Clippers PL

Spójrz na oburzającą asystę Slatona Ibrahimovica, gdy Robert Lewandowski z Polski strzelił swojego 25. gola w 2021 roku.

Międzynarodowy powrót Slatona Ibrahimovicia był kontynuowany w wielkim stylu, gdy starszy napastnik udzielił Szwecji skandalicznej asysty w obronie w niedzielę.

Ten 39-letni supergwiazdor postawił w zeszłym tygodniu zwycięzcę swojego kraju w eliminacjach mistrzostw świata 1: 0 przeciwko Gruzji, pięć lat po tym, jak opuścił międzynarodową scenę.

6

Sladen Ibrahimovic otrzymał dwie asysty dla Szwecji – w tym fantastyczny film obręczowyKredyt: EPA

Ikona AC Milan Ibrahimovic powrócił z prowadzeniem 3: 0 w niedzielny wieczór z Kosowem.

Jego niesamowita asysta kopniaka ustawiła Szwecję na kursie do zwycięstwa, a Ludwig Augustinson strzelił ją po pierwszym golu w 12. minucie.

Ibrahimovic podwoił swoje prowadzenie, ustawiając Andre Isaka w 35. minucie, tuż przed rzutem karnym Seppa Larsona w 70. minucie.

W międzyczasie Robert Lewandowski strzelił 24. i 25. gol w 2021 roku w wygranym 3: 0 przez Polskę meczu z Andorą, a do bramki trafiła również Carol Svitersky.

Gwiazda Bayernu Monachium Lewandowski osiągnęła właśnie bramkę w swoich ostatnich dziesięciu meczach dla klubu i reprezentacji.

W tym roku ma sześć bramek więcej niż jakikolwiek inny zawodnik w pięciu najlepszych ligach Europy, a Barcelona Lionel Messi zajmuje 19. miejsce.

W innym miejscu Anthony Marshall dał Francji prowadzenie 2: 0 nad Kazachstanem.

Ale gwiazda Manchesteru United została kontuzjowana, co przyprawiło jego klub o kolejny ból głowy.

Darmowe zakłady: zdobądź 2000 $ tutaj

6

Robert Lewandowski strzelił swoje 24. i 25. gole w 2021 roku, grając dla PolonnaruwyKredyt: Getty

Martial ustawił Świątynię Usmana w regularnym zwycięstwie, Shirley Mali strzelił własnego gola, a Kylian Mbabane nie wykorzystał rzutu karnego.

Danny Olmo w 92. minucie zwycięstwa Hiszpanii 2: 1 unika strachu przed Gruzją

READ  Jajka z Polski trafiają do kawiarni w ramach obchodów Wielkanocy, pokazując solidarność, Wiadomości Singapuru i najlepsze historie

W 56. minucie Gruzja objęła prowadzenie 1: 0, zanim wyrównał Ferran Torres.

6

Anthony Marshall założył świątynię Usmana we Francji, ale później został kontuzjowanyKredyt: Reuters
Uderzenie Danny'ego Olmo w 92. minucie było wielkim sukcesem Hiszpanii

6

Uderzenie Danny’ego Olmo w 92. minucie było wielkim sukcesem HiszpaniiKredyt: Getty

Zanim Georgia została zredukowana do dziesięciu mężczyzn, R.P. Olmo z Lipska ujawnił śmierć.

Niemcy pokonały Rumunię 1: 0 w 16. minucie po trafieniu Serge’a Gnabriego, strzelając 15 goli w 19 występach międzynarodowych dla Bayern Ace.

Włochy pokonały Bułgarię 2: 0 po bramkach Andrei Pelottiego i Manuela Locatelly’ego.

6

Serge Knabry udał się do Niemiec w świetnej formie międzynarodowej z kolejnym golemKredyt: Getty
Andrea Pelotti był na celowniku, a Włochy regularnie odniosły zwycięstwo

6

Andrea Pelotti był na celowniku, a Włochy regularnie odniosły zwycięstwoKredyt: AFP
Najgorszy moment jest, gdy Declan Rice wiesza wszystkich swoich kolegów z drużyny z Anglii