Connect with us

Tech

Spadająca gwiazda maj 2022: szczyt Eta Aquarius

Published

on

RTL>biuletyn>

autor: Karim Belbachir

Po meteorze przed meteorem: tak to ujmujesz, bo w maju rzeczy dzieją się szybko po sobie. Po Eta Aquariid, Eta Lyrid i Arietid wyruszają w drogę w maju. Ale nie wszystko jest łatwe do zobaczenia.

Kometa Halleya odchodzi za Eta Aquarius

Na nocnym niebie nad Halle/Sal świeci meteor. Zdjęcie: Hendrik Schmidt/Archiwum

© Niemiecka Agencja Prasowa

Po Lyridach w kwietniu, deszcz meteorów Eta Aquariid jest również aktywny w maju. Podczas gdy pod koniec kwietnia Ziemia nie może się już poruszać Lyrid . deszcz meteorów Idąc dalej, od 19 kwietnia spotykam spadające gwiazdy w Eta Aquariids. Nazywane są również akwariami majowymi, ponieważ w lipcu pojawiają się również akwariowce deltowe. Z prędkością 55 kilometrów na godzinę penetruje ziemską atmosferę, a następnie spala się w postaci ognistych kul. Ich nazwa pochodzi od konstelacji Wodnika, z której pochodzą.

Eta Aquarids powstały w Komecie Halleya i można je obserwować tuż przed wschodem słońca. Można wtedy wykryć od 10 do 15 jasnych gwiazd tuż nad horyzontem. Jasną Matkę Kometę Halley można zobaczyć gołym okiem mniej więcej co 75 lat. Ostatnio widziany w 1986 roku. Eta Aquariids przetrwają do 28 maja i osiągną swój szczyt 5 i 6 maja. Wtedy możesz zobaczyć do 60 takich ognistych kul na niebie, w zależności od tego, z jakiej odległości na południe Europy je oglądasz.

Tak wygląda pogoda – Nasza gwiaździsta mapa pogody

Więcej opadów meteorów w maju

Oprócz akwariów Eta, w maju aktywne są jeszcze dwa strumienie metra. Jednak Europejczycy z Europy Środkowej nie zobaczą jednego z nich, bo w ciągu dnia pada. To są aryatydy. Rozpoczynają się pod koniec miesiąca (22 maja) i trwają do początku lipca. Są częścią komety 96P/Machholz. Aby móc to monitorować, potrzebna jest pomoc techniczna.

READ  „Call of Duty Vanguard”: powrót do II wojny światowej

Z drugiej strony Lyridy Eta są prostsze. To raczej mały meteoryt. Maksymalnie 3 do 5 kul ognia pojawia się na niebie podczas maksimum 8 maja. Pomimo podobieństwa w nazwie do imiennika April, Eta Lyrids nie są tym samym winowajcą. Są to raczej części C/1983 H1 (IRAS-Araki-Alcock). Zwrócił szczególną uwagę, gdy przeleciał blisko Ziemi w 1983 roku i był widoczny gołym okiem.

Nasze strony z trendami i tematami pogody

Jeśli interesuje Cię więcej pogody, klimat- I tematy naukowe Masz, jesteś w wetter.de W dobrych rękach. Szczególnie polecam Tobie też możemy zaoferować 7-dniowy trend pogodowy Z prognozą pogody na następny tydzień. To jest aktualizowane codziennie. Jeśli chcesz prowadzić dalsze badania w przyszłości, 42 dnielektroniczny trend pogodowy Opcja. Tam przyjrzymy się, co czeka nas w nadchodzących tygodniach. Prawdopodobnie bardziej interesuje Cię, jak zachowywał się klimat w ostatnich miesiącach i jak wygląda prognoza na resztę roku. Dlatego mamy własne Trend klimatyczny w Niemczech.

Zalecamy korzystanie z naszej aplikacji wetter.de, aby nie przegapić więcej pogody w podróży Jabłko I Androidurządzenia.

Universe – dokumentalny na żywo w RTL +

Wskazówka dotycząca nadawania w RTL+: Wszechświat

(kfb)

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Tech

JAK WALCZYĆ OFFLINE W JEDNEJ GRZE • JPGAMES.DE

Published

on

Wydawca Nexon i deweloperzy Neople, Arc System Works i Eighting pokazują nam dzisiaj nowy zwiastun DNF . pojedynek. Widzimy w nim więcej lokalnych trybów dla pojedynczego gracza, które dotyczą po prostu walki. Oprócz darmowych bitew obejmuje to również Arcade i Survival. Ostatnio widzieliśmy jak Tryb opowieści A tryb ćwiczeń do złożenia.

2.5D Fighter został opracowany przy użyciu silnika Unreal Engine. możesz walczyć HałaśliwyA DetektywA GladiatorA strajkowiczA StróżA MordercaA Smoczy rycerzA czołoA KunoichiA krucjataA duch i mechanika.

Na podstawie Dungeon Fighter Online

DNF Duel to swobodna gra walki z RPG Dungeon Fighter Online. Została wydana w Korei Południowej w 2005 roku, ale teraz została wydana na całym świecie na PC i można w nią grać za darmo. Z dotychczasowymi przychodami 18 miliardów dolarów, DFO W Wikipedii Jest wymieniana jako czwarta najbardziej dochodowa seria gier za Mario, Pokemon i Call of Duty.

DNF Duel ukaże się 28 czerwca na PlayStation 4, PlayStation 5 i PC. Nawiasem mówiąc, istnieje komercyjna wersja na PlayStation 5 i PS4, możesz z niej korzystać Już zamów w przedsprzedaży na Amazon*.

Nowy zwiastun:

Przesyłając film, akceptujesz Politykę prywatności YouTube.
Ucz się więcej

pobierz wideo

Zdjęcia: pojedynek DNF, NixonNanas, system dziobowy działa, osiem

READ  Aplikacja telewizyjna dla modeli Sony Bravia XR
Continue Reading

Tech

Metaverse Fitness i Move to Earn: OliveX opiera się na blockchain, krypto i grywalizacji

Published

on

OliveX to firma zajmująca się cyfrowymi modami, skupiona na branży zdrowia i fitnessu. Korzystając z technologii blockchain i najnowszej technologii Metaverse, firma łączy fitness, nagrody w grach i krypto we współpracy z kilkoma partnerami z różnych branż. Ten trend ma również duży potencjał dla sceny startupowej.

Founder's Summit 27 i 28 sierpnia

Kryptowaluty uderzają w branżę fitness

Kryptowaluta To zawsze było coś więcej niż ostatnie zjawisko marginalne: weszły one do głównego nurtu i dotarły do ​​coraz większej liczby różnych branż. Na przykład już odgrywają ogromną rolę w społeczności graczy, ale teraz dotarły również do branży fitness. W niektórych sklepach entuzjaści fitnessu mogą już zabrać ze sobą takie rzeczy, jak odzież sportowa lub sprzęt treningowy kup bitcoiny. Ale to nie wszystko, co wyraźnie pokazała firma OliveX. Pod hasłem „Move to Win” może powstać zupełnie nowa konstrukcja, która zdejmie z kanapy nawet tych, którzy nie lubią sportu i da im możliwość wymyślenia się na nowo.

Gry Blockchain przeżywają silny wzrost

kodowanie gier i BlockchainW ostatnich latach gry stały się coraz bardziej popularne w branży i stały się czymś więcej niż tylko przemijającym trendem. Wszechstronność branży gier nie jest już niczym nowym. Każdy, kto nie jest tutaj skupiony na innowacjach i zmianach, szybko zejdzie w dół. Aby osiągnąć ponadprzeciętny wzrost, deweloperzy muszą trzymać rękę na pulsie.

Szczególnie w ciągu ostatnich dwóch lat nastąpił boom w dziedzinie gier opartych na technologii blockchain. Technologia ta ma wystarczający potencjał, aby wywołać zmiany społeczne i umożliwić tworzenie nowych modeli biznesowych. Coraz więcej firm polega na grach opartych na technologii blockchain i opracowuje nowe aplikacje DApps (zdecentralizowane aplikacje), aby generować wyjątkowe wrażenia z gier.

W ciągu roku, mimo niesprzyjających warunków zewnętrznych, zanotowano wzrost o 2000 proc. Jeśli chodzi o prognozy, można się tutaj spodziewać więcej, ponieważ branża NFT również kwitnie. Metaverse umożliwia twórcom gier blockchain rozszerzenie ich innowacji, a chęć inwestorów do inwestowania jest wysoka.

READ  Awaryjna aktualizacja Edge'a: poprawka bezpieczeństwa krytycznego błędu V8

52% aktywności blockchain pochodzi z DApps do gier. W międzyczasie znani twórcy gier, tacy jak Ubisoft, dowiedzieli się już o tym temacie i bardzo prawdopodobne, że się w to zaangażują. Więc szanse na szybki rozwój są duże. Dzięki OliveX nowy kierowca jest teraz na dobrej drodze i umożliwia współistnienie gier, sprawności i nagród.

Zarabianie: wytycz nową ścieżkę dzięki fitnessowi Multiverse

Wszyscy gdzieś słyszeli o „meta” lub „metawersum”, ale wielu konsumentów nadal nie traktuje tego tematu poważnie. Ale pojawiają się już projekty Jak bardzo zmieni się życie ludzi w wyniku Metaverse?w sektorze gier, ale także w branży fitness.

Najnowocześniejsze technologie, takie jak blockchain i kryptowaluty, pomogły ułatwić i wspierać rozwój Metaverse. Dane mogą być wykorzystywane, udostępniane i przetwarzane w bezpieczny sposób za pośrednictwem usługodawców.

A co to wszystko ma wspólnego ze sportem? Move-to-Ear to jedna z najciekawszych innowacji opartych na technologii blockchain, która rewolucjonizuje świat fitnessu. „Ruch i wygraj” to nasza dewiza i nic więcej za nią nie stoi. Koncepcja zachęca do aktywności i ruchu, współpracuje z technologią czujników ruchu i tworzy zupełnie nowy świat gier dla aktywności fizycznej i lepszego zdrowia.

Pozyskiwane są tak zwane kody DOSE, które składają się z różnych substancji reporterowych (dopaminy, oksytocyny, serotoniny i endorfin). Te kody DOSE mogą być używane w społeczności, aby spersonalizować swoją postać, kupować zawartość, kupować NFT, a następnie swobodnie z nich korzystać.

Dzięki odpowiednim aplikacjom kryptowaluty można zbierać, wypełniając jednostki ruchu. Użytkownicy ćwiczą, zapisują i śledzą ich ruchy, a w zamian zarabiają kryptowaluty. Jest to trochę podobne do gry na zysk, ale znacznie zdrowsze i bardziej aktywne.

Rysunek 2: Pixabay © fantasycoins CCO Public Domain

OliveX: firma z misją

Kiedy firma fitness ma plan, ruszają. OliveX jest liderem na rynku, jeśli chodzi o wykorzystanie nowoczesnej technologii blockchain dla większej przyzwoitości. Mówiąc najprościej, użytkownicy powinni być nagradzani za utrzymanie formy. Nowoczesny blockchain ma na celu wspieranie graczy w tym. CEO i założyciel OliveX, Keith Romgan, jest fanem sportu i ćwiczeń, a także nowych technologii.

READ  DICE mówi o poziomie zniszczenia

Misją OliveX jest zgromadzenie miliarda ludzi i umożliwienie im zdobycia tokenów kryptograficznych i NFT poprzez ćwiczenia fizyczne. Kluczem do sukcesu jest symbioza blockchain, gier i fitnessu.

Nawet gdyby Roman wiedział Ta gałąź gra, aby zarobić Robi prawdziwe zamieszanie, ma duże ambicje. Ale o to właśnie chodzi w OliveX. Zawsze stawiaj czoła nowym wyzwaniom, podejmuj wyzwania i wyznaczaj sobie cele. Inwestorzy wydają się podzielać tę wizję, OliveX był w stanie zebrać około 5,7 miliona dolarów w 2021 roku i wykorzystać je do opracowania zamierzonego produktu Dustland Runner.

Podsumowując: Move-to-Earn wnosi ruch do branży fitness

Więcej ćwiczeń dla branży fitness? Move-to-Earn to projekt przeznaczony do tego, który prawdopodobnie stanie się wirusowy, tak jak w tym czasie Play-to-Earn. Ludzie uwielbiają podejmować wyzwania, a kiedy ćwiczą za opłatą, mają nawet pozytywne skutki uboczne. Firmy takie jak OliveX często muszą pokonać pewne przeszkody, ale mają największe szanse na zostanie jednym z najbardziej znanych i największych liderów w branży.

Continue Reading

Tech

Po ostatniej zbiorczej aktualizacji opcjonalnej system Windows 11 wymaga Microsoft Update podczas uruchamiania

Published

on

Powitanie,

Jestem tylko trochę zirytowany.
Jak wspomniano wcześniej, system Windows 11 wymaga hasła Microsoft do uruchomienia po najnowszej zbiorczej aktualizacji opcjonalnej.
Maska wprowadzania jest wyświetlana najpierw z dwiema opcjami:
Obok niego pin i hasło Microsoft.

W przypadku Pin, … na przykład Pin Windows, żadne wpisy nie są akceptowane.
Z drugiej strony jest to kolumna Microsoft Password.

Po kilku próbach uruchomiłem ponownie i bez ponownego uruchamiania pojawiła się stara maska ​​wprowadzania resetowania systemu Windows 10.
Po prostu restartuję.

Następnie, to znaczy po prawdziwym ponownym uruchomieniu, pojawił się normalny ekran startowy ze znanym wpisem kodu PIN dla systemu Windows 11, który również zawierał i zezwalał na zwykłe wprowadzenie kodu PIN systemu Windows.

ciekawski.

Byłem zszokowany. Jak masz uzyskać hasło Microsoft bez dostępu, jeśli radykalnie odmówiono ci dostępu do systemu Windows?
Albo ujmijmy to w ten sposób.

Jak dotąd nie było tak niegrzecznego zachowania ze strony Microsoftu.
Jeśli normalny kod PIN systemu Windows 11 nie pojawia się przy drugiej próbie uruchomienia, siedzisz przed zablokowanym systemem Windows.

Ty też masz ten problem?
Przepraszam, nie mam w tej chwili numeru KB pod ręką i muszę od razu iść.

READ  Aplikacja telewizyjna dla modeli Sony Bravia XR
Continue Reading

Trending