Connect with us

entertainment

Showrunner czyta krytykę fanów – „Wyraźnie to zrozumiałe”

Published

on

Sezon 2 „Wiedźmina” rozpocznie się 17 grudnia w serwisie Netflix.Zdjęcie: dpa/JAY MAIDMENT

Czekanie na fanów serialu Netflix „Wiedźmin” od 17 grudnia dobiegło końca: w piątek na platformie streamingowej rozpoczął się drugi sezon serialu „Wiedźmin”. Po pewnej krytyce za pierwszy sezon, ale także wielu sukcesach, oczekiwania co do nowych odcinków są oczywiście wysokie.

„Wiedźmin” to film oparty na powieści polskiego autora Andrzeja Sapkowskiego. Zanim seria wyszła, była już wieloczęściowa adaptacja gry wideo z sagi. Gry ukazały się w latach 2007, 2011 i 2015 i cieszą się prestiżową pozycją wśród graczy. Teraz modelka Lauren Schmidt Hissrich ma jeszcze większe trudności z oddaniem sprawiedliwości wszystkim fanom – miłośnikom książek, fanom gier wideo i fanom pierwszego sezonu serialu Netflix.

43-letni reżyser ujawnia teraz w rozmowie zGryRadarHissrich nie chce jednak poważnie traktować każdej krytyki i podawać jej dobrego powodu.

Showrunner twierdzi, że zrozumiał główną krytykę „Wiedźmina”

Serial obraca się głównie wokół nieco cichego Geralta von Rivii, który jako łowca potworów podróżuje po fikcyjnym świecie. Nowe odcinki skupią się również na jego związku z przybraną córką Siri (Frea Alan). Szczególnie zdumiewający, zwłaszcza dla widzów, którzy nie czytali książek ani nie grali w gry, był fakt, że w pierwszym sezonie były to trzy historie na częściowo różnych poziomach czasowych, które biegły równolegle i zbiegały się tylko na końcu. Hissrich umieścił również różne postacie i wydarzenia w kontekście innym niż oryginalna książka.

Hissrich został również poruszony w wywiadzie, aby skrytykować fanów, na co szczerze odpowiedziała: „Uwielbiam wchodzić w interakcje z fanami. Po pierwszym sezonie spędziłem dużo czasu na Twitterze. Sprawdziłem nawet Reddit, nawet jeśli na początku mnie to przerażało. Chciałem tylko usłyszeć, czego szukają fani.” Na koniec odniosłem się również do głównej krytyki:

Chce to poprawić w nowych odcinkach. Fani książek, gier i seriali zgromadziliby się w obszernych wątkach Reddit i wszyscy mieliby inne wymagania w sezonie 2, ponieważ mają również inny poziom wiedzy, jeśli chodzi o fabułę.

To stanowiło problem dla Hissricha, również pamięta. Dlatego musiała podjąć decyzję: „Chcę opinii, ale bardzo uważam na to, czego używam, ponieważ nie możesz zadowolić wszystkich. Próbowałem dowiedzieć się, co fani krytykują najbardziej, zamiast odpowiadać na jakąkolwiek krytykę. Myślę, że mogą stracić głos serii i kompas.”

Reżyser spektaklu otrzymuje wsparcie m.in. od autora powieści. Sapkowski był ostatnio podekscytowany jej kinową realizacją:Kręcenie moich książek nie jest łatwym zadaniem, śledzę odcinki z wielką przyjemnością i życzę sobie bardziej epickiego trzeciego sezonu.

W rzeczywistości Netflix oficjalnie przedłużył „Wiedźmin” o trzeci sezon. Dla zwolenników Geralta von Rivii pozostaje mieć nadzieję, że filmowanie związane z Coroną nie ucierpi jak w drugim sezonie. Ponieważ przynajmniej większość fanów się zgodzi: dwa lata oczekiwania na drugi sezon to zdecydowanie długa droga.

(cfl)

Obsługa przemysłowa „tryby” Od 2010 roku pod koniec każdego roku ocenia listy gości w najważniejszych politycznych talk show na ARD i ZDF. Tegorocznym zwycięzcą został nowo wybrany federalny minister zdrowia Karl Lauterbach – Wierzcie lub nie, ale 40 razy widziano go w publicznych programach telewizyjnych. W zeszłym roku, w pierwszym roku Corony, Karl Lauterbach dotarł do foteli w programach telewizyjnych i 31 razy był na szczycie rankingu Midea.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

entertainment

Sofia Tomala – Dowcip celebryty Lukasa Podolskiego: „Ma jednego na wafelku” – ludzie

Published

on

Post na Instagramie, kebab, dostawa gratis, ciężarówka z 13 tonami piasku, a w środku piłkarz Lukas Podolski (36 l.) i Sophia Thomalla (32 l.) medium.

Co tu montuje? Odpowiedź: Prawdopodobnie najfajniejszy żart tygodnia.

Nadawca i nadawca dokuczają sobie na Instagramie – a wszyscy fani śmieją się na podłodze.

„Wracamy do Kolonii. Pierwszy kebab” – napisał Poldi na Instagramie i połączył swój łańcuch z kebabami. Do niedawna mistrz świata był jeszcze w Polsce, by kibicować swojemu klubowi piłkarskiemu „Górnik Zabrze”, tym razem z trybun kibica.

Górny komentarz pod postem z kebabem to szybki gest Sophii Thomali: „Myślałem, że kebab uczynił cię milszym?” Żartowałem z wyglądu Poldiego. Natychmiast nadszedł jego kontratak: „Haha-ha-ha-ha-ha… jesteś w Kolonii? Pierwsza pomoc jest w drodze…!”

Powiedział i zrobił. Jak wygląda pierwsza pomoc dla mojego dziecka? Żywność Doner z dostawą ekspresową. Thomala roześmiał się z torbą Doner Kebab od piłkarza. „Człowiek z kebabu był tutaj! Dotyk! 1:1 Lukasa Podolskiego. To był rzut karny bez bramkarza. „


Lukas Podolski i Sophia Thomalla walczą na Instagramie – oboje są bystrzyZdjęcie: Instagram / sophiathomalla

Ponieważ oryginalny Berlin nie potrzebuje kebaba jako zabiegu kosmetycznego, a przede wszystkim przeciąganie nie jest satysfakcjonującym wynikiem, koszyk powrotny, który nastąpił po nim, jest szybszy niż chciałby Poldi.

I na pewno nie liczył na zemstę Tomali! Ponieważ była taka odważna…

Pośrednik zamówił gigantyczną ciężarówkę – w tym 13 ton piasku do zabawy. (Dla porównania: przeciętna samica słonia waży około trzech ton.) Dostawa doprowadziła do serca sofijskiej firmy „Schüttflix” tuż przed parkiem sportowym Lukasa Podolskiego w Bergheim!

„Myślenie o zabawie w piasku zawsze może zostać wykorzystane jako sportowiec” – napisała Sophia w swojej historii na Instagramie, jednocześnie nagrywając całą akcję zemsty na Instagramie. Nie trzeba dodawać, że oboje reklamują swoją firmę. Ale w tak kapryśny sposób, że fani po prostu się tym cieszą. Ogromna kupa piasku? Po prostu krzycz!


Powracająca ciężarówka nie nadjechała długo i poważnie wyrzuciła 13 ton piasku przed stadion Poldi Sports Stadium

Furgonetka powrotna – a raczej ciężarówka powrotna – nie była długo oczekiwana. 13 ton piaszczystej ziemi przed stadionem sportowym BoldiZdjęcie: Instagram / sophiathomalla


misja zakończona!  Sophia przedstawia wynik swojego aktu zemsty

misja zakończona! Sophia przedstawia wynik swojego aktu zemstyZdjęcie: Instagram / sophiathomalla

Kiedy cały piasek został wyrzucony, obraz tego jest również zawarty w historii – w tym jego GIF i kilka śmiejących się emoji.

Czy uważasz, że ten piłkarz jest bardzo zabawny? tak! Poldi bierze to z dobrym humorem!

Sfilmował się przed olbrzymią kupą piasku, kompletnie w to nie wierząc. Poldi bulgocze: „Thomalla ma jeden na swoim gofrze. Nie jest już całkiem czysty”.

Ale nie martw się, tutaj nie ma złej krwi – oboje mogą spokojnie patrzeć na siebie w piaskownicy i dzielić łódkę.


Poldi przyjmuje to z humorem – wciąż nie uważa tego zachowania za całkowicie naturalne

Poldi przyjmuje to z humorem – ale nie uważa tego za całkowicie naturalnyZdjęcie: Instagram / lukaspodolski

Jak ojciec dwójki dzieci odzyskuje ze swojej posiadłości 13 ton piasku – na Instagramie pokazuje się z łopatą i taczką, ale czy to zadziała!? – i czy Doner Kebab naprawdę sprawi, że będzie ładniejszy, okaże się. Prawda jest taka, że ​​Thomalla lubił jeść kebaby, które zostały dostarczone w pełni. – Dobrze smakowało. Dzięki.

Teraz dla dostawcy wynosi 2:1. Zobaczmy, czy mój syn podąża za tym samym…

READ  Anke Engelke: „Wer stiehlt mir die Show” wird zum ESC-Spektakel - TV
Continue Reading

entertainment

Renee Caselli ujawnia, jak „dzika” była jego zwycięska noc

Published

on

RTL>audycja>

Tango, nigdy wcześniej nie widziane w „Let’s Dance”. I Najlepszy sposób na rozebranie skarpetek w stylu freestyle nawet dla najbardziej profesjonalnych tancerzy: Renee Caselli i Katherine Menzinger zapewniają wielki finał – i wygraj sezon jubileuszowy! Ale jak obchodzisz nasze? Nowa „tańcząca gwiazda” Właściwie jego zwycięstwo? Zaskakująca odpowiedź znajduje się w filmie. Ale możemy powiedzieć jedno: Filiżanka herbaty to także dobry sposób na upieczenie filiżanki tańca…

Przy okazji wszystkie informacje o finale „Let’s Dance” znajdziecie tutaj na naszej taśmie.

Tak wygląda radość: Katherine Menzinger i Renee Caselli wygrywają Let’s Dance 2022!

© RTL / Guido Engels

Renee Caselli i Katherine Menzinger prześcigają się w finale „Let’s Dance”

ten krwawe ustasiniaki i Ciężkie treningi przez 14 godzin Jesteśmy tego warci: René Caselli I Katarzyna Menzinger Zmierz się w finale piętnastego sezonu „Let’s Dance” Janine Ullmann i Zsolt Sandor CzechLubić Matthias Meester i Renata Lusin przez. „Od początku było tak zimno i wiedzieliśmy, że trenowaliśmy tak ciężko, że nie mogliśmy się już z tego wydostać”.Więc artysta cyrkowy w wywiadzie RTL.

Renee mógł wreszcie trzymać w rękach trofeum „Tańcząca gwiazda” Pierwszy w historii „Ninja Warrior Germany” Nawet dobrą godzinę po zakończeniu nadal nie mogłem w to uwierzyć. Na pewno najpierw będzie duża impreza, prawda? Tak, to też jest możliwe… „Jesteśmy nudnymi złoczyńcami”, 25-latek otwarcie przyznaje. Pokazujemy również dokładnie, jak ta dwójka świętuje swój sukces i czego Renee nauczyła się podczas „Let’s Dance” w powyższym filmie.

Na filmie: To tango sprawia, że ​​Joachim Lambi oniemieje

Oglądaj „Let’s Dance” 2022 w telewizji i RTL+

Radujcie się drodzy fani „Let’s Dance” – bo taneczna przygoda jeszcze się nie skończyła! 27 maja, od 20:15, RTL zaprezentuje swoje „Wielkie wyzwanie kariery”. Scenę taneczną można również oglądać na żywo w RTL+ równolegle z transmisją telewizyjną.

READ  Ta śnieżna figura wygrała bezpośrednie głosowanie

Wycieczka taneczna Renee Caselli i Katherine Menzinger Nawiasem mówiąc, wiele innych sezonów „Let’s Dance” jest również dostępnych do streamowania w dowolnym momencie w RTL+. (ngo)

Continue Reading

entertainment

11 mln euro odszkodowania: skazanie przemytników papierosów w Dusseldorfie – Nadrenia – Aktualności

Published

on

We wtorek Sąd Okręgowy w Dusseldorfie skazał pięciu oskarżonych w wielomilionowym procesie o przemyt papierosów. Mówi się, że mężczyźni z Meerbusch, Mönchengladbach i Polski przemycili z Polski do Niemiec do 114 milionów papierosów.

Sąd rejonowy skazał oskarżonych na odpowiednio dwa i pół i pięć lat więzienia za uchylanie się od płacenia podatków handlowych i podatku od gangów. Pięciu oskarżonych w wieku od 40 do 54 lat przyznało się do winy.

Do 24 000 paczek papierosów na lot

Towar przeznaczony był do sprzedaży w Belgii i Wielkiej Brytanii. Tam cena paczki papierosów jest znacznie wyższa niż w Polsce. Według sądu, do 24 000 paczek papierosów było przewożonych przez granicę Polski w jednym transferze – zamaskowanych jako przesyłki drewniane.

Ponieważ paczki papierosów zawsze były nieopodatkowane, według aktu oskarżenia szkody dla niemieckiego organu podatkowego mają wynieść ponad 11 milionów euro. Prokurator zakłada, że ​​są inni wspólnicy. Jednak oskarżeni zachowali milczenie, według ich prawników, z obawy przed represjami.

Nieznana informacja zwróciła uwagę śledczych na przemytników

Śledczy namierzyli już pięciu podejrzanych w 2019 r. dzięki anonimowej wskazówce. W listopadzie 2020 r. policja znalazła 3,5 miliona papierosów w polskiej ciężarówce wjeżdżającej do Bielefeld. W tym kontekście przeszukiwano również magazyny w Meerbusch i okolicach. Według policji znaleziono około 120 000 euro w gotówce i pięć ołówków z amunicją.

Czas lokalny w WDR Düsseldorf Raporty na ten temat w dniu 8 marca 2022 r. od godziny 19.30.

READ  Była gwiazda GZSZ Yasmine Tawil: Heartbreaking post z Son of the Ocean
Continue Reading

Trending