Connect with us

entertainment

„Sędziowie tego nie lubią”: Zobacz, jak Amber Heard robi się niepopularna

Published

on

Kilku ekspertów obecnie zeznaje w imieniu aktorki w procesie o zniesławienie Johnny’ego Deppa i Amber Heard. Świadek oskarżający gwiazdę „Piraci z Karaibów” o „narcystyczny charakter” i nazywający go „idiotą” nie został dobrze przyjęty przez obserwatorów.

Trzech ekspertów – chirurg ręki, psychiatra i producent – ​​weszło na scenę w poniedziałek w hrabstwie Fairfax w stanie Wirginia, w toczącym się procesie o zniesławienie, w którym Johnny Depp i jego była żona Amber Heard oskarżyli się nawzajem o przemoc domową, aby zeznawać. Zmierz się z gwiazdą Piratów z Karaibów. Jednak psychiatra nie lubił go przesłuchiwać.

Odnosząc się do zeznań wideo i innych materiałów sądowych Deppa, David Spiegel powiedział, że 58-letni aktor ma problemy poznawcze, których nikt w jego wieku nie powinien mieć. Według psychiatry nadużywanie alkoholu i narkotyków bardzo uszkodziło jego pamięć. Były terapeuta Deppa poprosił go, aby zapamiętał trzy słowa i powtórzył je pięć minut później. „Pan Depp nic z tego nie pamiętał”, co zdaniem eksperta było bardzo niezwykłe. „Ogólnie rzecz biorąc, ta grupa wiekowa powinna pamiętać dwa lub wszystkie z tych trzech słów”. Poparł także Deppa z „cechami narcystycznymi”.

Spiegel powiedział, że zażywanie narkotyków jest również przyczyną przemocy domowej. Spiegel ostrzegł, że przyjmowane leki na receptę Deppa, w tym Adderall na ADHD i antypsychotyczny Seroquel, nie powinny być łączone z innymi lekami, takimi jak kokaina lub MDMA. Według Spiegla nadmierna konsumpcja Deppa wpływa również na jego zdolności aktorskie. Wie, że Depp nakręcił film „całkowicie pijany” i używa słuchawek, aby nie zapomnieć swoich kwestii. Uważa również, że „szybkość myślenia” Deppa spadła i że jego uwaga i pamięć zostały naruszone.

„Sędziowie przysięgli nie lubią zeznań”

Podczas następnego przesłuchania psychiatra był tak niezwykle kontrowersyjny jak na eksperta, że ​​nawet sędzia Benny Azcaret musiał kilkakrotnie potępić go, aby odpowiedzieć zespołowi prawnemu Deppa. Rysował twarze, wyglądał na zirytowanego, a obrońca Wayne Denison przerywał tak wiele razy, że pytania trzeba było powtarzać wielokrotnie. Zapytany, czy wiedział, że hollywoodzka gwiazda Marlon Brando, który zmarł w 2004 roku, również używał słuchawek podczas kręcenia filmu, Spiegel zażartował: „Czy on nie żyje? Więc odpowiedź brzmi: nie, teraz ich nie używa”. Następnie Johnny Depp z niedowierzaniem ukrył twarz za dłonią. Spiegel musiał również uzasadnić stwierdzenie, że Depp nazwał „idiotą”.

READ  Thriller oparty na cytatach ze Szkoły Frankfurckiej

Sprawy potoczyły się równie źle, gdy prawnik Deppa poruszył ustawę Goldwater Act Amerykańskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Stanowi to, że psychiatrzy nie mogą dokonywać profesjonalnych ocen osób publicznych, których nie badali osobiście. Zespół Hearda dwukrotnie poprosił zespół Der Spiegel o przeprowadzenie badania lekarskiego Diba, ale prośby te zostały odrzucone. Spiegel odpowiedział, że nie daje „diagnozy krzesła”. „Jeśli chcesz, aby ława przysięgłych myślała, że ​​świadkowie są niemoralni, myślę, że o tym decydują” – dodał ze złością.

Ale nie tylko Johnny Depp był wyraźnie zaskoczony pojawieniem się biegłego podczas przesłuchania świadków. Obserwator procesu tweetował na żywo z sali sądowej: „Sędziowie przysięgli nie lubią tego zeznania. Co najmniej trzech do czterech z nich robi bezpośredni negatywny wyraz twarzy świadkowi Amber Heard, podczas gdy sędzia numer osiem uśmiecha się do adwokata Johnny’ego Deppa podczas przesłuchania”.

Chirurg wątpi, jak doszło do urazu Deppa

Również na stanowisku świadka chirurg ręki Richard Moore zeznał, że znalazł raporty medyczne i zeznania dotyczące odciętego palca Deppa niezgodne z urazem, jaki rzekomo odniósł aktor podczas kłótni z Heardem. Depp oskarżył swoją byłą żonę o rzucenie w niego butelką wódki, gdy siedział w barze w Australii w 2015 roku. Rozbiła butelkę i uderzyła go ręką o krawędź stołu. Jednak Moore powiedział, że dane kliniczne nie zgadzają się z twierdzeniem Deppa, ponieważ był to miażdżący uraz.

Powołał się na kilka zdjęć i prześwietleń urazów pokazanych ławie przysięgłych i stwierdził, że paznokieć nie jest uszkodzony, a ubytek tkanki występuje tylko na spodniej stronie palca. Personel medyczny nie udokumentował żadnego stłuczonego szkła ani innych obrażeń ręki Deppa, jak nadal argumentował Moore. Podczas przesłuchania amerykański lekarz przyznał też, że sam nie zbadał Deppa ani nie przeprowadził operacji. Nie potrafi określić, co miał zranić palec Deppa, ani całkowicie wykluczyć, że uraz spowodowała butelka wódki.

READ  Film - Lipsk - Rozpoczyna się DOK Leipzig Documentary Film Festival - Kultura

Jack Sparrow był twórczo „wyczerpany”

Johnny Depp pozywa Amber Heard w związku z komentarzem w Washington Post z 2018 roku, w którym aktorka opisała siebie jako ofiarę przemocy domowej. Chociaż nie wymienia wprost nazwiska Deppa, twierdzi on, że artykuł miał negatywny wpływ na jego karierę i kosztował go rolę kapitana Jacka Sparrowa w serii filmów Piraci z Karaibów. Jednak konsultantka ds. rozrywki i producentka Kathryn Arnold zeznała, że ​​„niezwykła” kariera Deppa była wcześniej pogorszona z powodu wielu „porażek”.

Komentarz Hearda nie miał wpływu na rolę Deppa, ponieważ film nie został jeszcze nakręcony. Według Arnolda, kierownictwo Disneya nie wiedziało o zawieszeniu, dopóki Depp go nie pozwał. Dodała, że ​​postać Jacka Sparrowa, grana przez Deppa, była „wyczerpana twórczo”. Były też obawy co do jego zachowania. „Praca z branżą była trudna” – powiedziała. „Rozmawialiśmy o niewłaściwym zachowaniu, opóźnieniach, nadużywaniu narkotyków i alkoholu”. Kilka procesów sądowych przeciwko hollywoodzkiej gwieździe będzie miało „naprawdę duży wpływ” na jego karierę. „Trudno jest studiu filmowemu, a zwłaszcza studiu skupionemu na rodzinie, takim jak Disney, kojarzyć się z gwiazdą, która pisze listy o skremowanych ciałach i zachowuje się agresywnie w filmach”.

Zamiast tego, powiedział Arnold, najbardziej cierpi kariera Hearda. 36-latka zyskała dobrą reputację, a jej kariera z „Aquamanem” rosła, dopóki nie rozpoczęła się rzekoma kampania o zniesławienie przez adwokata Deppa Adama Waldmana i związane z nią procesy sądowe. Filmowcom trudno było nawiązać kontakt, ponieważ Heard pojawił się tylko na początku i krótko pod koniec Aquamana.

Ci świadkowie mogą pomóc Deb

Pracownik Disneya Tina Newman również zeznał w czwartek, że w rozmowach z przedstawicielami Disneya nikt nie zobowiązał się do zatrudnienia Deppa do szóstego filmu Piraci z Karaibów. Zapytany, czy Depp byłby w ewentualnej szóstej racie, Newman powiedział, że decyzja była „oczko wyższa niż moja pensja”. Przyznano jednak również, że projekt filmowy jest obecnie opracowywany w Disneyu. Agent talentów Christian Carino, który pracował z Deppem i Heardem, wcześniej potwierdził, że Depp został wykluczony z serii z powodu zarzutów Hearda. Urzędnicy Disneya nigdy nie powiedzieli tego wprost, ale było to „zamierzone”.

READ  „Zdejmij ubranie i jęcz”: Elias Mubarak był dyskryminowany ze względu na płeć

Oczekuje się, że argumenty końcowe w procesie o zniesławienie zakończą się 27 maja. Do tego czasu wielu świadków będzie zeznawać na korzyść Hearda, ale Depp znów będzie miał poparcie. Mówi się, że za aktora będzie zeznawać Kate Moss, z którą spotykał się w latach 1994-1997. Podczas procesu Heard zgłosił incydent, w którym Deb Moss miała zepchnąć schody. To pozwala prawnikowi Deppa wezwać modelkę na świadka. Jennifer Howell, była dziewczyna siostry Hearda, Whitney, również przesłuchuje Deppa w sądzie w związku z kłótnią o drabinę, w której Depp rzekomo pobił swoją byłą żonę i szwagierkę. Howell twierdzi, że siostry kłamały w sądzie.

Johnny Depp i Amber Heard spotkali się na planie The Rum Diary w 2009 roku. Mieli ślub na początku lutego 2015 roku, a Heard złożył wniosek o rozwód pod koniec maja 2016 roku, który został sfinalizowany na początku 2017 roku. Po tym, jak Depp przegrał sprawę o zniesławienie w Wielkiej Brytanii w 2021 Against The Sun, które nazwało go „pogromcą żon”, amerykański proces rozpoczął się w kwietniu.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

entertainment

Call the Police 110 Black Box: Biblioteka mediów, aktorzy, krytyka, fabuła

Published

on


 • W niedzielę 3 lipca 2022 r. A Policja Call 110: Czarna skrzynka 20:15 najpierw.
 • The intrygować A krytyka Do filmu Niedziela z Magdeburga.
 • obsada, biblioteka multimediów A Czasy emisji Podekscytowanie na pierwszy rzut oka.

Starszy inspektor Doreen Brash był tym razem z A zabicie Brak widocznego motywu. Zabójca, Adam Dahl, został aresztowany na miejscu. Przyznał się. Ale nikt nie znał przyczyny morderstwa – nawet Adam.

„Polizeiruf 110: Black Box”: nowy thriller z Magdeburga

Po imprezowym weekendzie 21-letni Adam Dahl jedzie pociągiem do Magdeburga ze swoim przyjacielem Tommym. Oboje są szczęśliwie zakochani. Ale nastrój nagle się zmienił, gdy Christoph Auchmann wszedł z parą do przedziału pociągu. Coś się wydarzyło w Adamie. Tego właśnie szuka główny inspektor Doreen Brach po zamordowaniu Christopha Ochmanna…

Było to zarówno w południowych Niemczech, jak i Austrii nocne szaleństwo Znane wielu dzieciom: bajki o fikcyjnej postaci przypominającej kruka, niegrzecznej osobie porwane dzieci, używany do pomocy rodzicom w kontrolowaniu potomstwa – w dzisiejszych czasach taka metoda nauczania młotkiem jest niewyobrażalna. Nowy nieudany thriller kryminalny z serii „Zadzwoń na policję 110” Akcja nie rozgrywa się w południowych Niemczech, ale Nocne Szaleństwo odgrywa ikoniczną rolę w niedzielnym thrillerze w Magdeburgu na wschodzie.

„Call 110: Black Box”: historia

upoważniony Doreen Brash A Gunter Marquez W nowej sprawie stają przed wielką tajemnicą: dlaczego Adam Dalkto ze swoim partnerem Tomislav Bogonovic W pociągu z Berlina do Magdeburga brutalnie mordujesz kolejnego przechodnia w pociągu? Sprawca nie może powiedzieć, dlaczego popełnił krwawy czyn. Dopełnia to wszystko i mówi, że nawet nie pamięta, co zrobił. Wydaje się, że młody człowiek ma bolesne problemy, które komisarz Brash rozumie. Po jednej ze swoich ostatnich spraw Doreen Barch również jest w szoku – widzi czerwień, gdy drzwi są zamknięte. Jej ataki paniki są uderzająco zabarwione na czerwono w thrillerze.

READ  Thriller oparty na cytatach ze Szkoły Frankfurckiej

Aby dowiedzieć się, co się dzieje z Adamem, inspektor Brash zwraca się do zrozpaczonych, emerytowanych rodziców Dyrektor LKA Klaus Volker Dahl więc jest Pani Bianca – Gryzie na granicie. Ojciec również próbuje stawiać przeszkody na drodze Bracha i wykorzystać swoje wpływy, by uwolnić syna. Płaci też koledze Adama Tommy’emu, żeby to miał złe zdanie Zarzuca się, że Adam działał w samoobronie. Ale Doreen Brasch nie poddaje się i zagłębia się w przeszłość rodziny i znajduje skomplikowane powiązania. Wyjaśnia to pogmatwana fabuła, ale zostaw Zdrowy rozsądek Na drodze.

w & quot; Police Call 110: Czarna skrzynka " Adam Dahl zabija człowieka bez powodu. Wszystkie informacje o emocjach na pierwszy rzut oka.

W Police Call 110: The Black Box Adam Dahl zabija człowieka bez motywu. Wszystkie informacje o emocjach na pierwszy rzut oka.
© Zdjęcie: MDR / filmpool fiction / Conny Klein

Recenzja „Polizeiruf”: co to jest „czarna skrzynka”?

dyrektor Ute Wieland Przemienia się z filmem teatralnym, na podstawie scenariusza autorstwa Zora Holtfritter, krwawy akt barbarzyńcy w pociągu, jego przeszłość jest absolutnie niesamowita. Nawet jeśli to oczywiste, że seriale kryminalne nie przedstawiają rzeczywistości i nie muszą. Jednak telewizyjny thriller kryminalny musi pochodzić od szanowanej postaci ARDTaki łańcuch dąży do identyfikowalności i wiarygodności. w środku „czarna skrzynka” Nie torba, nie etui. Gdy film krąży, niedzielna opowieść w części pierwszej żegna się z letnimi wakacjami.

To przynosi nowe „wezwać policję” Jeden z czterech pistoletów A: Wolałbym znowu wyprowadzić psa.

Obsada „Polizeiruf 110: Black Box”: spojrzenie na obsadę

w Policja Call 110: Czarna skrzynka Claudia Michelsen straciła stanowisko głównego inspektora Doreen Brach. Ale aktorzy, którzy również należą do pluć? The Pracuje W skrócie:

rola – aktor

 • Główny Inspektor Doreen Brach – Claudia Michelson
 • Radca kryminalny Uwe Lemp – Felix Furtler
 • Gunter markiz Pablo Grant
 • Adam D. Eloi Mesjasz
 • Tomislav Bogunovic – Kai Muller
 • Klaus Volker Dahl i Sven Eric Bechtholf
 • Bianca Dahl-Corina Kirchhoff
 • Dr Sabine Brunlich-Susan Boy
 • Główny posterunkowy Ricknagel – David Rowland
 • Marianne Kurth – Julia Blankenburg
 • Christoph Ochmann – Helge Tramsen
 • Kristen Zubak – Eva Weissenborn
 • Beno Zubak-Hilmar Eichhorn
 • Profesor Crabbe – Dominic Scheffner
 • Karina – Jenny King
 • Dejan Bogonovic – Zlatko Maltar
 • Prokurator Wegner – Mark Dresander
 • Sędzia – Kristen Roller
 • Sprzątaczka Carmen – Anna Pulitzer
 • Doktor więzienny – Tomasz Bartłomiej
 • Edita Ponofsky Melanie Toth
 • Caspar Eric Michael
READ  Burza: Po opadnięciu burzy Antonii wiatr trochę ucichł - Rozrywka

„Polizeiruf 110: Black Box”: daty emisji i biblioteka mediów

w Policja Call 110: Czarna skrzynka Widzowie mogą spodziewać się trochę mniej 90 minut prowokowanie przestępstwa.

The Czasy emisji aksamit czas emisji W skrócie:

 • Niedziela 3 lipca 2022 o godz. 20:15 pierwszego dnia
 • Niedziela 3 lipca 2022 o 21:45 Jeden dzień

Nie masz czasu na oglądanie filmu w linearnej telewizji? nie martw się. „Zadzwoń na policję 110: czarna skrzynka” Po pierwszej emisji telewizyjnej 3 lipca 2022 r. za sześć miesięcy w ARD .biblioteka multimediów Dostępny online.

„Zadzwoń na policję 110”: To są detektywi

W filmie kryminalnym „Polizeiruf 110” badają różne zespoły i poszczególni inspektorzy. Oto przegląd śledczych:

 • Claudia Michelsen jako główny inspektor Doreen Brach (Magdeburg)
 • Łukasz Grigorowicz jako główny inspektor Adam Raczyk i Andrzej Kachmarczyk jako kandydat na inspektora Vincent Ross (Brandenburgia, Polska)
 • Anneke Kim Sarnau jako detektyw Catherine Koenig i Lena Beckmann jako detektyw Millie Boy (Rostock)
 • Verena Altenburger jako komisarz policji Elizabeth Eckhoff (Monachium)
 • Peter Kurth jako główny inspektor Henry Koech i Peter Schneider jako główny inspektor Michael Lehmann (Haley)
Continue Reading

entertainment

Ulrich Tokur krytykuje ARD za zmniejszenie wydatków na Tatort

Published

on

„Te gigantyczne urządzenia stają się coraz bardziej referencyjne”

Ulrich Tukur szczerze opisuje ten dylemat w wywiadzie dla t-online: „Powietrze się przerzedza, pieniądze spadają i jest coraz trudniej”. Co to dokładnie oznacza, nadal nie jest jasne. Zapytany mieszkaniec Hesji staje się prostszy – a przede wszystkim nie pozostawia dobrych włosów, jeśli chodzi o regulowanie nadawców. „Ci giganci stają się coraz bardziej autoreferencyjni”, mówi Tukur o nadawcach o ARD i ZDF, które często są wyśmiewane jako podobne do urzędników, i dodaje: „Muszą spełniać pełne świadczenia emerytalne pracowników”.

Ulrich Tukur: Jako Felix Moreau jest aktywny w HR od 2010 roku. (Źródło: HR / Katrin Denkewit)

To jest powód, dla którego wydaje się coraz mniej pieniędzy na dobre filmy. Wielokrotnie nagradzany aktor narzeka na kulturę wydatkową nadawców publicznych: „To bardzo mały procent, który wciąż wpływa na tak zwaną sztukę”. Dowiedz się więcej o tle: Jak wynika z najnowszego raportu rocznego, tak ARD i ZDF wydają swoje pieniądze.

Murot przed zakończeniem „miejsca zbrodni”? Wskazówki Tukura

Oto jak Tukur również opowiada o swojej przyszłości „Tatort”. 64-latek, którego urodziny są za kilka tygodni, sygnalizuje koniec swojego zaangażowania w ARD. Mówi o „dwóch lub trzech latach” – i wkłada do ust liczbę 65. W końcu w tym wieku urzędnicy, podobnie jak komisarze, powinni móc przejść na emeryturę i cieszyć się emeryturą.

Ulrich Tukur nakręci kolejną „scenę zbrodni” z Florianem Gallenbergerem. Produkcja rozpocznie się zimą, tłumaczy aktor t-online. I jest pewien, że „rzecz naprawdę ma wszystko”. Nie ujawnił dokładnie, co go czeka w roli śledczego LKA Felixa Morota. Po prostu dużo: to najlepszy scenariusz, jaki przeczytał od czasu „Born in Pain”. „Scena Zbrodni” 2014 roku została nagrodzona m.in. Złotą Kamerą i Nagrodą Grimme.

READ  ▷ & Q Voice: słowo kluczowe „na uszy” || Seria Budget w Berlinie rozpoczyna swój własny podcast
Continue Reading

entertainment

Góry Nienawiści: Obchody rocznicy były tak piękne – Góry Nienawiści

Published

on

Pogoda prawie dopisała z okazji 50. rocznicy powstania rejonu Hasberg. Ponieważ słońce świeciło prawie cały dzień, ale nie było chmur ani niczego innego, co sprawiało, że tereny targowe w Królewcu były bardzo ciepłe. Z tego powodu wizyta prawdopodobnie nie spełniła oczekiwań. Jednak ci, którzy uczestniczyli w programie, nie byli rozczarowani i mogli zaopatrzyć się w przydatne informacje w różnych kioskach klubowych i federacyjnych w okolicy. Do tego pyszne kulinarne przysmaki w różnych sytuacjach i nikt nie musiał umierać z pragnienia. Festiwal powiatowy otworzył w porze lunchu na dużej scenie na rynku przed ratuszem w Królewcu przez dyrektora powiatu Wilhelma Schneidera, który przybył do Regiomontanusstadt na rowerze, a także kilku burmistrzów i ich zastępców w zgromadzeniu z różnych stron . Już nie w stroju rowerowym, ale w eleganckim garniturze, urzędnik powiatu przywitał wszystkich gości, w tym przede wszystkim przyjaciół z gmin partnerskich powiatu we Francji, Polsce i Szwecji: „Jesteśmy żywą i nowoczesną dzielnicą i chcemy to pokazać na naszych jubileuszowych obchodach!” Oddając swoją twórczą siłę w służbie regionu przez ostatnie 50 lat i chcąc kontynuować to w przyszłości, wyjaśnił treść i harmonogram festiwalu oraz oddał głos burmistrzowi Królewca Klausowi Pettenbrunn. Podziękował wszystkim uczestniczącym klubom oraz za to, że Królewiec, który ładnie ubrał się na ten festiwal, został wybrany na miejsce obchodów rocznicy dzielnicy.

READ  Film - Lipsk - Rozpoczyna się DOK Leipzig Documentary Film Festival - Kultura
Continue Reading

Trending