Connect with us

entertainment

Schlagerstrandparty (ARD): Florian Silbereisen w ciąży? Beatrice Eagley wyjaśnia szalone plotki

Published

on

„The Big Christmas Beach Party” w ARD: Beatrice Egli i Florian Silberisen na scenie w Gelsenkirchen

© Guido Kirchner / dpa POOL / dpa

Beatrice Egli musi znosić najbardziej szalone nagłówki. Teraz wyjaśnia plotki, że jest w ciąży z Florianem Silbereisenem.

Gelsenkirchen – Florian Celebrezen Kilka dni temu skończyłem czterdzieści lat. Ale nie świętował swoich wielkich urodzin, ponieważ w programie było kręcenie „Deutschland sucht den Superstar”. Wraz z innymi członkami jury Ilse DeLange, Tobym Gadem i zespołem DSDS świętował w małym gronie. Wielka impreza odbywa się dopiero kilka dni później. Swoje urodziny świętował na żywo na “Big Birthday Beach Party” 14 sierpnia w ARD. Początkowo w Gelsenkirchen jest również wiele innych gwiazd Schlager: Beatrice Egli, Andrea Berg, Stefan Murs, DJ Ötzi & Co. Po występie piosenkarki Schlager, Beatrice Egli, ona i Silberisen zaczęli rozmawiać, ponieważ miała 40 lat. Zaskoczył mnie poprzedni tytuł tłumacza „Moje Serce”. Przeczytał z prasy, że w wywiadzie powiedziała, że ​​jest w ciąży. gdy?

„Big Beach Birthday Party” (ARD): Beatrice Egli wyjaśnia plotki o ciąży

W podcastie „But Please With Schlager” piosenkarka powiedziała, że ​​często musiała się uśmiechać na ciągłe nagłówki o jej życiu. Rozmawiałem też z moderatorem o Florianie Celebriesen. Wraz z nim wielokrotnie pojawiają się na niej nowe nagłówki: „Niedawno byłam w ciąży przez Florian Celebration”, powiedziała i była zdumiona, gdy przeczytała tę historię w prasie. Oczywiście to nieprawda – i wyjaśnił to 40-latkowi na scenie na „Plaża Hit Party” ARD. Po raz kolejny 33-latek musiał się z tego śmiać. Prasa przetoczyła więc słowa w ustach. “Czy mogę anulować 5000 zamówionych pieluch? No cóż!”, zażartował Silbereisen. Więc tak, to tylko dzikie plotki. nie nosić. Nie ma nic wspólnego z Florianem Celebriesenem.

Miłosne plotki o Beatrice Eagley i Ben Zucker: nowa para marząca o Schlager? “Nie jesteśmy razem!”

Krążyły też plotki o miłości do kolegi Schlagera, Bena Zuckera. Ale 38-latek nie rozumie, skąd wziął się ten nagłówek: „Wczoraj przyjaciel wysłał mi artykuł, w którym stwierdził, że byłam z Beatrice Egli. „Nowa para marzeń – teraz jesteśmy parą!” Tylko Beatrice i ja nie. “Nic o niej nie wiem. Na tym polega różnica I niefortunna rzecz. Zażartował. “Jesteśmy wspaniałymi facetami, ‘kocham ich’ – to znaczy: kocham ich! Kiedy je widzę, jestem szczęśliwy. Ale nie jesteśmy razem” – podkreślił Zucker. Nawet tutaj: nie ma tajnego związku z wokalistą Schlager. kolorowy Beatrice Egli niedawno przyznała, że ​​również od czasu do czasu się zakochuje. W tej chwili 33-latka ma kolejny duży projekt, na którym skupia się od miesięcy. Piosenkarka Schlager trenuje na Matterhorn – chce wspiąć się na górę o wysokości 4478 metrów. Ale czy nie ma żadnych obaw? „Nie mam tylu mięśni co ja i jestem w najlepszej kondycji fizycznej w moim życiu” – mówi Egli.

READ  "Operacja Barbarossa": z przodu - gdzie jest mój ojciec? | NDR.de - Historia
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

entertainment

▷ Odważ się szaleć: „Plan B” na ZDF na temat sposobów na większą ochronę przyrody

Published

on

28.09.2021 – 10:02

ZDF

Moguncja (ots)

Istnieje milion gatunków zwierząt i roślin zagrożonych wyginięciem. Aby można było ożywić bioróżnorodność, pojawił się nowy trend: odbudowa – odważna przyroda. Czy to na Twoim podwórku, czy na dużym obszarze – każdy ekosystem, nieważne jak mały, przyczynia się do bioróżnorodności. „Plan B” zrelacjonuje nowe pomysły na to, jak żyją razem rośliny, zwierzęta i ludzie w sobotę 2 października 2021 r. o godz. 17.35 na ZDF i od godz. Natura w harmonii” Lena Graf i Susan Roser.

Ekolodzy Iona Krebic i Jonathan Rauhout chcą sprowadzić dziką przyrodę z powrotem do Europy. Na pograniczu nad jeziorem Szczecin – ona mieszka po polskiej stronie, on po niemieckiej – są zaangażowani w organizację pozarządową „Odbuduj Europę”, która nie chce żadnych rezerwatów przyrody, których ludzie nie chcą. W delcie Odry oznacza to dla dwóch ekologów: prawdopodobnie mieszkają również z dzikimi żubrami, które wędrują po parku. Muszą jeszcze przekonać innych mieszkańców okolicy do tej wizji.

We frankońskim mieście Aufkirchen Nicole Amslinger odważa się eksperymentować i zaprojektować swój ogród w taki sposób, aby mógł stać się domem dla wielu gatunków zwierząt i przekształcić się w dziki i różnorodny park przyrody. Redesign opiera się na pomysłach konserwatywnego Marcusa Gastela.

Monachium zdołało przywrócić zdrowy ekosystem pośrodku: dziką przyrodę jak zawsze. Ożywienie rzeki Izary kosztowało dużo czasu i pieniędzy, ale miasto ma teraz lepszą ochronę przeciwpowodziową i lokalny teren rekreacyjny w pobliżu metra.

Angielski rolnik Derek Gow hoduje wymarłe w Wielkiej Brytanii zwierzęta, aby ponownie wprowadzić je na wolność – w tym bociany białe, dzikie koty i bobry. Jego pragnienie działania jest zaraźliwe: dołącza do niego coraz więcej wielkich właścicieli ziemskich, którzy przepuszczają część swojej ziemi – w tym bobry. Inne gatunki wkrótce znajdą siedlisko tam, gdzie są.

Ansprechpartner: Thomas Hagedorn, Telefon: 06131 – 70-13802;
Presse-Desk, Telefon: 06131 – 70-12108, [email protected]

Zdjęcia są dostępne w ZDF Press and Information, Tel: 06131 – 70-16100, oraz od https://presseportal.zdf.de/presse/planb

READ  Chris Hemsworth jest w kształcie swojego życia dla Thora 4 – ale jak długo będzie grał bohatera MCU?

Kliknij foldery: https://presseportal.zdf.de/pm/plan-b/

Strona transmisji ZDFmediathek: https://zdf.de/gesellschaft/plan-b/plan-b-zurueck-zur-wildnis-100.html

„Plan B” w ZDFmediathek: http://planb.zdf.de

Kontakt z mediami:

Prasa i informacje ZDF
Tel: +49-6131-70-12121
https://twitter.com/ZDFpresse

Oryginalna treść z: ZDF, przekazana przez aktualności

Continue Reading

entertainment

Rolnik szuka żony: Gerald i Anna Heiser: Dziecko, Imię, Namibia, Instagram

Published

on


Rolnik szuka żony Jest to jeden z najpopularniejszych programów RTL. Chociaż do rozpoczęcia nowego sezonu minie trochę czasu, fani formatu nadal mogą być zadowoleni: w poniedziałek 27.09.2021Promocje o 20:30. “Rolnik szuka żony – potomstwa na fermach”. Będzie to między innymi Gerald I i Hiser w towarzystwie kamer. Para mieszka już z synem Namibia, ale niedawno odwiedzili rodzinę Anny w Polska.

Historia miłosna między nimi rozpoczęła się latem 2017 roku, na początku roku 2021 Dostali jeden Dziecko. Co się stało z Anną i Geraldem? Co to jest? Rzeczownik jej syn? jak się nazywają Instagram? Wszystkie informacje znajdziesz w tym artykule.

„Rolnik szuka żony”: to Anna i Gerald

W 2017 roku spotkali się Gerald I Anna Heizer W programie randkowym RTL Rolnik szuka żony znać i kochać. Aby zobaczyć Geralda na jego farmie w Namibia Aby się przeprowadzić, Anna opuściła swoje życie w Niemczech. Para wyszła za mąż w 2018 roku. Teraz oboje będą mieli swój pierwszy ślub w styczniu 2021 roku Dobre serce otrzymać.

Anna i Gerald: Tak mieszkasz z dzieckiem w Namibii

dystans poronienie Rok temu urodzona w Polsce Anna i 35-letni rolnik Gerald spełniły swoje największe marzenie. “Robimy świetną robotę! Nasza trójka jest teraz bardzo dobrze wyszkolona. Nasza codzienna rutyna definiuje teraz naszą rutynę syn. W tygodniu opiekuję się nim, a w weekendy, kiedy Gerald jest wolny, otrzymuję od niego duże wsparcie” – powiedziała Anna w wywiadzie dla RTL. 36-letni rolnik opiekuje się maleństwem w nocy i w weekendy. „Cieszę się każdą sekundą z nim. Zmiana pieluszek też nie stanowi dla mnie problemu. W dzień rzadko bywam w domu, ale w nocy i w weekendy się nim opiekuję! wspomniał Gerald.

Gerald Heizer pokazuje się jako dumny ojciec w „Geraldzie i Annie w Baby Glock”.
© Zdjęcie: TVNOW

Imię Anny i małego Geralda: Jak ma na imię twój syn?

SPECJALNE MRTL „Rolnik szuka żony – Gerald i Anna w Babylock” Zarejestrowano m.in. chrzest noworodka. Oprócz wielu specjalnych spostrzeżeń i ekscytujących szczegółów, Rzeczownik Zdradź dziecko: ma na imię twój syn Leon.

READ  Rolnik szuka żony: Kiedy Anna Heizer widzi to w salonie, jest zdumiona

Anna Heizer na Instagramie

Anna Heizer ma generyczną InstagramKonto, na którym dzieli się swoim codziennym życiem ze swoimi obecnymi zwolennikami 136 tys. (stan na 27.09.2021).

„Bauer sucht Frau” 2021: początek sezonu 17

w roku 2021 naprawdę biegam Sezon 17 z Rolnik szuka żony zatrudnienie RTL. Tutaj dowiesz się wszystkiego o datach rozpoczęcia i emisji nowych odcinków. Oprócz 15 rolników tym razem jest też właścicielka ziemi dla koni szukających jej wielkiej miłości. Wszystkie informacje o nominowanych do sezonu 17 można znaleźć tutaj.

Continue Reading

entertainment

Księżna Kate i książę William wychodzą do bistro

Published

on

Zaktualizowano 27 września 2021 o 18:41

  • Para królewska udowodniła w ten weekend w Norfolk, że księżna Kate i książę William mogą stąpać po ziemi.
  • Oboje wybrali się na rodzinną wycieczkę do pubu z trójką dzieci – w tym frytki i hamburgery.

Więcej informacji o brytyjskiej rodzinie królewskiej znajdziesz tutaj

Brytyjskim członkom rodziny królewskiej często odmawia się pewnej pragmatycznej postawy. Niezbyt trudny pomysł, patrząc na Pałac Buckingham czy wspaniały Pałac Kensington. Ta przyszła para królewska książę William I Księżna Kate Ale lubi mieszać się ze „zwykłymi ludźmi”, dowodzi tego zdjęcie z ostatniej niedzieli (26 września) “słońce” Obecny.

Wraz z trójką dzieci George, Charlotte i Louis, rodzina królewska rozgościła się na zewnątrz pubu w Norfolk. Gdyby książę William nie był najsłynniejszym łysym mężczyzną w Wielkiej Brytanii, nikt nie zauważyłby Cambridge siedzącego na prostej drewnianej ławce i jedzącego hamburgery i frytki.

Na zdjęciu George i Charlotte mają na sobie proste T-shirty, a na królewskich stopach wszyscy mają trampki. Według raportu naoczny świadek pochwalił go, mówiąc: „To niewiarygodne, jak pokorna była rodzina. Śmiali się, rozmawiali i wyraźnie cieszyli się czasem”. Wyjaśnia, że ​​dla sił bezpieczeństwa nie było nic do zobaczenia.

Skromna i wysportowana Kate w Cumbrii

Ostatnio księżna Kate była również skromna na oficjalnej randce: żona księcia Williama rzuciła się na wycieczkę w zeszły wtorek (21 września) z pikowaną kurtką, dżinsami i sznurowanymi butami. Kate pojechała do RAF Windermere Adventure Training Centre w Cumbrii w północno-zachodniej Anglii Najpierw na wspinaczce, potem na rowerze górskim.
© 1 & 1 Mail & Media / spot w wiadomościach

Para królewska regularnie uczestniczy w regatach żeglarskich. Teraz William i Catherine chcą przybliżyć swoje hobby swoim dzieciom. Pięcioosobowa rodzina spędziła letnie wakacje na wybrzeżu. Prawa autorskie do miniatury: sojusz obrazu / empicia / Chris Jackson

READ  Chris Hemsworth jest w kształcie swojego życia dla Thora 4 – ale jak długo będzie grał bohatera MCU?
Continue Reading

Trending