Connect with us

entertainment

Sarah Lee Heinrich o tym, jak radzi sobie z groźbami śmierci

Published

on

Rzeczniczka federalna Green Youth otrzymała groźby śmierci w związku z poprzednimi kontrowersyjnymi komentarzami na Twitterze.ZDF / migawka

12.11.2021, 06:5912.11.2021, 08:52

Dziekan Merkaju
Dziekan Merkaju

Śledź na

Najstarszy gość czwartkowej nocy w Marcus Lanz ma zaledwie 29 lat. Był to panel dyskusyjny młodzieżowy na temat głównych zagadnień politycznych: ochrony klimatu, emerytur i Rasizm. Sarah Lee Heinrich, rzeczniczka federalna Green Youth, również skomentowała to. Polityk otrzymał groźby śmierci po tym, jak ponownie pojawiły się tweety, które już skasowała, w których wyrażała krzywdzące i nienawistne miny. 20-latek zajmuje w tej sprawie stanowisko – zachęca go nawet federalny szef Partii Młodych Liberałów.

Jedno staje się jasne na początku programu: gośćmi są młodzi ludzie, ale już profesjonaliści w dziedzinie polityki. Jens Tyutrin, federalny prezydent Młodych Liberałów, analizuje sytuację na granicy polsko-białoruskiej. Obecna sytuacja, która prowokuje deja vu z granicy bośniacko-chorwackiej. Utknęli tam również migranci, którzy chcą wyjechać do Europy. Sytuacja jest niejednoznaczna, ponieważ dostęp stał się utrudniony zarówno dla dziennikarzy, jak i organizacji pomocowych.

Według Teutrina jest to „sztuczny kryzys”. Prezydent Białorusi Aleksander Łukaszenko wykorzystuje trudną sytuację, by wywierać presję na Unię Europejską – wyjaśnia polityk FDP. Robi to z powodu sankcji nałożonych przez Unię na Białoruś. dla niego Opinia Według niego UE musi jasno określić, jakie są jej wartości, a także reprezentować je w stosunku do Polski.

Jens Tutrin obwinia Łukaszenkę i Putina za sytuację na granicy polsko-białoruskiej.

Jens Tutrin obwinia Łukaszenkę i Putina za sytuację na granicy polsko-białoruskiej. ZDF / migawka

Dziennikarka Yasmine Mubarak powinna się trochę uśmiechnąć. Kwestionujesz wartości – zwłaszcza gdy patrzysz w stronę Moriah. Jest zdenerwowana sposobem, w jaki ludzie mówią o tamtejszej sytuacji. Fakt, że ponownie używamy słów „kryzys”, jeśli chodzi o imigrację, pokazuje, że nie działaliśmy od 2015 roku. Dyskusja powinna być dla nich „apolityczna”.

Następnie grupa przechodzi do tematu ochrony klimatu. Niedawno zielony polityk Konstantin von Knots opublikował tweeta, który zaalarmował inne partie koalicyjne. Za pośrednictwem Venus von Notes krytykuje SPD, a w szczególności FDP, która jego zdaniem chce czegoś w zamian za punkty porozumienia koalicyjnego dotyczące ochrony klimatu. Heinrich twierdzi, że wszystkie partie uznały tę kwestię za ważną w kampanii wyborczej i dlatego nie mogą obarczać odpowiedzialnością samej Partii Zielonych. „Więc przychodzimy Społeczność Nie poza tym. Wszystkie strony muszą wziąć za to odpowiedzialność. Albo robi to cały rząd, albo wcale tego nie robi”.

Tautrin krytykuje również tweeta zielonego polityka. Zieloni nie są jedyną partią broniącą się ochrona klimatu posługiwać się. Obecnie negocjuje części umowy koalicyjnej i mówi, że toczy się nowa dyskusja na temat ważnych dla niego spraw.

Lans oskarża Heinricha o niewystarczającą kampanię, aby ograniczyć prędkość: „To krępujące!”

W kwestii ograniczenia prędkości koordynator Markus Lans-Heinrich zarzuca Młodym Zielonym, że nie udało się wysunąć na pierwszy plan. „To krępujące! Dlaczego nie zmusisz się do tego? Jako młoda kobieta na twojej imprezie? Przechwalanie się autostradą z 200 rzeczami jest całkowicie oldschoolowe”. Rzeczniczka federalna mówi jednak, że dwutlenek węgla, którego teraz nie można oszczędzać, musi być bardziej oszczędzany gdzie indziej.

Dlaczego trawa jest tak ważna? Lanz też chce się o tym dowiedzieć z Teutrine. Jest to „temat symboliczny”, ale nie wnosi znaczącego wkładu w osiągnięcie celu 1,5 stopnia. Jego zdaniem w debacie o ochronie klimatu nie należy podnosić moralnego palca wskazującego. Przy takim podejściu żaden inny kraj nie poszedłby „na niemiecką ścieżkę”. Nie przekonuje mnie kontrowersyjna retoryka ustępstwa”. Dla Heinricha jasne jest, że polityka klimatyczna to także polityka społeczna. Musimy wszystko zrozumieć Osoby lepiej jeśli klimat Idzie lepiej.

„Zieloni i FDP są sexy!”

Choć opinie młodych polityków są różne, 29-letni ekonomista Vincent Stammer uważa, że ​​koalicja Zielonych i FDP jest bardzo obiecująca. „Jako młody ekonomista uważam, że możliwość spotkania Zielonych i FJP jest ekscytująca!” Dzięki dyrektywom Sił Gospodarki Rynkowej można osiągnąć Zielone Cele.

Ekonomista Vincent Stammer znajduje mieszankę Partii Wolności i Rozwoju oraz Partii Zielonych "Seksualny".

Ekonomista Vincent Stammer uważa, że ​​połączenie Partii Wolności i Rozwoju oraz Partii Zielonych jest „ekscytujące”. ZDF / migawka

Następnie debata schodzi na kwestię energetyki jądrowej. Podczas gdy dziennikarz dzwoni do Mubaraka, aby omówić wykorzystanie energii jądrowej, ale to nie Niemcy Heinrich uważa, że ​​jest to niemożliwe ze względu na emocjonalny charakter tematu, a Heinrich twierdzi, że słuszne jest poleganie na ekspansji energii odnawialnej, a nie na zajmowaniu się debatą jądrową. Teutrin również uważa taką dyskusję za błędną w tym momencie. Nie ma na to większości politycznej. „Teraz negocjuję rząd federalny, nawet jeśli wydaje mi się to dziwne w wieku 28 lat, ale taki jest stan debaty”.

READ  Po filmie „Kto zabił Sarah?” Następny jest ekscytujący film: niemiecki zwiastun Netflixa „No Peace to the Dead” - Series News

„Czy uważasz, że twoja emerytura jest nadal bezpieczna?”, pyta Lanz. „Nie” wyraźnie pochodzi od zielonego polityka. Jest przekonana – aby poradzić sobie z kwestią emerytury, która jest zbyt niska lub niepewna – że konieczne jest zniesienie sektora niskich płac. Ludzie powinni zarabiać więcej i dzięki temu móc świadczyć lepsze usługi. Krytykuje również fakt, że inwestycje w ochronę klimatu są zawsze dokonywane w zamian za wyższe świadczenia federalne w funduszach emerytalnych. Dla nich to idzie w parze.

Polityk FDP mówi, że będzie to ostatnia kadencja przed przejściem na emeryturę baby boomers. Dlatego też mówi, że coś pilnie musi się zmienić. Opowiada się za szwedzkim modelem, w którym obywatele są zobowiązani do inwestowania części składek emerytalnych na rynku kapitałowym. Ekonomista popiera takie posunięcie, ale mówi też, że jeśli mamy wchłonąć to, czego zażąda pokolenie wyżu demograficznego, będzie już za późno. Między innymi wzywa do zwiększenia składek.

Heinrich: „Spędziłem dużo czasu w Internecie. Prawdopodobnie za dużo”

Pokolenie ludzi w studiu tego wieczoru jako pierwsze bierze odpowiedzialność za rzeczy, w których się znajduje Internet Opublikowany, wyjaśnia Lanz, patrząc w kierunku Heinricha. Po tym, jak została wybrana na rzeczniczkę „Zielonej Młodzieży”, pojawiły się stare tweety, które usunęła przez 20-latków. Lanz skomentował ten fakt: „Internet nigdy nie zapomina”. Teraz wiedz też: „Spędzę dużo czasu w Internecie. Prawdopodobnie dużo”. Jej tweety zawierały wysoce obraźliwe i ludzkie nienawistne stwierdzenia.

Tutaj Marcus Lanz rozmawia z Sarah Lee Heinrich.

Tutaj Marcus Lanz rozmawia z Sarah Lee Heinrich.ZDF / migawka

Z dzisiejszej perspektywy zdaje sobie sprawę, że te tweety były pomyłkami i ponownie przyznaje się do tego Lanzowi po tym, jak kilkakrotnie publicznie przeprosiła. Jednak manipulacja została przeprowadzona w drugim pokazanym tweecie. W krążącym publicznie tweecie słowo „biały” zniknęło, a „Żydzi i Azjaci nie są ludźmi”. „Ogólnie rzecz biorąc, na raz było dużo” – wyjaśnia 20-latek. Heinrich mówi, że otrzymawszy również groźby śmierci, wycofała się, aby się chronić. Z jednej strony było dobrze, z drugiej nie była w stanie uczestniczyć w dyskusji.

W filmie z 2019 roku można usłyszeć, jak młody polityk mówi o „obrzydliwym społeczeństwie większości białych” w Niemczech. Heinrich już za to przeprosił, ale tego wieczoru zrobił to ponownie. „Uważam, że sformułowanie nie jest poprawne”, mówi. Próbując wyjaśnić, że nie była wtedy właściwą osobą język Co naprawdę chciała wyrazić. Trudno było jej wypowiedzieć się na temat rasizmu. „Nie ufałem sobie w tej sprawie” – mówi zielony polityk. W rzeczywistości chciała powiedzieć coś zupełnie innego, a mianowicie, że ruchy takie jak Friday for Future są w większości białe i akademickie, a zatem nic dzieci Jest dostępny dla rodzin robotniczych, które często mają również pochodzenie imigranckie. „Wtedy nie potrafiłem tego sformułować. Więc nie mówię już o rasizmie”.

Totrin wyjaśnia, że ​​powinien był zrezygnować ze swojej partii, gdyby popełnił taki błąd, ale nadal uważał, że Heinrich zasługuje na drugą szansę. Przepraszałeś wiele razy i musisz „w pewnym momencie zaakceptować”. Nawet bierze ją pod ochronę i mówi, że wiele mówiono przeciwko jej osobie, która była „brak szacunku”. FTo dla niego wspaniałe, że potrafiła przeprosić i przyznać się do swoich błędów. Mubarak mówi też w końcu, że kultura debaty musi ewoluować w kulturę błędów w polityce.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

entertainment

Ucieczka przez niemiecko-polską granicę – nowy szlak białoruski

Published

on

Polska policjantka Julita Chulowinska na drodze z komendantem niemieckiej policji Holgerem Welkischem w przygranicznych miejscowościach Gubin/Gubin: niemiecko-polski patrol policji. Ten projekt pilotażowy istnieje od zeszłego roku.

Praca skupia się na przestępczości międzynarodowej. W: Funkcjonariusze są wyposażeni we wszystkie suwerenne uprawnienia, wyjaśnia szef policji Jubin Holger Wilkisch. Podstawą tego jest kontrakt niemiecko-polskiej policji z 2015 roku.

Plan mówi, że operacją kieruje oficer danego kraju. Tak więc polski kolega w Polsce jest szefem operacji. W Niemczech ekspedycję kierują Holger i Lechish. „Tak dalekosiężne środki, jak użycie broni palnej – co mam nadzieję nigdy nie nastąpi – powinno być dozwolone tylko wtedy, gdy mój kolega je rozkaże” – wyjaśnia Wilkisch o rozmieszczeniu w Polsce.

Jobin został podzielony w 1945 roku, po porozumieniu poczdamskim. Do Polski przyjechała wschodnia część miasta, w której mieszkają i bawią się ludzie. Zachodnia część Gubina, gdzie pracują ludzie, pozostała niemiecka.

Ale ten ścisły podział to już historia. Prawdziwe granice – z paszportami i kontrolami celnymi – już dawno przestały istnieć. Tylko dwa posterunki graniczne na moście na rzece przypominają, że jedziesz z jednego kraju do drugiego. Koegzystencja jest normalna w 30-tysięcznym Gubinie.

Popyt na ogrodzenia i murki

Uchodźcy z Białorusi, z których większość trafia do Brandenburgii, prowadzą teraz dyskusję. Tylko: W Guben/Gubin prawie nic nie zauważasz, mówi funkcjonariusz policji w Guben Holger Welkisch. W tym obszarze jest „więcej niebezpieczeństw”. Ale pejzaż się nie zmienił.

Jednak Michael Kretschmer, premier Saksonii, CDU, widzi potrzebę działania: „Granice między Unią Europejską a tym małym krajem Białorusi muszą teraz zostać rozszerzone. Potrzebujemy tam również granic fizycznych. Potrzebujemy płotów, może też Potrzebujesz ścian. Żadnego z tych pięknych obrazów.

Polska policjantka Julita Chulowinska i jej niemiecki odpowiednik nie chcą komentować, czy ufortyfikowane obiekty graniczne są potrzebne. Zamiast tego kręcą głowami.

Jesteś w Guben na granicy polsko-niemieckiej, ale nie możesz pilnować granicy.

Nie ma problemu dla policjantów Julity Cholowinskiej i Holgera Welkischa. Fred Maher, burmistrz Gobin, z CDU, nie może zrozumieć, dlaczego niemiecko-polskie patrole policyjne są wyłączane ze służby przy odprawach granicznych w związku z białoruskimi uchodźcami.

Próba szantażowania Europy imigrantami

Burmistrz zdecydowanie przygląda się wezwaniom do budowy płotów i murów granicznych na zewnętrznych granicach Unii Europejskiej. Zamiast tego chciałby większej współpracy między stanem a policją federalną. Linie polsko-niemieckie mogą odegrać ważną rolę w walce z nielegalną imigracją, twierdzi lokalny polityk Mahro:

„Są na obszarach miejskich. Gwarantuje się, że będą działać niezależnie od obowiązków. Jeśli przemytnicy lub coś zostaną jakoś zidentyfikowani. Możliwa jest więc jasna współpraca”.

Według policji federalnej w październiku 2021 r. na nowej drodze ucieczki z Białorusi i Polski utknęło w Niemczech ok. 5300 osób. Większość uchodźców pochodzi z Iraku, Syrii, Jemenu i Afganistanu. Według informacji Ministerstwa Spraw Wewnętrznych Brandenburgii ponad 80 proc. gruntów znajduje się w Brandenburgii, a pozostałe 20 proc. przypadnie na teren Saksonii i Meklemburgii-Pomorza Przedniego.

Uchodźcy będą ściągani na Białoruś 14-dniową wizą. Wygnana kandydatka na prezydenta Swietłana Ticzanowska powiedziała stacji telewizyjnej „Euronews”, że rząd w Mińsku próbuje szantażować Europę imigrantami.

Strach przed kontrolami granicznymi

Debata na temat kontroli granic, podjęta przez federalnego ministra spraw wewnętrznych Horsta Seehofera (CSU), wywołuje teraz niepewność w Jobinie, ale także w całym polskim pograniczu brandenburskim.

To nie jest rozwiązanie – mówi prezydent Gubin Bartłomiej Bartczak. Jest samodzielny, absolwent Europejskiego Uniwersytetu Viadrina, ukończył liceum po stronie niemieckiej – w Jubinie – i ma jeszcze jedną sugestię:

Zamiast podejmować aktywne działania polityczne, mówi Barcak, chciałby większego zasięgu. Zanim rozważy zamknięcie granic, chciałby, aby politycy w Warszawie i Berlinie rozmawiali na miejscu z lokalnymi politykami.

Mówi, że na obszarze przygranicznym jest pragnienie. „Jeśli chodzi o decyzje, które na nas wpływają. Właściwie to wstyd”.

Podobnie widzi to Fred Mahro, burmistrz Gubina – po drugiej stronie rzeki Ness. Chrześcijańscy demokraci mogą przyzwyczaić się do kontroli granicznych, jeśli mają miejsce krótkotrwale i tymczasowo, mówi.

„Jeśli zostaną wprowadzone kontrole graniczne, które oczywiście obciążają podróżnych przekraczających granicę – każdego dnia mamy tysiąc podróżnych przekraczających granicę – to można je wdrożyć tylko przez ograniczony czas. Ponieważ chcę tutaj wrócić do normalnego życia: bez ograniczeń granicznych.”

Bał się ciężkich obciążeń codziennego życia ludzi. Również dlatego, że wielu po drugiej stronie pracuje, chodzi do szkoły lub trenuje do zawodu. Jego odpowiednik Gubina, burmistrz Bartomiej Barcak, skinął głową. Wyraził zrozumienie dla ufortyfikowanych obiektów granicznych na zewnętrznych granicach UE z Białorusią. Dopiero niedawno polski parlament zatwierdził to.

„To jest granica układu z Schengen”. Polska musi zamknąć granice. „Jeżeli są luki, to mamy tutaj trudności. Musimy stawić opór i bronić się przed słabością Unii Europejskiej”.

„Przekroczenie granicy” neonazistów

Tak zwane przekroczenie granicy 50 prawicowych ekstremistów z małej partii neonazistowskiej przyciągnęło dziesięć dni temu w Jubinie ogólnonarodową uwagę. Chcieli uniemożliwić uchodźcom przekroczenie granicy. Fred Mahro potępia pracę: nie należy jej tolerować, powiedział.

Alternatywa dla Niemiec jest inna. Lider brandenburskiej grupy parlamentarnej Alternatywa dla Niemiec Hans-Christoph Berndt wezwał do dalszej kontroli polsko-niemieckiej granicy. To jedyny sposób na kontrolowanie „rozdętego napływu imigrantów”.

Wiceprezydent Brandenburgii Birgit Bessin, wiceprzewodnicząca AfD popiera żądanie premiera saksońskiej CDU Michaela Kretschmera dotyczące murów granicznych i ogrodzeń na zewnętrznych granicach UE:

Ludzie na ulicach Guben i Gubin kręcili głowami na ten dobór słów. „Nie, niedobrze”, powiedział 45-letni Remigius Leninsky, nauczyciel tańca w TTC Calypso w Weißwasser w Saksonii.

Często jeździ na turnieje do Polski ze swoimi tańczącymi dziećmi, dlatego nie jest tak często używany nie tylko z ufortyfikowanymi systemami granic, ale także z kontrolami granic: „Nie chcemy żadnych kontroli granicznych”. Oznacza to kolejną stratę już ograniczonego czasu.

Były urzędnik Bundeswehry mówi, że każdy, kto chce wyjechać do Niemiec, również przyjedzie do Niemiec. Ustawianie płotów granicznych i kontroli granicznych to nonsens: „Nie rozumiem. To symboliczna polityka”, mówi mieszkaniec Cottbus, który nie chce podawać swojego nazwiska i jest teraz w drodze do Jubina.

Rozwiązania polityczne zamiast płotów

Od początku tego tygodnia Policja Federalna prowadzi na podstawie formularza w Rosenheim tzw. centrum rejestracji we Frankfurcie nad Odrą. Oznacza to, że przybywający uchodźcy są rejestrowani, w ciągu 24 godzin przeprowadzany jest test koronowy i kontrola bezpieczeństwa. Zaraz potem uchodźcy powinni zostać rozdzieleni do innych krajów związkowych, jak twierdzi Key Königstein.

Z apelem o potężne ogrodzenie graniczne na granicy polsko-białoruskiej – jak niedawno powołał w Brukseli jego partyjny kolega, premier Saksonii Michael Kretschmer – brandenburski minister spraw wewnętrznych mógł również przyzwyczaić się do:

„Komisja Europejska już finansuje systemy bezpieczeństwa granic, głównie w sektorze elektronicznym, jeszcze nie mechaniczne systemy bezpieczeństwa granic. Zgadzam się z żądaniami Łotwy, Litwy i Polski, aby UE udzieliła wsparcia również tutaj. Chodzi o całość Europa.”

Potrzebne są rozwiązania polityczne, a nie ogrodzenia, mówi Heinrich Bedford Ström, przewodniczący Rady Kościoła Ewangelickiego w Niemczech:

„To byłoby smutne. Gdyby Europa nie miała nic innego do roboty przeciwko nieludzkim działaniom dyktatora Łukaszenki, niż otoczyć Europę murami fortyfikacyjnymi. Byłoby to sekretne zwycięstwo tego dyktatora”.

Continue Reading

entertainment

Nominowani do The Voice of Germany: ci utalentowani chodzą na koncerty Marka Forstera – TV

Published

on

Od 7 października czerwone krzesła „Głosu Niemiec” znów zaczęły się obracać!

I znowu zajmuje swoje zwykłe miejsce: Mark Forster! Piosenkarka „Au Revoir” została trenerem po raz piąty z rzędu i wreszcie ma nadzieję na wygraną!

Jest z nami od 2017 roku i wcześniej był jurorem „The Voice Kids”. ale: Do tej pory to nie wystarczyło na pierwsze miejsce. W 2017 roku jego uczeń Benedict Koestler zdołał zająć drugie miejsce, ale nic więcej. Ale to powinno się zmienić w tym sezonie!

Wszystkie informacje o Marku Forsterze i jego talentach znajdziesz tutaj!

Zespół Marka Forstera na The Den Live Show

Już 5 grudnia rozpoczną się bardzo wyczekiwane występy na żywo! Każdy trener awansuje do ćwierćfinału z trzema kandydatami.

A kto chce więcej: kliknij Gwen Plus + (ANZEIGE) Wszystkie odcinki sezonu 11 są do wyemitowania, a ostatni odcinek jest zapowiedzią przed emisją telewizyjną.

Oto trzej nominowani z Team Mark na selfie:

Rzeczownik Modyfikacja zawód Miejsce zamieszkania
Flo i Charlene Gallant 35 i 31 Muzyk i tatuażysta Berlin
Luna Farina 19 Efekty Krefeld, Nadrenia Północna-Westfalia
Razzzone 33-38 Sekcja.

śpiewanie

W lirycznych piosenkach utalentowani ludzie muszą jednym występem wykazać się i pokazać, że należą do wielkiej sceny!

Absolutna atrakcja: każdy zespół odblokowuje utwory wspólnym występem:

Mark nigdy wcześniej nie miał tak dużego zespołu! Jednak tylko trzy mogą się ubiegać. Który z sześciu obecnych talentów mógłby rywalizować w ćwierćfinale Team Mark?

Te trzy talenty dotarły do ​​​​ćwierćfinału:

  • Luna Farina z wykonaniem piosenki Księcia „Purple Rain”.
  • Florian i Charlene Galant z wykonaniem piosenki Tiny Turner „The Best”
  • The Razons ze swoim wykonaniem „Sid Dix B”.

Bitwy i partnerzy bitewni

W tym roku wszystko jest inne! Jeszcze przed walkami Johannes musi zdecydować na treningu, które dwa talenty z trójki mogą trafić na pole bitwy!

Mark jest w pełni zadowolony ze swoich talentów, ale wciąż musi podjąć decyzję:

Wszystkie kolekcje Team Mark, walki i piosenki można znaleźć tutaj:

Kolekcja Utwór muzyczny bitwa kto następny?
Karen, Jonas, Nico Billy Joel – „Pianista” Nico kontra Karen Karen Tibris
Alex, Timea, Babsy Vanilla Sky – „Parasol” Alex vs Timea Alex Kreski
Rodzina Razons, Gomismo, Marco Spori Światło księżyca – „Pekin” Razzzones kontra Gomismo kontra Marco Spori Razzzone
Mazen, Jakub, Chris Kim Karns – „Oczy Bette Davis” Chris kontra Mazen Chris Gugler
Peter, Perry Benin, Florian i Charlene Coldplay – „Wyższa moc” Florian i Charlene kontra Peter Florian Gallant i Charlene Gallant
Mia, Stephanie, Patrick Münchner Freiheit – „(Bez Ciebie) nie będę dziś spać” Stephanie kontra Mia Stephanie Black

Wszystkie talenty w Team Mark

„The Voice of Germany” zaczyna się od przesłuchań w ciemno, podczas których trenerzy mogą zapewnić talenty swojemu zespołowi. Liczy się tylko dźwięk. Po naciśnięciu dzwonka siedzenie autobusu obraca się!

26-letni Jonas naśladuje swojego ojca, który zawsze tworzył muzykę. Swoim występem zaimponował trzem trenerom:

Oto przegląd talentów w Team Mark:

talent epizod Ślepa piosenka testowa Kto się odwrócił?
Piotra Huberta 1 Nathan Evans – Wheelerman (Morska szanta) Znacznik
Razzzone 2 Składanka / Beatbox Poczwórny dzwonek
Karen Ann Tibris 2 Adele – „Kiedy byliśmy młodzi” Znacznik
Chris Gugler 3 Whitney Houston – „Chcę z kimś tańczyć” Znacznik
Florian i Charlene Galant 4 Shawn Mendes – „Miłosierdzie” Mark i Nico
Stephanie Black 4 Sarah Engels – „Tutaj” Johannes i Mark
Alex Kreski 5 Slipknot – psychospołeczne” Znacznik
Marco Spori 6 Lewis Capaldi – „Siniaki” Marek, Sarah, Johannes
Mia Sternberger 6 Mateusz – „2X” Mark i Johannes
Timea Goghova 6 Nina Hagen – „TV-Glotzer (Białe Punki na Dope)” Mark i Johannes
JOEMIZM 7 Maluma, J Balvin – „Co za szkoda” Znacznik
Nico Lang 7 Lionel Richie – „Utknął” Znacznik
fasola jagodowa 8 Stevie Wonder – „Mit” Nico i Mark
Patryk „Tenski” Rokitensky 8 Lipiec – „Deszcz + Więcej” Znacznik
Jonas Eisman 9 Kino dwudrzwiowe – „Martyn pod przykrywką” Mark, Nico, Johannes
Mazen Mohsen 9 Konstantin Wicker – „Pomysły są darmowe” Znacznik
Jakub Mały 10 Justin Horowitz wyczyn. Ryan Gosling i Emma Stone – „Miasto gwiazd” Znacznik
mały panie 10 Led Zeppelin – „Doskonała miłość” Znacznik

Kim jest Mark Forster?

Cechy

Rzeczownik: Marek Schwertania

Modyfikacja: 11 stycznia 1983 (38 lat)

miejsce urodzenia: Kaiserslautern

zawód: Piosenkarka i autorka tekstów

Instagram: Umieść tweeta

Większość zna go jako jego artystę, Marka Forstera. W prawdziwym życiu tłumaczem „Rycerzy” jest Mark Swertnia. Jako syn matki Polki i ojca Niemca wychowywał się w idyllicznym Palatynacie.

Czego wielu nie wie: Mark przed poświęceniem się muzyce zdobył dyplom z zarządzania biznesem.

► Na początku swojej kariery Mark Forster pisał muzykę i dżingle dla telewizji oraz występował jako pianista w programach Kurta Cromera.

► W 2010 roku Mark Forster podpisał kontrakt z wytwórnią muzyczną Four Music.

► W 2012 wydał swój pierwszy album kreskówka.

► Forster osiągnął swój pierwszy solowy hit w 2014 roku piosenką „Au Renoir”. Piosenka osiągnęła drugie miejsce na niemieckich listach przebojów i ostatecznie zdobyła trzy złote płyty.

► W 2016 roku wydał swój trzeci album taśma Z piosenkami takimi jak „We Are Big” i „Something Like That”.

► W 2016 roku utwór Forstera „Chöre” został wykorzystany jako ścieżka dźwiękowa do niemieckiej komedii „Willkommen bei den Hartmanns”. W tym roku Mark Forster został uznany za najbardziej utytułowanego niemieckojęzycznego muzyka na niemieckich listach przebojów.

► Inne jego albumy, kocham I rycerze Wyszedł w 2018 i 2021 roku i również okazał się hitem.

W ten sposób Mark Forster otrzymał pseudonim artystyczny

Na początku swojej kariery Mark występował pod swoim prawdziwym imieniem Swertnia. Ale to było „nieodpowiednie dla piosenkarza pop”. Pomysł na pseudonim Mark Forster wyszedł od ówczesnego pracownika jego wytwórni płytowej. Nie pamiętał nazwiska Ćwiertni i zatrzymał swój numer telefonu pod „Mark Forster”, ponieważ studio nagraniowe znajdowało się na Forster Strasse w Berlinie.

Mark Forster i Lena Mayer Landrut

Marc Forster jest w związku z Leną Mayer Landrut od końca 2019 roku. Historia miłosna muzycznej pary rozpoczęła się od „The Voice Kids”, gdzie przez kilka lat zasiadali razem w jury. Ich pierwsze dziecko urodzi się razem w 2021 roku, ale żadna z informacji nie została oficjalnie potwierdzona.

READ  Czy drugie dziecko przychodzi dużo wcześniej, niż oczekiwano?
Continue Reading

entertainment

Powody do płaczu: Czy Melanie Mueller ma na myśli swoje małżeństwo?

Published

on

mówić Melanie Müller (33) Teraz otwarcie mówią o swoich uczuciach? Kilka dni temu jej mąż się poddał Mike Bloomer Zapowiedź separacji po zdjęciach Melanie I jeszcze jeden mężczyzna trzymający się za ręce w miejscach publicznych. Piosenkarka Ballerman potwierdziła również, że towarzysz był po prostu dobrym przyjacielem mikrofony Nie blokuj już decyzji. Melanie Potem wspomniała, że ​​jej mąż zakończył związek, zanim ukazały się te zdjęcia. Bałagan, który dopiero nadejdzie. Ale to wydaje się pewne: Millie może nie radzić sobie dobrze.

zatrudnienie Instagram Piosenkarka publikuje teraz zdjęcie jej i jej przyjaciółki, drag queen, Miss Chantal. ona pisze: „Jeśli życie daje mi sto powodów do płaczu, ty sprawiasz, że mam tysiąc powodów do uśmiechu”. czy Melanie Tymi liniami wskazuje aktualny etap separacji? Przynajmniej ma u boku dobrego przyjaciela, który ją pocieszy.

Mike wydaje się w tej chwili oderwany od miłości. Jeszcze kilka godzin temu regularnie pojawiał się w swojej historii z wakacyjnymi zajęciami na Karaibach. Pierwsze spotkanie po publicznych wypowiedziach wciąż trwa.

Melanie Muller i Mike Bloomer

Instagram / melanie.mueller_offiziell

Melanie Mueller i jej syn Matty, luty 2021
Melanie Muller i Mike Bloomer na Berlin Fashion Week 2015

Marcus Joliwski / Future Image / ActionPress

Melanie Muller i Mike Bloomer na Berlin Fashion Week 2015
READ  Po filmie „Kto zabił Sarah?” Następny jest ekscytujący film: niemiecki zwiastun Netflixa „No Peace to the Dead” - Series News
Continue Reading

Trending