Clippers PL

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Clippers PL

Samsung Galaxy S21 FE: rendery pokazują wersję Fan flagowca

Zdjęcie: OnLeaks

Premiery zostaną pokazane z Samsungiem Galaxy S21 FE oraz „Fan Edition” z aktualnej flagowej serii producenta o Samsungach Galaxy S21 i S21 + oraz Samsungach Galaxy S21 Ultra (testy). Galaxy S21 FE powinien też mieć moduł aparatu premium, który integruje się z ramką.

Renderingi są ponownie użytkownikami Twittera Osadź tweeta Alias ​​Steve Hemmerstoffer, który opublikował już między innymi premierę P50 Pro i był w stanie przedstawić odpowiednie renderingi iPhone’a 12 i iPhone’a 12 Pro (test).

Niedawno nos Twittera był również prawdziwy w przypadku renderowania OnePlus 9 Pro i jako pierwszy pokazał odpowiednie obrazy Huawei P50 Pro.

Następca Samsunga Galaxy S20 FE jest optycznie oparty na modelach S21, S21 + i S21 Ultra, a także pozbywa się zakrzywionego ekranu.

Samsung Galaxy S21 FE

Samsung Galaxy S21 FE

Samsung Galaxy S21 FE

Samsung Galaxy S21 FE

Samsung Galaxy S21 FE

Samsung Galaxy S21 FE

Samsung Galaxy S21 FE

Samsung Galaxy S21 FE

Wzywa też Osadź tweeta na stronie Głos Już kilka możliwych specyfikacji smartfona, które mają zadebiutować w ciągu najbliższych kilku tygodni.

Projektowanie:
  • Tylny panel „Glastic” jest prawdopodobnie zamrożony
  • Błyszcząca metalowa rama
  • 155,7 x 74,5 x 7,9 mm (9,3 mm z wypukłością tylnej kamery)
Pokazać:
  • 6,4-calowy płaski ekran
  • Aparat Selfie z jednym otworem
Kamery tylne:
  • Konfiguracja potrójnego obiektywu + lampy błyskowej

OnLeaks

Silna konkurencja w firmie

Według Steve’a Hemmerstoffera Samsung Galaxy S21 FE powinien mieścić się w przedziale cenowym około 700 dolarów. Ale wewnętrzna konkurencja już czeka, bo Samsung Galaxy A52 5G (test) był w stanie przekonać niewiążącą cenę 429 euro i otrzymał jedną z bardzo popularnych rekomendacji ComputerBase.

READ  Nvidia konkuruje z Intelem w zakresie procesorów do centrów danych