Connect with us

Top News

Rowery Woom z Polski w całej Europie

Published

on

Austriacki producent rowerów dziecięcych Wool stopniowo przenosi produkcję swoich rowerów do Europy na rynek europejski: linia montażowa została oficjalnie uruchomiona w polskim mieście Sweepotgen.

Austriacki producent rowerów dziecięcych Wełna Na podstawie zestawów Gloucesterneberg – Ogłoszone w poprzednim roku – Kolejny krok do sprowadzenia produkcji swoich rowerów do Europy na europejskie rynki zbytu: W fabryce niemieckiej firmy SPRICK CYCLE GmbH w iewiebodzinie na południu Polski oryginalne rowery – wełniane oryginalne rowery – czyli klasyczne rowery dziecięce wełna 1 biz – kursują od początku 6 roku.

Firma Sprick znalazła niezawodnego partnera z długą tradycją w budowie rowerów. W fabryce w Rickwiebodzinie Sprick oferuje wełnę z własnymi halami magazynowo-produkcyjnymi. Oczekuje się, że przy pomocy dwóch linii produkcyjnych i dwóch automatycznych maszyn do szprych, do końca 2021 roku na linię produkcyjną trafi 115000 oryginalnych wełnianych motocykli. To prawie 40% całkowitej rocznej produkcji. W dodatku przygotowania do finalnej polskiej produkcji rowerów Woom of Mountain idą pełną parą.

SPRICK na Wiebodzinie

Krótkie terminy dostaw

Postępująca automatyzacja, ale malejący wzrost wśród dostawców dla przemysłu motoryzacyjnego i lotniczego otwiera również możliwości dla produkcji i montażu rowerów w EuropieGuido Dom, dyrektor zarządzający Woom, mówi:Do tej pory branża rowerowa otrzymywała swoje komponenty prawie wyłącznie od ekspertów z Azji. Może być teraz produkowany i produkowany z dostawcami w Europie. Widzimy wielką szansę dla wełny”, So Thom.

Guido Dom, dyrektor generalny wełny

Guido Dom, dyrektor generalny wełny

Zamiast wysyłać komponenty za granicę z Azji do Europy przez 30 dni, w przyszłości mogłyby one zostać przewiezione na linie produkcyjne ciężarówkami w UE w ciągu kilku dni. Thom: „Oszczędza czas i jest przyjazny dla środowiska.„Produkcja wełny w Europie oferuje wiele korzyści: bliskość siedziby firmy w Austrii ułatwia bezpośredni i osobisty kontakt z producentami – czy to profesjonalny, integracja techniczna, zapewnienie jakości, szkolenie metodyczne, czy planowanie i – kontrola produkcji.

READ  Corona: Wyniki bezpłatnych prób i obowiązkowych testów dla osób, które nie zostały zaszczepione – przegląd

Umiejętności muszą być stale rozwijane

W zależności od pory roku w fabryce pracuje obecnie około 300 pracowników, w tym 80 tylko dla wełny. A umiejętności muszą być stale rozwijane. “W przyszłości będziemy polegać na zaawansowanej technologicznie automatyzacji konstrukcji ram aluminiowych, znanej z fizycznej produkcji w budowie samochodów“, Dom wyjaśnia:”W ten sposób pracownicy mogą w pełni skupić się na czynnościach montażowych, które wymagają niezwyciężonych i fizycznie mniejszych zdolności motorycznych z ludzkimi grzywnami.

Kryzys koronowy podkreśla znaczenie zakładów produkcyjnych w Europie

Znaczenie posiadania fabryk w Europie w czasie kryzysu Corona było nie mniejsze: zakłady produkcyjne w Azji zostały częściowo zamknięte z powodu lokautu; Trasy transportowe są zawodne. Do tej pory branża rowerowa boryka się z problemami z zaopatrzeniem w typowe komponenty, które mają negatywny wpływ na całą produkcję, co często znajduje odzwierciedlenie w długim czasie oczekiwania klientów. Czas dostawy poszczególnych elementów jest bardzo wydłużony: w niektórych przypadkach od 90 do 600 dni.

Wełniani inwestorzy

Współpraca z SPRICK CYCLE w Polsce to dla nas ważny krok w kierunku naszego większego celu: produkcji wełnianych rowerów na europejskie rynki zbytu w Europie„Dyrektor zarządzający firmy Wool Tohm wyjaśnia. Produkcja rowerów w Azji będzie nadal odgrywać ważną rolę na rosnących rynkach wełny w Ameryce Północnej i Azji i będzie nadal rosnąć; Jednak na europejskich rynkach zbytu produkcja w Europie jest bardziej wydajna.

Bardziej bezpośrednio poniżej www.woombikes.com.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top News

Wypadek na A8 w pobliżu Pforzheim: Wypadek w złym kierunku – 3 zabitych! – Wiadomości krajowe

Published

on

Pforzheim (Badenia-Wirtembergia) – Poważny wypadek na A8 w pobliżu Pforzheim. Powód: jazda pod prąd! Około 3.45 w niedzielę 35-letni mężczyzna wyjechał swoim peugeotem z parkingu Yes Campfellback w kierunku przeciwnym do drogi na autostradzie.

Zderzył się czołowo z kierowcą Renault i przejechał prawie cztery kilometry – w samochodzie jadło czterech młodych mężczyzn, z których dwóch zginęło na miejscu zdarzenia.

Frank Weber z policji w Pforzheim w BILD: „Kierowca Renault (28) i pilot (24) zginęli w ataku z przodu. Kolejni 28-latek i 33-latek siedział z tyłu pojazdu. zostały przewiezione do szpitali.”

Kierowca, który pojechał niewłaściwą drogą, również doznał poważnych obrażeń. Według policji inny kierowca początkowo skarżył się, że kierowca Peugeota jest podejrzany o prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu.

Weber: „Służby ratunkowe natychmiast zaczęły szukać samochodu, ale początkowo nie mogły go nigdzie znaleźć.

Według raportów BILD, musiało być kilka telefonów alarmowych, ponieważ przyczyna wypadku została później zauważona przez „niebezpieczny styl jazdy”.


Tylko kupa śmieci: na A8 zgubiony kierowca zderzył się z nadjeżdżającym samochodem, zabijając trzech, a dwóch poważnie raniąc.Zdjęcie: Marcus Rod / INSATS-Report24


Całkowicie uszkodzony samochód kierowcy, który pojechał niewłaściwą drogą

Całkowicie uszkodzony samochód kierowcy, który pojechał niewłaściwą drogąZdjęcie: Marcus Rod / DBA


W tym Renault zginęły dwie osoby

W tym Renault zginęły dwie osobyZdjęcie: Marcus Rod / INSATS-Report24


Dokładny przebieg wypadku jest teraz określony

Dokładny przebieg wypadku jest teraz określonyZdjęcie: 7aktuell.de/Alexander Hald

Autobahn 8 jest obecnie całkowicie zamknięty między Pforzheim-Ost i Pforzheim-Nord. Na służbie są ratownicy i policja.

Świadkowie, którzy mogą udzielić informacji o przebiegu wypadku lub stylu jazdy 35-latka, proszeni są o kontakt z Policją Drogową w Pforzheim pod numerem 07231 125810.

READ  Samoloty Sił Powietrznych przylatują i wylatują z Kabulu w poniedziałek
Continue Reading

Top News

Siostry Schmidtstorp wracają do Polski / Sumo srebro i brąz

Published

on

Daniela Schmidtstorp weszła na ring w kategorii wagowej 73 kg, rzucając na ring swoją przeciwniczkę Lenę Andrezek w pierwszej walce, dzięki czemu była w stanie wygrać walkę. Porażkę musiał przyznać Olivii Klegolskiej, która później w drugiej walce zdobyła złoty medal, ale w trzeciej walce potężnym kopnięciem rzucił na parkiet Agatę Sorosuchę. Zachował się srebrny medal w wadze -73 kg.

Kerstin Schmidtstorp i Johanna Schumann weszły na ring, aby zebrać kluczowe punkty rankingowe na Igrzyska Światowe 2022 w kategorii wagowej 80 kg. Johanna Sooman zmierzyła się z Ukrainką Anną Fomitską, tym razem Johanna nie znalazła przeciwko niej żadnej techniki i musiała zaakceptować porażkę. W kolejnej walce zmierzył się z Aleksandrą Grigile z Polski. Niestety Johanna doznała kontuzji kolana i została wykluczona z meczu. W długiej walce o sumo, Kerstin Schmidtstarp była w stanie rzucić na parkiet silną mistrzynię Europy juniorów Irinę Hrebenziu z harai koshi. W starciu z byłą mistrzynią Europy i świata Anną Alexandrovą z Rosji, przegrała i Kerstin Schmidtstarp musiała przejść do rundy pocieszenia, ale brąz wciąż był w zasięgu. Chęć odniesienia sukcesu i chęć konsolidacji ważnych punktów powstałych w ciągu trzech lat sprawiły, że Kerstin wyrosła poza siebie. Wygrała brązowy medal w meczu o brązowy medal z Aleksandrą Krikel z Polski.

„Kogut” w koszyku w ten weekend Jerk Frischmann z Babelsberg walczył do 115 kg. Jak zawsze Draw przywiózł mu Waję Duri z Ukrainy, a ten silny, młody zawodnik był magiczną atrakcją dla Jork na wiele meczów. Walki z nim nasilają się coraz bardziej, ale to nie wystarczy, by wygrać. Ale został wciągnięty do rundy komfortu i był w stanie ukończyć na 7. miejscu.

Wszyscy zawodnicy zmierzyli się z wyzwaniem dywizji otwartej, w której wspólnie walczyły wszystkie kategorie wagowe. Daniela, która waży zaledwie 72 kg, była jednym z najlżejszych i najcięższym zawodnikiem turnieju został wylosowany. To właśnie sprawia, że ​​ta kategoria wagowa jest tak wyjątkowa, szybkość i zwinność Danieli mierzy się z wagą i wzrostem polskiej rywalki Susannah Kristek. To jest to, co publiczność chce zobaczyć i sprawić, by sumo było wyjątkowe i przyjemne. Daniela próbowała unikać przeciwnika i być nękana przez Suparisa (stopy/stopy z płaską dłonią na klatce piersiowej przeciwnika). Dopiero gdy Susanna Cristek ją złapała, Daniela została wyrzucona z ringu. Susannah Kristek jest aktualną bliźniaczą mistrzynią Europy juniorów w 2021 roku!

READ  மில்லியன் 45 milionów dla Finlandii i Polski

Kerstin nie odniosła łatwego zwycięstwa z mistrzynią świata Herveid Ivaną Berezovską. Udało jej się jednak walczyć aż do małego finału w finale Hope, gdzie przegrała po wielkiej bitwie z Ukrainą przeciwko Victorii Sark. 5 miejsce w tak mocnej konkurencji, szaleństwo!

Jர்க்rg Frischmann walczył z ufnością o zwycięstwo nad Węgrem Patrickiem Pusasem, który nie wydawał się być kontuzjowany, a tym samym George wygrał, ponieważ Georgia była w finale przeciwko Kadyksowi. To naprawdę wyrzuciło komentarz z twarzy Jurki Subarisa. J ஜோrg przeszedł do rundy pocieszenia, wciąż mając nadzieję na zwycięstwo nad Cockpipe Miko-Logic of Poland. Niestety kolejny najsilniejszy Gruzin był w kolejnej walce i pozwolił eksplodować naszemu marzeniu o otwartym medalu z mężczyznami. Dobre 7 miejsce z emocjonującymi walkami to dobry wynik.

Na zakończenie imprezy jury nominowało sportowca, który miał odebrać targową nagrodę sportową ufundowaną przez Ambasadora Japonii z Polski! Brandenburg Sumotory Jurk Frishman otrzymał nagrodę, ponieważ traktuje swoich kolegów z drużyny z szacunkiem, niezależnie od tego, czy wygrają, czy przegrają. Ta nagroda jest warta więcej niż jakikolwiek złoty medal, twoje własne rozsądne zachowanie sportowe zostanie zauważone i będziesz postrzegany jako wzór do naśladowania.

Sędziami obok ringu były Elke Novak i Jana Harbart. Delegacji przewodniczyli dyrektor sportowy Wolfgang Jacquesward i trener Sandra Coppen-Jacquesward.

Od 11 rano 9 października Brandenburger będzie miał okazję zobaczyć fragmenty europejskiej elity walki sumo w Trifelderhall w Braisenberg und der Howell’s Wisenveck. Do tej pory zgłosiły się już Francja, Włochy, Rosja, Węgry, Polska, Wielka Brytania i Ukraina.

Continue Reading

Top News

Polska wygrywa ze standardowym pistoletem

Published

on

1. Tomas Partnick (POL), 2. Carls Olson (Szwecja), 3. Olson Stephen (DEN)

Polar Thomas Bartnik wygrał zimą finał Pucharu Europy ze standardową bronią na dystansie 300 metrów. Najlepsze szóste miejsce w Szwajcarii wywalczył Pascal Packman.

Od 24 do 26 września strzelnica Winter O’Hareball będzie mekką najlepszych europejskich snajperów na 300 metrów z ośmiu krajów. Tomas Bartnik wygrał trzyetapowy turniej z 591 punktami, więc Polak wyrównał rekord Europy ustanowiony przez Austriaka Bernharda Pickela. Srebro powędrowało do Danii ze Szwedem Carlem Olsonem (589) i Stephenem Olsonem o brąz (588). .

Najlepszy Szwajcar na szóstym miejscu
Siedmiu szwajcarskich snajperów rywalizowało ze standardowymi działami w piątek rano. Najlepszy był Pascal Packman na szóstym miejscu z 585 punktami. Pogman stracił kilka punktów, zwłaszcza na trybunie, dwie serie po 95 punktów w każdej. Gilles Dufox pozostaje w tyle z 583 pierścieniami. Sylvia Kignard i John Lokpihler zajęli odpowiednio 13. i 14. miejsce. Sandro Grouter, Sasha Tongi i Rafael Prouter zajmują 16, 20 i 21 miejsce.

Jutro, w sobotę, na pokazie zimowym odbędą się zawody z pistoletu 300m 3×40. Finał Pucharu Europy kończy się w niedzielę.

READ  Corona - Bavaria Opening Now: To są nowe zasady dotyczące napojów gazowanych dla ogródków piwnych, kina i osób zaszczepionych
Continue Reading

Trending