Connect with us

entertainment

Rolnik szuka żony: po rozstaniu – objawienie Anny i Geralda Heiserów

Published

on

  • zJason bez wątpienia

    Blisko

Gerald i Anna Heiser z „Bauer sucht Frau” są rodzicami kilkumiesięcznego syna. Ale oferta specjalna dla dzieci RTL jest teraz na granicy rozpadu.

Z pomocą RTL i admin Inka Bause*Gerald i Anna Heizer poznali się i zakochali w sobie w 2017 roku. Rok po koncercie zabrzmiały weselne dzwony dla pary „Farmer and Woman”, a Anna wyemigrowała do Namibii dla Geralda. Od początku 2021 roku mały Leon uprawia idealną miłość. o Leon urodził się w Namibii* będzie miał echo24.de* Wspomniane szczegółowo. W poniedziałek 27 września RTL pokaże wyjątkowe dziecko, w którym można zobaczyć Annę i Geralda.

ten echo24.de-redaktion *Możesz już oglądać specjalny program, w którym jest Nadawca RTL z Kolonii* Odsłoniliśmy kilka niesamowitych rzeczy o „farmarskiej” parze z Namibii. W spektaklu dla dzieci Anna Heizer i jej syn Leon odwiedzają swoją rodzinę w Polsce – tysiące kilometrów od Namibii i Geralda. Zgadza się, była dworska Anna jest sama z Leonem w Polsce podczas długiej podróży Anny i Leona do Europy echo24.de*Wspomniane już szczegółowo.

Rolnik szuka żony: Po zerwaniu Anna i Gerald Heizer znów się spotykają

Gerald nie mógł towarzyszyć swojej rodzinie, ponieważ w Namibii były w tym czasie żniwa. Tak więc rolnik z „Bauer sucht Frau” i jego rodzina byli od siebie rozdzieleni na trzy tygodnie. Nacisk kładziony jest na „było”. Bo w specjalnym programie „Bauer-sucht-Frau”, który nadawany jest w poniedziałek, 27 września o 20:30 na antenie RTL, Gerald i Anna Heizer świętują swoje wielkie spotkanie. Rolnik podróżuje i po trzech tygodniach rozłąki może wreszcie ponownie przytulić swoją rodzinę.

Nadawanie Rolnik szuka żony
nadawca Telewizja RTL
pierwsza transmisja 2 października 2005
umiar Szef Inków
Rodzaj Mydło Doku

„Nie widziałem Anny i Leona od trzech tygodni” – mówi Gerald w wywiadzie dla RTL przed przyjazdem z rodziną do Polski. Minęło dużo czasu, odkąd rozstał się z rodziną. Spogląda na Leona i uświadamia sobie, jak jego syn zmienił się podczas rozstania. spotkanie w Dziecko “Bauer-sucht-Frau” specjalne na RTL* Ciepło, Gerald i Anna przytulają się i spędzają resztę wakacji w Polsce razem jako szczęśliwa zjednoczona rodzina.

READ  Znowu singiel „Let's Dance”: Lola Weippert zerwała ze swoim chłopakiem

Rolnik szuka żony: Gerald Heiser opowiada o zerwaniu z RTL

„To była wielka radość znów zobaczyć Annę i Leona” – powiedział Gerald w wywiadzie dla RTL. “To było bardzo miłe uczucie znów zobaczyć Geralda. Bardzo za nim tęskniłam” – dodaje Anna. Gerald ujawnił chwilową rozłąkę: jego miłość do Anny i Leona wzrosła jeszcze bardziej podczas rozstania. Frau” można jeszcze Widząc Geralda i Annę Heizerów wybrać się z Leonem na polski Bałtyk.

Tymczasowa separacja nie była jednak pierwszym sprawdzianem, jaki rodzina musiała opanować. Śmierć w Namibii kilka miesięcy temu zszokowała rodzinę i fanów. Kilka tygodni później kolejna zła wiadomość: test na koronawirusa u Anny i Geralda był pozytywny. Złe: też Sun Leon wykazał objawy koronyRodzina musiała zostać poddana kwarantannie. Kilka tygodni temu okazało się, że Anna Heiser czasami obsypuje ją jako matkę.

Rolnik szuka żony: Anna wydała ostatnio zaskakującą wiadomość

Anna Heizer poinformowała swoich obserwujących na Instagramie, że potrzebuje przerwy. Aby naładować akumulatory, 31-latka spędziła Mamo czas w hostelu wellness* W Namibii. Wygląda na to, że przerwa przyniosła jej korzyść, bo w międzyczasie była dama dworu z „Bauer sucht Frau” po raz kolejny szczęśliwe posty na Instagramie. Na przykład w swoim najnowszym poście poświęciła się szyciu ekologicznych dżinsów. *echo24.de jest pokazem IPPEN.MEDIA.

Lista list ocen: © Georg Wendt / dpa / Zrzut ekranu: RTL

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

entertainment

Odbijając się do tyłu: Anna Maria i Bushido „do wiadra” po urodzeniu bliźniąt

Published

on

op Anna Maria Ferchichi (39) i jej mąż Bushido (43) Czy spodziewasz się, że nadejdzie czas? Żona rapera spodziewa się trojaczków – trzech dziewczyn. Matka pięciorga już jest W ósmym miesiącu ciąży Połączyć. Rodzice są przyzwyczajeni do pośpiechu i krzątaniny dzieci, ale nie szanują stojącego przed nimi potrójnego zadania. Wreszcie pamiętaj jestem Maria A wasi bliscy, jak emocjonujący był etap po narodzinach bliźniaków w 2013 roku!

39-latek pokazał jej to urocze zdjęcie z przeszłości Instagram– Opowieść o tym, jak rodzice bliźniacy byli wtedy płascy: szczęśliwi, ale też wyraźnie bardzo wyczerpani, para leżała z nimi Anna Marias Syn Montereya z poprzedniego związku i nowonarodzone bliźniaki Gabriel i Layla na kanapie. Kobieta w ciąży pisała o przeglądzie: „W tym czasie nasze bliźnięta miały miesiąc i byliśmy całkowicie ograniczeni”.

Teraz spodziewają się nawet trójki noworodków! A to jest naprawdę zupełnie inne przy urodzeniu niż siostra Sarah Connor (41) służy do. był na rozmowie kwalifikacyjnej jestem Maria Już ujawniam to samo Trzy zespoły medyczne Będą tam, kiedy przybędą ich córki. Ta dwójka nie może sobie wyobrazić, jak będzie wyglądała ich przyszłość, gdy będą nowymi trojaczkami. Ale to nie może trwać długo. ponieważ Anna Marias Wygląda na to, że piłka dziecka zaraz wybuchnie.

Instagram / anna_maria_ferchichi

Bushido i jego żona Anna Maria Ferchichi
Anna Maria Ferchichi we wrześniu 2021 r.

Instagram / anna_maria_ferchichi

Anna Maria Ferchichi we wrześniu 2021 r.
Bushido i jego żona Anna Maria
READ  Morderstwo w klasztorze Reysach: miejsce zbrodni w kręgach kościelnych
Continue Reading

entertainment

Dzisiaj z Andrésem Vail

Published

on

Umiarkowanie: Jane Monkle

Reżyser Andres Vell wyreżyserował kilka filmów politycznych, z których ostatnim był film telewizyjny „Occeeded”, który opowiada o kryzysie klimatycznym. (Imago / Rainer Zensen)

Springer-Verlag zwolnił redaktora naczelnego BILD Juliana Reichelta. Powiedział, że „nawet po zakończeniu procedur zgodności nie było wyraźnego rozdziału między sprawami prywatnymi i zawodowymi” i skłamał. Kontrowersje wokół nadużywania władzy trwają.

Po tym, jak Julian Reichelt został zastąpiony na stanowisku redaktora naczelnego gazety “Bild”, debata na temat jego zachowania wobec koleżanek trwała nadal. Springer-Verlag zerwał z nim po tym, jak wyszło na jaw, że najwyraźniej nie rozdzielił spraw zawodowych i prywatnych, dopóki procedura zgodności nie została zakończona. Reichelt jest m.in. oskarżany o sypianie z pracownikami, a następnie specjalnie ich promowanie.

Od początku marca pojawiły się zarzuty o nadużycie władzy wobec Reichelta. Spiegel poinformował wówczas, że około pół tuzina pracownic zgłosiło firmie medialnej incydenty z poprzednich lat. Rozmawiamy z reżyserem Andrésem Veilem o tym, czy ruch „MeToo” nie dotarł już do Niemiec?

Inne tematy programu:

  • SPD: Tylko mężczyźni są w dyskusji przy przydzielaniu postów
  • Corona: Minister zdrowia Jens Spahn chce zakończyć stan wyjątkowy
  • Polityka klimatyczna: jakie są koszty?
  • Polska i Unia Europejska: Troska o Polexit

Urodzony w Stuttgarcie w 1959 r. reżyser, reżyser i pisarz Anders Weil studiował psychologię i ukończył studia reżyserskie i dramatyczne w Künstlerhaus Bethanien w Berlinie, m.in. u polskiego reżysera Krzysztofa Kieślowskiego. Veiel stał się znany szerokiej publiczności w 2001 roku dokumentem „Black Box BRD”, za który otrzymał wiele nagród. W 2011 roku w kinach pojawił się jego pierwszy film fabularny „Kto jeśli nie my”, a ostatni w 2020 roku jego film „Ökozid” w telewizji. Veiel pracuje również w teatrze: jego sztuka „Der Kick” odniosła duży sukces.

READ  Morderstwo w klasztorze Reysach: miejsce zbrodni w kręgach kościelnych
Continue Reading

entertainment

„Niebieska kobieta” Strobla to coś więcej niż powieść MeToo

Published

on

Frankfurt nad Menem. Niemiecka Nagroda Książkowa 2021 trafi do pisarki Ange Ravik Strobel. Jury ogłosiło to w poniedziałek we Frankfurcie nad Menem. Strobel została uhonorowana za powieść „Blaue Frau”. Nagroda dla najlepszej powieści niemieckojęzycznej roku została przyznana 25 000 euro.    Autorem jest Ravik Strobel.


© Sebastian Julnow
Autorem jest Ravik Strobel.

Pozostałych pięciu zawodników otrzyma po 2500 euro każdy. Ceremonia wręczenia nagród w Kaisersaal w Römer City Hall na dzień przed otwarciem Targów Książki we Frankfurcie była transmitowana na żywo.

Początkowo młoda kobieta była w rozpaczliwym stanie: odurzyła się likierem w obcym mieszkaniu w obcym kraju, drzwi były zamknięte i wyobrażała sobie, jak będzie zeznawać w sądzie w Helsinkach. Ma nadzieję, że zadrżą ręce związanych mężczyzn. Młoda kobieta, która nosi trzy imiona – Nina, Sala, Adina – przeżywa traumę i doświadcza oderwania od świata, co ilustruje pierwszy rozdział powieści Antje Ravik Strobel „Niebieska kobieta”.

Na ponad 420 stronach 47-letni pisarz opowiada historię MeToo o kobiecie szukającej sposobu na dalsze życie po tym, jak została zgwałcona. Blue Woman dotyczy również struktur władzy w związkach, instytucjach i państwach. Chodzi o władzę i mentalny podział między Wschodem a Zachodem, związek między pieniędzmi a władzą oraz wyzysk ludzi w rzekomo zjednoczonej Europie 2004 roku.

Strobel potraktował temat z „egzystencjalną siłą i poetycką precyzją”, orzekło w poniedziałek jury Niemieckiej Nagrody Książki. „Historia usamodzielniania się kobiet rozszerza się na odzwierciedlenie konkurujących ze sobą kultur pamięci w Europie Wschodniej i Zachodniej oraz różnic we władzy między płciami”.

Strobel, który zdobył już wiele nagród literackich, umiejętnie zmieniał poziomy i sceny czasu. Adina leci z czeskiego ośrodka narciarskiego Harrachov do Berlina, gdzie zostaje uchwycona przez dominującego i błyskotliwego fotografa Rickie, który wkrótce wysyła ją na szkolenie do Uckermarku, gdzie przy granicy z Polską za funduszem powstanie centrum kulturalne.

READ  Morderstwo w klasztorze Reysach: miejsce zbrodni w kręgach kościelnych

Jedna zbrodnia zmienia wszystko, Adina ucieka do Finlandii. W hotelu, w którym wykonuje niepewną pracę, poznaje profesora Leonidsa, posła do Parlamentu Europejskiego z Estonii. W związku ze starszym mężczyzną najpierw eksploduje nadzieja. Życie psychiczne bohaterów często znajduje odzwierciedlenie w opisach przyrody. Liryczne klipy z tajemniczymi spotkaniami z niebieską kobietą w porcie w Helsinkach przecinają i odwracają fabułę. Tożsamości narratora i bohatera coraz bardziej się zacierają.

„Niebieska kobieta” to także powieść rozwojowa. Podczas czytania pojawia się pytanie, w jaki sposób Adina może uwolnić się od ról narzucanych jej przez różnych mężczyzn, a także społeczność gejowską otaczającą fotografa Ricky’ego. Czy „Ostatni Mohikanin” jest wyjściem? Tak Czeszka opisywała się w rozmowach jako nastolatka – odnosząc się do tego, że jest ostatnią miejscową nastolatką w swojej wiosce, a ton nadają turyści narciarscy z Niemiec i Rosji. Jako Mohikanin czuje się silna, wolna i niezależna.

Poczdamska pisarka pracowała nad Błękitną kobietą przez osiem lat, otrzymując stypendium w Los Angeles i Helsinkach. Niewykluczone, że sama spotkała urzędników kulturalnych, którzy byli wzorami dla niekiedy przerysowanych bohaterów powieści. To, co wyróżnia Blue Woman, to sposób, w jaki Strobel łączy indywidualną walkę zgwałconej kobiety i jej drogę do usamodzielnienia się z fundamentalnymi pytaniami o nadużywanie władzy i wyzysk w Europie.

Więcej od RP ONLINE

Jury nominuje nominację do Niemieckiej Nagrody Książkowej

Te 20 powieści zostało nominowanych do Niemieckiej Nagrody Książkowej

Średniowieczny MeToo

Continue Reading

Trending