Connect with us

Tech

Recenzja Vampire: The Masquerade Swansong: Narrative RPG

Published

on

mam tęsknotę O „Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2” Czekaj, który miał się ukazać w 2020 roku, ale teraz pogrążony jest w piekle rozwoju. Rozwój Oficjalnie trwa, ale po zmianie studia deweloperskiego sytuacja bardzo się uspokoiła. Vampire: The Masquerade Swansong zostało wydane w tym tygodniu jako alternatywne zaspokojenie dla fanów długopisowej gry RPG World of Darkness (WOD). Rzuciłem okiem na narracyjne RPG do przetestowania.

Francuski twórca tej gry, Big Bad Wolf, wydał grę bardzo podobną do „The Council” w 2018 roku. Jeśli więc grałeś w The Council, znasz mechanikę rozgrywki w Vampire: The Masquerade Swansong. Nie ma tu absolutnie żadnych bitew, ale najważniejsze „bitwy” toczą się w dialogach. Do tego wykorzystujesz swoją siłę woli, dzięki której możesz używać umiejętności takich jak elokwencja. Punktów krwi możesz też używać do używania specjalnych umiejętności – nawet poza dialogami. Jednak to sprawi, że będziesz głodny. Od czasu do czasu trzeba zwabić ludzi w ustronne zakątki i wtedy można ugasić pragnienie.

W tej klimatycznej wampirzej przygodzie wcielasz się w trzech bohaterów: Emem, który dominuje w nocnym klubie w Bostonie, potężny wampirzy szlachetny Ghalib i psychopatka Leysha. Wszyscy trzej należą do różnych klanów wampirów: Toreador, Ventrue i Malkavian. W tym miejscu ujawniają się mocne i słabe strony Vampire: The Masquerade Swansong: gra rzuca cię w sam środek historii, że tak powiem. Chociaż szorstki tekst wyjaśnia scenariusz, każdy, kto nie miał żadnego kontaktu z World of Darkness, będzie chciał albo przeczytać wpisy w folderze gry, albo nacisnąć przycisk odinstalowania całkowicie zanurzony.

Pobijasz więc bezpośrednio gracza nazwami różnych klanów wokół uszu, przeplatasz postacie w ścisłą hierarchię wampirów, a także wprowadzasz wiele innych kombinacji i postaci drugoplanowych. Podobało mi się, nie jestem zaznajomiony z WOD, ale mam wystarczającą wiedzę, aby móc wszystko skategoryzować. Pod tym względem Big Bad Wolf od samego początku wygląda na tytuł dla fanów.

READ  Face ID staje się identyfikatorem oka: Apple umożliwia odblokowanie iPhone'a za pomocą maski bez zegarka Apple Watch

Dlatego też mam tendencję do wybaczania niedociągnięć technicznych, które były widoczne w momencie premiery. W szczególności zamierzone sceny cierpią na błędy graficzne: tekstury znikają z dużym opóźnieniem, włosy wirują dziko bez powodu, a także zdarzało się, że nie mogłem kliknąć na obiekt oznaczony jako interaktywny. Testowałem Vampire: The Masquerade Swansong na X-Box Seria X. Wydajność również ulega wahaniom, więc deweloperzy zdecydowanie powinni tu dodać kilka poprawek.

Ogólnie jednak ta gra nie rzuca się w oczy: od czasu do czasu tworzy się naprawdę przyjemny nastrój świetlny, a twarze postaci są szczegółowe. Jednak animacja jest tak drewniana, że ​​czasami wydaje Ci się, że oglądasz teatr lalek. Tutaj to, co jest oferowane, odstaje nawet od ostatniej generacji konsol. Wyjście audio (w języku angielskim) również wywołuje mieszane uczucia. Czasami głośność głośników nagle się zmieniała, a wtedy akcenty w dialogu nie były w ogóle odpowiednie. Wybrani prelegenci są dobrze dobierani w prawie wszystkich dziedzinach, a trendu od czasu do czasu brakuje.

Muzyka jest używana z umiarem w Vampire: The Masquerade Swansong i niespecjalnie jej pamiętam. Pasuje do skali głosu, ale jest też bardziej efektywny. Tym, co więc najbardziej przyciąga do gry, jest ponury klimat, częściowo przypominający thrillery typu „Sieben”. Ponieważ na początku opowieści ustawiasz się jako detektyw: włączony jest Code Red, coś idzie nie tak z wampirami, które potajemnie kontrolują tropy w naszym społeczeństwie. Dotknęło to amerykańskie miasto Boston, rządzone przez Hazel Iversen.

W ramach ścisłej hierarchii wampirów próbuje się wyjaśnić, co dokładnie poszło nie tak, ponieważ niektórzy z bliskich wampirów zostali zabici. Ktoś musi zapłacić, ale kto? Wampiry powinny trzymać się „farsy”: ludzie nie powinni jej wykrywać, ponieważ może to zaburzyć równowagę. Każdy, kto rozbije bal maskowy, zostanie skazany na śmierć. Wszyscy trzej główni bohaterowie pracują w różnych scenariuszach lub zmieniają lokalizacje – więc nie możesz się dowolnie przełączać, na przykład, aby rozwiązać zadanie z ulubioną postacią.

READ  Pokazuje nowy zwiastun akcji na żywo dla GUILTY GEAR -STRIVE

Na początku masz wybór, jak zaprojektować ich cechy i umiejętności: wolisz rozmawiać z postaciami z sukcesem, czy je zastraszać? Czy wybieranie zamków jest dla Ciebie ważniejsze? A może to specjalistyczna wiedza i złożone umiejętności? Jednak niektóre umiejętności są wkrótce bardziej przydatne niż inne. Na przykład, zwykle można znaleźć klucze do zamkniętych drzwi i innych zamków, po niewielkim przeszukiwaniu świata gry. Co najważniejsze, jesteś w stanie rozszyfrować wskazówki lub odnieść sukces w dialogach.

Nie tylko umiejętności postaci, które możesz zwiększać za pomocą punktów doświadczenia, mają wpływ na przebieg historii. Na bieżąco podejmujesz również decyzje: czy zgodnie z instrukcją stawiasz swojego najlepszego przyjaciela przed księciem, czy pozwalasz jej po cichu uciec? Podsumowując, „Vampire: The Masquerade Swansong” przypomina mieszankę gier Telltale i tytułów „Sherlock Holmes” od Frogwares.

Pozostaje zabawna przygoda z wampirami/RPG, ale musisz być przygotowany na wybaczenie technicznych niedociągnięć. Każdy, kto ma nadzieję na zdobycie pocieszyciela, który skróci czas oczekiwania na „Vampire: The Masquerde – Bloodlines 2”, zdecydowanie powinien się temu przyjrzeć. Jest to szczególnie prawdziwe, jeśli już cieszyłeś się Radą i/lub znasz świat ciemności na wylot.

Ten artykuł zawiera linki partnerskie. Kliknięcie go przeniesie Cię bezpośrednio do dostawcy. Jeśli zdecydujesz się tam dokonać zakupu, dostaniemy niewielką prowizję. Dla Ciebie nic nie zmienia się w cenie. Dziękuję za wsparcie!


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Tech

Przedsprzedaż Construction Simulatora — edycje, cena i zawartość bonusowa

Published

on

W każdym razie nowy symulator budowania ukaże się 20 września 2022 roku na PC, Xbox Series X/S, PlayStation 5, Xbox One i PlayStation 4.

W niedalekiej przyszłości będziesz mógł ponownie pracować jako budowniczy miast, gdy będziesz nowy symulator budowy Wydaje się. Wydanie nowej części jest przeznaczone 20 września 2022 na mnie PC, Xbox Series X/S, PlayStation 5, Xbox One, PlayStation 4 Schemat.

w naszej okolicy Przewodnik Poniżej możesz przeczytać wszystko, o czym musisz wiedzieć Przed Sprzedaż Z symulator budowy potrzebuję wiedzieć. Pokażemy Ci inaczej edycje jak również Zawartość bonusowa.


Gdzie mogę zamówić Construction Simulator w przedsprzedaży?

Edycję Standardową Construction Simulatora otrzymujesz zarówno w wersji cyfrowej, jak i fizycznej. Cena wynosi 34,99 euro na PC, na konsolach do gier kosztuje 49,99 euro.

Zamów wersję standardową w przedsprzedaży

Zamów w przedsprzedaży edycję pierwszego dnia

Edycję pierwszego dnia symulatora budowy możesz zabezpieczyć wyłącznie na Amazon.de. Poza główną grą, zawiera Car & Bobblehead Pack (cyfrowy samochód sportowy + cyfrowa figurka Hape dla wybranych pojazdów), zestaw do personalizacji (dodatkowy kask, gogle i projekty ochronników słuchu) oraz Steelbook. Cena odpowiada standardowej edycji na konsole, a wersja na PC kosztuje 44,99 euro na Amazon.

  Zamów wersję rozszerzoną w przedsprzedaży

  Wreszcie, istnieje rozszerzona wersja, którą można pobrać tylko jako plik do pobrania. Podobnie jak w przypadku edycji Day One, obejmuje ona pakiet Car & Bobblehead oraz pakiet personalizacji. Cena wynosi 39,99 euro na PC i 54,99 euro na konsole.


  Czy istnieje uniwersytecka edycja Construction Simulatora?

  Kolekcjonerska wersja symulatora budowy nie została jeszcze ogłoszona. Jak dotąd znamy tylko edycję standardową, edycję pierwszego dnia i edycję rozszerzoną. Jeśli coś się zmieni, dowiesz się tutaj.


  Czy istnieje premia za zamówienie Construction Simulatora w przedsprzedaży?

  Zgodnie z aktualnym stanem wiedzy nie ma dodatków do przedsprzedaży. Ale jeśli zamówisz wersję rozszerzoną w przedsprzedaży przed oficjalną premierą, możesz zaoszczędzić 10 procent wartości zakupu.


  Więcej aktualności o Construction Simulator:

READ  Łazik „Wytrwałość”: Zdjęcie z Marsa - NASA wyjaśnia motyw tęczy

Continue Reading

Tech

Jak banki mogą nadal kontrolować kwestię ESG

Published

on

Przez Christiana Kirchnera

Czy znowu było z zrównoważonym rozwojem? Najpierw ogólnobranżowy szum wokół wszystkich spraw związanych z ESG – a potem kwestia „greenwashingu” w DWS: temat dobrobytu rzadko okazuje się tematem ryzyka w tak krótkim czasie.

I teraz???

Jedno jest pewne: w przyszłości nie będzie to tak łatwe, jak niektóre banki, fintechy i firmy inwestycyjne osiągnęły pod względem ESG w ostatnich latach. Ponieważ 1.) administrator teraz przygląda się bliżej. Ponieważ 2.) Dzięki „klasyfikacji UE” wkrótce pojawi się pierwsza normalizacja regulacyjna w codziennym doradztwie. I nie zapominaj, ponieważ 3.) Zbliżająca się recesja może sprawić, że dostawcy i inwestorzy wkrótce nie będą pierwszymi, którzy zadają sobie pytanie, patrząc na Fundusz X lub Fundusz Y: Jak duże jest w rzeczywistości środowisko? Ale: czy nadal w ogóle działa?

Konkluzja: Sektor finansowy musi ponownie przemyśleć zrównoważony rozwój. Ale co to dokładnie oznacza? O tym pytaniu rozmawiamy w dzisiejszym „Podcaście dla partnerów” z Ralphem Hientzschem z Consileon*. oto jesteśmy:


* Należy do Consileona Do „Doskonałych Partnerów” Finanz-szene.de. Więcej o modelu partnerskim znajdź tutaj.

READ  Gry Unreal Engine 5 w budowie
Continue Reading

Tech

MSI Crosshair 15 B12U – MSI Crosshair 15

Published

on

Nie da się ukryć, że nawet dzisiejsze laptopy do gier znajdują się w dość nietypowym miejscu. Zaprojektowane z myślą o przenośności, ale nadal świetne do grania, urządzenia te znajdują się na kursie kolizyjnym z grami opartymi na chmurze, które stają się obecnie coraz bardziej popularne. Ale to nie znaczy, że laptopy do gier są w jakikolwiek sposób złe. I odwrotnie, istnieje wiele systemów, które mogą służyć podwójnemu celowi pracy i zabawy, gdy jesteś z dala od komputera stacjonarnego lub konsoli do gier, a przyjrzenie się aktualnej ofercie MSI pozwoli ci tylko rzucić okiem na ogromny zasięg produktu Kategoria. W tym celu w ciągu ostatnich kilku tygodni testowałem jeden z laptopów do gier MSI, Crosshair 15 B12U, zaprojektowany i związany z Rainbow Six: Extraction. Na szczęście podobieństwa tkwią tylko w jego wyglądzie fizycznym.

Ponieważ ten laptop jest bardzo wydajny i ma wewnątrz sprzęt, aby móc uruchamiać najnowsze gry wideo przy wysokich ustawieniach graficznych, bez zmniejszania lub braku szybkości klatek i płynności. Testowany przeze mnie system zawierał procesor 12. generacji Intel i7-12700H kompatybilny z kartą Nvidia GeForce RTX 3070 i 32 GB pamięci RAM. Nie trzeba dodawać, że jest to dość kompetentny zestaw technologii pod maską, wystarczająco potężny, aby uruchomić Forza Horizon 5 na grafice Extreme i nadal utrzymywać 80 klatek na sekundę, lub tak, że możesz dostarczyć hordy chaotycznych błędów w A Plague Tale: patent z maksymalnych opcji graficznych bez zauważalnego spadku liczby klatek na sekundę. Och, to wszystko dzieje się podczas grania w dowolną grę i przy pełnym rozciągnięciu ekranu o rozdzielczości 2560 x 1440 pikseli, który może osiągnąć nawet 165 Hz, jeśli przedkładasz wydajność nad jakość.

Ale chociaż Crosshair 15 odgrywa imponującą rolę, warto zauważyć, że wszystko to jest zasilane elektrycznie. I z różnych powodów. Oczywistą rzeczą jest to, że uruchamianie każdego komponentu w jego granicach całkowicie wyczerpuje baterię, co oznacza, że ​​nie będziesz miał dużo czasu na grę przed śmiercią. Ale jest to obecnie dość powszechny problem w laptopach do gier. Innym powodem, dla którego zawsze będziesz chciał ładować ten laptop, jest to, że gdy tego nie robisz, wydajność spada niewiarygodnie. Weźmy ponownie za przykłady Forza i A Plague Tale, dwie gry, które rzucają wyzwanie na swój własny sposób. Jeśli grasz bez dodatkowego zasilania, które pomaga Crosshair 15, obie gry staną się niewiarygodnie niestabilne i wolne, do tego stopnia, że ​​będzie to jak próba grania w zwolnionym tempie z powodu liczby klatek na sekundę, która spadła do nierozsądnie niskiej liczby . Chodzi o to, że nie oczekuj, że użyjesz Crosshair 15 w pełni w podróży, ponieważ po prostu nie wytrzyma.

READ  Rozesłano pierwszą dużą aktualizację

Szczerze mówiąc, i tak nie polecałbym grać w podróży z tym laptopem, ponieważ po przekroczeniu granic możliwości wewnętrzni fani sprawiają, że wygląda to tak, jakby myśliwiec startował do bitwy. Jest bardzo głośny, co jest produktem ubocznym ciepła generowanego przez laptop i może rozpraszać, co jest rażącym problemem, zwłaszcza jeśli zamierzasz grać w gry z Crosshair 15, gdy leży on na kolanach. Nie mogę się powstrzymać, aby wyrazić współczucie tym, którzy spróbowali tego w szortach, ponieważ ja tam byłem i niestety tego doświadczyłem.

Reklama:

Celownik MSI 15

Nie ma wątpliwości, że celownik 15 B12U ma swoje demony, ponieważ są one bardzo wyraźnie obecne. Ale jeśli możesz to ominąć, a może po prostu chcesz, aby przenośny system działał i bawił się nim trochę lub dwa, nadal spełnia wiele właściwych zasad. Żywotność baterii jest wystarczająca i długa w przypadku korzystania z większości innych systemów. Ekran jest wysokiej jakości i zapewnia dobrą widoczność. A jeśli możesz ominąć neonowożółty schemat kolorów Rainbow Six: Odznaki ekstrakcji i wyglądu (może po prostu złapanie Essential Grid 15 jest właściwą drogą), ma bardzo subtelny design i korpus. To nie jest cienki ani lekki laptop, ale ze sprzętem, który go pakuje, nie spodziewałbyś się, że tak się stanie.

Biorąc pod uwagę, że Crosshair 15 B12U ma również prawie każdy port pod słońcem (różne USB-C, USB-As, HDMI, DC-In, gniazdo audio 3,5 mm i port Ethernet), w tym laptopie jest wiele uznania. Po prostu wiedz, w co się pakujesz, zwłaszcza gdy weźmiesz pod uwagę, że będziesz kaszleć około 1600 funtów, aby zdobyć jedną z nich.

Continue Reading

Trending