Connect with us

entertainment

Przegląd tygodnia: Sylwester — pokaz prowadzony przez Myślicieli D- Fajerwerki

Published

on

szczęśliwego Nowego Roku! Albo jak mówią po drugiej stronie Düsseldorfu: Happy Neues! A propos Düsseldorfu: Czy Ty również spędziłeś Sylwestra dumny z sfrustrowanych kieszonkowych liberałów i sfrustrowanych redaktorów w prawicowej bańce, wystrzeliwując w niebo kilka ton piroporitu jako pokaz sztucznych ogni w chybionej obronie wolności?

Poza setkami tysięcy martwych ptaków i milionami oszołomionych zwierząt, nie ma lepszego powodu, aby w roku pandemii siedzieć w samochodzie godzinami, mimo zakazu sprzedaży fajerwerków i kupowania z dumą ton niedozwolonych i nielegalnych fajerwerków w Polsce, niż naprawdę Poczuj się znowu jak Sophie Scholl.

Ponieważ, jak wie każdy model niemiecki w iluzorycznej iluzji demokracji, wymyślonej przez samozwańczych filozofów wolności: Sophie Scholl, w swoim pełnym szacunku odrazie do narodowego socjalizmu, wyrzucałaby Schinnabulera co sekundę najpóźniej 29 grudnia. Przełom roku – pokaz sztucznych petard: bardzo głośnych, zupełnie nieświeżych, bardzo niebezpiecznych, zużytych po kilku sekundach i często też brzydko pachnie.

Nie najjaśniejsze fajerwerki na torcie

Prawdziwy Niemiec. Tradycyjnie myśliwy i zbieracz. Gonił rekordy i nagrody Nobla, zbierając sukcesy i nagrody. Dziś wydaje się, że państwowe izby przyjęć są zalane noworocznym obywatelskim nieposłuszeństwem, by poczuć się jak prawdziwy buntownik na rzecz sukcesu. Wreszcie coś wartościowego w ponurym życiu drobiazgu. Daj przykład, który widzi więcej osób niż kilku fanów Michaela Wendlera i Stefana Homburga Jüngera wzywających do wielkiej rewolucji w Telegramie.

Kiedy ziemia poetów i myślicieli stała się ziemią demagogów i niezadowolonych ludzi? Kiedy dylemat edukacyjny zaczął być wciągany w plagę „wolności” przez kolumny komentarzy, ponieważ brzmi to lepiej niż „egoizm”? Bo kto nie zna tego mitycznego artykułu Ustawy Zasadniczej: „Każdy ma prawo do swobodnego rozwoju swojej osobowości, o ile nie narusza praw innych osób i nie narusza porządku konstytucyjnego ani prawa moralnego. kiedy przedstawianie wszystkiego jest dozwolone ze względu na wolność”?

Bernd chce dr. Utrzymuj Caldwella mały

Niewiele im zostało. SPD wygrała wybory do Bundestagu, szczepienia są obowiązkowe – nie można już polegać na Trybunale Konstytucyjnym. Każdy, kto chce być rozsądny przynajmniej w połowie w styczniu 2022 roku, którego obsada postaci jest teraz mniejsza niż podstawa prawna, na podstawie której Beatrix von Storch chce pozwać Słońce.

READ  Bieitos „Dziesięć przykazań” w rezydencji Teatr - Kultura

Dzisiejsi afrykańscy myśliciele zainteresowani zasięgiem wolą nie być zaliczani do puli ekspertów, którzy dzielą się swoimi odkryciami naukowymi z Naidoo, Heldmannem, Schweigerem czy dr. Leonarda Caldwella. że dr. Nawiasem mówiąc, według Wikipedii, prawdziwe nazwisko Caldwella to Bernd Klein, nie jest lekarzem i pracuje na pełen etat jako oszust, teoretyk spiskowy i rzekomy uzdrowiciel cudów, ale tylko dla fetyszu ucha wśród moich czytelników.

Dla współczesnych, którzy obawiając się ostracyzmu społecznego, nie ośmielają się podtrzymywać podziwu dla Bodo Schiffmanna, Rainera Voelmicha i Evy Rosen, przynajmniej dopóki nie mają własnych kolumn w Welt, jedynymi pozostałymi ikonami są Wolfgang Kubicki i Sahra Wagenknecht. Nawet dawni zwolennicy tego modelu, tacy jak Hendrik Strick, zaginęli, odkąd zawarli wspólną sprawę z Karlem Lauterbachem w Zgromadzeniu Ekspertów.

Pożegnanie Dubaju przez junimond

Ale wyszedłem z tematu. Chodziło o ostatni niekwestionowany bastion pomocników: petardy. Cóż za ekscytujące poczucie luksusu, kiedy Joanna d’Arc jest neoliberalką z arsenałem wysokiej jakości bandytów przemyconych w funduszu szpitalnym, za który zostanie po raz pierwszy uwięziony na 30 lat pod zarzutem terroryzmu w Dubaju.

Sylwester, czyli jak mówi publiczność Build TV: Sylwester. Ostatni dzień w kalendarzu gregoriańskim. Dzień, w którym patriotyczny bojownik o niemieckie dobra kultury zawodzi niezawodnie nawet na poziomie pisowni ucznia szkoły podstawowej. Od autora: celowo nie ma tu płci, ponieważ udowodniono, że dziewczynki są mądrzejsze od chłopców.

Nie ma to znaczenia w kontekście, ale zawsze czekam na 2000 różnych komentarzy, które anonimowi bohaterowie klawiatury zostawiają odruchowo, gdy tylko pojawi się gdzieś słowo „seks”. Wściekłą histerię łatwiej jest kontrolować niż marionetki „Augsburger Puppenkiste”.

Wesołe wiadomości!

Ciekawostka: Dusseldorf jest nieco podobny do Dubaju. Po prostu przestań przy złej pogodzie. Poza tym jest mnóstwo 60-latków i 60-latków, którzy wyglądają na 35. A jeśli zapytasz prawdziwych fanów Altbier, tak jak na wakacjach dla młodzieży w Eldorado, ich głównym źródłem dochodu jest Twoje konto na Instagramie Wypełniony herbatą fitness i powiedzeniami z kalendarza, nie ma już nic niesamowitego, nawet w Dusseldorfie, po prostu marnej pustyni. Na przykład Kolonia.

READ  Thomas Gottschalk martwi się o dziewczyny po swoim występie

W ramach przysługi dla Was, drodzy czytelnicy, pod koniec roku wybrałem się na specjalną wycieczkę do Dubaju, aby porozmawiać wyłącznie o Orientalnym Pudełku Krawieckim. W uznanym domu, no cóż, gwiazdy takie jak Sami Slimani, Georgina Flor, Fiona Erdmann czy Simone Dessault, zawsze jest lato. Jakże szczęśliwe było Księstwo, że moja podróż od brawurowej orgii fajerwerków do elity wolności zaprowadziła mnie do stanu pustynnego wszystkich miejsc dzięki temu, że witają mnie spontanicznie tylko w trzy z pięciu deszczowych dni w roku.

Pustynia żyje

Poza tym prawie wszystkie stereotypy są prawdziwe w Dubaju. Istnieją sztucznie hodowane marchewki. A na nich rosyjskie żony niosą swoje sztuczne piersi na spacer po sztucznie zdobionych wieżach sypialnych w stylu orientalnym. W ten sposób rośnie to, co należy do siebie. Wielu influencerów zajmuje stanowisko w hotspotach fotograficznych.

Niemal boi się przypadkowego wpadnięcia w kod rabatowy. Gwiazdy chwalą ten kraj za tanie mieszkania i prosty styl życia. Szlachta, prawdziwe pieniądze, wartość bezpieczeństwa. Podczas gdy nowo zamożne kobiety w Londynie czy Nowym Jorku mogą zerwać kolczyki Cartiera na ulicy (w razie potrzeby z półuszem), Dubaj jest bezpieczny.

Oczywiście 0% polityka podatkowa nie ma znaczenia. Jasne. Nienagrane demonstracje, w których myśliciele stronniczo gromadzili się z nazistami, agitatorami AfD i obywatelami Rzeszy przeciwko środkom Corony, są w rzeczywistości nieszkodliwymi wycieczkami. Możesz też powiedzieć: nie zostałeś złapany, bo to nie są ograniczenia, to zupełnie nieszkodliwe badanie rynku zabawek erotycznych.

Statki marzeń toną

Poza tym w tym tygodniu było trochę podniecenia. Influencerka Caro Dauer zadebiutowała jako aktorka na pokładzie pierwszego niemieckiego żaglowca, The Ship of Dreams. Zamiast chwalić uroczą kobietę z Hamburga za płacenie podatków od jej dochodów na Instagramie, zamiast spotykać się codziennie z Sarah Harrison na brunchu w Burj Al Arab w Dubaju, sąd na Twitterze wolał poświęcić się jego misji: projektantowi (uwaga!) ciągłe rozdrażnienie. Tak tak. Kalambury z czasem trwania i czasem trwania. Innowacyjny język tak pyszny jak półmisek Versace kebab. Swoją drogą, Carpfentech Wayne’a jest moim ulubionym.

READ  Pieniądze na błogosławieństwo! Tyle zarobił na swojej posiadłości

W każdym razie Caro D’or została wkrótce pozbawiona jakiegokolwiek talentu. Zwłaszcza od osób, które potwierdziły ustnie, że nigdy wcześniej nie słyszały o Caro Daur. To właśnie ci członkowie Akademii polecili Daurowi, aby nadal serwował tosty z awokado na Instagramie, z wyłączeniem elity intelektualnej. To wspaniale, że oprócz 80 milionów trenerów krajowych i 80 milionów wirusologów, mamy teraz w Niemczech 80 milionów zdobywców Oscara.

Cóż, historia była trzeciorzędną wersją światowego hitu „Notting Hill”. Czego brakowało większości filmów dyplomowych i krytyków aktorskich: Caro nie napisała scenariusza. To nie ma znaczenia – echo jest ważne, bo nie mamy innych problemów. Jeśli Joshua Kimmich pojawi się na następnym „miejscu zbrodni”, drzewo prawdopodobnie spłonie na zawsze. Zgłoszę się!

Wiadomości polityczne są nudne i nudne? Nasze obecne bajki udowadniają, że jest inaczej – każdego dnia na nowo.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

entertainment

Najlepsze dzisiejsze programy telewizyjne: „Doskonała kolacja” i „Jestem gwiazdą – zabierz mnie stąd! Część pierwsza”

Published

on

Szukasz wskazówek na poniedziałkowy program? Wybraliśmy dla Ciebie najlepsze rekomendacje z programu telewizyjnego. Niezależnie od tego, czy jest to reality show, czy pojedynek kulinarny: tutaj znajdziesz przegląd naprawdę wartościowych programów telewizyjnych. jego praca!

Wskazówki telewizyjne dla Ciebie dzisiaj na news.de
Zdjęcie: Adobestock/Jenko Ataman

Dzięki wskazówkom dzisiejszego programu z news.de jesteś dziś dobrze poinformowany, czy jest to pojedynek kulinarny, czy reality show: po raz kolejny znaleźliśmy dla Ciebie cztery ekscytujące programy z programu telewizyjnego, abyś mógł oglądać najlepsze tylko z tych dwóch. Znani aktorzy i aktorki, tacy jak Marceline Raydan Ivins i Bob McCarron, czekają na Ciebie. Znajdź programy, których na pewno nie możesz dziś przegapić dzięki rekomendacjom telewizyjnym z news.de.

Ciesz się programami HD — dzięki Sky

Pojedynek kulinarny: „The Perfect Dinner” (19:00 na Vox)

Pięciu kucharzy-amatorów z jednego miasta zaprasza do swojego domu i serwuje trzydaniowe menu. Cały wieczór oceniają uczestnicy: czy stół jest pięknie udekorowany, dobór dań harmonijny, a obsługa uprzejma?.

Ten kulinarny pojedynek Lis Zajmuje 75 minut.

Reality Show: „Jestem gwiazdą – zabierz mnie stąd! Część 1” z Bobem McCarronem (22:15 w RTL)

Wreszcie znowu gorączka dżungli w ciepłych regionach! Z RPA zaczyna się „Jestem celebrytą – zabierz mnie stąd!” W piętnastolecie sezonu. Nominowanym jak zwykle towarzyszyć będą mediatorzy Sonya Zittlow i Daniel Hartwich. Również D Bob powraca i przygotuje gwiazdy na Próby Dżungli. Kto zostanie królem lub królową dżungli w 2022 roku?

Ten reality show z Bobem McCarronem w roli głównej RTL Zajmuje 55 minut.

Dokumentacja: „Nigdy nie było miłości” (22:30, 3 soboty)

Dokument opowiada historię niesamowitej, ale prawdziwej miłości oficera SS do żydowskiego więźnia, która zaczyna się w Auschwitz, a kończy 30 lat później w wiedeńskiej sali sądowej. Helena Citron była jedną z pierwszych tysięcy kobiet deportowanych do Auschwitz, Franz Wansch młody oficer SS znany w obozie ze swojego brutalnego zachowania. Helena szybko znajduje w nim pocieszenie i ochronę, ponieważ zakochuje się w jej pięknym, śpiewającym głosie. I musi mu w kółko śpiewać piosenkę: „To nigdy nie była miłość”.

READ  Pieniądze na błogosławieństwo! Tyle zarobił na swojej posiadłości

Te dokumenty na 3sob Zajmuje 80 minut.

Dokumentacja: „Marceline. Woman. Century” z Marceline Loridan Ivins i Joris Ivins (23:50 w sobotę 3rd)

Bezczelna i ognista, ruda na jej dzikich włosach wciąż błyszczy w wieku 90 lat: Ocalała z obozu koncentracyjnego i pisarka Marceline Loridan Evins była tak żywa, że ​​nie wydawała się pomnikiem. Urodzona w Paryżu jako Marceline Rosenberg, w wieku piętnastu lat została deportowana z ojcem do okupowanej przez Niemców Polski. On jest Auschwitz, ona Birkenau. Swoją powieścią „Ona nie wróciła” utrzymywała przy życiu jego pamięć.

Dokument Cordelii Dvorak przedstawia Marceline Loridan Ivins jako siebie i Jorisa Ivinsa obiecującego sobie 75 minut rozrywki.

Jeśli szukasz ekscytujących filmów, seriali lub innych programów sportowych w programie telewizyjnym, znajdziesz je w naszym dziale wiadomości Wiele rekomendacji telewizyjnych.

Do stworzenia tego artykułu wykorzystano dane z programu telewizyjnego z grupy medialnej FUNKE. Jeśli masz jakieś uwagi lub uwagi, prosimy o kontakt z [email protected]

Śledź News.de już na Portal społecznościowy Facebook i youtube? Tutaj znajdziesz najnowsze wiadomości, najnowsze filmy, ekscytujące informacje o swoich ulubionych gwiazdach i bezpośrednią linię redaktora.

ROJ / news.de

Continue Reading

entertainment

Jungle Camp 2022: Skandal w „Spotkaniu Jungle Stars” – TV – Jungle Camp

Published

on

Było jasne, że to nie będzie pokojowe!

W niedzielny wieczór odbyła się premiera RTL „Spotkanie klas z Gwiazdami Dżungli – Rozpakowujemy!” Znane, ponieważ nagranie faktycznie doprowadziło do dramatu: najbardziej spiczasty język i dżungla IBES w 2004 roku, Desirée Nick (65), upadł podczas kręcenia filmu i musiał iść do szpitala.

Więc jeśli serial wysadzi twojego złego Nicka, strzeż się. Aktorka Katie Karenbauer, lat 59, która uciekła w środku spotkania w klasie buszu i wyszła ze studia, prawdopodobnie też tak myślała.


Urocza, hałaśliwa gospodarz Olivia Jones ze swoimi gośćmi, którzy wszyscy przybyli na zjazd klasowy w stonowanych barwach. Tylny rząd (od lewej): Dolly Buster, Georgina Fleur, Katie Karenbauer, Mariella Arens, Thomas Robrath i Torsten Legat. W pierwszym rzędzie (od lewej): Jürgen Melsky, Melanie Muller, prezenterka Olivia Jones, Danny Buechner, Joy Heindel, Menderes Bagji i Sarah Knabek Zdjęcie: RTL/Frank W. Humble

Co się stało?

Znakomita grupa byłych Forest Stars była właściwie dość spokojna. Menderes Bağcı (37 l.) był asystentem moderatora Olivia Jones (52 l.), Thorsten Legat (53 l.) przywiózł ze sobą zaskakującą część „Kasalla”, a Królowa Dżungli z 2014 r., Melanie Müller (33 l.), była w dobrym humorze.

Kiedy Olivia zapytała ją: „Odkąd się widzieliśmy, co zrobiłeś?” Melanie odpowiedziała po prostu: „Rozwód. Rozwód”.

W każdym razie wycieczka była zaskakująco cicha, chociaż nikt wcześniej nie dowiedział się, kto został zaproszony na „zjazd klasowy”. Jednak Legat był przerażony, że na dywanie może nagle znaleźć się dawna koleżanka z lasu: Helena Forrest (47 l.).

Grawerowane: „Nie mogę. Mam opryszczkę na wardze”. Dla Melanie Muller było również jasne: „Czy możesz też powiedzieć, kogo nie możesz się doczekać? Sarah Knabeck. Nie byłabym z tego zadowolona”.

Ale ani śladu po tych dwojgach – trasa pozostała zaskakująco harmonijna. Olivia Jones prawie się trochę znudziła: „Wszyscy się kochacie, prawda?”


Dyskusja: Melanie Muller, Georgina Fleur i Joy Heindel (od lewej)

Dyskusja: Melanie Muller, Georgina Fleur i Joy Heindel (od lewej)Zdjęcie: RTL/Frank W. Humble

To w ogóle nie pasuje do obozu w buszu, więc Jones był zachwycony, gdy nagle zadzwonił dzwonek do drzwi: „Moja niespodzianka. Teraz proszę się na coś przygotować!” I nagle w pokoju znalazła się Sarah Knabeck (35 l.).

Stanęła przed wszystkimi innymi kandydatami i zaczęła z mikrofonem napisaną przez siebie piosenkę rapową: „Pozostanę leśną gwiazdą, bez względu na to, co mówią inni!”

Między nimi była trochę zdezorientowana, a Melanie Muller nie mogła w to uwierzyć: „O mój Boże!” Pozdrowienia były wtedy w połowie przyjazne. Nawet Katie Karenbauer, lat 59, została przytulona, ​​chociaż ogromny Zoff z Sarah i jej kolegami z obozu w legendarnym sezonie 2011 pozostaje niezapomniany.


Tryb myśliciela: Thorsten Legat i Sarah Knappik

Tryb myśliciela: Thorsten Legat i Sarah KnappikZdjęcie: RTL/Frank W. Humble

W tamtym czasie wszyscy prosili ją, by opuściła obóz, a ona założyła, że ​​gwiazda boysbandu Jay Khan (39) był dramatem miłosnym, w końcu przerwała występ z irytacją.

Po ponownym pokazaniu zdjęć z tamtych czasów, Sarah z dumą stwierdziła podczas trasy „Class Reunion”: „Jestem jedynym, który miał jaja i oddał swoje pieniądze!”

Katie nie była już w nastroju na życzliwość, odpowiedziała: „Po tym zarobiłeś dużo pieniędzy, kochanie!” I nagle wybuchła jedenaście lat później – Katie Karenbauer zaczęła mówić: „Nagle beczka podniosła się i powiedziała coś o nas obu, co nie było prawdą. Pani powiedziała wtedy, że jedna z nich lubi stopy, a ja jestem pijany koniakiem, koniaku nie piję!”


Nie wyglądaj na zbyt podekscytowanego: Menderes, Thomas Robrath, Danny Buechner i Katie Karenbauer (od lewej)

Nie wyglądaj zbyt namiętnie: Menderes Bagci, Thomas Robrath, Danny Buechner i Katie Karenbauer (od lewej)Zdjęcie: RTL/Frank W. Humble

Sama Sarah chciała całkowicie opuścić tę historię, twierdząc: „Nie chcę już schodzić do tego poziomu”.

Po tym zdaniu Katie zerwała się i wyszła ze studia: „Przepraszam”. Pozostali się nią zaopiekowali, nawet Olivia Jones była trochę zszokowana: „Czy to nie takie szalone, jak Katie wciąż jest zdenerwowana?”

Stała teraz przed willą i protestowała: „Zarobiłam pieniądze będąc ofiarą. Wszyscy jesteśmy złymi facetami. Siedzę tam, nie lubię słuchać kłamstw. Kiedy skończysz z Sarah, ja chętnie wrócę.”

Sarah pozostała zrelaksowana i powiedziała tylko: „Musisz w pewnym momencie zrezygnować”. Niedługo później Katie Karenbauer wróciła do studia z Sarah Knabeck bez komentarza.

READ  Thomas Gottschalk martwi się o dziewczyny po swoim występie
Continue Reading

entertainment

Poważne zarzuty wobec rodziny Williego Herrena

Published

on

Celebryci właśnie przenieśli się do obozu w dżungli, ale tajemnice dotyczące ogniska zostały już ujawnione. Jasmine Heirin rzuca światło na przerażające szczegóły swojego życia z nieżyjącą gwiazdą telewizyjną.

Zmarł 20 kwietnia Willie Śledź Całkowicie nieoczekiwane w wieku zaledwie 45 lat. śmierć „LindenstrasseGwiazdy były ogromną stratą, zwłaszcza dla jego żony Jasmine Heeren, która zmaga się z tym do dziś, jednak po dziewięciu miesiącach odważyła się podjąć jedno z największych wyzwań na niemieckiej scenie telewizyjnej: „Gwiazda – weź mnie stąd! „

W piątek 43-latek przeprowadził się do RTL z dziesięcioma innymi celebrytamiobóz w dżungli – Drugiego dnia ujawniła swój związek z nieżyjącą gwiazdą telewizyjną. Krótko przed jego śmiercią nie mieszkają już razem, ale „nigdy się nie rozstaliśmy”, wyjaśniła teraz Jasmine i ujawniła: „Kłamaliśmy”. Powód: rodzina Willisów.

Jasmine i Willie Hearn: Para jest małżeństwem od 2018 roku. (Źródło: IMAGO / Future Image)

Żadne z nich nie chciało się zerwać, ale „pewne rzeczy się wydarzyły i po prostu chciałem zostać sam” – powiedział piosenkarz. „Zawsze byli ludzie, którzy próbowali nas zerwać, ponieważ podobno to moja wina, że ​​Willie brał jakieś substancje”.

Nie tylko grożono jej, gdy jej mąż przebywał za granicą w programie telewizyjnym, ale także została fizycznie zaatakowana. „Kilka osób mnie pobiło. Zabrano mnie do mieszkania pod pretekstem, a potem mnie pobili” – powiedziała Yasmin, podnosząc poważne zarzuty wobec krewnych zmarłego męża.

„Jestem tutaj, aby zacząć od nowa”

43-latka powiedziała, że ​​nie potrafi wymienić żadnego przed kamerami, ale było to trzech członków rodziny. Resztę opowiedziała policja. W każdym razie, ze względu na ciągłe zagrożenie, ona i jej mąż sformułowali plan skierowania rodziny w złym kierunku: „Powiedział, że mam pomysł: idź do adwokata rozwodowego, zabierz ich ze sobą, pomyślą, że jesteśmy rozdzielony.”

READ  Hugh Jackman ma koronawirusa: „Chciałeś się o mnie dowiedzieć”

Ich zgoda: kiedy wszystko się uspokoiło, chcieli razem uciec. Ale potem zmarł Willie Hearn. „To była moja wielka miłość,” powiedziała Jasmine ze łzami. „Wciąż bardzo mnie to boli, ale bardzo się staram się tego pozbyć.” Piosenkarka powiedziała, że ​​nie chce rozmawiać na ten temat, bo jestem tu, żeby zacząć wszystko od nowa.

Continue Reading

Trending