Clippers PL

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Clippers PL

Przedstawiciel “Tarzana” Joe Lara ginie w katastrofie lotniczej

Aktor Joe Lara, znany z serialu „Tarzan – Powrót” w latach 90., miał w sobotę katastrofę lotniczą w stanie USA. Tennessee Zmarły. Żona Lary i pięć innych osób znajdowało się w prywatnym samolocie. Nikt nie przeżył.

Według lokalnej straży pożarnej samolot Cessna wystartował w Smyrnie, 30 kilometrów na południowy wschód od Nashville. Celem podróży jest Palm Beach przy ul Floryda Również. Wkrótce po starcie maszyna uderzyła w jezioro. Przyczyna wypadku nie jest jeszcze jasna. Akcja ratunkowa była kontynuowana w niedzielę.

Samolot był własnością żony Joe Lary, Gwen Champlain Lara, która stała się znana jako założycielka Remnant Church of Fellowship i autorka The Christian Diet Guide.

Podobnie jak lokalny portal informacyjny Raporty z TennesseeNie ma jasności co do tego, kto pilotował samolot. Joe Lara miał licencję pilota, ale obecnie jest ona nieważna z powodu braku badań lekarskich. Inny pasażer samolotu – zięć Gwen Champlain Lara, Brandon Hannah – również miał licencję na latanie, ale nie na ten typ samolotu.

Żony Hannah i córki Gwen Champlain, Lary, Elizabeth Champlain Hannah, nie było na pokładzie. Według Washington Post Jednak w szabat wysłała listy do innych rodzin w pozostałym kościele z prośbą o modlitwę. W raporcie napisano, że samolot musiał „wykonać ciasne i szybkie lądowanie”.

Dalsze dochodzenie powinno teraz wyjaśnić przebieg wypadku.

READ  Dwie skrzynki Corony! Wynik testu tanecznego pary był pozytywny