Connect with us

Tech

Projektant mody Christian Cowan zostaje „doradcą doświadczenia” dla nowej serii GTR 3 i GTS 3 inteligentnej marki Amazfit do noszenia | Wiadomość

Published

on

Nowy Jork, 13.10.2021 /PRNewswire/ – Wiodący na świecie producent inteligentnych urządzeń do noszenia, AmazfitDzisiaj ogłosiliśmy nowe, ekscytujące partnerstwo z pionierem mody Christianem Cowanem, który zostanie oficjalnym „Doradcą ds. doświadczeń” dla serii GTR 3 i GTS 3 marki.

Współpraca rozpoczyna się dzisiaj wraz z wprowadzeniem na rynek trzech nowych smartwatchów od Amazfit: GTR 3 PRO, GTR 3 i GTS 3.

Gdzie moda spotyka się z innowacyjną technologią

Amazfit to marka, która z nieograniczonymi możliwościami zachęca swoich użytkowników do przeżywania swojej pasji. Jako firma zajmująca się modą i akcesoriami technicznymi, Amazfit produkuje również produkty, które zachęcają klientów do prowadzenia zdrowego i aktywnego stylu życia.

To wyjątkowe partnerstwo z Christian Kwan Inspiruje klientów Amazfit do łączenia mody i nowoczesnej technologii, a tym samym wyrażania swojego osobistego stylu przez cały rok. Modele GTR 3 PRO, GTR 3 i GTS 3 zostały zaprojektowane, aby towarzyszyć osobom stawiającym pierwsze kroki w inteligentnym fitnessie dzięki ultra-szykownemu wyglądowi, zgodnemu z żywym stylem mody. Christian Kwan.

?? Była to dla mnie świetna okazja, aby zostać Konsultantem Amazfit Experience. W tym sezonie czas był absolutnie idealny, zwłaszcza po pierwszym prawdziwym tygodniu mody po pandemii. Naprawdę musiałem dać z siebie wszystko, a Amazfit GTR 3 Pro był istotną częścią zrównoważenia mojego życia zawodowego i prywatnego.” I dlatego Christian Kwan.

Modele Amazfit GTR 3 i GTS 3 są idealne do formalnych zajęć, rozrywki i sportu. Łatwy w użyciu smartwatch oferuje kompleksowe monitorowanie zdrowia i kondycji oraz wyjątkowo długą żywotność baterii, zasilany przez intuicyjny system Zepp OS.

Nowy system operacyjny ma na celu poprawę wydajności inteligentnych urządzeń do noszenia Amazfit? Zamiast umieszczać system operacyjny smartfona, który zużywa dużo energii na nadgarstkach użytkowników. Ten system operacyjny, oparty na koncepcji lekkości, płynności i praktyczności, pozwala na łatwiejszą interakcję i pozwala uniknąć kłopotliwych procesów sprawdzania danych zdrowotnych. Zmniejsza również zużycie energii w porównaniu z poprzednim systemem operacyjnym smartwatcha.

READ  Lamborghini Countach powraca jako mini seria

Dzięki wbudowanemu BioTrackerowi 6PD (fotodioda)? PPG 3.0, który może mierzyć cztery wskaźniki zdrowia (tętno, nasycenie krwi tlenem, poziom stresu i częstość oddechów) w zaledwie 45 sekund, a także umożliwia użytkownikowi sprawdzenie czterech wskaźników zdrowia za pomocą jednego kliknięcia.

Informacje o Amazfit

Amazfit to wiodąca globalna marka inteligentnych urządzeń do noszenia, która oferuje szeroką gamę produktów, w tym inteligentne zegarki, bransoletki, słuchawki TWS oraz urządzenia zdrowotne i fitness, takie jak inteligentne bieżnie i inteligentne monitory składu ciała. Istotą naszej marki jest aż do twojej gryZachęcamy naszych użytkowników do życia swoją pasją i swobodnego wyrażania swojej motywacji.

Amazfit to marka należąca do firmy Zepp Health (NYSE: ZEPP), która od 2014 roku wysłała ponad 100 milionów urządzeń, a jej produkty są dostępne w ponad 90 krajach i regionach. Aby uzyskać więcej informacji, zobacz www.amazfit.com

O Christian Kwan

Christian Kwan Nowojorskie życie nocne na nowo definiuje pojęcie nowoczesnej kobiety.

Po studiach w Central Saint Martins School of Art w Londyn Quan poszedł w ich ślady Nowy Jork Zbudował tam bazę fanów obejmującą wiele branż.

Kwan wyposażył niektóre z największych gwiazd świata i współpracuje z globalnymi markami towarów konsumpcyjnych, aby dostarczyć swój charakterystyczny styl dla fashionistek na całym świecie.

Zdjęcie – https://mma.prnewswire.com/media/1657882/image_5002961_16607307.jpg

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tech

Raw Fury i Brytten Studio ogłaszają potwory kasetowe • Nintendo Connect

Published

on

Raw Fury i Bytten Studio nawiązują współpracę wydawniczą. Gra RPG z otwartym światem potwory kasetowe Będzie to pierwszy tytuł kooperacyjny, który zostanie wydany na Xbox Series X | S, Xbox One, Nintendo Switch i PC. Ponadto będziesz potwory kasetowe Jest dostępny do wydania w ramach subskrypcji Xbox Game Pass.

Studio Bytten w Brighton składa się z artysty i głównego scenarzysty Jaya Bayliss oraz programisty i projektanta Toma Cooksona. potwory kasetowe Jest to druga gra młodego niezależnego dewelopera i będzie pierwszym tytułem na konsolę.

Podtrzymujemy Raw Fury potwory kasetowe Jak dotąd wielkie wsparcie. Zespół rozumie, co chcemy osiągnąć poprzez grę i jest po naszej stronie radą i działaniem. potwory kasetowe Już czuje się świetnie i nie byłby tym, kim jest bez wcześniejszego wsparcia Raw Fury.

Niezależni deweloperzy, Jay Bayliss i Tom Cookson, opowiadają o współpracy z Raw Fury

Jonas Antonson z Raw Fury dodaje:

Praca z niesamowitymi talentami w Bytten Studio to prawdziwa przyjemność. Cassette Beasts pasują do Raw Fury i nie możemy się doczekać, aby przedstawić graczom humor, potwory, relacje i unikalny świat.

potwory kasetowe Jest to gra fabularna z otwartym światem, w której gracze chwytają „przerażające” potwory za pomocą Walkmana, aby później wykorzystać je w turowych bitwach. Dwie różne formy potworów można zremiksować za pomocą unikalnego systemu fuzji w grze, tworząc unikalne i potężne nowe formy. Więcej informacji o Bytten Studio i potwory kasetowe Można go znaleźć na oficjalnej stronie internetowej: https://www.cassettebeasts.com

READ  Śmierć oczekuje! Średniowieczny dash bossa Eldest Souls jest dostępny od dzisiaj na wszystkich platformach
Continue Reading

Tech

Aplikacja obsługująca kamery monitorujące EZVIZ i nie tylko

Published

on

masz system Homematyczne IP Zainstalowałeś aplikację i nie używasz jej od dłuższego czasu? To dla ciebie wiadomość. Aplikacja „Homematic IP” obsługuje teraz integrację kamer monitorujących EZVIZ na zewnątrz i wewnątrz. Po zaktualizowaniu aplikacji użytkownicy mogą również spodziewać się widżetów do rolet i wyzwalaczy żaluzji, nowego automatycznie generowanego raportu z instalacji i innych ulepszeń, zgodnie z dziennikiem zmian. Aktualizacja z numerami wersji 2.9.0 (iOS) i 2.9.8 (Android) stopniowo dla wszystkich użytkowników począwszy od dzisiaj.

Nowa wersja aplikacji obsługuje również nowe oprogramowanie (wersja 1.4.2) dla silnika zamka drzwi “Homematic IP”, które będzie dostępne wkrótce i które zapewnia nowe opcje konfiguracji. Sygnał potwierdzenia można dezaktywować, można zmienić ustawienie kąta dla ograniczników końcowych, a czas zatrzymania można wydłużyć do 5 sekund. Silnik zamka drzwi będzie również w przyszłości obsługiwany przez aplikację „Home Connect Plus”.

Linki afiliacyjne są zawarte w tym artykule. Kliknięcie go przeniesie Cię bezpośrednio do dostawcy. Jeśli zdecydujesz się tam kupić, dostaniemy niewielką prowizję. Dla Ciebie nic nie zmienia się w cenie. Dziękuję za wsparcie!


READ  PlayStation Now: Czeka na Ciebie mnóstwo crackerów
Continue Reading

Tech

macOS (12) Monterey: nowy system operacyjny Apple dla komputerów Mac i MacBook gotowy

Published

on

Firma Apple ogłosiła, że ​​macOS „Monterey” dla komputerów Mac i MacBook został ukończony. Bezpłatna aktualizacja wprowadzona w czerwcu jest nieco nieśmiała w porównaniu z poprzednim rokiem, który przyniósł natywne wsparcie dla SoC ARM serii M firmy Apple z systemem macOS 11 Big Sur. Nazywa się jednak macOS 12. Zostanie wydany 25 października.

Wersja skacze nawet bez remontu

Przejście z macOS 10.x na 11 w Big Sur było nie tylko spowodowane mnóstwem poważnych zmian, w tym obsługą ARM, ale wydaje się, że Apple co roku odlicza co roku do przecinka. Jednak producent dopiero od lat podawał do publicznej wiadomości nazwę systemu operacyjnego.

To są główne innowacje

Z systemem macOS „Monterey”, nazwanym na cześć Nadmorskie miasto w KaliforniiApple chce lepiej łączyć Maca (Booka) i iPadOS. Dzięki Universal Control użytkownicy mają możliwość kontrolowania iPada za pomocą klawiatury i myszy komputera Mac lub MacBook — w tym wymiany danych.

Już na WWDC 2021 firma Apple zaprezentowała z jednej strony, jak za pomocą gładzika MacBooka przesuwano wskaźnik myszy na znajdującym się obok iPadzie, zamykano aplikacje i przeciągano plik z tabletu na laptopa. Ale łańcuch może się przedłużyć: plik można przenieść z iPada za pośrednictwem MacBooka do iMaca znajdującego się po prawej stronie laptopa; W tym przypadku był obsługiwany za pomocą myszy.

W takim przypadku urządzenia wejściowe zawsze wysyłają swoje dane wejściowe do tego samego systemu, macOS 12 Monterey przekazuje dane wejściowe do innego komputera z systemem macOS lub iPada z iPadOS 15. Na przykład w przeciwieństwie do Logitech Flow urządzenie wejściowe nie zmienia Bluetooth gospodarz.

Następujące urządzenia peryferyjne obsługują macOS Universal Control:

 • MacBook Pro (2016 i nowsze)
 • MacBook (2016 i nowsze)
 • MacBook Air (2018 i nowsze)
 • iMac (2017 i nowsze)
 • iMac (5K Retina 27-calowy, koniec 2015 r.)
 • iMac Pro i Mac mini (2018 r. i nowsze)
 • Mac Pro (2019)
 • iPada Pro
 • iPad Air (3. generacji i nowsze)
 • iPad (6. generacji i nowsze)
 • iPad mini (5. generacji i nowsze)
READ  Nintendo Switch (model OLED) – 24 godziny później, porównaj i wypal na • Nintendo Connect

Safari nie jest tak kompaktowe, jak planowano

Dzięki macOS Monterey przeglądarka Safari otrzymała nową metamorfozę, a jej elementy sterujące powinny się cofnąć, aby zrobić więcej miejsca w witrynie. Jednak na początku wersji beta Apple porzucił pierwszy pomysł: adres URL i pasek wyszukiwania zostały początkowo umieszczone po prawej stronie aktywnej karty na pasku kart, czyli w stale zmieniającej się pozycji. W ostatecznej wersji domyślnie pojawiają się ponownie dwa znajome paski.

W ten sposób pasek kart nie pojawia się już w ostatecznej wersji (Zdjęcie: Apple)

Monterey otrzymuje nowe mapy Apple i VRR

Inne innowacje w macOS Monterey są związane z uniwersalnymi aplikacjami, które są również dostępne na iOS i iPadOS. Zmiany, które Apple planuje wprowadzić w FaceTime, iMessage, nowych Apple Maps lub Centrum powiadomień z SharePlay, Share i Focus można znaleźć w wiadomościach o ogłoszeniu iOS 15 oraz w raporcie iOS 15: Nowe mapy Apple to ogromny krok naprzód. Monterey obsługuje również zmienną częstotliwość odświeżania na monitorach Adaptive Sync.

Pełny przegląd wszystkich innowacji, w tym nowy pasek kart w Safari, który w końcu nie został wdrożony, Już połączono z Apple.

Komputery Mac i MacBooki otrzymają tę aktualizację

Apple wprowadza również macOS Monterey jako bezpłatną aktualizację dla niektórych już bardzo starych systemów. Najstarszym obsługiwanym komputerem Mac jest Mac Pro 2013. Aktualizacja będzie dostępna we wszystkich zgodnych systemach 25 października.

 • iMac (koniec 2015 i nowsze)
 • Mac Pro (koniec 2013 i nowsze)
 • iMac Pro (2017 i nowsze)
 • Mac mini (koniec 2014 r. i nowsze)
 • MacBook Air (początek 2015 r. i nowsze)
 • MacBook (początek 2016 r. i nowsze)
 • MacBook Pro (początek 2015 r. i nowsze)
Continue Reading

Trending