Connect with us

Tech

Prime Day Apple: od MacBooka do iPhone’a i Apple Watch — oferty dnia

Published

on

pieniądze Wskazówki dotyczące kupowania jabłek

Produkty Apple do obejrzenia w Prime Day

Jabłko Prime Day 2022

W tym roku produkty Apple zostały również obniżone w Prime Day. Warto zwrócić na to uwagę.

Jeśli chcesz zdobyć oferty od Apple w Prime Day, przygotuj się już teraz – tutaj możesz dowiedzieć się, na jakie produkty możesz liczyć na dobrą ofertę i jak możesz ją znaleźć.

takKażdego roku Amazon przyciąga klientów w szczególności promocjami i tanimi ofertami – wielu z niecierpliwością czeka w szczególności na Prime Day 2022, aby móc między innymi zawrzeć dobre oferty technologiczne. W szczególności smartfony, tablety, laptopy i smartwatche są bardzo poszukiwane, a produkty Apple są często oferowane w Prime Day, co prawdopodobnie będzie kosztować więcej bez imprezy zakupowej. Prime Day odbędzie się 12 i 13 lipca br.

Najlepsze oferty Apple w Prime Day

 1. 2021 Apple AirPods Pro z etui ładującym MagSafe* Za 202,99 € zamiast 279,00 € (27% oszczędności)
 2. iPhone XR (odnowiony)* za 324,99 € zamiast 550 € (oszczędź 40%)
 3. Ładowarka Apple MagSafe Duo* Za 104,50 zamiast 149 euro (30% oszczędności)
 4. Apple AirTag*: 4 opakowania za 92,95 € zamiast 119,00 € (-22%).
 5. Zegarek Apple SE*: za 295 zamiast 329,00 € (-10%)

Tablety w Prime Day: iPad wciąż poszukiwany

Oglądasz ich Aktualne modele iPada Rzucony i chcesz trafić na Prime Day? Znajdziesz tutaj informacje o tym, co potrafią produkty i ile aktualnie kosztują.

Modele te są obecnie redukowane nawet o 31%

Zobacz wszystkie oferty Apple iPad

Najnowsze modele iPada w Amazonka W skrócie:

 • iPad Pro (3. generacji)*: Z wyświetlaczem Liquid Retina (11 cali), chipem M1, systemem kamer TrueDepth, skanerem Face ID i LiDAR – Od 813,98 €.
 • 2022 iPad Air*: Z wyświetlaczem Retina 10,9″, chipem M1, Touch ID, aparatem głównym 12 MP, aparatem przednim 12 MP – Od 819,21 €.
 • 2021 iPad*: Z wyświetlaczem Retina 10,2″, chipem A13 Bionic, Touch ID, aparatem głównym 8MP, aparatem przednim 8MP – od 355 EUR.
 • iPad mini*: Z 8,3-calowym wyświetlaczem Retina, chipem A15 Bionic, Touch ID, do dziesięciu godzin pracy na baterii, głównym aparatem 12 MP, przednim aparatem 12 MP – Od 535,17 €.

Aby usprawnić pracę z iPadem, warto też taki zakupić jabłko Ołówki Ich responsywność i dokładność sprawiają, że prawie przypominają pisanie, rysowanie czy projektowanie na papierze, potwierdzają recenzenci Amazona.

 • Apple Pencil (2. generacji)*: Zgodny z iPadem Pro 11 cali (najnowszy model) i iPadem Pro 12,9 cala (3. generacji) – Od 122 € (Zaoszczędź 10%).

Prime Day AirPods: innowacyjne słuchawki

Słuchawki bezprzewodowe zawsze były popularnym tematem, zwłaszcza wśród młodzieży, od momentu ich wprowadzenia na rynek. AirPods Pro wprowadzone przez firmę jesienią 2019 roku oferują między innymi aktywną redukcję szumów oraz czujnik reagujący na nacisk, dzięki czemu słuchawkami można sterować delikatnie, a dokładniej palcem.

Oto krótkie podsumowanie obecnie dostępnych modeli AirPods:

 • AirPods Pro*: (2021) Z etui ładującym MagSafe do 202,99 €

 • AirPods Max*: Z inteligentnym etui i złączem Lightning — na Amazon dla 469€

Prime Day: Apple Watch dla miłośników smartwatchów

Dzięki nowym funkcjom, takim jak zawsze włączony wyświetlacz siatkówki, funkcja EKG i wykrywanie upadku, Apple może nadal uważnie obserwować swój zegarek Apple Watch.

Te zegarki Apple są już teraz na Amazon:

 • Apple Watch Series 7 (GPS + sieć komórkowa)* – Z elektrycznym i optycznym czujnikiem tętna, konstrukcją zapobiegającą pływaniu, wbudowanym kompasem, funkcją międzynarodowego połączenia alarmowego i informacjami o wysokościomierzu – Zaktualizowano dla 479 euro zamiast 493 euro (3% oszczędności).
 • Zegarek Apple SE*: Z dużym ekranem siatkowym, aluminiową obudową, pomiarem tętna i wykrywaniem upadku – Za 295 € zamiast 329 € (zaoszczędź 10%)

Prime Day: iPhone 12 Pro i 12 Pro Max w niższych cenach?

Na tym wydarzeniu jest też spore zainteresowanie smartfonami, zwłaszcza gdy modele iPhone’a są prezentowane na Prime Day. specjalnie dla Najnowsze telefony komórkowe Wyższe ceny są zazwyczaj należne – więc może to być okazja.

iPhone’y w Amazon – szybkie spojrzenie na aktualne modele:

Potencjalna oferta na MacBooka w Prime Day:

Możesz także zaoszczędzić dużo pieniędzy, kupując MacBooka w Prime Day. Rzut oka na aktualne modele w Amazon:

 • MacBook Pro 13 cali*: ośmiordzeniowy układ Apple M2 z 256 GB, 8 GB RAM, Touch Bar i Touch ID – Za 1559 euro zamiast 1599,00 euro (-3%).
 • MacBook Pro 16 cali*: Z procesorem dziewiątej generacji Intel Core i7 Hexa-core 2,6 GHz lub szybszym, Intel UHD Graphics 630, Touch Bar i Touch ID – za 2428,48 € zamiast 2749,00 € (-12%).

Praca na MacBooku jest jeszcze przyjemniejsza dzięki Apple Magic Mouse. Łączy się automatycznie i jest od razu gotowy do użycia.

 • Apple Magic Mouse 2*: Z powierzchnią wielodotykową dla łatwego sterowania, akumulator – za 71,90 euro zamiast 74,99 euro (-4%).

Słynne narzędzie firmy Apple to Apple AirTag*. Mały chip, który z łatwością przymocujesz do klucza, torby na laptopa lub plecaka. Obiekty można po prostu śledzić za pomocą aplikacji „Gdzie to jest” firmy Apple. AirTag jest wodoodporny i ma żywotność baterii około roku. Aplikacja przypomni Ci o konieczności wymiany baterii. To sprawia, że ​​AirTag jest użytecznym asystentem w życiu codziennym.

 • Apple AirTag*: Z przedmiotami osobistymi Long Life Battery Tracker — 4 paczki za 92,95 € zamiast 119,00 € (-22%).

*Ten tekst zawiera linki partnerskie. Oznacza to: jeśli dokonasz zakupu za pomocą linków oznaczonych gwiazdką, WELT otrzyma niewielką prowizję. Nie ma to wpływu na raporty. Nasze standardy przejrzystości i niezależności dziennikarskiej można znaleźć na axelspringer.de/niezależność.

READ  Gra wideo Ratchet & Clank: Rift Apart oferuje broń i akcję
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Tech

Pamięć USB nie pojawia się na routerze w Eksploratorze

Published

on


Do większości routerów można podłączyć dysk USB lub dysk twardy USB. Pamięć jest wtedy dostępna dla wszystkich urządzeń w sieci domowej, aby uzyskać dostęp do przechowywanych tam plików lub zapisać je na innych urządzeniach. Aby to zrobić, musisz najpierw aktywować wersję SMB w menu routera i, w zależności od modelu, utworzyć konto autoryzowanego użytkownika.

Dostęp do plików na komputerze z systemem Windows jest szczególnie łatwy, jeśli podłączysz urządzenie pamięci masowej USB jako dysk sieciowy. Wtedy wygląda jak lokalny dysk twardy w Eksploratorze Windows i możesz normalnie otwierać, edytować i zapisywać pliki. Jednak ekran w Eksploratorze często powoduje problemy: urządzenie pamięci USB nie pojawia się tam i dlatego nie można go skonfigurować jako dysk sieciowy.

Pierwszą przeszkodą jest zwykle protokół SMB (Server Message Block): obecne komputery i routery obsługują tylko wersje SMBv2 i SMBv3, które są oznaczone jako bezpieczne. Jednak w przypadku starszego sprzętu może się zdarzyć, że stary SMBv1 jest nadal używany. Powinieneś więc upewnić się, że twój komputer i router działają z tą samą wersją SMB – najlepiej SMBv2 lub SMBv3. Od wersji 1709 systemu Windows 10 te wersje były używane domyślnie, a stary protokół SMBv1 nie jest już w ogóle instalowany lub jest automatycznie odinstalowywany po pewnym czasie, jeśli nie jest używany. Aktualizacja oprogramowania układowego pomaga w przypadku starszego routera, aby mógł on również obsługiwać bezpieczną wersję SMB: tak było na przykład w przypadku urządzeń Fritz od wersji Fritz-OS 7.20.

Jeśli pamięć USB nie może być skonfigurowana jako dysk sieciowy w routerze, często pomaga wprowadzenie bezpośredniej ścieżki do katalogu.

Powiększenie

Jeśli pamięć USB nie może być skonfigurowana jako dysk sieciowy w routerze, często pomaga wprowadzenie bezpośredniej ścieżki do katalogu.

READ  Gra wideo Ratchet & Clank: Rift Apart oferuje broń i akcję

Jeżeli dysk USB w routerze, pomimo poprawnej wersji SMB, nadal nie jest wyświetlany w środowisku sieciowym Eksploratora Windows, warto wpisać bezpośrednią ścieżkę urządzenia pamięci masowej – można to zrobić w polu wyszukiwania Windows lub w adresie pasek Eksploratora Windows. Na przykład w Fritzbox wpis to \\ fritz.box. Wewnętrzny adres IP routera również powinien działać.

Ta metoda nie działa z niektórymi routerami. Ścieżka o nazwie pendrive lub dysk twardy oparta na wzorcu „\\nazwa routera\nazwa magazynu” również nie prowadzi do miejsca docelowego. Tutaj musisz wskazać bezpośrednio folder na pamięci USB: jeśli utworzyłeś katalog o nazwie „Pobrane” na dysku twardym lub dysku twardym, powinien on pojawić się po wpisaniu \\ Nazwa routera \ Downloads w Eksploratorze lub jako ścieżka połączenia dla działający dysk odpowiadający sieci.

Rada:

Wskazówka dotycząca zakupów 2022: routery i wzmacniacze WLAN

Continue Reading

Tech

Oświetlenie Philips Hue nie jest dostępne przez Alexa

Published

on

Obecnie wydaje się problemy z połączeniem pomiedzy dwa Dając Philips Hue i Amazon Alexa. Narastają raporty, że urządzenia są niedostępne i że też Skonfiguruj połączenie konta powodować problemy. Oto krótki przewodnik, jak rozwiązać problem między światłami Amazon Alexa i Philips Hue.

Nie można uzyskać dostępu do urządzeń Philips Hue Nie można skonfigurować umiejętności Alexa – oto jak to działa!

Niektórzy użytkownicy żarówek Philips Hue widzą obecnie komunikat w aplikacji Alexa Urządzenia nieosiągalne być. Urządzeniami tymi również nie można sterować za pomocą poleceń głosowych. Dlatego sensowne jest rozpoczęcie nowego wyszukiwania urządzenia za pośrednictwem Amazon Alexa. Daleko od tego, ponieważ to nie rozwiązuje sytuacji, ponieważ urządzenia są już znane Amazon Alexa za pośrednictwem wewnętrznego identyfikatora. Ale (dezaktywacja) reaktywacja umiejętności Amazon Alexa stwarza kolejny problem, ponieważ link do konta dla umiejętności Philips Hue Alexa również wydaje się być uszkodzony, a usługa potwierdza komunikat o błędzie.

Jeśli więc wyłączysz tę umiejętność, a następnie włączysz ją ponownie, będziesz musiał ponownie wprowadzić informacje o swoim koncie, po czym pojawi się komunikat o błędzie „Tym razem nie można sparować z Hue. Spróbuj ponownie później. „W aplikacji Alexa .

W ten sposób możesz aktywować umiejętność Philips Hue Alexa, nawet jeśli pojawi się komunikat o błędzie!

Istnieje proste rozwiązanie, aby mimo wszystko z powodzeniem aktywować Alexa Skill firmy Philips Hue. Najłatwiej to zrobić na komputerze, ponieważ tutaj możesz po prostu wejść na stronę Alexa i aktywować umiejętność. Ta strona internetowa jest nieco bardziej ograniczona niż aplikacja Alexa na smartfony, ale tutaj możesz aktywować umiejętności. Wystarczy wejść na https://alexa.amazon.de.

Całość jest nieco trudniejsza na smartfonie. Tutaj trzeba „przekonać” witrynę, pokazując prawdziwą. Mam iPhone’a i kiedy wywołuję powyższy adres URL w Safari, po prostu otrzymuję wiadomość, aby zainstalować i używać aplikacji Alexa. Tutaj wystarczy kliknąć „aA” w pasku adresu po lewej stronie, aby dokonać wyboru na liście, aby wyświetlić witrynę na komputery stacjonarne. Niestety nie mogę powiedzieć, jak to działa na telefonie z Androidem, bo nie mam smartfona, ale jest zdecydowanie podobnie.

READ  Użyj konta Microsoft bez hasła

Strona otworzy się i możesz przejść do Alexa Skills w menu, ponownie aktywować Philips Hue Skill i połączyć ją ze swoim kontem. Następnie należy ponownie uzyskać dostęp do wszystkich urządzeń za pomocą głosu i aplikacji Alexa.

Jeśli masz również problemy z Philips Hue Skill, a problemów nie można rozwiązać za pomocą powyższych porad, napisz do nas tutaj na stronie internetowej w komentarzach. Być może pomożemy również Tobie w rozwiązaniu Twojego problemu. W przeciwnym razie odwiedź naszą stronę internetową Grupa na Facebooku dla inteligentnych mówcówJest tu kilka tysięcy użytkowników, którzy chętnie Ci pomogą i służą radą i pomocą!

Continue Reading

Tech

Recenzja słuchawek do gier JBL Quantum TWS –

Published

on

Wreszcie, w imieniu JBL, ich pierwsze słuchawki douszne z serii Quantum Osobiście stopy (wcześniej były nowością w CES 22), niektórzy z obecnych reporterów spojrzeli po sobie ze zdumieniem. Co to znaczy, że te małe wkładki douszne są do „gry”? Najbardziej namiętni i czyści gracze chcieliby mieć pełne słuchawki, prawda? Czy dadzą im głośniejszy projekt, w tym niektóre światła RGB, a następnie za dodatkowe 50 USD? Tak bardzo się myliliśmy.

Testowałem JBL Quantum TWS przez miesiąc w wielu różnych sytuacjach i czynnościach, w tym oczywiście grając na różnych platformach, ale nosiłem też walizkę na podróż pociągiem i samolotem, codzienne spacery, rozmowy telefoniczne lub siłownię. W tym sensie całkowicie zastąpili inny model producenta, który zawsze nosiłem ze sobą, JBL Life Pro + TWS. I wiesz co? Całkowicie je zastąpili, czego wcale się nie spodziewałem.

Recenzja słuchawek do gier JBL Quantum TWS
Metalowe detale jednostek.

Główna różnica między JBL Quantum TWS i Live Pro + lub nowszym Live Pro 2 polega na tym, że ten pierwszy zawiera klucz sprzętowy mini USB-C, rodzaj pamięci USB podłączanej do różnych urządzeń, około 2,4 GHz o niskim opóźnieniu, minimalizując potencjalne opóźnienia lub Opóźnij dźwięk uzyskany przez Bluetooth. Oznacza to, że ta sama technologia jest używana w innych tego typu bezprzewodowych zestawach słuchawkowych do gier JBL kwantowy 610 Używany, ale nadal do podłączenia tych małych wkładek dousznych.

Reklama:

Zanim przyjrzymy się, co to oznacza na poziomie gry, nie możemy zignorować słonia w pokoju. Klucz sprzętowy sprawia, że ​​futerał jest nieco większy i cięższy, a dodatkowa technologia sprawia, że ​​Quantum TWS trzyma się nieco wyżej. To stworzyło we mnie stronniczość: jako użytkownik Live Pro+ nie sądziłem, że jego dodatkowe funkcje mogą zrekompensować dodatkową wagę i przestrzeń. Jednak z czasem całkowicie podbiły moje serce.

READ  MacBook Pro M1 Max przechodzi w tryb Turbo

Po pierwsze dlatego, że gra nieco lepszym dźwiękiem, to coś mówi. Może to być spowodowane ulepszonym ANC (Adaptive Noise Cancellation), dodatkowymi mikrofonami, a może faktem, że sprzęt jest w nieco grubszym korpusie, ale nie miernikiem JBL Reflect Flow Pro (stworzonym dla sportu), który nadal bym użyj wyższej stawki. Chodzi o to, że pokrowiec daje mi lepsze wyczucie w codziennym użytkowaniu, zwłaszcza na nutach basowych i podczas dzwonienia. Po drugie, Live Pro + dał mi pewne problemy: prawa słuchawka douszna była wyciszona lub muzyka czasami się zatrzymywała, prawdopodobnie dlatego, że brud blokował jeden z mikrofonów, bez względu na to, jak mocno go czyściłem. Ale myślę, że nawet chwyt jest lepszy w moim uchu.

Całą tę dobroć można prawdopodobnie znaleźć w odnowionym JBL Live Pro 2, który ma również mniejszy i lżejszy korpus, ale ponieważ możemy grać w gry, Quantum wygrywa tutaj przytłaczającą większość.

Recenzja słuchawek do gier JBL Quantum TWSRecenzja słuchawek do gier JBL Quantum TWS
Pudełko zawiera klucz sprzętowy USB-C.

Reklama:

Najlepsze słuchawki na Nintendo Switcha?

Nie każde urządzenie, które znajdziemy w domu, obsługuje Bluetooth 5.0 lub nowszy, a jeśli chcemy grać na przykład na Nintendo Switchu (Bluetooth 4.1, nawet obecny model OLED) różnica jest ogromna. życie albo śmierć. Zdobyć lub zdobyć gola. Nie spodziewałem się, że klucz sprzętowy USB-C na Nintendo Switch będzie działał w trybie ręcznym, ale działa: konsola natychmiast rozpoznaje go jako „USB Audio”. W moich testach przejście z dźwięku Bluetooth na akcesorium USB było niezwykle zauważalne, nawet po prostu przeglądając deskę rozdzielczą i menu. I to nie tylko opóźnienie, ale znacznie większa głośność przez USB, która poprawia jakość dźwięku.

Podczas tych wyjazdów grałem w gry z różnych gatunków, oczywiście w Al: Somnium Files: nirvan, nie trzeba szybko reagować odruchami rysi, ale jest Mario Strikers: Battle League Football. Chodzi o to, że gdy wypróbujesz te bezprzewodowe słuchawki douszne USB na Switchu z odpowiedzią mniejszą niż 50 ms, nie będziesz już chciał łączyć ich przez Bluetooth, co też jest dość denerwujące.

READ  Cyberpunk 2077: W tym roku nie będzie więcej aktualizacji ani DLC

Ponieważ jakość dźwięku i redukcja szumów JBL Quantum TWS są wyjątkowe, nadaje się również do gier na konsole i komputery PC. Na przykład użyłem go podczas symulacji, gdy zrobiło się zbyt ciepło z moim JBL Quantum ONE (lub dowolnym innym zestawem słuchawkowym do gier). Dzięki mocnemu basowi, który wytwarzają i czystości pozostałej przestrzeni dźwiękowej, te małe słuchawki douszne mogą stać obok bardziej dedykowanego sprzętu i można nimi zarządzać za pomocą oprogramowania JBL QuantumSURROUND.

Mogą również łączyć się z telefonami z Androidem przez USB-C (Apple naprawdę powinno się poddać i dołączyć do globalnego standardu) i chociaż brzmi to nudniej dla smukłego urządzenia mobilnego z wiszącą częścią, zawsze jest to lepsza opcja jakości, jeśli jesteś np. Podróż pociągiem. Tak czy inaczej, w przypadku bardziej intensywnego urządzenia, takiego jak Nintendo Switch, natychmiast staje się to naturalną i lepszą opcją.

Recenzja słuchawek do gier JBL Quantum TWS
Tak, działa w trybie ręcznym z przełącznikiem i świetnie wygląda bez opóźnień.

Oczywiście źródło dźwięku można przełączyć z bluetooth na klucz sprzętowy za pomocą dotyku, za pomocą aplikacji lub przypisując skrót kranu, a to podwójne wejście oznacza również tryb dźwięku z dwóch źródeł: możesz przejść od odtwarzania lub pracy na komputer do odbierania połączenia przez telefon.

Wreszcie projekt gier, który łagodzi moje obawy, okazał się wcale nie denerwujący. Zamiast tego powiedziałbym, że nadaje im osobisty charakter, niezależnie od tego, czy chodzi o słuchawki douszne, czy o samą obudowę, z błyszczącymi paskami na matowym plastiku w sportowym stylu adidas oraz metalowymi detalami na kapsułkach i sztyftach. Wyróżniają się nieco dłużej niż inne lepkie wkładki douszne – tylko trochę – i dobrze brzmią.

Jak widać moje zastrzeżenia są dość proste. Oczywiście obudowa jest nieco większa i ciężko wyjąć wkładki douszne i włożyć je z powrotem bez patrzenia, ponieważ są one przechowywane poziomo, aby zaoszczędzić miejsce, a nie w pionie (tak, przyznam się, że raz przypadkowo próbowałem włożyć klucz USB do włożenia go do ucha…). Jest też kilka problemów z aplikacją JBL Headphones, jeśli chodzi o ich lokalizację (coś, czego nie potrzebowałem po wstępnej konfiguracji, szczerze mówiąc).

READ  Jaka jest długość dnia na Wenus? Po raz pierwszy dokładniej określono długość dnia, pochylenie osi i obrót naszej sąsiedniej planety

Ale poza tym JBL Quantum TWS różni się od innych produktów do gier, a także w odniesieniu do poprzedniego codziennego TWS. Wygląda dobrze, jest elegancki i inny, ma 16 godzin pracy na baterii, wygląda naprawdę dobrze i oferuje najnowocześniejszą redukcję szumów. Jeśli dużo grasz na telefonie komórkowym/laptopie/laptopie lub jeśli chcesz od czasu do czasu pozbyć się ciepła w słuchawkach, jest to produkt 2 w 1, który musisz mieć: idealny do grania bez opóźnień i jakości dźwięku, idealny zabrać ze sobą, aby nosić i słuchać muzyki, gdziekolwiek jesteś.

Porównanie: JBL Quantum TWS, Live Pro + TWS i Reflect Flow Pro.

Continue Reading

Trending