Connect with us

Top News

Polska: transmisje, transmisje, seriale i informacje

Published

on

Grupa E środowe spotkanie wieczorne Szwecja I Polska do siebie. Skandynawowie zdobyli do tej pory cztery punkty i mają już w kieszeniach 16 rund biletów. Polska odbiera bramkarza Roberta Lewandowskiego Pokażmy teraz miernik Musisz wygrać ostatni mecz, aby przejść do fazy pucharowej. Wszystkie informacje o grze można znaleźć tutaj na pierwszy rzut oka.

Mecze zespołowe nie są transmitowane w telewizji publicznej. Jeśli chcesz śledzić grę na żywo, możesz to zrobić na telewizorze Magenta.

Telewizja/strumień: Magenta TV Mag

Euro 2020: Trzeci dzień meczu grupowego, grupa E.
Kigoff: 18:00
Lokalizacja: Gosprom Arena (Petersburg)
Arbiter: Michael Oliver (Anglia)

Grupa E w skrócie:
1. Szwecja: 4 punkty (1-0 bramek)
2. Słowacja: 3 punkty (2: 2 gole)
3. Hiszpania: 2 punkty (1:1 gole)
4. Polska: 1 punkt (2: 3 gole)

Obecny format:
Szwecja: S – U – S – S – S
Pyłek: U – N – U – U – N.

Jane Anderson (trener Szwecji, via uefa.com): „Chcemy wygrać drużynę, mamy więcej miejsca do następnego meczu. Gramy z silną fizycznie i bardzo zmotywowaną polską drużyną. Dużo biegają, wdają się w pojedynki i walczą – tak jak my. Musimy sobie z tym poradzić. lepiej, otwiera dla nas więcej przestrzeni.”

Timothy Buchas (Polska – Defender, via uefa.com): – Szwecja jest bardzo trudna do gry. Musimy mieć przeciwko nim dużo odwagi. Graliśmy bardzo agresywnie z Hiszpanią. Wykonaliśmy świetną robotę.

Szwed Matthias Swanberg wrócił do trenera po wyzdrowieniu po infekcji koronowej, dlatego trenerka Jane Anderson będzie mogła zaimponować całemu sztabowi w ostatnim meczu drużynowym.

W reprezentacji Polski nie zobaczysz żadnych porażek.

Szwecja (4-4-2): Olson – Lustik, Lindelof, Danielson, Augustinson – Klusevsky, Olson – S. Larson, Forsberg – Izaak, Berg

Polska (3-4-3): Szczęsny – Berezinsky, Klik, Bednarek – Josvyak, Klich, Kryzhovyak, Puchaks – Zilinsky – Svitarsky – Lewandowski

READ  Polscy studenci zdobywają nagrody na Wystawie Naukowej Udiga College

Wygraj Szwecję: 2,75 (zwykły)
Aż do: 3,40
Sukces Polska: 2,55

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top News

Side Think Demo Berlin: Te wydarzenia są zakazane przez policję

Published

on

Korona

Prezentacje w Berlinie: te wydarzenia są zakazane

Epidemia korony: jak niebezpieczny jest ruch „lateralnych myślicieli”?

Epidemia korony: jak niebezpieczny jest ruch „lateralnych myślicieli”?

Michael Balveck założył ruch „Myślicieli z boku”, ponieważ jego zdaniem polityka Corony ogranicza podstawowe prawa ludzi. Ze względu na prawicowe tendencje ekstremistyczne należy ocenić potencjał ryzyka.

Pokaż opis

Policja w rynsztunku bojowym zaatakowała wiec 31 lipca i 1 sierpnia, usuwając setki demonstrantów ciężarówkami.

Berlin. Dużo w weekendy Planowane są demonstracje w Berlinie Przeciwko KoronaPolityka Polityka Policja Zabronione – m.in. spotkanie inicjatywy Stuttgartu „Side Thinking 711” w Strauss des 17. Czerwca, który w niedzielę zanotowano na poziomie 22 500. W innym „bocznym myśleniu”, pod hasłem „odzyskania naszych podstawowych praw”, wzięło udział 10 000 uczestników już w sobotnie popołudnie i zostało zakazane przez policję. W obu przypadkach nakazy sądowe zostały już wydane w środę po południu, podała policja.

„Po ocenie wszystkich okoliczności i ustaleń, po rozległym doświadczeniu z tymi ruchami protestacyjnymi i rozważeniu wszystkich interesów, zwłaszcza po wysokiej wartości wolności zgromadzeń, berlińska policja musiała zakazać podejrzanych spotkań” – napisano w oświadczeniu.

W czwartek wieczorem policja opublikowała listę dwunastu incydentów ofiar. Szczegółowo zakaz dotyczy tych demonstracji:

 • „Rok Niepodległości! I pokój – życie po infekcji ”(1 sierpnia 2021)
 • „Przywracanie naszych podstawowych praw” (31 lipca 2021)
 • „Musimy wyeliminować GEZ” (31 lipca 2021)
 • „Berlin Club Demo Demonstracja dla pełnego otwarcia wszystkich kultur, klubów i wydarzeń” (31 lipca 2021)
 • „Artyści niezależni dla wolności sztuki” (31 lipca 2021)
 • „Rada Muzyczna na rzecz Wolności i Demokracji” (31 lipca 2021)
 • „Pokój, Wolność, Prawda” (1 sierpnia 2021)
 • „Nasza droga do pokojowego dobrobytu dla wszystkich” (1 sierpnia 2021)
 • „Świadomość prawa zasadniczego” (1 sierpnia 2021)
 • „Niemcy mają wybór” (1 sierpnia 2021)
 • „Pokój w domu i na świecie” (31 lipca 2021)
 • „Potrzebujemy kompetentnych, uczciwych, zdyscyplinowanych, godnych zaufania posłów działających w interesie publicznym w niemieckim Bundestagu, niezależnych od ugruntowanych partii” (1 sierpnia 2021 r.)


Według policji incydenty są podatne na zagrożenia, a uczestnicy wielokrotnie udowadniają, że nie przestrzegają zasad ochrony przed infekcjami. Osoby odpowiedzialne za te zdarzenia nie chcą „przyjmować swojej odpowiedzialności i podejmować odpowiednie środki zaradcze w przypadku związanych z nimi naruszeń”.

Mówiono, że punkty te odróżniają wydarzenia zabronione od marszu „znacznie i bardzo wyraźnie”. Dzień Christophera Street (CST) W Berlinie w ostatni weekend. Krytycy zakazu wskazywali wcześniej, że CST narusza również zasady dotyczące korony.

Side Thinking Demo w Berlinie: Organizator chce wykorzystać „wszystkie organy wymiaru sprawiedliwości”


Organizatorzy chcą „wykorzystać całą sprawiedliwość” przeciwko zakazowi demonstracji. Jednak rzecznik Berlin Morganpost powiedział w czwartek po południu, że Sąd Wykonawczy w Berlinie nie otrzymał jeszcze pilnego wniosku.

Kolejny wniosek, złożony w zeszłym tygodniu jako środek zapobiegawczy przeciwko zakazowi zgromadzeń, został odrzucony przez sąd egzekucyjny pod zarzutem, że „nie wymaga ochrony prawnej” i jest obecnie w Sądzie Najwyższym Berlin-Brandenburgia.

Metody myślicieli lateralnych są zakazane w Berlinie – policja odrzuca krytykę

Krytyka zakazu pochodziła z berlińskiego biura. Przewodniczący komisji George Bostersky skrytykował czwartek, mówiąc, że nikt nie rozumie dlaczego CST Mogło się zdarzyć, ale wiece będą blokowane przez „bocznych myślicieli”. „Każdy, kto pasuje do czerwono-czerwono-zielonego koloru, może robić, co chce” – powiedział polityk Abid. „Jednak gdy tylko spodziewany jest ton krytyki rządu, senator spraw wewnętrznych powraca do starej tradycji SED”.

Rzecznik policji Thilo Kaplitz odpowiedział: „Dopóki większość uczestników spotkania dba o potrzeby ochrony przed infekcjami, niezależność zgromadzenia musi być zagwarantowana i zagwarantowana”. Nie należy tego również przestrzegać w obszarze CST uczestników. Zasady prawa.

Jednak organizatorzy zlotu „Lateral Thinking 711” wystawili „komentarz alarmowy” w przypadku zakazu. „Musimy być na to przygotowani, gdy spotkania krytyczne wobec rządu są po prostu zakazane we wszystkich krajach” – powiedział Balveck. „Wtedy nie było innej opcji, jak tylko zbadać alternatywy”.

Zakaz spotkań: myśliciele lateralni planują „arbitralne wyniesienie”

W „planie awaryjnym” otrzymanym przez organ ochrony danych brane są pod uwagę różne scenariusze. Niedzielny popołudniowy rajd powinien być zabroniony, a jeśli Stress des 17. czerwca ma być zaokrąglony w górę, zaleca się wysłanie uczestników do innego miejsca, np. Templehoferfeld.

Wezwanie do demonstracji „bocznego myślenia 711” mówi dalej: „Zalecamy przybycie 30 lipca lub 31 lipca 2021 r. Jeśli spotkania są zakazane, planujemy arbitralne zniesienie 31 lipca 2021 r. zakaz zgromadzeń – § 8 Ustawy Zasadniczej.


Berlin, Niemcy i Corona na świecie – więcej na ten tematDema w Berlinie: Policja szykuje się na intensywny weekend

Według rzecznika berlińska policja przygotowuje się do weekendu. “Wszystko, co możliwe, jest ustawione w służbach ratowniczych.” Tylko w niedzielę dyżur pełni 2500 funkcjonariuszy policji, powiedział Benjamin Gentro, rzecznik Stowarzyszenia Policji (PKB). Obejmuje to najmniej używane z innych krajów związkowych.

„Swoboda zgromadzeń jest wielkim dobrem. Jeśli ją kontrolujesz, muszą być ku temu poważne powody. Patrząc na poprzednie spotkania wnioskodawcy i bezpieczeństwo publiczne w mieście, wydaje się to całkowicie właściwe. Przewodniczący Norbert Sioma wyjaśnił. Dla naszych kolegów będzie to w taki czy inny sposób ogromne zadanie, ale zrobią to profesjonalnie. “

Myśliciele z boku – Czytaj więcej:


Side Thinker Demo: W sierpniu 2020 r. wiec został zakazany przez policję

Berlińscy urzędnicy byli już pod koniec sierpnia 2020 r. 17 czerwca zlot inicjatywy „Side Thinking 711” został zablokowany na ulicy, w którym zarejestrowanych jest 22 000 uczestników. Powodem podanym przez policję było to, że zgromadzenie dziesiątek tysięcy ludzi, często bez maski lub dystansu, stanowiło zagrożenie dla zdrowia ludzi.

W tym czasie Sąd Wykonawczy w Berlinie uchylił tę decyzję, argumentując, że nie ma wystarczających przesłanek wskazujących na bezpośrednie zagrożenie dla bezpieczeństwa publicznego. Rząd nie był w stanie udowodnić, że zaproponowana przez organizatorów koncepcja zdrowotna nie powinna być przestrzegana.

Sąd Najwyższy Berlin-Brandenburg później podtrzymał zniesienie zakazu. Senat i policja musiały przyjąć powszechną krytykę z powodu zakazu zbliżania się. Senator spraw wewnętrznych Andreas Keisel (SPD) powiedział, że nie chce zaakceptować zakazu protestów. Berlin ponownie stanie się rajem dla „negujących koronę, obywateli Rzeszy i prawicowych ekstremistów”..


READ  Wysoka inflacja w Polsce: przy rosnących cenach od epidemii
Continue Reading

Top News

Wszyscy jesteśmy Europą Wschodnią!: Poland & Co – Zachód wpływa na siebie, gdy nie docenia polityki

Published

on

– Jர்க்rk Scheller jest profesorem historii sztuki na Uniwersytecie Sztuki w Zurychu oraz publicystą, muzykiem i sportowcem siłowym. Ostatnio opublikował „Identity on Twilight” (Claudius Verlock, 2021). Tekst został opublikowany w dłuższym wydaniu w Philosophical Magazine (04/21)

Kiedy niemieckie środki masowego przekazu mówią o Europie Wschodniej lub Europie Środkowo-Wschodniej – dla uproszczenia „Europie Wschodniej” – opiera się to na czynniku pozytywnym. Obalenie rządów prawa w Polsce, nacjonalizm listy klientów na Węgrzech, korupcja w Bułgarii, wojna na Ukrainie – artykuły i projekty poświęcone tym tematom.

Ponadto w Europie Wschodniej wciąż brakuje mitów turystyczno-kulturowo-geograficznych. Egipt, piramidy. Japonia, Świątynie. Nowa Zelandia, Hobby. Maroko, Kaspijczycy. Republika Mołdawii? Słowacja? Bliski sąsiad też Polska?

[Wenn Sie aktuelle Nachrichten aus Berlin, Deutschland und der Welt live auf Ihr Handy haben wollen, empfehlen wir Ihnen unsere App, die Sie hier für Apple- und Android-Geräte herunterladen können.]

Jeśli patrzy się ze strachem i podziwem na Chiny i Stany Zjednoczone, klasyczny monastycyzm kojarzy się z Tybetem, oczy niewolników z safari lśnią, gdy wspomina się o Tanzanii, a Europa Wschodnia dziwnie rozprzestrzenia się w popularnej fantazji. To tradycja. Tradycja, która nie mogła być jeszcze powierzchowna w czasach mieszania i rozpuszczania granic.

Krótko mówiąc, mamy do czynienia z Rosją między Niemcami i Austrią z jednej strony oraz z Rosją z drugiej, której granice i stosunki władzy zmieniały się nieustannie na przestrzeni dziejów, nawiązując do hybrydy, która sama w sobie nie należy do Zachodu. lub odpowiednio. Zadbaj o to jako zagraniczny. Polski historyk sztuki Piotr Piotrowski, który zmarł w 2015 roku, przekonywał, że Europa Wschodnia nie jest „prawdziwym innym”, ale „bliskim innym”.

Jego celem jest „uczynienie Prowincji Zachodniej”

Niepokój dzisiejszego wielobiegunowego zrywu daje nam tępą wiedzę, że wszyscy jesteśmy teraz mieszkańcami Europy Wschodniej, a także Europejczykami z Zachodu – widzami i ciągle zmieniającymi się postaciami w dramacie globalnym, różnymi językami i sprzecznymi kierunkami stanowisk. Celem Piotrowskiego było „Westernize”.

W rzeczywistości wydaje się, że na Zachodzie bardzo powoli oszukuje się, że nie jest się już samotnym, jak wieki europejskiego sukcesu, kolonializmu i wyjątkowości. Doświadczenie dobrze znane wielu mieszkańcom Europy Wschodniej na krawędzi władzy.

Europa Zachodnia również wpada w granice geopolityczne

Czy obojętność lub ukryta arogancja nad „obwodem” Europy Wschodniej powinna przesłaniać fakt, że zmierza ona do granicy geopolitycznej w samej Europie Zachodniej? Nie wdając się w relatywizm kulturowy czy nie doceniając nacjonalizmu, lepiej w naszych szerokościach geograficznych powstrzymać się od podejmowania negatywnych determinacji wobec Europy Wschodniej: czego możemy się nauczyć od Europy Wschodniej, a jak z teraźniejszości i przeszłości?

READ  Pociągi dużych prędkości: Jak Deutsche Pan planuje przyszłość ICE

Niestety dzieje się odwrotnie. Tajna obcość rozprzestrzeniła się nie tylko w krajach niemieckojęzycznych; „Bardzo różne” Piotra to fascynacja przemyśleniem „naszych bardzo różnych”: kiedy więcej problemów i różnic tożsamościowych uderza, wzrasta zainteresowanie mediów i gesty solidarności. To zdumiewające, jak dominują amerykańskie dyskursy i walki społeczne w Europie.

[Lesen Sie hier: Aminata Touré und Karamba Diaby im Interview: „Deutschland ist kein rassismusfreies Land“]

Należy pamiętać, że w latach 80. socjaldemokraci sprzeciwiali się walce o niepodległość polskiego związku zawodowego Solidarnowski, a dziś partia solidaryzuje się z Black Lives Matter.

Czarne życie ma znaczenie! Uczestniczyło wielu – również z SPD (zdjęcie archiwalne z lipca 2020)Zdjęcie: Hannibal Hanschke, REUTERS

Zgony Polaków z powodu prawicowej przemocy ekstremistów w „złych latach baseballu” (Christian Bangle), kto jeszcze ich zna? Polacy, którzy byli kolonizowani, wyzyskiwani i walczyli przez dwa stulecia przez swoich przodków, jak dziś czują się akademicy, gdy mówią o „białych przywilejach” z nową esencjalistyczną mądrością? Czy widzieliście podobne wielkie wydarzenia solidarności z Białorusinami lub antypolskim narodem, kiedy tysiące ludzi protestowało solidarnie z Black Lives Matter w Niemczech pomimo korony?

Każdy, kto mówi przeciwko sobie, jest rzecznikiem. Każdy, kto się ze sobą nie łączy, jest ideologiem.

Musisz zmienić kolejność szablonów

Jeśli porzucisz czarno-biały gatunek i poświęcisz się hybrydom i opowieściom Europy Wschodniej, Wersja: 0.9 Initial HTML: 0000000136 EndHML: 0000000884 Startfraction: 0000000172 Endfraction: 0000000848 Źródło: About: Empty Na przykład, jeśli wielokulturowość ilustruje wielokulturowość obrazami białych spotykających się z czarnymi lub ludzi rozmawiających w hełmach, mniej wyraźna wewnętrzna wielokulturowość i różnorodność Europy nie będą widoczne. Jak naprawdę reprezentujesz „Mołdawię”? Lub „abchaski”?

Są to formy precyzyjnej różnorodności, które muszą zająć trwałe miejsce w dyskursach o globalizacji, migracji i kulturze wymiany. Zbudowana w ruinach Związku Radzieckiego w 1991 roku Republika Mołdawii ma prawdziwie hybrydową przeszłość: czasami węgierską, czasami osmańską, czasami rosyjską, czasami rumuńską, czasami sowiecko-rosyjską i wiele rzeczy naraz.

[Behalten Sie den Überblick: Jeden Morgen ab 6 Uhr berichten Chefredakteur Lorenz Maroldt und sein Team im Tagesspiegel-Newsletter Checkpoint über die aktuellsten Entwicklungen rund um das Coronavirus. Jetzt kostenlos anmelden: checkpoint.tagesspiegel.de.]

W XIX wieku Niemcy, Rosjanie, Ormianie, Ukraińcy, Bułgarzy, Polacy, Rumuni i Kaukaz żyli teraz jako terytorium narodowe. W 1900 r. prawie połowa mieszkańców stolicy Kiszyniowa była Żydami. W 1903 prawicowi ekstremiści wszczęli masakrę – nie wódz, nie ostatni. Historia Kiszyniowa pokazuje, że wielokulturowość może odnieść sukces, ale zawsze istnieje ryzyko, że grupy etniczne będą grać przeciwko sobie.

Każdy, kto myśli dziś o UE, powinien spojrzeć na Mołdawię w poszukiwaniu możliwości i ograniczeń lub różnorodności, które mogą rosnąć razem i uczyć się na doświadczeniach związanych z różnorodnością kulturową i słabością polityczną. Mała, ale poświęcona sztuce i teorii scena Chisina to dobry początek.

Oczywiście możesz też poradzić sobie z kulturą w Afryce!

Catalina Pukos, młoda artystka z Mołdawii, która obecnie studiuje sztukę medialną w Kolonii, napisała do mnie niedawno: „Uczenie się z perymetru jest bardzo ważne. Artyści wschodnioeuropejscy od początku gotowi są na niebezpieczną sytuację, dlatego bardzo refleksyjnie podchodzą do tego, co wyrażają i jak radzą sobie z własną kulturą. ”

Nie zapomnij studiować pism filozoficznych Guame Anthony’ego Apii jako członka rodziny o długiej tradycji w Niederdealfen w Nadrenii Północnej-Westfalii i poznaj afrykański lud Eve! Ale co, jeśli nie wiesz, gdzie jest Republika Mołdawii, lub nawet nie rozumiesz, dlaczego w sąsiedniej Polsce tak bardzo dominuje kultura i narodowość?

Najpierw naziści, potem sowieci

Łatwo jest krytykować obecny prawicowy, konserwatywny rząd w Polsce. To więcej niż właściwe. Ale sam nie da się z tego wiele wydobyć. To, co dzieje się w Polsce, może zrozumieć tylko ktoś, kto rozumie historię Polski. Od końca XVIII do końca XX wieku Polska była geopolityczną masą manewrową, podzieloną, wyzyskiwaną i poniżaną. Najpierw naziści, a potem Sowieci celowo zniszczyli elitę kraju.

Wstrząsy przechodzą przez pokolenia i potrzebują dużo czasu, aby stać się politycznie stabilnym, patrz Niemcy Wschodnie. Dlaczego Europa Wschodnia nie odegrała roli w badaniach postkolonialnych, jak słusznie zauważa Mithu Sanyal w swojej powieści „Tożsamość” (2021)? Chociaż dyskurs o książkach, takich jak Polityka tożsamości Petera Rodgera na Ukrainie, 1991-2006 „jest rzadki, dlaczego amerykańska polityka tożsamości wywołała dyskurs w Europie Zachodniej? Dlaczego nie odkryć także duchowego dziedzictwa Polski?

W czasach, gdy rosną prawicowe dyktatury (np. w Brazylii), lewicowe dyktatury (np. w Chinach) i liberalna polityka tożsamościowa, jaka jest dyktatorska krytyka „uwodzicielskiego myślenia” Cesli Milosa (1953) czy Lesska Satyra Kołakowskiego na realny socjalizm, “czym jest socjalizm?” (1956).

Czy są intelektualistami, którzy myślą, że są sprytni i chcą władzy? Poznaj ich dobrze

Milos posługuje się przykładem polskich intelektualistów upojonych komunizmem – dlaczego intelektualiści – elita jest szczególnie podatna na władzę: chcą przezwyciężyć intelektualną sprzeczność między postrzeganą a prawdziwie słuszną. Z jednej strony wielu intelektualistów uważa, że ​​są lepsi od mas. Są prawie sfrustrowani, że naiwni inni nie rozumieją tego, co sami od dawna rozumieli. Z drugiej strony nęka ich poczucie wyobcowania i chcą należeć do tej samej grupy. Tak więc, jeśli pojawi się ruch polityczny, obiecuje zjednoczyć wyższą ideologię z władzą i masami, a oni to akceptują.

Z kolei Kołakowski, niegdyś zagorzały komunista, został w czasach cenzury śmiesznie zredukowany do humoru. Napisał (oficjalnie) długą listę tego, czym jest socjalizm: państwem, które jest karane bez procesu; Rząd, który zmusza ludzi do kłamstwa; Państwo, w którym biurokracja rośnie szybciej niż klasa robotnicza…

Jego puenta: Liberalizm i wolny rynek uratują socjalizm

Ale w rzeczywistości nie patrzył tak źle na socjalizm, pisał w 1995 roku, że „resztki socjalizmu”: „Przede wszystkim socjalistyczne wartości są postrzegane w ramach demokratycznego rynku w połączeniu z liberałami”. Liberalizm i wolny rynek chronią socjalizm – to prawdziwy paradoks prawdziwej historii!

Polski filozof prawa Wojciech Sadursky, który wykłada w Sydney, buduje obecnie oświeceniowe tradycje Polski, krytykując konserwatywny rząd narodowy za naruszenie konstytucji w swojej książce „Upadek konstytucyjny Polski” (2019). Należy pamiętać, że w 1791 r. Polska przyjęła trzecią nowożytną konstytucję świata, która zawierała rozdział władzy i wolność religijną.

Na przykład ratusz w Bosnanie jest latarnią morską wielu religii

Wczesne etapy tej otwartej nowoczesności widoczne są już w renesansie. Na przykład ratusz w Bosnonie jest latarnią morską wielu religii i kultur, zaznaczając Polskę jako główne mocarstwo europejskie w jej prawdziwym zjednoczeniu z Litwą (1569-1795). Budynek w stylu renesansowym został zbudowany w połowie XVI wieku przez architekta z Ticino, Giovanniego Battistę de Quattro. Na rampie Cussets przedstawiają postacie mitologiczne i historyczne od Lukrecji po Kleopatrę.

Faada przedstawia starożytnych filozofów grecko-rzymskich. Wewnątrz znajdują się herby Sforzów i Habsburgów, wenecki globus z 1688 r., będący świadectwem społeczności międzynarodowej, oraz obrazy egzotycznych zwierząt na kasetonowym suficie. Polska ówczesna demokracja arystokratyczna słynęła z tolerancji religijnej. Ważne jest, aby pamiętać o tych faktach dzisiaj – nie po to, by odwrócić uwagę od błędów teraźniejszości, ale po to, by pokazać, że teraźniejszość jest czasami karmiona przeszłością, która ją poprzedza.

Continue Reading

Top News

Ex-result: Mile o sztuczkach podatkowych

Published

on

WCzy mogę spłacić coś, czego nie zapłaciłeś? Przysłowie mówi, że każdy zdrowy rozsądek ma tu najmniej dokuczliwe uczucie. Nawet jeśli cała branża żyje z szukania dziur podatkowych, znajdowania ich i prześlizgiwania się po nich jak najciszej – tu chodzi o niesprawiedliwość od początku.

W końcu niektórzy prawnicy i doradcy podatkowi byli zaniepokojeni modelem Come-X, który jest kryminalny Bundesgerichtshof Teraz potwierdzone, nie brał udziału. Inni nie mają problemu z takimi umowami – trafili do więzienia.

Rzeczywiście wygrana dla SPD

Nic dziwnego, że teraz wszystkie partie z zadowoleniem przyjmują orzeczenie Sądu Najwyższego, ponieważ naganna praktyka kosztowała państwo miliardy i połączyła ogromne zasoby administracji i wymiaru sprawiedliwości. Obywatel może ciągle zadawać sobie pytanie, jak do tego może dojść, kto korzysta i jak zapobiegać takim nadużyciom w przyszłości – w końcu chodzi o biznes i dziury, nie tylko dla małych oszczędzających, ale dla dużego klienta, który zajmuje się administracją podatkową i polityka dobrze. Rzeczywiście dla nich wygrana SPD, Zwłaszcza podczas kampanii wyborczej.

Ale do wszystkich ludzi, jego kandydat na prezydenta, minister finansów Unii milczy. Najwyraźniej dlatego, że chce być cicho Olaf Scholes Cum jest zamieszany w korupcję. Jest to przedmiotem hamburskiej komisji śledczej, ponieważ administracja Senatu chciała zwolnić miliony euro z pieniędzy podatników z takich transakcji z jego pomocą. Według własnych raportów Scholes nie pamiętał szczegółowych spotkań z zaangażowanymi bankierami.

READ  Polscy studenci zdobywają nagrody na Wystawie Naukowej Udiga College
Continue Reading

Trending