Osiem meczów NBA dziś wieczorem i najlepsze niekoniecznie musiały być na koniec. Spurs bez problemu oderwali się od Kings i zwyciężyli 132 do 104. Thunder, Jalen Duren i Josh Hart również uświetnili ten wieczór.
Wyniki wieczoru:
- Szerszenie – Ciepło: 136-105 (statystyki)
- Magia – Grzmot : 108-113 (statystyki)
- Czarodzieje – Tłoki : 117-130 (statystyki)
- Knicks – Pacers: 136-110 (statystyki)
- Dolary – Cavs : 116-123 (statystyki)
- Wilki – Słońca: 116-104 (statystyki)
- Nuggetsy – Sixers: 124-96 (statystyki)
- Królowie – Ostrogi : 132-104 (statystyki)
O czym warto pamiętać:
- LaMelo Ball zapewnił Hornets zwycięstwo, stając się zawodnikiem z największą liczbą meczów powyżej 30 punktów i 10 asystami w historii klubu. Mały alert dla Moussy Diabaté, który opuścił boisko z powodu kontuzji nadgarstka.
- Shai Gilgeous-Alexander (40 punktów) odpowiedział na 32 punkty i 10 zbiórek Paolo Banchero. Thunder są pierwszą drużyną, która oficjalnie zakwalifikowała się do play-offów.
- Cade Cunningham opuścił boisko po 5 minutach z powodu bólu pleców. Pistons nie muszą się martwić dzięki rekordowi w karierze Jalena Durena, który zdobył 36 punktów.
- Nieobecnego Jalena Brunsona zastąpił w szczególności ogromny Josh Hart, autor jego najlepszego meczu w koszulce Knicks. 33 punkty przy skuteczności 12/13 rzutów, w tym 5/5 z dystansu w 25 minut gry.
- Po trzech kwartach Cavs, nie napawając optymizmem, wyszli naprzeciw Bucks po dobrym Ousmane Diengu (19 punktów). Minimalny tydzień nieobecności Giannisa Antetokounmpo.
- W meczu przeciwko Suns nie ma Anthony’ego Edwardsa (nieobecnego przez dwa tygodnie), ale Wilki prowadzone przez dobrego Juliusa Randle’a (32 punkty) i tak odniosły ważne zwycięstwo.
- Denver Nuggets bez problemu pokonali Philadelphia Sixers.
- San Antonio Spurs bez problemu pokonali Sacramento Kings. Jednak Maxime Raynaud nadal zdołał się wyróżnić, zdobywając 32 punkty, co jest jego najwyższym osiągnięciem w karierze. Russell Westbrook został piątym najlepszym podającym wszechczasów w NBA!
Najważniejszy moment wieczoru:
Alex Caruso blokuje piłkę butem 😭pic.twitter.com/RgrMFswhDr
— TrashTalk (@TrashTalk_fr) 18 marca 2026 r
Rankingi NBA:
TU!
Wyniki w TTFL:
Można je znaleźć na koncie Lab
Program dzisiejszego wieczoru:
- 12:00: Celtics – Warriors
- 12:30: Nets – Thunder
- 12:30: Pacers – Blazers
- 1 godzina: Byki – Raptors
- 1 godzina: Wilki – Jazz
- 1 godzina: Pelikany – Clippers
- 1:30: Mavericks – Hawks
- 1:30: Grizzlies – Nuggetsy
- 2:30: Rockets – Lakers