Connect with us

Tech

Początkowo Wind Waker i chciał to zmienić • JPGAMES.DE

Published

on

Zelda: Wiklina Wiatru To jeden z najbardziej kontrowersyjnych tytułów w serii Zelda. Wielu fanów uwielbia ten wygląd, ale niektórzy go również nienawidzą. Shigeru Miyamoto należy do tej drugiej grupy, według nowego tłumaczenia starego japońskiego magazynu.

Czy znasz gry? (Przez VGC) ujawnić te informacje. Tak więc pierwotnie Nintendo chciało jedynie ulepszyć grafikę Ocarina of Time i Majora Mask, w wyniku czego powstał prototyp Wind Wakera w tym stylu.

Jednak jeden z członków zespołu zaprojektował Toon Link, a reszta zespołu zakochała się w tym stylu. Wynika to z wywiadu, który Nintendo Dream udzielił w połowie 2000 roku i że Czy znasz gry? Tłumacz teraz.

Zgodnie z tym, Eiji Onuma powiedział, że nie sądzi, aby Miyamoto polubił ten nowy styl. Czekał więc tak długo, jak to możliwe, zanim przedstawił nowy materiał swojemu szefowi.

Onuma wspomina: „Gdybym rozmawiał z nim od samego początku, myślę, że powiedziałby: 'Jak się miewa Zelda? „Miyamoto do końca starał się porzucić swój realistyczny styl Link Art”.

„W pewnym momencie musiał dać pokaz wbrew swojej woli. Potem powiedział do mnie coś w stylu, wiesz, nigdy nie jest za późno, aby zmienić kurs i zrobić realistyczną Zeldę. „

Miyamoto prawdopodobnie nie trzymał się swojej opinii, ponieważ według wywiadu, opracowanie „realistycznej” Zelda: Wind Waker zajęłoby wtedy dziesięć lat. Reszta to historia gier wideo.

Wideo od DYKG:

Przesyłając film, zgadzasz się z Polityką prywatności YouTube.
Ucz się więcej

pobierz wideo

Grafika: Zelda: Wind Waker HD, Nintendo

READ  Mysz pionowa Logitech Lift: pożegnanie z bólem nadgarstka
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Tech

Ryzen 7000 i Zen 4: AMD zapraszają na transmisję na żywo 30 sierpnia

Published

on

Zdjęcie: AMD

Plotki naprawdę zaczynają się gotować: AMD teraz publicznie zaprasza Cię do wejścia na żywo 30 sierpnia. Następnie zostaną zaprezentowane nowe procesory Ryzen (Ryzen 7000, Raphael). Będzie też wgląd w nową architekturę Zen 4.

Od tygodni podejrzewano, że 30 sierpnia AMD wprowadzi nową generację procesora Ryzen 7000 o nazwie kodowej Raphael. Zobaczymy, czy inne spekulacyjne terminy testów i rozpoczęcia sprzedaży również będą prawdziwe. W szczególności ostatnia data pozostaje niejasna.

Mapa drogowa dla AMD Ryzen 7000 z Zen 4

Na „Transmisja na żywo AMD odbyła się na „Zen 4” i procesorach Ryzen nowej generacji„Dr Lisa Sue (CEO), Mark Papermaster (Chief Technology Officer i Executive Vice President) oraz inni eksperci w AMDWgląd w najnowszą architekturę „Zen 4”Według komunikatu prasowego wysłanego dziś po południu.

Jednak w tym kraju zainteresowani muszą zostać do późna, bo „Live Premiere” odbędzie się 30 sierpnia 2022 r. o godzinie 1 w nocy z poniedziałku na wtorek. Na Kanał AMD na YouTube Możesz śledzić transmisję na żywo. Potem będzie też nagranie AMD.com/Ryzen Złożony.

READ  Jak w: Zdjęcia tygodnia (KW 15)
Continue Reading

Tech

Action-Adventure ukaże się 24 sierpnia na PC i konsolach

Published

on


24 sierpnia ukaże się „Islands of Adventure” autorstwa niezależnego twórcy gier Kyle’a Thompsona. Za wydanie odpowiada firma Armor Games Studios. Gra to piękna metroidvania, w której musisz pomóc dzielnej myszy Iko w ponownym złożeniu zepsutego świata.

Lot balonem

Świat został rozdarty na strzępy i składa się wyłącznie z pływających wysp. To rozpaczliwie wymaga prostowania! Kontrolujesz mysz Iko, która leci z wyspy na wyspę w swoim zepsutym i zniszczonym balonie, ożywiając magnetyczne rdzenie wyspy.

Jak powinno być, wielu wrogów sprzeciwia się temu projektowi. Jednocześnie możesz spodziewać się wielu zabawnych postaci.

Niskie wymagania systemowe

Wymagania sprzętowe są raczej niskie. Zalecane Core i3 i GeForce GT640 z 8 GB pamięci RAM. Minimalne wymagania są prostsze. Ta gra będzie działać na prawie każdym komputerze.

wniosek

Jeśli szukasz zmiany i chcesz wesprzeć niezależnego twórcę gier, zdobądź Islets. Gra ukaże się 24 sierpnia 2022 roku na PC Przełącznik Nintendopojawią się Xbox One i Xbox Series S/X.

150 miejsc pracy

0 komentarzy

READ  Godzilla walczy z Kongiem w World of Warships: Legends
Continue Reading

Tech

Dekoracja podstrunnicy Pikmin dostępna przez ograniczony czas na łyżwach • Nintendo Connect

Published

on

Wydany 13 sierpnia 2022 r. Nowa dekoracja podstrunnicy Pikmin w Bikmin Bloom! Wykonując cotygodniowe wyzwania od 15 sierpnia do 28 sierpnia 2022 r., możesz tymczasowo zdobyć złote nasiona, które wyrosną na pikmin, aby ozdobić twoją podstrunnicę! Nawet jeśli wygrasz tylko jedną gwiazdkę, otrzymasz złote ziarno. (Ale jeśli zatrzymasz się w połowie, nie dostaniesz jednego.) W sumie są cztery typy: czerwony, żółty, fioletowy i skrzydlaty Pikmin.

Złote Pąki mogą dojrzewać w zaledwie 100 krokach i stać się Pikminem, który ozdobi Twoją podstrunnicę!

Bikmin Bloom

Bikmin Bloom
Bikmin Bloom

Możesz również znaleźć duże pąki z symbolami okazji, zwłaszcza jeśli wybierzesz się na spacer w okresie imprezy. Te pąki stają się również ozdobą podstrunnicy Pikmina.

Fingerboard to popularna gra podobna do mini deskorolki, którą bardzo lubiłem, gdy byłem mały. Możesz „jeździć” dwoma palcami, a nawet robić z nim „fajne sztuczki”! Skoków, zakrętów i innych rzeczy można się nauczyć, ale oczywiście nie jest to bliskie doświadczania prawdziwej deskorolki. Ozdobne podstrunnice Pikmin są dostępne w różnych nadrukach i wzorach.

  • Możesz zdobyć złote ziarno i duże ziarno z żetonem wydarzenia specjalnego w tym samym czasie.
  • Nie możesz znaleźć drugiego dużego ziarna z żetonem wydarzenia specjalnego, jeśli już go posiadasz. Ale kiedy pozwolisz mu się gotować i wybierzesz Pikmina, możesz znaleźć innego.
  • Pikmin do dekoracji na podstrunnicy można rozłożyć tylko ze złotych pąków i dużych pąków, które symbolizują wyjątkowe wydarzenie. Nie możesz im przeciwdziałać, zwiększając poziom przyjaźni za pomocą czerwonego, żółtego, fioletowego lub skrzydlatego Pikmina.
  • Duże pąki oznaczone specjalnym symbolem wydarzenia wyrosną w Pikmin na podstrunnicę nawet po zakończeniu wydarzenia.
READ  Brettspiel-News.de - Świat uprawy winorośli | Zapowiedź wspólnej ekspansji
Continue Reading

Trending