Connect with us

entertainment

Piosenkarka DSDS sprzedana jako dziecko: surowa historia Natalie Ehrlich – TV

Published

on

Ten los zaniemówił…

W „Deutschland sucht den Superstar” piosenkarka Natalie Ehrlich (35 l.) z 2017 roku wyróżniała się zabawnym i szalonym głosem. W tym czasie znalazła się w pierwszej dwudziestce Dietera Bohlena, nikt nie wątpił w straszny los, jaki musiała żyć jako dziecko.

Teraz w BILD Natalie opowiada, jak w 1987 roku została porwana przez matkę na Filipiny i sprzedana tam obcej rodzinie.


Kiedy Natalie miała pięć miesięcy, jej matka porwała ją na Filipiny i sprzedała dziewczynkę obcej rodzinie Zdjęcie: prywatne

★★★

Już jako mała dziewczynka Natalie czuła, że ​​coś jest nie tak z historią jej rodziny. Kiedy miała 10 lat, jej ojciec George (85) po raz pierwszy opowiedział o porwaniu – od niechcenia wyjawił jej, że jego obecna żona nie jest jej matką.

Natalie do Bild: „Siedziałam przy stole z tatą, przeglądał albumy ze zdjęciami z przeszłości i nagle powiedział mi, że kobieta na zdjęciach to moja mama. świat się dla mnie zawalił.”


dzień ślubu ojca

Zdjęcie rodzinne w dniu ślubu z macochą i ojczymem Georgem. Do swoich dziesiątych urodzin Natalie Ehrlich myślała, że ​​jej macocha jest jej matkąZdjęcie: prywatne

Już w dzieciństwie zaczęła wątpić, bo zauważyła, że ​​jej matka (ojczym) czasami miewa z nią hipotermię. Na przykład nigdy nie chciała pić z tej samej szklanki co mała Natalie.

„Przez pierwszych kilka lat nie wiedziałem nic o złej przeszłości, ale czułem, że coś jest nie tak. Powiedziałem macosze: „Nie powinnaś mnie obrzydzać, jestem twoim ciałem i krwią. Po tym, jak moi rodzice to zaakceptowali wszystko miało sens” – wyjaśnia kandydat DSDS Today.

Ale złe wieści o jej „niewłaściwej matce” to nie wszystko.


W pierwszym dniu szkoły w 1992 roku świat nadal był w porządku dla Natalie Ehrlich.  Nie miała pojęcia, że ​​została porwana i sprzedana przez matkę

W pierwszym dniu szkoły w 1992 roku świat nadal był dla Natalie w porządku. Nie wiedziała, że ​​jej matka została porwana i sprzedana Zdjęcie: prywatne

Ojciec George postanowił porzucić historię całej rodziny, a także przyznał się Natalie, że wybrał jej matkę Nildę w „Katalogu”. Potem przeniosła się z Filipin do niego w Niemczech, ale związek był skazany na niepowodzenie. Matka Natalie zdradziła go i zrujnowała finansowo. Kiedy Filipińska Natalie zaszła w ciążę, opuściła męża.


Matka Natalie Ehrlich

Matka Natalie Ehrlich, NeldaZdjęcie: prywatne

“Złamało mu serce, kiedy dowiedział się, że moja matka go zdradza. Leżał na progu jak pies, aby uniknąć jej odejścia” – mówi piosenkarz.

W 1987 roku, kiedy Natalie miała pięć miesięcy, jej matka Nilda porwała ją na Filipiny – i wkrótce sprzedała zupełnie obcej rodzinie! „W tym czasie moja mama sprzedała mnie za równowartość 320 marek – zasłużyłam na to” – mówi tęsknie Natalie.

Początkowo ojciec George miał nadzieję, że jego żona wróci z dzieckiem Natalie, ale kiedy dowiedział się o sprzedaży swojego dziecka, zwrócił się do Czerwonego Krzyża. Ponieważ nie mógł zrozumieć siebie na Filipinach, poprosił bliskiego przyjaciela, aby pojechał z organizacją na Filipiny, aby odzyskać jego córkę.


Dla ojca Natalie Ehrlich porwanie córki było bardzo trudnym okresem.  Zrobił co w jego mocy, aby odkupić swoją córkę z Filipin

Kiedy Natalie miała dwa lata, jej ojcu udało się przytulić ją z powrotem w Niemczech. Zrobił co w jego mocy, aby odzyskać porwaną córkę Zdjęcie: prywatne

Półtora roku po porwaniu matki dziewczynka została odnaleziona i przewieziona z powrotem do Niemiec. Natalie miała dwa lata, kiedy jej ojciec zdołał ją ponownie przytulić. W tym czasie na lotnisku był również przyrodni brat Natalie Manuel.


Emocjonalny moment dla Manuela Mullera, kiedy spotyka się ze swoją przyrodnią siostrą

Natalie (z prawej) ze swoim przyrodnim bratem Manuelem wkrótce po powrocie do NiemiecZdjęcie: prywatne

45-latek opowiedział Bildowi o tym pełnym emocji dniu: “Wciąż dobrze pamiętam, kiedy asystentka podeszła do nas z Natalie w ramionach. Miała w ręku małego filipińskiego banana i miło było się spotkać”.

Natalie i Manuel nadal pozostają w bliskim kontakcie, tworząc razem muzykę.


Natalie Ehrlich utrzymuje bliski kontakt ze swoim przyrodnim bratem Manuelem.  Pochodzi z poprzedniego małżeństwa z ich ojcem, Georgem

Natalie Ehrlich utrzymuje bliski kontakt ze swoim przyrodnim bratem Manuelem. Pochodzi z poprzedniego małżeństwa z ich ojcem, Georgem Zdjęcie: prywatne

Natalie nie pamięta półtora roku pobytu na Filipinach, ale dręczy ją wiele pytań. Kiedy miała 18 lat, była w stanie zlokalizować numer telefonu rodziny, który został jej sprzedany jako dziecko. Zachęcony i wezwany.

„Byłem bardzo podekscytowany, ponieważ pociły mi się ręce. Kobieta po drugiej stronie wiedziała, kim jestem i była bardzo szczęśliwa. Powiedziała mi, że jestem bardzo spokojnym i słodkim dzieckiem. i chciałem się ze mną zobaczyć. Nawet jeśli szczegóły są tak małe, są dziś dla mnie warte złota” – mówi Natalie.

Dziś Natalie jest mężatką i ma troje dzieci. Ze względu na jej przeszłość nadal trudno jej nawiązać emocjonalny związek z ludźmi, co czasami odczuwa jej rodzina.

“Zajęło mi pół roku, aby wejść w związek z moim mężem Paulem. Moje dzieci często mówią mi, że wyglądam naprawdę fajnie, ale wiedzą, że kocham je ponad wszystko.”


Dziś mieszka szczęśliwie z mężem Paulem w Kassel.

Natalie jest teraz mężatką. Ma troje dzieci z mężem PaulemZdjęcie: prywatne

Ostatni osobisty kontakt z matką miał miejsce 20 lat temu. Ale czasami Nelda dzwoni do Natalie i prosi o wsparcie finansowe, mówi piosenkarka.

Aby móc w pełni zbliżyć się do przeszłości, Natalie napisała autobiografię po śmierci ojca w styczniu 2020 roku, szczegółowo opisując swoje przeżycia. “Do tej pory nie byłem gotowy, aby otwarcie mówić o mojej przeszłości. Ale po śmierci mojego ojca chciałbym mu podziękować biografią. Bez niego nie byłoby mnie tutaj.”

READ  Schwesta Ewa i narkotyki: To dlatego raper musiał upłynąć krwi
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

entertainment

Zaskakująca głowa z włosami: czy księżna Kate nosi przedłużenia?

Published

on

Skąd nagle wziął się ten facet? po sobie Księżna Kate (39) i jej rodzina jest jednością małe letnie wakacje Oddani królewscy są teraz w pełni z powrotem w biznesie. Czy to wszystko? Sportowiec w pracy lub Stylowy na imprezie – Fani mają żonę książę William (39), aby patrzeć na to raz za razem. Jednak w jednym ze swoich przejawów uwagę zwrócił jeden szczegół: Kate urodziła zaskakująco pełną czuprynę — dzięki przedłużeniom?

Podczas rejsu statkiem w Windermere 39-latek pojawił się z niezwykle długimi i jeszcze pełniejszymi włosami z jasnymi lokami. Ekspert ds. przedłużania włosów w rozmowie z słońceże jest pomoc. „Chociaż zmiana jest niewielka, wydaje się, że tak Księżna Kate Twoje naturalne włosy są wydłużane kilkoma przedłużeniami.Olya Katz podzieliła się swoją opinią. Jednak dzięki najnowszej technologii nic z tego nie widać.

Eksperci pracują więc nad włosami Kate – księżna była w stanie odkryć dla siebie umiejętności stylizacji włosów podczas kryzysu zdrowotnego. Ta brunetka była na swoich dzieciach Książę Jerzy (8), Księżniczka Charlotte (6) i Prinz Lewis (3) Żył nim. “Zostałem fryzjerem na tym rezerwacie – ku przerażeniu moich dzieci”, mama trójki dzieci żartobliwie w styczniu.

Księżna Kate nad jeziorem Windermere we wrześniu 2021 r.
Księżna Kate na imprezie w Windermere we wrześniu 2021 r.
Książę Jerzy, księżniczka Charlotte i księżna Kate na weselu Pippy Middleton
READ  Książę Albert wraca do Monako: zdumiewające zdjęcie przytulającej Charlene
Continue Reading

entertainment

Love Storm: Ariane wpada w panikę – czy Robert zostawi ją samą w lesie?

Published

on

W 3682 odcinku ARD TV zatytułowanym „Love Storm” romans i intryga są nieuniknione.

Monachium – W bieżącym odcinku Telenoweli ”burza miłościLeah podejmuje decyzję, a Max ponownie rozważa swoją relację z bratem.

Ariane (Viola Wedekind, 43 lata) wpada w panikę, gdy Robert (Lorenzo Battani, 44 lata) chce iść sam po pomoc. © ARD / Jendrick Mielke

Robert (w tej roli Lorenzo Battani, 44 lata) i Ariane (Viola Wedekind, 43 lata) uciekają przed rzekomymi porywaczami. Szukając drogi powrotnej do hotelu, stwierdzili, że cały czas chodzą w kółko. Ariane całkowicie traci siły, gdy również łamie kostkę. Robert jest bohaterski i to trwało.

Ponieważ Eric (Sven Wassner, 41 lat) nie otrzymał listu od Aryana, zaczął się martwić. Leah (Deborah Muller, 39 lat) również jest zaniepokojona, ale potem przypomina sobie, że Eric ostrzegał ją w przeszłości, że Aryan wbije klin między nią a Roberta. W środku nocy Leah podjęła decyzję.

Constance (Sofia Schiller, 26) przeprasza swoją przyrodnią siostrę Mayę (Christina Arends, 30) za noc z Florianem (Arne Lauper, 28). Ale kiedy Maja przyjmuje jej przeprosiny, uważa za zgodę na dalsze spotkanie z Florianem.

"To jest zazdrość!" Czy beneficjenci Hartz IV wykonują lepszą pracę niż pracownicy?
Widowisko telewizyjne
“To jest zazdrość!” Czy beneficjenci Hartz IV wykonują lepszą pracę niż pracownicy?

Tymczasem Hannes (Pablo Conrad, 30 lat) zauważa, że ​​partii darowizny wciąż brakuje pewnej rzeczy dla Floriana. Konstanz ma śmiały pomysł. Odchylasz się z nim od okna?

Max (Stefan Hartmann, 31) chce wysłać swojego brata Jerry’ego (Johannes Huth, 32) do nadzorowanego wspólnego mieszkania. Zobowiązuje się i żegna Shirin (Merv Choucair, 27). Jerry zostaje w domu Maxa po raz ostatni. Kiedy oboje nie mogą spać, grają w grę od dzieciństwa – i to sprawia, że ​​Max jest nieco oczywisty…

Fani mogą zawczasu przekonać się, czy wszystko pójdzie dobrze w ARD .biblioteka multimediów A w ten czwartek (23 września) o godzinie 15.10 pierwszego dnia.

Od 2005 roku romantyczne historie miłosne i złe intrygi Fürstenhof są źródłem inspiracji dla fanów „Burzy Miłości”. Udana seria ARD jest emitowana na całym świecie, od Polski przez Kanadę po Islandię.

Pod koniec każdego sezonu widzowie mogą spodziewać się wymarzonego ślubu dla głównej obsady. Ale zanim to się stanie, para napotyka wiele przeszkód na swojej drodze. Chodzi o pięciogwiazdkowy hotel “Fürstenhof” w cichym Bichlheim w Bawarii.

Każdy, kto ogląda ARD od poniedziałku do piątku o 15:10, może spodziewać się podróży pełnej emocji i dramatu.

READ  Książę Albert wraca do Monako: zdumiewające zdjęcie przytulającej Charlene
Continue Reading

entertainment

“Let’s Dance” – Ciężarna Patricia: Tak dowiedział się Alex

Published

on

Niedługo będzie ich trzech! w tym chodźmy tańczyć-Mąż Patricia Biełousowa I Aleksandro Ionel Działa jak w zegarku. Zaręczyli się zaledwie kilka miesięcy temu, a teraz już śledzą Pierwsze potomstwo razem. A ta dwójka Po prostu zachwycony ujawnić się w Proflash-na wywiad. Ojciec, który byłby szczególnie na haju, był zachwycony, gdy usłyszał o swojej ciąży Patrycja Ma doświadczenie!

Wkrótce po wykonaniu testu ciążowego piękna powiedziała swojemu narzeczonemu dobrą nowinę. Ta chwila była tak magiczna i wzruszająca – Alex nie mógł w to uwierzyć. „Byłem naprawdę szczęśliwy. Wiele osób pracowało przez lata, aby mieć potomstwo. Naszym pragnieniem zawsze było, aby nie odkładać zbytnio planowania dla dzieci”.mówi in Proflash-na wywiad.

Patrycja Ona też była bardzo przytłoczona pozytywnym wynikiem testu. „Było to dla mnie bardzo zaskakujące, ponieważ dowiedziałem się tak późno – w czwartym miesiącu. Była bardzo urocza i wzruszająca – przyznaje tancerka Proflash Cena £.

Patricia Belousova i Alexandru Ionel, „Let’s Dance” – gwiazdy

Stefan Walucha / ActionPress

Patricia Belousova i Alexandru Ionel na przyjęciu dla dzieci, wrzesień 2021
Patricia Belousova, „Let’s Dance” – Star
READ  Schwesta Ewa i narkotyki: To dlatego raper musiał upłynąć krwi
Continue Reading

Trending