Jeśli posiadasz smartfon Samsung, możesz spodziewać się kilku aktualizacji oprogramowania. Po raz kolejny południowokoreańska firma jest szybsza od Google i już rozpoczęła dystrybucję majowej aktualizacji dla pierwszych modeli. Żadna inna firma nie jest tak szybka.

Elektronika Samsung

Samsung dystrybuuje majową aktualizację swoich smartfonów

Jeśli obecnie posiadasz smartfon Samsung, nowa aktualizacja oprogramowania będzie dostępna od dzisiaj. Galaxy S21, S21 Plus i S21 Ultra otrzymują teraz majową aktualizację w Europie. Pierwszy we Włoszech, tak Jest prawdopodobne, że Niemcy pójdą w ich ślady w najbliższych godzinach lub dniach. Już kilka dni temu Smartfony Galaxy S22 pod warunkiem, ale aktualizacja była dostępna tylko w Indiach. Jest więc bardzo prawdopodobne, że najlepsze smartfony minionego roku zostaną udostępnione w Niemczech przed nowymi modelami.

Jeśli oferowana jest majowa aktualizacja smartfona Samsung, zdecydowanie powinieneś ją zainstalować. Dla mnie SamMobile A ona staje się Zamknął wiele luk w zabezpieczeniach i poprawił nieco oprogramowanie Samsunga. Ponadto powinna poprawić się stabilność smartfonów. Smartfony Galaxy S21 będą otrzymywać aktualizacje Androida przez kilka lat, więc będziesz na bieżąco.

Majowe aktualizacje smartfonów Galaxy S22 i S21 zostały już wprowadzone w niektórych krajach, a inne modele prawdopodobnie wkrótce pójdą w ich ślady. Wkrótce powinny pojawić się aktualizacje oprogramowania Do telefonów klasy podstawowej i średniej. Ponadto należy zapewnić smartfony i składane tablety.

Samsung Galaxy S22 Ultra otrzyma również aktualizację oprogramowania:

Samsung jest szybszy niż Google

Samsung po raz kolejny wyprzedził Google’a, wprowadzając majową aktualizację. W przypadku smartfonów Pixel nowa aktualizacja będzie dostępna dopiero za kilka dni. Najważniejsze pytanie brzmi, czy Pixel 6 i Pixel 6 Pro zostaną udostępnione bezpośrednio. Niedawno musieliśmy czekać kilka tygodni dłużej. Więc tutaj Samsung wyprzedza Google, mimo że Google rozwija Androida.

READ  Porównanie usprawnień graficznych na PS5 i XSX po patchu 1.5