Connect with us

entertainment

Piątek 30 lipca 2021 – Tak będzie dalej w kolejnych odcinkach

Published

on

Monachium. O 15:10 otwiera swoje podwoje najsłynniejszy pięciogwiazdkowy hotel Niemiec, Fürstenhof, który zaprasza widzów na rodzinny dramat o klanie Saalfeldów. Od czasu pierwszego wyemitowania we wrześniu 2005 roku, odnosząca sukcesy telenowela ARD co poniedziałek do piątku opowiada o miłości, zmaganiach i ciosach losu w malowniczym Bichlheim, fikcyjnej scenerii serialu.

„Love Storm” w piątek 30 lipca 2021: Odcinek 3648 36

Eric nie mógł już znieść presji Floriana i zgłosił się na policję. Następnie został aresztowany, a wkrótce potem Korneliusz został zwolniony. Kiedy Maja dowiaduje się, że można to osiągnąć tylko dzięki wysiłkom Floriana, stara się być blisko niego.

Alphonse zakłada, że ​​wróci z jazdy motocyklem, zanim Hildegarda wróci do domu. Aby jej niepotrzebnie nie niepokoić, nawet nie powiedział jej o wycieczce. Ale potem Hildegarda wróciła z Londynu wcześniej niż planowano.

Plan Maxa, by zorganizować Ilonę na randce, nie pasuje do Floriana. To nawet sprawia, że ​​jest wśród niej mniej popularny. Aby przynajmniej postawić się w odpowiednim świetle przed Wernerem, Max mówi mu, że Ilona jest testerem hotelu. Następnie Werner namawia personel, aby potraktował kobietę ze szczególną uprzejmością.

Robert i Michael uważają, że powinni trochę rozweselić swoje dziewczyny. Umawiają się na partyjkę krokieta w ogrodzie. Ale ambicja rozpalona przez Robertsa i Michaelsa kończy mecz w upartej kłótni.

Za namową Floriana (Arne Lauper, drugi od prawej), Erica (Sven Wasner, drugi od lewej) komisarza Meisera (Christoph Kreks, od lewej, z dodatkowym). © Źródło: ARD / Christoph Arnold

„Love Storm” poniedziałek, 2 sierpnia 2021: Brak odcinka!

„Miłosna burza” Anulowane w poniedziałek, 2 sierpnia 2021. Pierwsza transmisja z Letnich Igrzysk Olimpijskich z Tokio. Odcinek 3649 Będzie nadawany we wtorek 3 sierpnia 2021 r.

„Love Storm” we wtorek, 3 sierpnia 2021 r.: Odcinek 3649

Maja i Florian potrafią się rozerwać w ostatniej chwili. Gdy Florian niedługo potem próbował porozmawiać z Mają, stwierdziła, że ​​Florian tylko wyobrażał sobie, że coś między nimi jest. Ale Hans zauważa też, że Maja coś przed nim ukrywa i konfrontuje się z nią.

READ  SO Gina-Lisa Lohfink była świadkiem ogromnego doświadczenia Zoffa z Frédéric von Anhalt

Werner, Hildegard i André dokładają wszelkich starań, aby pobyt Ilony w hotelu był jak najbardziej przyjemny. Ale Ilona powiedziała Wernerowi, że widziała go od dawna. Potem zrzuciła maskę i złożyła Wernerowi wątpliwą ofertę.

Michael miał wrażenie, że Rosalie chciałaby wrócić do swojej dawnej pracy kelnerki. Więc on i Robert wymyślili plan i Rosalie została odesłana. Zacząłem pracować szczęśliwie. Niedługo potem do baru przychodzi gość, który bardzo zaimponował Rosalie…

Maja (Christina Arends, po lewej) twierdzi, że Florian (Arne Lauper, w środku) tylko wyobraża sobie, że jest coś pomiędzy. Hanes (Pablo Conrad, po prawej) obserwuje ich z daleka. © Źródło: ARD / Christoph Arnold

„Love Storm” w środę, 4 sierpnia 2021: Brak odcinka!

„Miłosna burza” Anulowane w środę 4 sierpnia. Pierwsze transmisje z Letnich Igrzysk Olimpijskich z Tokio. Odcinek 3650 Transmisja w czwartek 5 sierpnia.

„Love Storm” Czwartek, 5 sierpnia 2021: Odcinek 3650

Ponieważ Ariane płaci kaucję za Erica, może on wrócić do „Fürstenhof” z bransoletką na kostkę. Chociaż Eric próbuje dowiedzieć się, skąd Florian wziął obciążającą substancję, zgrzyta zębami na brata. Ale potem jest świadkiem pozostawionego spotkania…

Maga do Hansa otwarcie przyznaje, że Florian wciąż coś dla niej znaczy. Ale to dla niej przeszłość i może sobie tylko wyobrażać przyszłość z Hansem. Hans jest z tego zadowolony, ale nadal odrzuca swój plan, by wkrótce oświadczyć się Mai.

Werner zauważa, że ​​Hildegarda czuje się trochę samotna z powodu nieobecności Alphonse’a. Wpadł więc na pomysł, żeby zaprosić ją do swojego mieszkania na wspólną noc filmową. Ale Hildegarda jakoś czuje się wieczorem nie na miejscu – i to również z powodu obecności Aryana.

Werner zastanawia się, czy powinien ingerować w prośbę Ilony o umieszczenie na liście ekskluzywnych hoteli. Ale Robert z pewnością się temu sprzeciwia i uważa cały proces za wysoce wątpliwy. Kiedy dociera do sedna sprawy, dokonuje ciekawej obserwacji…

READ  Love Storm: Maja konfrontuje się z Shireen po kontrowersyjnym pocałunku

Ponieważ Eric (Sven Wasner, L.) powrócił z kajdankami na kostce, nie może spełnić prośby Robertsa (Lorenzo Battani, s.) o opuszczenie dworu książęcego. © Źródło: ARD / Christoph Arnold

Oglądaj Burzę miłości online w strumieniu

Das Erste prezentuje również cały program telewizyjny jako transmisję na żywo w ARD .biblioteka multimediów NS.

Przegapiłeś odcinek “Love Storm”?

Cóż, pierwszy zwyczaj pojawia się ponownie dzień po nowym odcinku o 9:55 rano. Piątkowy odcinek zostanie wyemitowany ponownie w następny poniedziałek, również o 9.55.

Odcinki można również oglądać do miesiąca po ich pierwszej emisji na stronie internetowej „Sturm der Liebe”. DasErste.de Patrzeć na. Znajdziesz tam informacje na temat obsady i poszczególnych odcinków, a także szeroką gamę materiałów dodatkowych i bloga, który pozwala zajrzeć za kulisy.

Gdzie grasz w „Love Storm”?

Centralnym miejscem opowieści jest Hotel Fürstenhof w fikcyjnym mieście Bichlheim. Tłem jest prywatny zamek w wiosce Vagen w górnej części Bawarii, około pół godziny jazdy od Rosenheim. Inne miejsca znajdują się na terenie Bavaria Film GmbH, gdzie znajduje się kolejna willa, która służyła również jako tło dla filmu historycznego „Manns – powieść stulecia”. W kolekcji willa jest wykorzystywana jako tło dla zachodniego skrzydła Fürstenhof.

Ujęcia krajobrazu wśród poszczególnych scen pochodzą z podnóża Alp, między innymi z tyrolskiego pasma górskiego Zammer Kaiser.

„Sturm der Liebe” to niemiecka firma eksportująca telenowele

Nawet jeśli serial stracił teraz widzów, to nadal mieści się w przedziale dwucyfrowym ze średnim udziałem w rynku wynoszącym 14 procent. Tak więc „Love Storm” można opisać jako prawdziwą historię sukcesu Das Erste.

W 2010 roku telenowela zdobyła nagrodę telewizji niemieckiej w kategorii „Najlepszy serial dzienny”. W 2013 roku została przyznana nagroda European Soap Award za „Najlepszy serial zagraniczny”. Specjalna rocznica odcinka 3000 (pierwsza emisja 20 września 2018 r.) obejrzało 1,66 mln widzów, co daje stacji łączny udział w rynku na poziomie 17,4 proc.

READ  Od frontu do kina

Sturm der Liebe jest produkowany w tym kraju przez monachijską wytwórnię telewizyjną Bavaria Film. Ale niemiecka telenowela otwiera się również na coraz większą publiczność w innych krajach.

Dzięki sprzedaży praw do 20 stacji, sukces wyszedł daleko poza region niemieckojęzyczny. Serial będzie dubbingowany m.in. w telewizji włoskiej, bułgarskiej, francuskiej, polskiej i islandzkiej. „Love Storm” był nawet emitowany w Kanadzie. Tymczasem niemiecka telenowela stała się prawdziwym sukcesem eksportowym.

Wymarzona para z filmu „Burza miłości”

Mając teraz 17 eskadr, możesz stracić z oczu wszystkie pary, które spotkały się w Fürstenhof. Czy nadal możesz zebrać wszystkich razem? Oto pary, które marzą o „SdL” na każdą porę roku:

 • Sezon pierwszy: Laura i Alexander
 • Sezon drugi: Miriam i Robert
 • Sezon trzeci: Sublime i Gregor
 • Sezon 4: Emma i Felix
 • Sezon 5: Sandra i Lucas
 • Sezon 6: Eva i Robert
 • Sezon 7: Teresa i Moretz
 • Sezon 8: Marilyn i Konstantin
 • Sezon 9: Paulina i Leonard
 • Sezon 10: Julia i Niklas
 • Sezon 11: Luisa i Sebastian
 • Sezon 12: Clara i Adrian
 • Sezon 13: Rebecca i William
 • Sezon 14: Alicia i Victor
 • Sezon 15: Dennis i Joshua
 • Sezon 16: Francesca i Tim
 • Sezon 17: Maja i Florian

Maja von Thalheim (Christina Arends) i Florian Vogt (Arne Lauper) to para marzeń w 17. sezonie Love Storm. © Źródło: ARD / Christoph Arnold

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

entertainment

Rolnik szuka żony: Gerald i Anna Heiser: Dziecko, Imię, Namibia, Instagram

Published

on


Rolnik szuka żony Jest to jeden z najpopularniejszych programów RTL. Chociaż do rozpoczęcia nowego sezonu minie trochę czasu, fani formatu nadal mogą być zadowoleni: w poniedziałek 27.09.2021Promocje o 20:30. “Rolnik szuka żony – potomstwa na fermach”. Będzie to między innymi Gerald I i Hiser w towarzystwie kamer. Para mieszka już z synem Namibia, ale niedawno odwiedzili rodzinę Anny w Polska.

Historia miłosna między nimi rozpoczęła się latem 2017 roku, na początku roku 2021 Dostali jeden Dziecko. Co się stało z Anną i Geraldem? Co to jest? Rzeczownik jej syn? jak się nazywają Instagram? Wszystkie informacje znajdziesz w tym artykule.

„Rolnik szuka żony”: to Anna i Gerald

W 2017 roku spotkali się Gerald I Anna Heizer W programie randkowym RTL Rolnik szuka żony znać i kochać. Aby zobaczyć Geralda na jego farmie w Namibia Aby się przeprowadzić, Anna opuściła swoje życie w Niemczech. Para wyszła za mąż w 2018 roku. Teraz oboje będą mieli swój pierwszy ślub w styczniu 2021 roku Dobre serce otrzymać.

Anna i Gerald: Tak mieszkasz z dzieckiem w Namibii

dystans poronienie Rok temu urodzona w Polsce Anna i 35-letni rolnik Gerald spełniły swoje największe marzenie. “Robimy świetną robotę! Nasza trójka jest teraz bardzo dobrze wyszkolona. Nasza codzienna rutyna definiuje teraz naszą rutynę syn. W tygodniu opiekuję się nim, a w weekendy, kiedy Gerald jest wolny, otrzymuję od niego duże wsparcie” – powiedziała Anna w wywiadzie dla RTL. 36-letni rolnik opiekuje się maleństwem w nocy i w weekendy. „Cieszę się każdą sekundą z nim. Zmiana pieluszek też nie stanowi dla mnie problemu. W dzień rzadko bywam w domu, ale w nocy i w weekendy się nim opiekuję! wspomniał Gerald.

Gerald Heizer pokazuje się jako dumny ojciec w „Geraldzie i Annie w Baby Glock”.
© Zdjęcie: TVNOW

Imię Anny i małego Geralda: Jak ma na imię twój syn?

SPECJALNE MRTL „Rolnik szuka żony – Gerald i Anna w Babylock” Zarejestrowano m.in. chrzest noworodka. Oprócz wielu specjalnych spostrzeżeń i ekscytujących szczegółów, Rzeczownik Zdradź dziecko: ma na imię twój syn Leon.

READ  Michael Wendler: Szczepienie zmarło we wrześniu? Tak właśnie mówi gwiazda popu

Anna Heizer na Instagramie

Anna Heizer ma generyczną InstagramKonto, na którym dzieli się swoim codziennym życiem ze swoimi obecnymi zwolennikami 136 tys. (stan na 27.09.2021).

„Bauer sucht Frau” 2021: początek sezonu 17

w roku 2021 naprawdę biegam Sezon 17 z Rolnik szuka żony zatrudnienie RTL. Tutaj dowiesz się wszystkiego o datach rozpoczęcia i emisji nowych odcinków. Oprócz 15 rolników tym razem jest też właścicielka ziemi dla koni szukających jej wielkiej miłości. Wszystkie informacje o nominowanych do sezonu 17 można znaleźć tutaj.

Continue Reading

entertainment

Księżna Kate i książę William wychodzą do bistro

Published

on

Zaktualizowano 27 września 2021 o 18:41

 • Para królewska udowodniła w ten weekend w Norfolk, że księżna Kate i książę William mogą stąpać po ziemi.
 • Oboje wybrali się na rodzinną wycieczkę do pubu z trójką dzieci – w tym frytki i hamburgery.

Więcej informacji o brytyjskiej rodzinie królewskiej znajdziesz tutaj

Brytyjskim członkom rodziny królewskiej często odmawia się pewnej pragmatycznej postawy. Niezbyt trudny pomysł, patrząc na Pałac Buckingham czy wspaniały Pałac Kensington. Ta przyszła para królewska książę William I Księżna Kate Ale lubi mieszać się ze „zwykłymi ludźmi”, dowodzi tego zdjęcie z ostatniej niedzieli (26 września) “słońce” Obecny.

Wraz z trójką dzieci George, Charlotte i Louis, rodzina królewska rozgościła się na zewnątrz pubu w Norfolk. Gdyby książę William nie był najsłynniejszym łysym mężczyzną w Wielkiej Brytanii, nikt nie zauważyłby Cambridge siedzącego na prostej drewnianej ławce i jedzącego hamburgery i frytki.

Na zdjęciu George i Charlotte mają na sobie proste T-shirty, a na królewskich stopach wszyscy mają trampki. Według raportu naoczny świadek pochwalił go, mówiąc: „To niewiarygodne, jak pokorna była rodzina. Śmiali się, rozmawiali i wyraźnie cieszyli się czasem”. Wyjaśnia, że ​​dla sił bezpieczeństwa nie było nic do zobaczenia.

Skromna i wysportowana Kate w Cumbrii

Ostatnio księżna Kate była również skromna na oficjalnej randce: żona księcia Williama rzuciła się na wycieczkę w zeszły wtorek (21 września) z pikowaną kurtką, dżinsami i sznurowanymi butami. Kate pojechała do RAF Windermere Adventure Training Centre w Cumbrii w północno-zachodniej Anglii Najpierw na wspinaczce, potem na rowerze górskim.
© 1 & 1 Mail & Media / spot w wiadomościach

Para królewska regularnie uczestniczy w regatach żeglarskich. Teraz William i Catherine chcą przybliżyć swoje hobby swoim dzieciom. Pięcioosobowa rodzina spędziła letnie wakacje na wybrzeżu. Prawa autorskie do miniatury: sojusz obrazu / empicia / Chris Jackson

READ  Love Storm: Maja konfrontuje się z Shireen po kontrowersyjnym pocałunku
Continue Reading

entertainment

Krótka lista cen książek: Kolorowe jak życie – Kultura i rozrywka

Published

on

Frankfurt nad Menem (dpa) – Reprezentacja proporcjonalna może być przypadkowa, ale pasuje do obrazu: Trzech mężczyzn i trzy kobiety są nominowani do Niemieckiej Nagrody Książkowej 2021.

Ostatnim wyborem był wielokrotnie nagradzany Norbert Gestrin Christian Kracht, znany jako kompozytor muzyki pop i nieznajomy literat Thomas Kunst. Obok nich stoją trzy bardzo różne kobiety: Mithu Sanyal, Monica Helfer i Antje Ravik Strobel, których powieści dotyczą tożsamości, pochodzenia i kobiecości.

Continue Reading

Trending