Connect with us

entertainment

Paris Hilton: Po plotkach o dzieciach: „Nie jestem w ciąży”

Published

on

Mówiono, że najgorętsze pragnienie dziedziczki hotelu Paryż Hilton (39) Na koniec sprawdź: Amerykańska strona internetowa „Pagesix.com” doniosła we wtorek, 27 lipca, że ​​Paris i jej przyjaciel Carter Reum (39 l.) czekają na potomstwo! Obaj mówcy początkowo nie skomentowali.

Paris Hilton nie jest w ciąży

Aktualizacja (27 lipca, 22:30): Zamiast tego to sama Paryż mówiła teraz wyraźnie. Jak powiedziała nieco później w swoim podcaście „This Is Paris” we wtorek, obudziła się z około 3000 wiadomości z gratulacjami i e-mailami na swoim telefonie. Dziękuje za to, ale mówi wyraźnie: „Jeszcze nie jestem w ciąży”. Z prośbą o dziecko chce poczekać do ślubu. Jej suknia jest obecnie szyta, więc chce się upewnić, że będzie tam pasować. Ale Paryż ujawnia również: „Nie mogę się doczekać, kiedy będę miał dzieci w 2022 roku”.

Siostra Paryż Nikki (37) Jest już dumną matką. W filmie poniżej Pojawia się nagłe zdjęcie jej dzieci.

Paris Hilton przeszła in vitro

W rzeczywistości mówiono, że Paris i Carter już pracowali nad zostaniem rodzicami. Jak donosi brytyjska strona „dailymail.co.uk”, sama Paryż ujawniła w podkaście „The Trend Reporter”, prowadzącą Marę Schiavocampo, że jej przyjaciółka była Kim Kardashian (40), która urodziła dwoje dzieci z pomocą matki zastępczej, podsunęła jej pomysł posiadania jednego Zapłodnienie in vitro (IVU) Aby to zrobić. W tej procedurze komórki jajowe są usuwane z kobiety i przetwarzane w laboratorium z nasieniem partnera. Komórki zapłodnionego jaja są następnie przenoszone z powrotem do macicy. Mama powiedziała: „Kim mi o tym powiedziała. Nic o tym nie wiedziałam. Cieszę się, że udzieliła mi tej rady i zaprowadziła mnie do swojego lekarza”. W programie zasugerowała: „Zrobiliśmy in vitro, więc mogę wybrać bliźnięta, jeśli chcę”.

Paris Hilton przetrwała trudy

Paris nie miała miłych wspomnień samego procesu pobierania jaj, ale pozbyła się wszystkich trudności z pragnienia posiadania dzieci. „Było ciężko, ale wiedziałam, że to będzie tego warte”, powiedziała wtedy w podcastie. „Zrobiłam to kilka razy”. Teraz jest jasne, że ponownie przemyślała swoje marzenie o posiadaniu dziecka i odłożyła je na przyszły rok.

Carter Riom jest wymarzonym mężczyzną Paris Hilton

Twój narzeczony, Carter Ryome Na pewno będzie u jej boku w przyszłym roku, tak jak wcześniej: „Robiąc to z partnerem, który tak bardzo mnie wspiera i z którym zawsze czuję się jak księżniczka” umożliwia trudną terapię.

także Barron ma już potomstwo. W poniższym filmie udostępnij słodkie zdjęcie.

READ  Najlepsze filmy dokumentalne w telewizji: „Pokolenie 9/11” i „Der Forest Buckler Park Bad Muskau”
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

entertainment

Zaskakująca głowa z włosami: czy księżna Kate nosi przedłużenia?

Published

on

Skąd nagle wziął się ten facet? po sobie Księżna Kate (39) i jej rodzina jest jednością małe letnie wakacje Oddani królewscy są teraz w pełni z powrotem w biznesie. Czy to wszystko? Sportowiec w pracy lub Stylowy na imprezie – Fani mają żonę książę William (39), aby patrzeć na to raz za razem. Jednak w jednym ze swoich przejawów uwagę zwrócił jeden szczegół: Kate urodziła zaskakująco pełną czuprynę — dzięki przedłużeniom?

Podczas rejsu statkiem w Windermere 39-latek pojawił się z niezwykle długimi i jeszcze pełniejszymi włosami z jasnymi lokami. Ekspert ds. przedłużania włosów w rozmowie z słońceże jest pomoc. „Chociaż zmiana jest niewielka, wydaje się, że tak Księżna Kate Twoje naturalne włosy są wydłużane kilkoma przedłużeniami.Olya Katz podzieliła się swoją opinią. Jednak dzięki najnowszej technologii nic z tego nie widać.

Eksperci pracują więc nad włosami Kate – księżna była w stanie odkryć dla siebie umiejętności stylizacji włosów podczas kryzysu zdrowotnego. Ta brunetka była na swoich dzieciach Książę Jerzy (8), Księżniczka Charlotte (6) i Prinz Lewis (3) Żył nim. “Zostałem fryzjerem na tym rezerwacie – ku przerażeniu moich dzieci”, mama trójki dzieci żartobliwie w styczniu.

Księżna Kate nad jeziorem Windermere we wrześniu 2021 r.
Księżna Kate na imprezie w Windermere we wrześniu 2021 r.
Książę Jerzy, księżniczka Charlotte i księżna Kate na weselu Pippy Middleton
READ  Kraje te zakwalifikowały się do finałów ESC
Continue Reading

entertainment

Love Storm: Ariane wpada w panikę – czy Robert zostawi ją samą w lesie?

Published

on

W 3682 odcinku ARD TV zatytułowanym „Love Storm” romans i intryga są nieuniknione.

Monachium – W bieżącym odcinku Telenoweli ”burza miłościLeah podejmuje decyzję, a Max ponownie rozważa swoją relację z bratem.

Ariane (Viola Wedekind, 43 lata) wpada w panikę, gdy Robert (Lorenzo Battani, 44 lata) chce iść sam po pomoc. © ARD / Jendrick Mielke

Robert (w tej roli Lorenzo Battani, 44 lata) i Ariane (Viola Wedekind, 43 lata) uciekają przed rzekomymi porywaczami. Szukając drogi powrotnej do hotelu, stwierdzili, że cały czas chodzą w kółko. Ariane całkowicie traci siły, gdy również łamie kostkę. Robert jest bohaterski i to trwało.

Ponieważ Eric (Sven Wassner, 41 lat) nie otrzymał listu od Aryana, zaczął się martwić. Leah (Deborah Muller, 39 lat) również jest zaniepokojona, ale potem przypomina sobie, że Eric ostrzegał ją w przeszłości, że Aryan wbije klin między nią a Roberta. W środku nocy Leah podjęła decyzję.

Constance (Sofia Schiller, 26) przeprasza swoją przyrodnią siostrę Mayę (Christina Arends, 30) za noc z Florianem (Arne Lauper, 28). Ale kiedy Maja przyjmuje jej przeprosiny, uważa za zgodę na dalsze spotkanie z Florianem.

"To jest zazdrość!" Czy beneficjenci Hartz IV wykonują lepszą pracę niż pracownicy?
Widowisko telewizyjne
“To jest zazdrość!” Czy beneficjenci Hartz IV wykonują lepszą pracę niż pracownicy?

Tymczasem Hannes (Pablo Conrad, 30 lat) zauważa, że ​​partii darowizny wciąż brakuje pewnej rzeczy dla Floriana. Konstanz ma śmiały pomysł. Odchylasz się z nim od okna?

Max (Stefan Hartmann, 31) chce wysłać swojego brata Jerry’ego (Johannes Huth, 32) do nadzorowanego wspólnego mieszkania. Zobowiązuje się i żegna Shirin (Merv Choucair, 27). Jerry zostaje w domu Maxa po raz ostatni. Kiedy oboje nie mogą spać, grają w grę od dzieciństwa – i to sprawia, że ​​Max jest nieco oczywisty…

Fani mogą zawczasu przekonać się, czy wszystko pójdzie dobrze w ARD .biblioteka multimediów A w ten czwartek (23 września) o godzinie 15.10 pierwszego dnia.

Od 2005 roku romantyczne historie miłosne i złe intrygi Fürstenhof są źródłem inspiracji dla fanów „Burzy Miłości”. Udana seria ARD jest emitowana na całym świecie, od Polski przez Kanadę po Islandię.

Pod koniec każdego sezonu widzowie mogą spodziewać się wymarzonego ślubu dla głównej obsady. Ale zanim to się stanie, para napotyka wiele przeszkód na swojej drodze. Chodzi o pięciogwiazdkowy hotel “Fürstenhof” w cichym Bichlheim w Bawarii.

Każdy, kto ogląda ARD od poniedziałku do piątku o 15:10, może spodziewać się podróży pełnej emocji i dramatu.

READ  Obejrzyj ponownie „Powrót wilków” w 3sat: powtórka filmu dokumentalnego o zwierzętach w Internecie i w telewizji
Continue Reading

entertainment

“Let’s Dance” – Ciężarna Patricia: Tak dowiedział się Alex

Published

on

Niedługo będzie ich trzech! w tym chodźmy tańczyć-Mąż Patricia Biełousowa I Aleksandro Ionel Działa jak w zegarku. Zaręczyli się zaledwie kilka miesięcy temu, a teraz już śledzą Pierwsze potomstwo razem. A ta dwójka Po prostu zachwycony ujawnić się w Proflash-na wywiad. Ojciec, który byłby szczególnie na haju, był zachwycony, gdy usłyszał o swojej ciąży Patrycja Ma doświadczenie!

Wkrótce po wykonaniu testu ciążowego piękna powiedziała swojemu narzeczonemu dobrą nowinę. Ta chwila była tak magiczna i wzruszająca – Alex nie mógł w to uwierzyć. „Byłem naprawdę szczęśliwy. Wiele osób pracowało przez lata, aby mieć potomstwo. Naszym pragnieniem zawsze było, aby nie odkładać zbytnio planowania dla dzieci”.mówi in Proflash-na wywiad.

Patrycja Ona też była bardzo przytłoczona pozytywnym wynikiem testu. „Było to dla mnie bardzo zaskakujące, ponieważ dowiedziałem się tak późno – w czwartym miesiącu. Była bardzo urocza i wzruszająca – przyznaje tancerka Proflash Cena £.

Patricia Belousova i Alexandru Ionel, „Let’s Dance” – gwiazdy

Stefan Walucha / ActionPress

Patricia Belousova i Alexandru Ionel na przyjęciu dla dzieci, wrzesień 2021
Patricia Belousova, „Let’s Dance” – Star
READ  Najlepsze filmy dokumentalne w telewizji: „Pokolenie 9/11” i „Der Forest Buckler Park Bad Muskau”
Continue Reading

Trending