Clippers PL

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Clippers PL

Osoby w wieku powyżej 60 lat odmawiają astrogenów: nie możesz wybrać szczepionki! – Społeczność Panorama

Czy ktoś jeszcze pamięta piosenki, które chwalono za jedność w tym społeczeństwie? Zastanówcie się nad sobą w zupełnie wyjątkowej sytuacji, której każdy doświadczy tylko raz w życiu. W jedności, zrozumieniu i pamięci? To było prawie rok temu. Dawno dawno temu. Nadzieja na to, że uda się coś zrobić tutaj, gdy sprawy są poważne, jest teraz stracona.

[Die Antworten auf die wichtigsten Frage rund ums Impfen gegen das Coronavirus finden Sie in unserem großen Impf-Spezial]

Bez względu na to, jak zła jest sytuacja, naukowcy, wirusolodzy, lekarze – wszyscy, którzy są świadomi wirusa koronowego i jego skutków – mogą tak głośno krzyczeć. Ich krzyki są prawie uciszane przez ryk działaczy politycznych i osób zainteresowanych biznesem. Nie wspominając o tych, których w międzyczasie nic nie obchodzi, i aroganckich, którzy utrzymują żywe kontakty we wszystkich kierunkach.

[Wenn Sie alle aktuellen Nachrichten live auf Ihr Handy haben wollen, empfehlen wir Ihnen unsere App, die Sie hier für Apple- und Android-Geräte herunterladen können.]

Spójrz na fakty: w Berlinie jedna trzecia pacjentów na oddziałach intensywnej terapii jest obecnie w wieku od 35 do 59 lat. Straszne, prawda? Najwyraźniej dla wielu nie wystarczy horroru. Ale właśnie dlatego, że politycy nie działają szybko, wymagana jest osobista ostrożność i rozwaga. Nie ma już sensu oczekiwać wzajemnego zrozumienia. Na przykład podczas szczepień.

Tysiące osób w wieku powyżej 60 lat odmawia zaszczepienia się lekiem astrogennym – mimo wszystkich dostępnych danych ryzyko jest bardzo niskie, a prawdopodobieństwo zgonu z powodu Govit-19 jest wielokrotnie większe.

Model Winbright Gretchman. Premier AstraZeneca został zaszczepiony.Zdjęcie: Marijan Murad / DBA

Fakt, że ta grupa nie była początkowo szczepiona w Niemczech, wynika jedynie z braku danych, a nie z możliwych skutków ubocznych. W przypadku innych grup wiekowych sytuacja jest odwrotna: istnieją obecnie dane, że młodzi ludzie mogą bardzo rzadko mieć problemy ze szczepionką.

READ  Niezależnie od realiów polskiego szoku w Anglii, lekcje z 1973 roku wciąż się pojawiają Anglia

Politycy tacy jak Winfried Gretchman, który został publicznie zaszczepiony przy produkcji AstraZeneca po uzyskaniu aprobaty, zrozumieli to i chcieli być wzorem do naśladowania. Albo ewaluator Thug Jazz mówi: „Na pewno zaszczepiłbym się. Nie ma znaczenia, jaka jest szczepionka. „Inni są uparci i uparci.

Młodsi muszą długo czekać

Zamiast od razu bronić się potężną szczepionką, wiele starszych osób, poza wszelką logiką, woli dłużej czekać na produkty Biotech lub Moderna. I opóźnić wskaźnik szczepień w Niemczech. Spośród istniejących puszek AstraZeneca tylko około 62 procent jest obecnie zaszczepionych – w porównaniu do: około 90 procent w Biotech.