Connect with us

sport

Olympia 2021 w Tokio: Bencic wygrywa złoto po finale maratonu z Vondrosovą

Published

on

W finale singla kobiet na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio Szwajcarka Belinda Bencic zmierzy się z czeską Marketą Vondrosovą. Mecz zaczyna się około 14:15.

W półfinale Vondrosova wygrała 6:3, 6:1 z Ukrainką Eliną Svitoliną. Bencic miał więcej kłopotów. Pokonała 7:6 (7:2), 4:6, 6:3 kazachską Elenę Rybakinę.

Na papierze Szwajcarki są faworytami. Bencic zajmuje 12. miejsce na świecie. Vondrousova jest na 42. miejscu.

Olimpia – Tenis

Po bankructwie w singlu: Djokovic nie walczy o brąz w mieszance

5 godzin temu

Finał nadal powinien być ekscytujący ze względu na suwerenny występ Vondrosovej w półfinale.

+++ Kliknij tutaj, aby zaktualizować +++

Belinda Bencic – Marketa Vondrosova 7:5, 2:6, 6:3

Dane na żywo z finału singla kobiet Belinda Bencic vs Marketa Vondrosova

17:30: Belinda Bencic zdobywa złoto na Tokyo Singles Championships. To było z mojej strony. Dziękuję bardzo za uwagę. do następnego razu.

16:27: Ale Vondrosova opiera się. Udało mi się dotrzeć do 15:40, bo Bencic bardzo gorączkowo gra. Szwajcarka blokuje pierwszą piłkę złamaną delikatnym bekhendem, a drugą długim bekhendem. Po odbiciu piłki do siatki Bencic ma punkt meczowy. Ale Vondrousova robi solidny powrót po debiucie. Po rozbiciu piłki dla Czecha debiutant powrócił. Bencic zdobywa swój drugi punkt meczowy, ponieważ Vondrosova kopie z bekhendu w siatkę. Powrót Czechów jest bardzo długi. Bencic zdobył złoto – 6:3.

16:20: Bencic wygrał pierwszą połowę bez wygranej Vondrousovej – 5-3.

16:15: Bencic zrobił sobie trzyminutową przerwę w leczeniu. Ma problemy z prawą stopą.

16:13: Vondrousova popełnia o wiele więcej przypadkowych błędów w porównaniu z dwoma pierwszymi ruchami. Ale nawet Bencic nie jest wystarczająco przekonujący w swojej grze serwisowej. Pojedynczy forhend ląduje za linią bazową i daje Vondrosovej szansę na przerwę. Ale ich uderzenia forhendem są zbyt długie. Bencic wygrywa mecz po kolejnej piłce Vondrosovej – 4:3.

16:06: Przede wszystkim Vondrousova świadczy swoje dobre usługi w terenie. 30:15 popełniono faul obustronny. Po tym Czeszka dalej kończyła grę serwisową, więcej było dla Bencica, a piłki zatrzymujące nie były optymalnie rozgrywane przez Vondrosovą – 3:3.

16:02: Cóż za zrównoważona gra. Vondrousova wyglądała na kompletnie niepewną siebie i od razu wygrała pierwsze trzy rajdy. Teraz Bencic jest pod presją, ale Czesi wygrali w drugiej połowie, bo Szwajcar nie trafił w długą piłkę – 3:2.

READ  Taśma na żywo z ćwierćfinałów turnieju ATP w Madrycie do czytania

15:59: Bencic natychmiast zrobił sobie przerwę i prowadził 3-1. Wracając silny, Vondrousova rozpaczliwie potrzebuje poczucia spełnienia, aby uwolnić się od negatywnego wiru – 3:1.

15:55: Bencic oferuje grę obsługiwaną przez Sovereign Governance i jest teraz najbardziej skoncentrowanym graczem. Vondrousova kontratakuje Szwajcarką, uderzając w linię bazową – 2:1.

15:52: Mecz serwisowy Vondrousovej zaczyna się od świetnej widowni, którą wygrywają Czesi, choć Bencic na starcie wywierał większą presję. Ponieważ piłka forhendowa Czechów ląduje za linią bazową, Bencic umieścił ją w 30:15. Następnie kawałek Vondrousova schodzi za linię. Z powodu dośrodkowania z bekhendu do czeskiej bramki, Bencic ma szansę na przerwę. Ale Vondrousova odpycha. Od samego początku Vondrousova odnosiła sukcesy w asie. Ale Bencic wraca i dostaje re-break – 1:1.

15:42: Bencic jest pod bezpośrednią presją podczas aplikowania i przegrywa dwa pierwsze rajdy. Po wygraniu rzutu z połowy kortu Vondrousova ma szansę na przerwę. Bencic broni pierwszą piłkę złamaną. Ale wtedy Szwajcar trafił dośrodkowaniem do przodu w siatkę. Przerwa dla Vondrosovej – 0:1.

15:36: Przy 0:15 Bencic wygrał jednym forhendem wyraźnie na uboczu i wyprowadza kolejne prowadzenie do siatki. Nie zwraca trudnej wysyłki z Vondrosova na pole. Czech, używając asa, doprowadza do perfekcji równanie grupowe – 2:6.

15:32: Tym razem Bencic rozegrał swoją grę serwisową z pełnym przekonaniem. Vondrosova popełniła kilka drobnych błędów i wygrała tylko jeden rajd – 2-5.

15:29: Vondrousova wygrała pierwszy wyścig i dzięki drobnemu błędowi Bencica było 30:15. Z główką i długą serią pokonując Bencica, Czesi wygrywają mecz – 1:5.

15:24: W swojej grze serwisowej Bencic również stara się grać ofensywnie, ale popełniasz drobne błędy. 30:15 bekhend z łatwością zagrał w siatkę. Po silnym powrocie Vondrousova robi sobie przerwę. Używa go z piłką zatrzymującą z połowy kortu – 1:4.

15:19: Vondrousova rozpoczyna grę serwisową od solidnej wygranej z forhendem. Z dwoma asami wykłada 40:15. Pierwszy plan gry wykorzystuje zwycięski forhend – 1:3.

15:16: Po rajdzie z prędkością wygraną przez Szwajcarkę, Vondrosova zaatakowała z większą odwagą i zdobyła 30:30. Ale dwoma dobrymi zagrywkami Bencic zapewnił sobie mecz 1:2.

READ  Liga niemiecka: TSG Hoffenheim - Bayer Leverkusen 0-0

15:12: Vondrosova bardzo szybko wygrała drugi mecz. Bencic ma w tym meczu problemy z mocnym podaniem Czecha – 0:2.

15:09: Vondrousova wygrywa pierwszy mecz. W drugim Czesi wdarli się do siatki, ale Bencic świetnie gra na linii bazowej. Potem kontynuuje nacisk, a Vondrousova wraca z wielką siłą do 30:30. Następnie Bencic uratowała sobie przerwę na piłkę i zadebiutowała jeszcze dwa razy. To znowu bardzo długi mecz, Bencic ma jednorazową przewagę z ogromną szansą na forhend, gdy zadebiutujesz przeciwnikowi z podwójnym błędem. To zaburza rytm i Vondrousova dostaje przerwę – 0:1.

14:57: Pierwszy wyścig znów był świetny, a Szwajcar podniósł go z linii T po kilku kulkach powietrza. O 15:15 Vondrousova grała w siatce bez żadnej potrzeby. Bencic gra teraz bardziej agresywnie i ofensywnie. Czesi sobie z tym nie poradzą. Bencic używa pierwszej piłki grupowej – 7:5.

14:53: Mecz jest bardzo wyrównany. Vondrousova pracuje w tej grze z wieloma żetonami i zmusza przeciwnika do trafienia najgorszych piłek. Szwajcar gra z dwoma podobnymi zwycięzcami długimi strunami o 40:30. Gdy Vondrousova wyzwolił się z dużej presji i grał w sieci z komfortowym zwycięzcą, mecz zadebiutował. Nie pozwól Bencicowi przeszkadzać i wygrywasz mecz serwisowy – 6:5.

14:46: Vondrousova szybko wygrała dwa pierwsze rajdy dzięki silnemu forhendowi. Bencic może wygrać rundę, ale ponownie zagrywać za linię bazową. Przy 40:30 Czesi wpadli do siatki, ale Bencic trafia świetnym podaniem. Po dwóch kiepskich powrotach Bencica, Vondrosova wygrała mecz – 5:5.

14:41: Kiedy Bencic wysyła, Szwajcar dominuje od linii bazowej i wygrywa z wyższym wzrostem o 30:30. Tak grałem ostatni rajd. Vondrousova oddaje solidne przednie piłki tylko w wysoki róg. Tak więc Bencic prowadzi grę serwisową – 5:4.

14:38: Po kilku przerwach na początku seta gracze podbijają teraz swoje serwowanie. Vondrousova wzdryga się, ale wygrywa mecz po dwóch rajdach Bencica – 4:4.

14:33: Bencic uderza pojedynczym forhendem o 15:15 i uderza w rakietę z frustracji. Ponieważ piłka dośrodkowa z przodu nie wchodzi na boisko, Vondrousova ma dwie piłki break. Bekic zajmuje się obydwoma. Nie przejmuj się Szwajcarem, on wchodzi do sieci i uderza zwycięzcę siatkówki na boisku. Ofensywnym stylem gry wygrała mecz z kolejnym zwycięzcą z siatki – 4:3.

READ  Ojciec Maxa Verstappena strzela do szefa Mercedesa Toto Wolffa

14:28: Obaj gracze popełniają drobne błędy. Na przykład Vondrousova uderza prostą, wysoką piłkę na środku boiska, z dala od linii bocznej. Czech odpycha jednak dwie piłki. Bencic wygrywa długi pojedynek dośrodkowania, a niedługo potem Vondrousova nie udaje się wrócić do linii bazowej – 3:3.

14:22: Bekic nie gra z dużą pewnością siebie, gdy służy sam. Vondrousova wraca mocno, kończy i wybija piłkę przez niezamierzony błąd Szwajcarki. Ale Bencic walczy z ofensywnym stylem gry. Czeski gracz w kółko gra niewygodne piłki i dostaje następną piłkę. Gra trwa długo i zaczyna się w kółko. Po podwójnym błędzie Bencica, Vondrousova zrobiła sobie przerwę – 2:3.

14:11: Vondrousova w końcu dotarła do finału. Vondrosova wygrał pierwsze trzy mecze własnym serwisem, ale Bencic również ma pecha z powodu odbicia netto. Po odwrocie Szwajcara do 30:40 Czech nie wrócił na boisko – 2:2.

14:07: Z tak wielką wściekłością w żołądku Vondrosova bardzo szybko wygrał pierwsze trzy rajdy nad serwisem Bencica. Następnie udaje się zresetować ułamek do zera – 2:1.

14:04: Vondrousova również spisuje się dobrze, zmieniając potężne uderzenia ślizgami w rajdzie. Ale wtedy Bencic wygrał w dwóch setach, jeden po drugim trafiając w siatkę i zajmuje miejsce o 30:30. Niedługo potem udało mi się wybić piłkę ze zwycięskiego bekhendu przy użyciu sznura haczykowego. Łamanie też działa. Vondrousova gra wolną piłkę w siatkę kopnięciem forhendowym za linią bazową. To boli Vondrosovej – 2-0.

14:00: Bencic otworzył grę swoją grą serwisową. Dobrze wchodzi, wywiera presję mocnymi serwisami i wygrywa pierwszy mecz 15-1:0

13:55: Elina Svitolina i Elena Rybakina zakończyły walkę o brąz. Bencic i Vondrosova są obecnie osiedlone. Już niedługo rozpocznie się mecz.

12:30 po południu: Witamy w filmie na żywo na Eurosport.de. W finale turnieju singla kobiet Belinda Bencic i Marketa Vondrosova rywalizowały o złoty medal. Jestem Christian Messi i towarzyszę Ci w tym meczu. Baw się dobrze.

Możesz być zainteresowanym także tym: Alexander Zverev i jego historyczna złota misja – zapomnij o Wimbledonie!

Brązowy złoty wynik: Judo świętuje trzeci medal

Olimpia – Tenis

Pure Emotions: Benchik walczy z Rybakiną po maratonie

29.07.2021 o 12:11

Olimpia – Tenis

Wspierany przez Federera: szwajcarski Bencic w finale kobiet

29.07.2021 09:32

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

sport

FC Bayern: Wybuchowe odkrycie dotyczące Niklasa Sole – „nie ma tu więcej pragnień”

Published

on

Niklas Soleil i Bayern Monachium: Nie zawsze istnieje harmonijna relacja. Świadczy o tym również delikatna rozmowa obrońcy.

© Sven Simon / Imago

Olśniewający czat WhatsApp od Niklasa Süle sugeruje, że potężny obrońca Bayernu był bliski skoku więcej niż raz. Nagelsmann reaguje z oburzeniem.

Monachium – Niklas Soleil * tam było Bayern Monachium * Nie zawsze jest to łatwa sytuacja: Fazy słabości i rzekome problemy z dyscypliną spowodowały, że w przeszłości ciągle pojawiały się pogłoski o zmianach. Fakt, że 26-letni piłkarz był bliski rezygnacji wielokrotnie, pokazują dzienniki czatu z doradcą, które teraz się pojawiły. Przepływ wiadomości ma to wszystko. Trener Bayernu Julian Nagelsmann* już zareagował.

Wiadomości Sulli na WhatsApp są częścią sporu prawnego między doradcami Muratem Lukorlu a byłym graczem narodowym Karlheinzem Forsterem. Chodzi o opłaty za przelew. 28 września na boisku Mosbach w Baden wyjaśniona zostanie kwestia, który z nich był decydującym czynnikiem w transferach z Zule do Monachium i od Timo Wernera do Chelsea.

FC Bayern: Wiadomości WhatsApp od Niklasa Süle kończą się w sądzie

Dla mnie Spiegel Akta sprawy są dostępne. W Causa Werner wyszedł w taki sposób, że – najwyraźniej niechętnie – Podpisano umowę z Bayernem*W końcu przed przeprowadzką do Londynu. Sule też chciałaby tam skończyć, na głos Spiegel Z jego wiadomości WhatsApp do doradcy Lokurlu.

W listopadzie 2018 roku potężny środkowy obrońca poprosił kanclerza o oferty z Anglii. Dokładne miejsce, do którego miał się udać, nie wydawało się Sulli zbyt ważne. Cytuje: „Jeśli ktoś mówi, że zabierze mnie z dużych klubów, daj mi znać”. Spiegel z dziennika czatu. Następnego dnia obrońca Bayernu Monachium Lucorlo poinformował o swoich rozmowach z Manchesterem United i Chelsea. Mówi się też o spotkaniu, które zostało już uzgodnione z Czerwonymi Diabłami. Według Spiegla „Będzie świetnie” – powiedział Süle. Jednak nie było zmiany.

READ  Ojciec Maxa Verstappena strzela do szefa Mercedesa Toto Wolffa

Bayern Monachium: W 2019 Niklas Sule otrzymał dziwną prośbę o zmianę

Rok później Sully i Lokorlo niedawno znów się zaloty. Chociaż Bayern strzelił Spurs 7-2 trzy dni temu, a Sule był w początkowym składzie, 26-latek zapytał o skład Spurs. „Taki świetny klub” i „nie chcesz już jechać do Anglii” mówi Süle Spiegel Napisałem.

Ale potem przyszedł mecz Bundesligi z Augsburgiem 20 października 2019 r. Sule zerwał więzadło krzyżowe bez ingerencji przeciwnika i był nieobecny przez kilka miesięcy. Więc zmiana była poza stołem. Obrońca pozwolił na to Spiegel Dzięki prawnikowi komunikacja między nim a Lokurlu, którą można zobaczyć za pośrednictwem wiadomości WhatsApp, miała „całkowicie nieformalny charakter”. Nigdy nie było relacji biznesowych i nie było umowy.

Nawiasem mówiąc, po Coronie ci znowu znajdą się w niebezpiecznej spirali cenowej – uważa Herbert Hainer, prezes FCB.

Niklas Saul: Nagelsmann jest zły na opublikowane wiadomości WhatsApp

po tym Wygrana 3-1 nad Grather Forth* – Sully zagrał 87 minut – odpowiedział trener Bayernu Julian Nagelsmann. “Myślę, że to granica, kiedy ta data czatu zostanie ogłoszona. Ma to również związek z pewnością siebie” – powiedział trener Bayernu. Powiedział, że nie rozmawiał z Süle na temat rzekomych wiadomości. “Nie miał łatwego ostatnio w Bayernie, ale jestem z tego całkiem zadowolony.” (Atmosfera) *tz.de jest pokazem IPPEN.MEDIA

Continue Reading

sport

FC Bayern: Wybuchowe odkrycie dotyczące Niklasa Sole – „nie ma tu więcej pragnień”

Published

on

Niklas Soleil i Bayern Monachium: Nie zawsze istnieje harmonijna relacja. Świadczy o tym również delikatna rozmowa obrońcy.

© Sven Simon / Imago

Olśniewający czat WhatsApp od Niklasa Süle sugeruje, że potężny obrońca Bayernu był bliski skoku więcej niż raz. Nagelsmann reaguje z oburzeniem.

Monachium – Niklas Soleil * tam było Bayern Monachium * Nie zawsze jest to łatwa sytuacja: Fazy słabości i rzekome problemy z dyscypliną spowodowały, że w przeszłości ciągle pojawiały się pogłoski o zmianach. Fakt, że 26-letni piłkarz był bliski rezygnacji wielokrotnie, pokazują dzienniki czatu z doradcą, które teraz się pojawiły. Przepływ wiadomości ma to wszystko. Trener Bayernu Julian Nagelsmann* już zareagował.

Wiadomości Sulli na WhatsApp są częścią sporu prawnego między doradcami Muratem Lukorlu a byłym graczem narodowym Karlheinzem Forsterem. Chodzi o opłaty za przelew. 28 września na boisku Mosbach w Baden wyjaśniona zostanie kwestia, który z nich był decydującym czynnikiem w transferach z Zule do Monachium i od Timo Wernera do Chelsea.

FC Bayern: Wiadomości WhatsApp od Niklasa Süle kończą się w sądzie

Dla mnie Spiegel Akta sprawy są dostępne. W Causa Werner wyszedł w taki sposób, że – najwyraźniej niechętnie – Podpisano umowę z Bayernem*W końcu przed przeprowadzką do Londynu. Sule też chciałaby tam skończyć, na głos Spiegel Z jego wiadomości WhatsApp do doradcy Lokurlu.

W listopadzie 2018 roku potężny środkowy obrońca poprosił kanclerza o oferty z Anglii. Dokładne miejsce, do którego miał się udać, nie wydawało się Sulli zbyt ważne. Cytuje: „Jeśli ktoś mówi, że zabierze mnie z dużych klubów, daj mi znać”. Spiegel z dziennika czatu. Następnego dnia obrońca Bayernu Monachium Lucorlo poinformował o swoich rozmowach z Manchesterem United i Chelsea. Mówi się też o spotkaniu, które zostało już uzgodnione z Czerwonymi Diabłami. Według Spiegla „Będzie świetnie” – powiedział Süle. Jednak nie było zmiany.

READ  Paraolimpiada: Kajakarz Edina Müller idzie po złoto!

Bayern Monachium: W 2019 Niklas Sule otrzymał dziwną prośbę o zmianę

Rok później Sully i Lokorlo niedawno znów się zaloty. Chociaż Bayern strzelił Spurs 7-2 trzy dni temu, a Sule był w początkowym składzie, 26-latek zapytał o skład Spurs. „Taki świetny klub” i „nie chcesz już jechać do Anglii” mówi Süle Spiegel Napisałem.

Ale potem przyszedł mecz Bundesligi z Augsburgiem 20 października 2019 r. Sule zerwał więzadło krzyżowe bez ingerencji przeciwnika i był nieobecny przez kilka miesięcy. Więc zmiana była poza stołem. Obrońca pozwolił na to Spiegel Dzięki prawnikowi komunikacja między nim a Lokurlu, którą można zobaczyć za pośrednictwem wiadomości WhatsApp, miała „całkowicie nieformalny charakter”. Nigdy nie było relacji biznesowych i nie było umowy.

Nawiasem mówiąc, po Coronie ci znowu znajdą się w niebezpiecznej spirali cenowej – uważa Herbert Hainer, prezes FCB.

Niklas Saul: Nagelsmann jest zły na opublikowane wiadomości WhatsApp

po tym Wygrana 3-1 nad Grather Forth* – Sully zagrał 87 minut – odpowiedział trener Bayernu Julian Nagelsmann. “Myślę, że to granica, kiedy ta data czatu zostanie ogłoszona. Ma to również związek z pewnością siebie” – powiedział trener Bayernu. Powiedział, że nie rozmawiał z Süle na temat rzekomych wiadomości. “Nie miał łatwego ostatnio w Bayernie, ale jestem z tego całkiem zadowolony.” (Atmosfera) *tz.de jest pokazem IPPEN.MEDIA

Continue Reading

sport

Sen powraca! Ansu Fati zdobywa punkty w zarządzaniu kryzysowym w Barcelonie

Published

on

Co za powrót! Ansu Fati wszedł do meczu tuż przed końcem i strzelił finałowy mecz dla Barcelony 3:0 z Levante. Wreszcie kolejny solidny występ Blaugrany, która z łatwością i wspaniale poradziła sobie z kryzysem.

FC Barcelona zajęła się zarządzaniem kryzysowym w krótkim czasie bez Sergi Roberto, wielofunkcyjnej broni Barcelony, który skarżył się na dolegliwości trawienne krótko przed meczem. W pomocy zastąpił go Nico Gonzalez, który biegł obok Jaffe. 18-latek i 17-latek tworzyli centrum kontroli wraz z weteranem Sergio Busquetsem, podczas gdy Memphis Depay, Philippe Coutinho i Luke de Jong powinni byli stanowić zagrożenie z przodu.

Kara uratowana i przeliczona: Memphis Depay wyprzedza Barcelonę wcześnie

I to właśnie ten ofensywny skład zaczął się od razu – już po pięciu minutach Memphis triumfował na lewym skrzydle i wykonał rzut karny – który sam skręcił na lewą stronę, by doprowadzić do 1-0 (5).

Wczesne prowadzenie dało Blaugrane poczucie pewności siebie, ponieważ byli prawdopodobnie najlepszą połową Barcelony (z wyjątkiem meczu otwarcia z Realem Sociedad).

Luke de Jong strzelił pierwszego gola dla FC Barcelona

Dziesięć minut później Blaugrana wzrosła do 2:0: energiczny Sergio Dest posłał do lotu Luc de Jong, który milczał przed bramkarzem Levante Aitorem Fernandezem i strzelił swojego pierwszego gola dla Barcelony (14.).

Barcelona następnie kontynuowała walkę z bardzo słabym UD Levante: Pique żałośnie chybił trzeciego gola po dośrodkowaniu Memphisa na drugi słupek, kiedy musiał tylko wysunąć nogę (23), potem piłka Gaviego dostała długą bramkę, a Memphis został wypchnięty Aitor, który rzucił się na bramkę (36), krótko wcześniej sam Jaffe miał świetną okazję, aby strzelić swojego pierwszego gola dla Barcelony – ale wolny przeciwko Aitorowi wybrał Lobfera, którego z łatwością uratował bramkarz Levante. Przed przerwą bramkarz Levante zneutralizował główkę Memphis (43.).

READ  Czy rzucanie grozi kiedyś jak Sanchez?

Więc pojechałem 2-0 do Barcelony w szatni, wynik, który powinien być znacznie wyższy.

Memphis Depay z marką perfum nr 1: Silny Aitor Fernandez Ponownie Dodge

Po rozpoczęciu drugiej połowy, Memphis natychmiast dał pierwszy znak zapachu, ale Aitor zapobiegł trafieniu niskiego rzutu Holendra w krótki róg (49). Nawet po przerwie nie było oporu ze strony Levante, z reguły Barcelona mogła spokojnie podawać sobie piłkę w środku pola, podczas gdy Żaby obserwowały lub biegały później.

Tak więc to, co wydarzyło się w pętli, trwało do momentu, gdy Barcelona ponownie zmieniła bieg godzinę później: Nico Gonzalez chwycił młotek z daleka, ale minął cel o metr lub dwa (63.). Niedługo potem Memphis wystartował i odszedł pod ostrym kątem, ale specjalnie skierował się na Aitora (65. miejsce). Messowskie slalomowe ciosy Memphisa i Ricky’ego Puiga nieco zawiodły na ostatnim przeciwniku (miejsca 66 i 67).

Nic więcej nie wyszło z Levante, Valencia tylko tęskniła za końcowym gwizdkiem, ale trzeciego gola nie chciał spaść – minął go Luc de Jong w 80. minucie, Camp Nou wciąż miał powody do świętowania: w 81. Ansu Fati Dziesięć miesięcy lub 323 dni po kontuzji W końcu z powrotem.

Radość z powodu jego zmiany nie osłabła, gdy Levante miał pierwszą szansę na zdobycie gola – Luis Morales z obiecującej pozycji uderzył piłkę za prawym górnym rogiem (82). Niedługo potem większą szansę na wejście miał Grantos, wcześniej bezrobotny Marc-Andre ter Stegen stanął twardo i nieźle odparł Rogera Martiego (83).

Dwa chwile szoku dla Blaugrany, która zaraz potem głośno domagała się rzutu karnego: Ansu Fati ugryzł przeciwnika i został obalony – ale gwizdek sędziego Diaz de Mira pozostał cichy, a VAR nie interweniował nagle, przerażając Ansu Fati.

dźwięki | Ansu Fati: „Śniłem o Torze, kiedy wróciłem”

Ansu Fati strzelił 3-0 w powrocie

Krótko przed końcem meczu na Camp Nou zrobiło się naprawdę głośno – bo powrót Ansu nie mógł być lepszy. 18-latek uderzył piłkę z dobrej 17-metrowej płaskiej powierzchni i wpadł do siatki 3-0 (90+1)! Cóż za wspaniała historia dla młodego chłopaka z Barcelony, wszyscy jego koledzy z drużyny przyszli pogratulować, Ansu nawet wszedł na trybuny i świętował bramkę po powrocie z lekarzem drużyny Barcelony.

READ  RB Lipsk został pokonany przez Manchester City pomimo hat-tricka z Nkunku

Potem pozostało 3-0, Barcelona pokonała swój kryzys przyjemnym happy endem i odnowiła pewność siebie przed trudnym meczem Ligi Mistrzów w środę w Benfice Lizbona (Live in the Bar Parasol).

Continue Reading

Trending