Connect with us

Tech

Nowy świat: opóźniony darmowy transfer postaci

Published

on

W rzeczywistości darmowe transfery postaci w New World powinny zostać wydane w zeszłym tygodniu. Ale nic z tego nie wyszło, deweloper Amazon Games nie jest jeszcze zadowolony z jakości funkcji.

Aktualizacja z 11 października 2021:

istniejący gracze nowy Świat Czekając z niecierpliwością na zapowiedzianą zmianę serwera, należy trochę dłużej uzbroić się w cierpliwość. Funkcja pierwotnie miała zostać zaimplementowana do 10 października, ale Amazon Games przenosi wszystko do 11 października tydzień. (Te: Gry Amazon).

Wszystkie szczegóły dotyczące poruszania się postaci w nowym świecie

W poście na forum Amazon Games w końcu szczegółowo opisało, jak działa transfer postaci i co należy wziąć pod uwagę:

Jak mogę przenieść swoją postać?

 • Musisz zalogować się swoją postacią, co oznacza, że ​​będziesz musiał czekać w odpowiednich kolejkach.
 • Przejdź do sklepu w grze, gdzie pojawiła się nowa opcja bezpłatnego zażądania kodu transferu swojej postaci.
 • Jeśli jesteś w towarzystwie, musisz to opuścić.
 • Wszystkie aktywne zlecenia kupna i sprzedaży muszą zostać anulowane w pozycji handlowej.
 • Twoja postać musi znajdować się w bezpiecznym miejscu (np. w osadzie lub placówce).

Co zabieram ze sobą podczas przenoszenia serwera?

 • Postępy twojej postaci są w pełni zachowane (poziom, zarządzanie bronią, tytuł itp.).
 • Utrzymujesz tam swoją frakcję i postępy
 • Zachowujesz swój ekwipunek i magazyn.
 • Trzymasz swoje aktywa we wszystkich walutach.
 • Zatrzymujesz swój dom, meble i dekoracje.
 • Utrzymujesz postęp misji.

Co nie zostało przeniesione z moją postacią?

 • Powiązanie z Twoją firmą musi zostać anulowane przed zmianą i nie zostanie przeniesione.
 • Aktywne zlecenia kupna i sprzedaży muszą zostać usunięte z pozycji handlowej i nie zostaną przeniesione.
 • Lista znajomych opiera się na świecie i nie jest przesyłana.

Gdzie mogę przenieść swoją postać?

 • Możesz przenieść swoją postać do dowolnego świata w swojej okolicy, z wyjątkiem:
 • Postać nie może zostać przeniesiona na cały świat.
 • Postać nie może zostać przeniesiona do świata objętego konserwacją.
 • Postać nie może zostać przeniesiona do świata, który ma już swój własny charakter.
READ  BSI ostrzega: nowe ataki SMS na smartfony

Amazon Games utrzymuje otwarte pytanie, czy będzie kolejny darmowy transfer, ale w przyszłości będą anulować kody Jako opcja zakupu w sklepie w grze chętnych do zaoferowania.

Ograniczenie obszaru powoduje frustrację

Dzięki temu szczegółowemu wyjaśnieniu wyjaśniono również pytanie, czy gracze mogą przenieść swoje postacie do innego obszaru serwera? Odpowiedź w tym przypadku brzmi „nie”, co z pewnością powoduje frustrację wśród społeczności. Gry Amazon powinny to wydać Nieprawidłowo wydana informacjaTa zmiana serwera może również nastąpić z jednego regionu do drugiego.

Ponieważ tak nie jest, niektórzy gracze też są Osamotniony w obszarze serwera ze swoją osobowością i wszelkimi postępamiWybrali tylko ze względu na długie kolejki i to, co powiedział Amazon Games. Obecnie nie wiadomo, czy to ograniczenie zostanie złagodzone. W tej chwili zmiana serwerów będzie możliwa tylko po spełnieniu powyższych warunków.

Oryginalna wiadomość z 7 października 2021 r.:

New World Server Transfer: Deweloper ujawnia ważne szczegóły dotyczące darmowej zmiany

Groza kolejek w pierwszych dniach po premierze New World nieco się zmniejszyła, ale wielu fanów MMO nadal nie mogło grać lub przeszło na serwery, na które nie chcieli iść. Amazon Games planuje rozwiązać ten problem w tym tygodniu, przenosząc postacie za darmo.

Wielu graczy czeka obecnie na darmowe transfery postaci do New World. Aby uregulować długie kolejki, deweloper Amazon Games otworzył dziesiątki serwerów we wszystkich regionach. W rezultacie wielu trafia teraz na serwery, na które nie chcieli wchodzić. Aby móc w przyszłości grać ze znajomymi, ty i twoja postać powinniście wkrótce móc zmieniać serwery.

Nowy Świat: Zmiany postaci nadejdą w tym tygodniu

W informacjach o łatce firma Amazon Games ogłosiła, że ​​zaimplementowała już w grze podstawy systemu i oczekuje się, że to zrobi Później w tym tygodniu Chcesz zaoferować darmowy transport postaci. ona mówi:

„Stworzyliśmy podstawy dla naszej nadchodzącej usługi transferu postaci i zaimplementowaliśmy je w grze, więc być może już będziecie mogli zobaczyć nasze przedmioty przygotowawcze w sklepie w grze. Nadal pracujemy nad tą funkcją i zapewnimy więcej informacji o tym, jak to działa w ciągu tygodnia (kiedy będziemy gotowi do wydania funkcji). ).” (Źródło: Gry Amazon).

Nie ma jeszcze konkretnej daty, kiedy ta funkcja będzie dostępna. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem w Amazon Games, powinno być gotowe najpóźniej 10 października.

READ  iPhone 13 Pro w demontażu: „Ultracienkie” kable i wbudowane Face ID

Amazon Games wkrótce podejmie działania przeciwko graczom, którzy blokują miejsca na serwerze:

Grupa serwerów, świata i regionu: gdzie się przełączasz?

Fora New World zawierają już informacje o tym, czy gracze mogą na przykład dokonać transferu w ramach swojej grupy świata i czy mogą również zmienić region serwera. Przedstawiciel obsługi klienta New World powiedział, że gracze Pozwala swobodnie przełączać się między serwerami, więc jest Brak ograniczeń na świecie Dawać. w inny obszar Ale jeśli nie możesz zabrać ze sobą swojej postaci, będziesz musiał zacząć od nowa i stworzyć nową postać.

W szczególności oznacza to, że możesz zmienić swoją postać z serwera w świecie Vanaheim Rho na serwer w świecie Vanaheim Kappa, ale jeśli chcesz przenieść się z regionu UE do regionu wschodniego USA, nie możesz zabrać swojej postaci z Tobą.

Pierwszy transfer postaci będzie darmowy i powinien dać graczom możliwość gry na wybranym przez nich serwerze po burzliwym starcie. Zarówno w przyszłości a Płatna usługa dla sklepu Gry Amazon nie zostały jeszcze ujawnione.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tech

macOS (12) Monterey: nowy system operacyjny Apple dla komputerów Mac i MacBook gotowy

Published

on

Firma Apple ogłosiła, że ​​macOS „Monterey” dla komputerów Mac i MacBook został ukończony. Bezpłatna aktualizacja wprowadzona w czerwcu jest nieco nieśmiała w porównaniu z poprzednim rokiem, który przyniósł natywne wsparcie dla SoC ARM serii M firmy Apple z systemem macOS 11 Big Sur. Nazywa się jednak macOS 12. Zostanie wydany 25 października.

Wersja skacze nawet bez remontu

Przejście z macOS 10.x na 11 w Big Sur było nie tylko spowodowane mnóstwem poważnych zmian, w tym obsługą ARM, ale wydaje się, że Apple co roku odlicza co roku do przecinka. Jednak producent dopiero od lat podawał do publicznej wiadomości nazwę systemu operacyjnego.

To są główne innowacje

Z systemem macOS „Monterey”, nazwanym na cześć Nadmorskie miasto w KaliforniiApple chce lepiej łączyć Maca (Booka) i iPadOS. Dzięki Universal Control użytkownicy mają możliwość kontrolowania iPada za pomocą klawiatury i myszy komputera Mac lub MacBook — w tym wymiany danych.

Już na WWDC 2021 firma Apple zaprezentowała z jednej strony, jak za pomocą gładzika MacBooka przesuwano wskaźnik myszy na znajdującym się obok iPadzie, zamykano aplikacje i przeciągano plik z tabletu na laptopa. Ale łańcuch może się przedłużyć: plik można przenieść z iPada za pośrednictwem MacBooka do iMaca znajdującego się po prawej stronie laptopa; W tym przypadku był obsługiwany za pomocą myszy.

W takim przypadku urządzenia wejściowe zawsze wysyłają swoje dane wejściowe do tego samego systemu, macOS 12 Monterey przekazuje dane wejściowe do innego komputera z systemem macOS lub iPada z iPadOS 15. Na przykład w przeciwieństwie do Logitech Flow urządzenie wejściowe nie zmienia Bluetooth gospodarz.

Następujące urządzenia peryferyjne obsługują macOS Universal Control:

 • MacBook Pro (2016 i nowsze)
 • MacBook (2016 i nowsze)
 • MacBook Air (2018 i nowsze)
 • iMac (2017 i nowsze)
 • iMac (5K Retina 27-calowy, koniec 2015 r.)
 • iMac Pro i Mac mini (2018 r. i nowsze)
 • Mac Pro (2019)
 • iPada Pro
 • iPad Air (3. generacji i nowsze)
 • iPad (6. generacji i nowsze)
 • iPad mini (5. generacji i nowsze)
READ  Postęp flashowania: więcej bitów na komórkę, więcej warstw

Safari nie jest tak kompaktowe, jak planowano

Dzięki macOS Monterey przeglądarka Safari otrzymała nową metamorfozę, a jej elementy sterujące powinny się cofnąć, aby zrobić więcej miejsca w witrynie. Jednak na początku wersji beta Apple porzucił pierwszy pomysł: adres URL i pasek wyszukiwania zostały początkowo umieszczone po prawej stronie aktywnej karty na pasku kart, czyli w stale zmieniającej się pozycji. W ostatecznej wersji domyślnie pojawiają się ponownie dwa znajome paski.

W ten sposób pasek kart nie pojawia się już w ostatecznej wersji (Zdjęcie: Apple)

Monterey otrzymuje nowe mapy Apple i VRR

Inne innowacje w macOS Monterey są związane z uniwersalnymi aplikacjami, które są również dostępne na iOS i iPadOS. Zmiany, które Apple planuje wprowadzić w FaceTime, iMessage, nowych Apple Maps lub Centrum powiadomień z SharePlay, Share i Focus można znaleźć w wiadomościach o ogłoszeniu iOS 15 oraz w raporcie iOS 15: Nowe mapy Apple to ogromny krok naprzód. Monterey obsługuje również zmienną częstotliwość odświeżania na monitorach Adaptive Sync.

Pełny przegląd wszystkich innowacji, w tym nowy pasek kart w Safari, który w końcu nie został wdrożony, Już połączono z Apple.

Komputery Mac i MacBooki otrzymają tę aktualizację

Apple wprowadza również macOS Monterey jako bezpłatną aktualizację dla niektórych już bardzo starych systemów. Najstarszym obsługiwanym komputerem Mac jest Mac Pro 2013. Aktualizacja będzie dostępna we wszystkich zgodnych systemach 25 października.

 • iMac (koniec 2015 i nowsze)
 • Mac Pro (koniec 2013 i nowsze)
 • iMac Pro (2017 i nowsze)
 • Mac mini (koniec 2014 r. i nowsze)
 • MacBook Air (początek 2015 r. i nowsze)
 • MacBook (początek 2016 r. i nowsze)
 • MacBook Pro (początek 2015 r. i nowsze)
Continue Reading

Tech

BSI ostrzega: nowe ataki SMS na smartfony

Published

on


Federalny Urząd ds. Bezpieczeństwa Informacji ostrzega o kilku nowych wariantach ataków nadchodzących za pośrednictwem wiadomości SMS.

Federalny Urząd Bezpieczeństwa Informacji

(BSI) ostrzega
nowych ataków przez SMS. Podstawowa zasada tych ataków była znana od dawna (podczas blokady była to szczególnie fałszywa

Powiadomienia o paczkach
Przyszedł przez SMS: SMS zawiera łącza, które odbiorca musi kliknąć. Złośliwe oprogramowanie czai się na odpowiednich stronach internetowych i jest pobierane na smartfony. Lub wiadomości SMS służą do próby szpiegowania danych osobowych odbiorcy. Ten rodzaj ataku nazywany jest „smishingiem” – słowem utworzonym z pojęć SMS i Phishing. Jednak od jesieni 2021 r. napastnicy próbują wykorzystywać nowe formy SMS-ów.

Teraz zły SMS informuje odbiorców, że jest dla nich wiadomość głosowa. Lub SMS ostrzega, że ​​smartfon jest zainfekowany złośliwym oprogramowaniem. Następnie linki w wiadomości SMS obiecują „instrukcje pobrania wiadomości głosowej” lub instalację „domniemanej aktualizacji zabezpieczeń”. Ale pobierając pliki, dostajesz złośliwe oprogramowanie na swój smartfon.

Inną obecną metodą ataku jest to, że SMS fałszuje odbiorców, że ich prywatne zdjęcia wyciekły, ponieważ złośliwe oprogramowanie jest podobno na telefonie komórkowym. Również w tym przypadku odbiorcy powinni zainstalować rzekomą aktualizację zabezpieczeń. To oczywiście znowu złośliwe oprogramowanie. Poniżej przedstawiamy bardziej szczegółowo ten schemat ataków, który krążył kilka dni temu:

Atak SMS – Malware infekuje urządzenia z Androidem.

Jak się chronić

 • Nie klikaj linków w SMS-ie, jeśli nie masz całkowitej pewności co do pochodzenia wiadomości.

 • Nigdy nie pobieraj plików z nieznanych źródeł

 • Pobieraj aplikacje tylko z App Store lub Google Play

 • Natychmiast usuń podejrzane SMS-y

Ostrzeżenie policji: SMS z niebezpiecznymi linkami atakującymi androidy

READ  Może się to pojawić obok nowych iPadów
Continue Reading

Tech

Sonda kosmiczna “Lucy” w drodze do trojanów – misja NASA po raz pierwszy odwiedzi asteroidy na orbicie Jowisza

Published

on

W sobotę sonda kosmiczna NASA Lucy wyruszyła na misję z niezwykłym celem. Sonda ma po raz pierwszy odwiedzić Jowisza – trojany – asteroidy krążące wokół Jowisza. W przeciwieństwie do części pasa asteroid, trojany te pochodzą z zewnętrznych obszarów Układu Słonecznego. Tak więc badanie ich może dostarczyć fascynujących informacji na temat wczesnej ewolucji tego odległego regionu oraz sposobów, w jakie asteroidy i komety wnikają do układu wewnętrznego.

Po zakończeniu formowania się planet w Układzie Słonecznym duża część pozostałych części połączyła się ze szczątkami wczesnej kolizji w Asteroidngürtel Między Marsem a Jowiszem. Zawiera głównie jałowe kamienne asteroidy, które powstały we wnętrzu dawnego Pierwotnego Obłoku. Natomiast kule z bogatych w lód regionów Mgławicy Pierwotnej zbierały się na zewnątrz. Te komety, planety karłowate i asteroidy znajdują się głównie w Kuipergürtel poza Neptunem.

Pozycja i ruch Jowisza Trojana.© Instytut Astronomii Chińskiej Akademii Nauk / Peter Cherish

Trojany – starożytne kawałki na orbicie Jowisza

Ale są też asteroidy, które krążą między planetami zewnętrznego Układu Słonecznego lub nawet bezpośrednio na ich orbicie – te ostatnie określane są mianem trojanów. Dziesiątki tysięcy tych kawałków o wielkości do 250 kilometrów są skupione w dwóch miejscach przed i za planetą w pobliżu Jowisza. W tak zwanych punktach Lagrange’a siły przyciągania Słońca i Jowisza są zrównoważone. Pozwala to obiektom obracać się wokół tych punktów po stabilnych orbitach.

Na Jowiszu dwa duże obłoki tych asteroid są wyśrodkowane wokół punktów Lagrange’a 4 i 5, które znajdują się 60 stopni przed i za planetą i podążają za nią po orbicie wokół Słońca. Badacze planetarni uważają, że wiele z tych elementów już tam było Wzrost Młody Jowisz został schwytany z zewnętrznej krawędzi pierwotnego obłoku na jego obecnej orbicie. Mogą więc pozostać w dużej mierze niezmienionymi śladami tego regionu.

READ  Toy Soldiers HD ożywia zielonych plastikowych żołnierzy na konsolach i komputerach w sierpniu 2021 roku

„To sprawia, że ​​’kapsuły czasowe’ są bardzo ekscytujące dla bardziej szczegółowych badań”, wyjaśnia Stefano Mottola z Instytutu Badań Planetarnych w Niemieckim Centrum Lotniczym (DLR). „Mamy nadzieję zdobyć ważną nową wiedzę o wczesnych czasach Układu Słonecznego i powstawaniu planet”. Jednocześnie dane mogą dostarczyć więcej informacji na ten temat Jakie sposoby I przez nią ciała niebieskie wchodzą do wnętrza zewnętrznego Układu Słonecznego.

Pierwsza wizyta sondy kosmicznej

Sonda kosmiczna NASA Lucy odwiedzi Jowisza po raz pierwszy i dokładnie zbada te trojany. Ze względu na dużą odległość od Ziemi, niewielkie rozmiary i niską jasność trudno go zobaczyć przez teleskopy. Dlatego sonda kosmiczna, która została wystrzelona z portu kosmicznego na Przylądku Canaveral 16 października 2021 roku, była w stanie po raz pierwszy odkryć podstawowe właściwości tych pierwotnych reliktów.

W tym celu ma na pokładzie trzy instrumenty naukowe, za pomocą których może spektralnie badać chemiczne i fizyczne właściwości asteroid. Nagrania z kamer powinny również bardziej szczegółowo przedstawiać powierzchnię i strukturę niektórych określonych trojanów. „Dokładny kształt asteroid pochodzi z danych z kamer nawigacyjnych” – wyjaśnia Mottola. Ponadto niewielkie przesunięcia częstotliwości fal radiowych, które Lucy wysyła na Ziemię, powinny dostarczyć informacji o wewnętrznej strukturze i masie trojanów.

Ścieżka Lucy
Tor lotu sondy kosmicznej Lucy (na zielono).© Instytut Badawczy Południowo-Zachodni

Długie i kręte podejście

Jednak minie kilka lat, zanim tak się stanie. Ponieważ aby dotrzeć do dwóch chmur trojańskich w punktach Lagrange’a Jowisza, sonda kosmiczna NASA musi przelecieć kilka pierścieni. Przede wszystkim nabierze rozpędu do swojej podróży na orbitę Jowisza w dwóch orbiterach i dotrze do pasa asteroid w 2025 roku. Tam minie główny pas asteroid 52246) DonaldJohansson przed kontynuowaniem.

W 2027 r. sonda kosmiczna po raz pierwszy dotrze do roju trojanów Jowisza, który pędzi naprzód na planecie w punkcie L4 Lagrange’a. Jej celami są asteroida Eurybates z księżycem Queta, a także asteroidy Polymele, Leucus i Orus. Po tym, jak Lucy przerobi tę „listę przebojów” do listopada 2028 r., zostanie skierowana z powrotem do wewnętrznego Układu Słonecznego z powrotem na Ziemię – nowość w historii podróży kosmicznych.

READ  Dokowanie SSD i szybka sieć LAN: Gadge Hub w quizie

Powód tego: tylko przez ten duży pierścień i obracające się ślizganie Ziemi, sonda kosmiczna może zmienić swoją orbitę, aby później mogła również skierować się do tylnej chmury trojańskiego Jowisza. Lucy dotrze do tych obiektów krążących wokół punktu Lagrange’a L5 w marcu 2033 roku. Podwójna asteroida (617) Patroclus jest w trakcie programu badań przesiewowych.

Potem nominalna misja sondy kosmicznej dobiega końca, ale jeśli jest wystarczająco dużo paliwa i zasobów do działania misji, misja może zostać przedłużona, a Lucy i inne trojany zbadają orbitę Jowisza.

Źródło: NASA, Niemieckie Centrum Lotnicze (DLR)

Continue Reading

Trending