Clippers PL

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Clippers PL

Nowa nadzieja na bezpieczeństwo – czy Bolt sprowadzi Hiszpanów z Polski?

Niezależnie od tego, czy promowany jest HSV, czy nie: nowi gracze muszą wejść w nowy sezon. Dyrektor sportowy Jonas Bolt z zapałem poszukuje. Czy znalazł to, czego szukał w Polsce?

Hamburg – Ostatnia część sezonu dla Hamburger SV jest szczęśliwa. 3 maja 2021 roku tradycyjny klub z Dalekiej Północy wyciągnął Ripcard po kryzysie w kampanii promocyjnej: HSV zwolnił byłego trenera Daniela Diona. Jego następcą była legenda HSV Horst Hrubech*. Ale tylko do końca sezonu. Tymczasem dyrektor sportowy Jonas Bolt szuka nowego trenera. Jeden kandydat: Stephen Palmcord (SC Baderborn 07) – Ale on bawi się z innymi klubami*.

Nie ma znaczenia, kto będzie trenował dla HSV pod koniec nadchodzącego sezonu: potrzebują posiłków. Niezależnie od tego, czy klubowi z Ulsteru i Łaby uda się przeskoczyć z drugiej ligi do pierwszej ligi. Tutaj również dyrektor sportowy HSV Jonas Bolt dużo pracuje z dyrektorem sportowym Michaelem Matsallem.

Poziom, na który muszą przyjść nowi gracze: Obrona. Za tę część zespołu HSV widzi Hiszpana*, Zgłoszone przez 24hamburg.de. Kandydat Rhodesona gra w Polsce, a jego kontrakt wygasa z końcem obecnego sezonu. Więc dostaje darmowy przelew. * 24hamburg.de Oferta od IPPEN.MEDIA.

READ  Wirus koronowy: zaszczepione i wyleczone osoby mogą teraz to robić