Connect with us

entertainment

Niemiecka Nagroda Filmowa: Daniel Donskoy obiecuje wiele niespodzianek – Rozrywka

Published

on

Daniel Donskoy będzie gospodarzem 71. Niemieckiej Nagrody Filmowej. Zdjęcie: Niemiecka Nagroda Filmowa 2021


Gwiazda „Sankt Mike” Daniel Donskoy poprowadzi w piątek wręczenie Niemieckiej Nagrody Filmowej. Ogólny talent ujawnia w wywiadzie, na co widzowie mogą się spodziewać.

31-letnia gwiazda „Sankt Mike” Daniel Donskoy wyrobiła sobie w ostatnich latach sławę w niemieckim filmie i telewizji. Udało mu się również odnieść kilka sukcesów jako muzyk. W „Piątkowej nocy Żydzi” urodzeni w Moskwie synowie ukraińskiej, rosyjskiej i żydowskiej rodziny prezentują swój własny nocny program w WDR.

W piątek (1 października) Donskoy stanie przed nowym zadaniem: wręczy 71. nagrodę Niemieckiej Nagrody Filmowej. Od godziny 23.00 ZDF będzie transmitować koncert z Berlina. 31-latek ma duże plany dotyczące umiaru: „Staje się młodszy, nowocześniejszy i wielki na pokazach” – ujawnia Donskoy w wywiadzie dla agencji prasowej opisanej w wiadomościach.

Będzie nadzorować tegoroczną Niemiecką Nagrodę Filmową. Jaka była pierwsza rzecz, o której pomyślałeś, kiedy o tym usłyszałeś?

Daniel Donskoy: Byłem bardzo zadowolony z wyzwania. Nie jestem klasycznym medium, ale artystą o wyraźnej politycznej i społecznej pozycji, która pozwala mi wpłynąć na moją sztukę. Ta ceremonia wręczenia nagród również będzie opatrzona tym podpisem. Robi się młodsza, bardziej nowoczesna i coraz większa impreza.

Jak się przygotowywałeś i jak chcesz zrobić wrażenie na współpracownikach?

Donskoy: Pisaliśmy i pracowaliśmy nad serialem od dwóch miesięcy. Wraz ze współautorami Samirą Lusail i Martinem Schlesingerem proces rozwoju był naprawdę inspirujący. Obaj nie boją się próbować, a nasze całonocne konferencje Zoom zawsze były zabawne. Muzycznie też będzie to wymóg. Z Karimem Eliasem Sebastianem, prawdziwym twórcą, mogliśmy nadać całej nagrodzie kompleksową strukturę muzyczną. Od popu, przez hip-hop, po elementy hollywoodzkie, będzie naprawdę zróżnicowana.

Nigdy wcześniej nie prowadziłeś ceremonii wręczenia nagród w niemieckiej telewizji. Jak bardzo jesteś zestresowany?

Donskoy: Swoją drogą, nigdy nie jestem do tego przyzwyczajony, z wyjątkiem „Żydów z piątku w nocy” – ale to jest coś zupełnie innego. Miejsce było małe, wygodne i przytulne. Byłem bardziej gospodarzem i byłem bardzo otwarty i osobisty z moimi gośćmi, ponieważ chodziło o tożsamości. Tutaj zadanie jest zupełnie inne. Podczas pokazu nie będzie wódki. Nie jest też mały i kameralny. Ale hej, za pierwszym razem jesteś wolny od oczekiwań i chcę dać widzom na sali i przed telewizorem wspaniały wieczór i dobrze się bawić.

READ  Kiedyś to wszystko się kończy: „Grey's Anatomy” traci główną obsadęCo robisz z tremą?

Donskoy: Nic nie można na to poradzić, a poza tym to uczucie jest jednym z najbardziej żywych. Najbardziej oczywistą rzeczą jest podekscytowanie przed koncertem, czy to w muzyce, czy na scenie – czuję, że żyję.

Przyczepy zaczynają działać: są potrącane i porywane. W przeciwnym razie, jak zamierzasz uruchomić nagrodę filmową?

Donskoy: Powinieneś ustawić go 1 października, ale obiecuję ci wiele niespodzianek.

Jeśli spojrzysz na nominowanych: czy niemiecki przemysł filmowy zmienił się dla Ciebie?

Donskoy: W tym roku jest zdecydowanie bardzo politycznie, co mnie cieszy. Jednak ogólnie rzecz biorąc, branża ma jeszcze wiele do zrobienia, aby spełnić określone wymagania dotyczące różnorodności.

Czy masz jakichś faworytów wśród kandydatów?

Donskoy: Jasne, ale muszę zachować neutralność i jestem podekscytowany, widząc, kto zabierze Lolę do domu na najlepszy film.

Czy ktoś będzie Ci towarzyszył do nagrody filmowej?

Donskoy: Tak, moja matka pochodzi z Tel Awiwu.

Wielu aktorów chce pewnego dnia wziąć niemiecką nagrodę filmową w swoje ręce. Jak ważne są dla Ciebie te nagrody?

Donskoy: Skłamałbym, gdybym tego w ogóle nie powiedział. Kiedy w tym roku zostaliśmy okrzyknięci Najlepszym Późnym Wieczorem podczas telewizyjnej nagrody dla Żydów w piątek wieczorem, naprawdę zaniemówiłem. To wielki zaszczyt być nominowany obok Jeana Baumermanna i Caroline Quebecos. Kiedy wkładasz wszystko, co masz w projekt – szczególnie emocjonalnie – jest to oczywiście najlepsze uczucie na świecie, aby wygrać.

Kręcisz „Barbarzyńców” dla Netflix. Jak idzie strzelanina?

Donskoy: To fizyczne i przerażające wyzwanie. Kontrast między czystością na planie w Polsce a pokazem przepychu w Berlinie nie mógłby być większy. Po nagrodzie filmowej film wraca bezpośrednio do roli Flavosa.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

entertainment

Jenny Elvers: „Doprowadził mnie do granic możliwości”

Published

on

Jenny Elvers staje przed zadaniem położnika-położnika w serii raportów SAT.1 „Die Herzblut-Task”.

Raport celebrytów do służby. Ale tym razem nie są w drodze jako aktorzy, komicy czy modele. Jenny Elvers (49), Wayne Carpendale (44), Jorge Gonzalez (54), Faisal Kawusi (30), Patricka Lindnera (61) i Lily Baker (45) odbywa szkolenie w zakresie pielęgniarstwa szpitalnego w ramach programu SAT.1 “Misja bicia serca – gwiazdy pielęgniarstwa”. Towarzyszą pielęgniarkom w ich codziennej pracy przez cztery tygodnie, a także pomagają sobie. Każda gwiazda jest umieszczana na innej stacji. Jenny Elvers przechodzi przez wzruszające sceny na oddziale położniczym, ale popycha ją emocjonalnie do granic możliwości.

Jenny Elvers i jej syn Paul mają jedno serce i jedną duszę. Na powyższym filmie możesz zobaczyć, jak Paweł zmieniał się na przestrzeni lat.

Oczekiwania Jenny Elvers zostały przekroczone

Trening w szpitalu wymagał wiele od aktorki i prezenterki. Powiedziała w sobotę 1: „Oczekiwałam ciężkiej pracy, zarówno fizycznej, jak i psychicznej. To też się wydarzyło. Emocjonalnie pchnęło mnie to do granic możliwości i zabrało mnie trochę na ludzki poziom”. Jenny Elvers zaczęła o 6 rano i była szkolona przez swoją nauczycielkę Sandrę. Blondynka była między innymi odpowiedzialna za pomiar ciśnienia i temperatury krwi pacjenta. 49-latek badał dzieci, potrząsał nimi i owijał je. dla mamy Paweł Elvers (20) Zadanie serca.

Najbardziej emocjonalne przeżycie Jenny Elvers: „Pozwolić dziecku odejść po kilku dniach bólu”

Praca z noworodkami to dla wielu bardzo fajny pomysł. Jenny Elvers również znalazła wiele w swojej nowej roli, aby być „naprawdę, naprawdę uroczą”. Jednak gwiazda reality TV również musiała doświadczyć ciosów losu, które trafiają w serce. Na przykład, co mówisz świeżo upieczonej matce bliźniaków, kiedy jedno dziecko żyje, a drugie nie żyje? Gratulacje i kondolencje w jednym zdaniu? – pyta Jenny Elvers. Dlatego zajmowanie się noworodkiem wymaga nie tylko „wielkiej wrażliwości”, ale także „historii wokół niego”.

READ  Czy Anglia przywróci mistrzostwa świata do domu? To naprawdę mistrzostwa świata, o których marzysz

Podczas stażu nastąpił kolejny przełomowy moment dla aktorki. Noworodek przeszedł już odstawienie leku. Urząd ds. Młodzieży od lat próbował bezskutecznie podjąć działania przeciwko rodzinie dziecka. Dla Jenny Elvers było to „straszne” doświadczenie: „Pozwól dziecku odejść po tym, jak dziecko zostało ranne kilka dni później”.

Jenny Elvers jest „wdzięczna” za zdrowie syna

W przeszłości Jenny Elvers często wcielała się w rolę pielęgniarki, występując w serialach takich jak „Nicola”. W serialu „Weterynarz dr Mertens” zagrała rolę przebiegłej asystentki dr Mertensa. Mertens (Elżbieta Lans, 50). Była więc „bardzo podekscytowana” swoimi zadaniami w szpitalu. Ale nie była lepiej przygotowana: „To nie ma nic wspólnego z rzeczywistością, naprawdę nic!” Ponieważ była pielęgniarką, Jenny Elvers jest jej wdzięczna: “Jestem wdzięczna, że ​​pozwolono mi uczestniczyć w tym projekcie. Jestem też wdzięczna, że ​​mój syn jest zdrowy. Dopiero w szpitalu naprawdę zdajesz sobie sprawę, jak bardzo powinieneś doceniać takie rzeczy.”

„Misja pasji i troski – gwiazdy w trosce” zostanie wyemitowana w SAT.1 w poniedziałek o godz. 20:15 18 października 2021 r.

Wayne Carpendale jest również na początku „Zadania Die Herzblut” jako opiekun i jest zdecydowanie wdzięczny za zdrowie swojego syna. Na poniższym filmie możesz zobaczyć małych szaleńców grających kapitana ze swoim słynnym ojcem.

© BUNTE.de
Continue Reading

entertainment

Aktualne wskazówki dotyczące strumieniowania z biblioteki multimediów ARTE/COP26, BioNTech, Amos Oz, serii filmów Kieślowski

Published

on

Strasburg (OTS) –

Światowy Szczyt Klimatyczny – Wielkie Wyzwanie
Po trzech latach dotkliwej suszy, latem 2021 r. Europa nawiedziła ulewne deszcze i pożary. Czy klimat jest szalony? Szczyt klimatyczny w Glasgow znajduje się pod ogromną presją sukcesu: czy uda się osiągnąć na czas cele, które sobie wyznaczył? W ramach programu „Światowy Szczyt Klimatyczny – Wielkie Wyzwanie” zespół ARTE spogląda wstecz na 30-letnie światowe konferencje klimatyczne, oceniając i szukając odpowiedzi na najbardziej palące pytania. W samą porę na COP26 w Bibliotece Mediów ARTE dostępnych jest kilka filmów dokumentalnych, dokumentalnych i reportaży dotyczących palącej kwestii ochrony klimatu.

Online pod adresem arte.tv/klimawandel (https://anws.co/b8wUd/%7B5123fcfe-f750-4199-96b6-5f3ae3325f7e%7%).

Z prędkością światła po szczepionkę – BioNTec
Medyczni małżonkowie Ugur Sahin i Özlem Türeci mają wieloletnie doświadczenie w dziedzinie technologii mRNA ze względu na ich pracę w dziedzinie immunologii i badań nad rakiem, co jest warunkiem wstępnym do opracowania szczepionki przeciwko Covid-19. Michael Schindhelm zagląda za kulisy kopalni złota w Moguncji i w swoim filmie dokumentalnym podkreśla, jak BioNTech poszukuje szczepionki przeciwko Sars-Cov-2.

Online od 20 października (https://www.arte.tv/de/videos/103509-000-A/mit-lichtspiegel-zum-impfstoff/). Przejdź na presse.arte.tv (https://anws.co/b8wUf/%7B5123fcfe-f750-4199-96b6-5f3ae3325f7e%7D).

Prototypowy człowiek – wielki błąd w medycynie

Kobiety żyją dłużej niż mężczyźni, ale pozostają w tyle, jeśli chodzi o opiekę medyczną: otrzymują mniej diagnoz i dłużej czekają na leczenie niż mężczyźni. Dokument w ekscytujący i uderzający sposób rzuca światło na mechanizmy prowadzące do zaniedbania kobiet w sektorze zdrowia.

Online do 14 grudnia. (https://www.arte.tv/de/videos/102997-000-A/prototyp-mann-der-grosse-irrtum-der-medizin/)

Amos Oz: Czwarte okno
tablica postaci
Amos Oz jest uważany za najważniejszego pisarza w Izraelu i był żydowskim sumieniem swojego pokolenia. Zmarł w 2018 roku w wieku 79 lat. Kiedyś tak podsumował temat swoich prac: Nieszczęśliwe rodziny. Ale jego praca to także historia rozwoju społecznego i politycznego Izraela.

Online od 20 października (https://www.arte.tv/de/videos/092124-000-A/amos-oz-das-vierte-fenster/). Awans na presse.arte.tv (https://anws.co/b8wUi/%7B5123fcfe-f750-4199-96b6-5f3ae3325f7e%7D)
Na początku sezonu literackiego ARTE umieszcza w sieci szeroką gamę programów z grupą „Focus on Literature: Works, Authors, and Controversies” (https://anws.co/b8wUj/%7B5123fcfe-f750-4199-96b6- 5f3ae3325f7e%7D)”.

READ  Ogłoszenie środków izolacyjnych Cuomo - Radio Kolonia

Dom na skarpie
Japoński serial opowiada o japońskiej Risaku, która prowadzi spokojne życie z mężem i trzyletnią córką. Nagle zostaje powołana na członka ławy przysięgłych w procesie o zabójstwo dziecka, który radykalnie zmienia jej pogląd na macierzyństwo. W miarę postępu procesu Risako rysuje coraz więcej paraleli między historią oskarżonej matki a jej przeszłością i kwestionuje jej sytuację życiową.

Online do września 2022 r. (https://www.arte.tv/de/videos/RC-021502/das-haus-am-hang/)

Filmy Krzysztofa Kieślowskiego
Jeden z najwybitniejszych polskich filmowców – Krzysztof Kieślowski zmarł 25 lat temu. ARTE wyświetla trzy ze swoich filmów wyłącznie online: „Krótki film o morderstwie” i „Miłosny film krótkometrażowy” z Dziesięciu Przykazań, a także „Potencjalna szansa”.

Online do lutego 2022 r. (https://www.arte.tv/de/videos/RC-021573/die-filme-von-krzysztof-kieslowski/)

Kontakt z mediami:

Manuel Schonung | [email protected] | +33 3 90 14 2009
Michael Kress | [email protected] | +33 3 90 14 2163

Oryginalna treść: ARTE GEIE, przekazana przez aktualności
Oryginalna wiadomość: https://www.presseportal.de/pm/9021/5048733

Continue Reading

entertainment

Yoram Gross: Bardzo miły Google Doodle świętuje Blinky Bill i Dot Producer Bill i Dot mają 95. urodziny

Published

on

przeglądarka google

Dziś, 18 października, będzie producentem filmu Yoram Brutto Świętował już swoje 95. urodziny i został uhonorowany przez Google bardzo pięknym doodlem. Yoram Gross nie powinien wielu ludziom mówić, ale przynajmniej jedna z stworzonych przez niego postaci jest również bardzo popularna w Niemczech: Blinky Bill. Gross jest nadal bardzo popularny, zwłaszcza w Australii.


Google Doodle dzisiaj dla Yoram Brutto Australijski producent filmowy pokazany w akcji – produkujący rodzinną rozrywkę. Konkretnie w jego doodlach nie ma kształtów, które stworzył, ale poszczególne elementy układają się w bardzo kolorowy i wesoły sposób, wyznaczając określony kierunek. Dodatkowo edukator stojący za dziełami wydaje się być przyjaznym nauczycielem – który jest nieco sprytny w kierunku swoich produkcji.

Dzisiejsze single Google Characters pokazują swoją małą historię przedstawiającą tworzenie komiksów: najpierw burzę mózgów i skrypty, potem storyboardy, potem rysunki i oczywiście nagrywanie poszczególnych sekwencji. Yoram Gross obserwuje cały proces. Poszczególne postacie są wyświetlane bardzo dobrze, aw niektórych miejscach, takich jak kamera, widać kreskówkowe oczy.

Doodle Yorama Grossa można dziś zobaczyć w czterech krajach, w których żył lub miał wpływy: Niemczech, Grecji, Izraelu i oczywiście Australii. Zaprojektowany i narysowany przez projektantów Google przy wsparciu rodziny Gross.

Razem Yoram

Yoram Gross urodził się w Polsce 18 października 1926 roku (nawiasem mówiąc, gdzie dzisiaj nie można zobaczyć bazgrołów) i jako Żyd był wówczas w wielkim niebezpieczeństwie. Właściwie był na słynnej liście Oskara Schindlera, ale zdołał się uwolnić bez pomocy przemysłowca – według Wikipedii z co najmniej 72 kryjówkami podczas swojej podróży do Izraela. W 1962 rozpoczął karierę jako producent w Izraelu, a już sześć lat później jego życie i centrum produkcyjne przeniosło się do Australii.

Jego najbardziej znane produkcje to bardzo popularny w tym kraju film Blinky Bill, a także przebojowy serial Dot and the Kangaroo w Australii. Yoram Gross mocno skupił się na rozrywce rodzinnej i polegał przede wszystkim na animacji. Być może można by dokonać porównania do Walta Disneya pod względem grupy docelowej, nawet jeśli to prawdopodobnie nie oddałoby im sprawiedliwości. Jego firma istnieje do dziś pod inną nazwą i produkuje między innymi Tabaluga.

READ  Shrek: Animowane filmy antyspołeczne Wolna bestia 20 lat temu

» Fuchsia: nowy system operacyjny Google trafi na wiele innych inteligentnych urządzeń – czy zastąpi Android TV?

» Pixel 6 i Pixel 6 Pro: nowe smartfony Google powinny odnieść sukces – solidna wydajność, duże zainteresowanie

[Wikipedia]

Nigdy więcej nie przegap Google News: zapisz się do newslettera GoogleWatchBlog
Zapisz się do newslettera GoogleWatchBlog


Continue Reading

Trending