Connect with us

Top News

Niemcy trzy razy więcej niż Polska

Published

on

Federalna Agencja Sieci określa nowego dostawcę popytu na dystrybucjęInternet mobilny o prędkości co najmniej 100 Mbit/s do 2022 r.Sieć kolejowa wymaga rozbudowy, ale są ustępstwa. Na przykład Telecom & Co. Początkowo ten rodzaj mobilnego internetu powinien być oferowany tylko z torów kolejowych o dużej częstotliwości. Wyłączenie kolei to nie tylko ekspansja, sieć musi także walczyć z martwymi punktami. Według badania przeprowadzonego przez Federalne Stowarzyszenie Centrów Konsumenckich konsumenci w Niemczech płacą trzy razy więcej za dane mobilne niż w „szczególnie tanich krajach europejskich”.

1 gigabajt danych mobilnych kosztuje średnio 3,58 euro

To badanie porównuje miesięczne stawki za umowy na telefon komórkowy w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Francji, Włoszech, Hiszpanii, Rumunii, Estonii i Polsce od 2019 roku. w W Niemczech płacisz średnio 3,58 euro za gigabajt danychW Polsce płacisz tylko 0,83 euro za gigabajt. Średnio konsumenci w UE musieli zapłacić 50, 1,50 za gigabajt w 2019 roku.

Według Federalnego Stowarzyszenia Organizacji Konsumenckich wszystkie informacje są „dostosowane do siły nabywczej”. W Niemczech roczny dochód netto w 2019 r. wyniósł 26 105, podczas gdy w Rumunii jedna osoba zarabiała tylko 4419 rocznie. VZBV porównuje tylko oferty dla mobilnego modułu danych bez dodatkowych usług. Niemcy są w środku pola, jeśli dodasz kompletne pakiety za pomocą minut rozmów i SMS-ów.

Łączność mobilna w Niemczech rośnie w siłę

Łączność komórkowa staje się w tym kraju coraz droższa. Za 12 gigabajtów danych przy umowie na 24 miesiące trzeba zapłacić co najmniej 17,49 euro miesięcznie. Z kolei we Włoszech dostajesz 60 gigabajtów danych miesięcznie za 8,99 euro. Dostawcy uzasadniają wyższe ceny w tym kraju ekspansją sieci, która powoli się rozwija. Według operatorów telefonii komórkowej to biurokracja w Niemczech jest winna temu, że trudno jest uzyskać pozwolenie na instalację i eksploatację masztów nadajników. Według Federacji Organizacji Konsumenckich sytuacja we Francji i we Włoszech nie różni się, na przykład argumenty dostawców nie są poprawne.

READ  Lewandowski spotyka się i proponuje: Polska podbija niewyobrażalną Albanię

Jak pokazuje kabel brytyjskiego portalu porównawczego, jest globalny Dane mobilne są bardzo drogie w Gwinei Równikowej. W kraju środkowoafrykańskim gigabajt danych mobilnych kosztuje około 50 USD. Z drugiej strony Izrael ma gigabajt danych o wartości 0,05 USD, a duża część kraju już polega na standardach komunikacji mobilnej 4G LTE. 4G jest już standardem we Włoszech, a 5G jest wypuszczane na dużą skalę.

Warte przeczytania: Rozwój komunikacji mobilnej: UE zatwierdza finansowanie przez państwo strategii komunikacji mobilnej

Pakiet do porównywania kosztów wielkości danych mobilnych:

  • Według badania Federalnego Stowarzyszenia Organizacji Konsumenckich, mobilny internet w Niemczech jest najdroższy w Europie. W tym celu porównano miesięczne ceny danych mobilnych w 2019 r. w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Francji, Włoszech, Hiszpanii, Rumunii, Estonii i Polsce.
  • W Niemczech gigabajt danych kosztuje średnio 3,58 euro miesięcznie, podczas gdy w Polsce jego cena to zaledwie 0,83 euro.
  • Ponadto w Niemczech rosną ceny telefonów komórkowych. Obecnie płacisz co najmniej 17,49 euro za zestaw 12 gigabajtów danych, podczas gdy we Włoszech dostajesz 60 gigabajtów danych mobilnych za 8,99 euro miesięcznie.

Reklama: Poręczny Zamów teraz w Amazon
Zapalenie: VZBV, Kabel
[PLUS] Gry przez Wi-Fi: jakie są zalety rozwiązań do gier?PCGH Plus: szybkie połączenie internetowe jest bezużyteczne, jeśli Twoje własne dane utknęły w kolejce transmisji. Jakie są priorytety i korzyści jakościowe zarządzania usługami w rozwiązaniach gamingowych? Artykuł pochodzi z PC Games Hardware 12/2018.
Dalej …


Przejdź do artykułu


Linki oznaczone jako * Linki linków. Linki nie są reklamami, ponieważ jesteśmy niezależni w badaniu i wyborze dostarczanych produktów. Za sprzedaż produktu otrzymujemy niewielką prowizję, która służy do finansowania części darmowej zawartości serwisu.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top News

Pod presją Unii Europejskiej – Polska znosi „LGBT – Wolną Strefę”

Published

on

Podobno najpierw wywarła presję finansową ze strony UE!

Teraz Sejmik Województwa Świętokryskiego zniósł status tzw. „strefy bez ideologii LGBT”. Na specjalnej sesji w środę parlament regionu południowej Polski przegłosował uchylenie kontrowersyjnej deklaracji przyjętej w 2019 r. w sprawie „sprzeciwu wobec ideologii LGBT”.

G g W końcu pieniądze UE są ważniejsze niż potworność homoseksualistów i lesbijek. To nie znaczy, że duch na końcu nie będzie taki sam.

Tło: Dwa lata temu ponad sto miast i regionów w Polsce – zwłaszcza tradycyjnie ściśle katolickie południe i południowy wschód kraju – ogłosiło się strefą „bez ideologii LGBT”.

Kilka dni temu polityczna gazeta powiązana z rządem rozprowadziła tysiące naklejek z tym wyrazem i tęczową flagą z krzyżem.


W lipcu 2019 r. Tygodnik „Gazeta Polska” nakleił te antyhomo nalepki. Krzyż z tęczową flagą widnieje na naklejkach „Strefa bez ideologii LGBT”. Dzięki nim czytelnicy mogli „pokazać swoje kolory”, jak wyjaśniali ówcześni autorzy. Były dostępne w tysiącach we wszystkich kioskachZdjęcie: AFP

W rezolucjach niektóre społeczności zobowiązują się do podjęcia działań przeciwko „propagandzie homoseksualnej” i edukacji seksualnej w szkołach.

Komisja Europejska (UE) zawiesiła rozmowy o finansach regionalnych z kilkoma polskimi regionami.

„Komisja UE nalega na naruszenie sekcji 2 konwencji europejskich (TUE), jeśli obszary, miejsca pracy lub usługi są określane jako „wolne od LGBT” – powiedział Andrzej Petkovsky, szef administracji regionalnej Svodkrysky.

Mimo to: On już to wie!

Artykuł 2 stanowi, że TUE został zmieniony traktatem lizbońskim: Wartości ustanowione przez Unię obejmują godność człowieka, wolność, demokrację, równość, praworządność i poszanowanie praw człowieka, w tym praw mniejszości.

Ostra krytyka ze strony UE

Pod koniec lipca 2020 r. Skrytykował komisarz UE ds. równości płci Helena Dolly Dofinansowanie partnerstw miast już „w strefach bez ideologii LGBT” w Polsce. Komisja Europejska w Brukseli odrzuciła sześć kolejnych wniosków o dofinansowanie partnerstwa miast.

We wrześniu 2020 Przewodniczący Komisji Europejskiej Ursula van der Leyen Parlament Europejski w Brukseli jednoznacznie zadeklarował: „Tak zwane regiony bez ideologii LGBT to regiony, które straciły szacunek dla swoich bliźnich. Nie ma dla nich miejsca w naszej Unii”.

Kilka dni temu region krakowski odebrał sobie status strefy „bez ideologii LGBT”.

Komisja Europejska z zadowoleniem przyjęła posunięcie Województwa Svodokrisky. „Widzimy ruch we właściwym kierunku i oczekujemy, że inne obszary pójdą w ten sam sposób” – powiedział Christian Vikant, rzecznik komisji w agencji prasowej PAP. Sytuacja będzie stale monitorowana.

Jest więcej wiadomości LGBTQ Facebook I powyżej Instagram – Teraz podążaj za budową chóru.

READ  RKI apeluje o wskaźnik szczepień wynoszący co najmniej 85 procent
Continue Reading

Top News

Wypadek na A8 w pobliżu Pforzheim: Wypadek w złym kierunku – 3 zabitych! – Wiadomości krajowe

Published

on

Pforzheim (Badenia-Wirtembergia) – Poważny wypadek na A8 w pobliżu Pforzheim. Powód: jazda pod prąd! Około 3.45 w niedzielę 35-letni mężczyzna wyjechał swoim peugeotem z parkingu Yes Campfellback w kierunku przeciwnym do drogi na autostradzie.

Zderzył się czołowo z kierowcą Renault i przejechał prawie cztery kilometry – w samochodzie jadło czterech młodych mężczyzn, z których dwóch zginęło na miejscu zdarzenia.

Frank Weber z policji w Pforzheim w BILD: „Kierowca Renault (28) i pilot (24) zginęli w ataku z przodu. Kolejni 28-latek i 33-latek siedział z tyłu pojazdu. zostały przewiezione do szpitali.”

Kierowca, który pojechał niewłaściwą drogą, również doznał poważnych obrażeń. Według policji inny kierowca początkowo skarżył się, że kierowca Peugeota jest podejrzany o prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu.

Weber: „Służby ratunkowe natychmiast zaczęły szukać samochodu, ale początkowo nie mogły go nigdzie znaleźć.

Według raportów BILD, musiało być kilka telefonów alarmowych, ponieważ przyczyna wypadku została później zauważona przez „niebezpieczny styl jazdy”.


Tylko kupa śmieci: na A8 zgubiony kierowca zderzył się z nadjeżdżającym samochodem, zabijając trzech, a dwóch poważnie raniąc.Zdjęcie: Marcus Rod / INSATS-Report24


Całkowicie uszkodzony samochód kierowcy, który pojechał niewłaściwą drogą

Całkowicie uszkodzony samochód kierowcy, który pojechał niewłaściwą drogąZdjęcie: Marcus Rod / DBA


W tym Renault zginęły dwie osoby

W tym Renault zginęły dwie osobyZdjęcie: Marcus Rod / INSATS-Report24


Dokładny przebieg wypadku jest teraz określony

Dokładny przebieg wypadku jest teraz określonyZdjęcie: 7aktuell.de/Alexander Hald

Autobahn 8 jest obecnie całkowicie zamknięty między Pforzheim-Ost i Pforzheim-Nord. Na służbie są ratownicy i policja.

Świadkowie, którzy mogą udzielić informacji o przebiegu wypadku lub stylu jazdy 35-latka, proszeni są o kontakt z Policją Drogową w Pforzheim pod numerem 07231 125810.

READ  Korespondent ZDF Firte Mier chce Federalnego Trybunału Konstytucyjnego
Continue Reading

Top News

Siostry Schmidtstorp wracają do Polski / Sumo srebro i brąz

Published

on

Daniela Schmidtstorp weszła na ring w kategorii wagowej 73 kg, rzucając na ring swoją przeciwniczkę Lenę Andrezek w pierwszej walce, dzięki czemu była w stanie wygrać walkę. Porażkę musiał przyznać Olivii Klegolskiej, która później w drugiej walce zdobyła złoty medal, ale w trzeciej walce potężnym kopnięciem rzucił na parkiet Agatę Sorosuchę. Zachował się srebrny medal w wadze -73 kg.

Kerstin Schmidtstorp i Johanna Schumann weszły na ring, aby zebrać kluczowe punkty rankingowe na Igrzyska Światowe 2022 w kategorii wagowej 80 kg. Johanna Sooman zmierzyła się z Ukrainką Anną Fomitską, tym razem Johanna nie znalazła przeciwko niej żadnej techniki i musiała zaakceptować porażkę. W kolejnej walce zmierzył się z Aleksandrą Grigile z Polski. Niestety Johanna doznała kontuzji kolana i została wykluczona z meczu. W długiej walce o sumo, Kerstin Schmidtstarp była w stanie rzucić na parkiet silną mistrzynię Europy juniorów Irinę Hrebenziu z harai koshi. W starciu z byłą mistrzynią Europy i świata Anną Alexandrovą z Rosji, przegrała i Kerstin Schmidtstarp musiała przejść do rundy pocieszenia, ale brąz wciąż był w zasięgu. Chęć odniesienia sukcesu i chęć konsolidacji ważnych punktów powstałych w ciągu trzech lat sprawiły, że Kerstin wyrosła poza siebie. Wygrała brązowy medal w meczu o brązowy medal z Aleksandrą Krikel z Polski.

„Kogut” w koszyku w ten weekend Jerk Frischmann z Babelsberg walczył do 115 kg. Jak zawsze Draw przywiózł mu Waję Duri z Ukrainy, a ten silny, młody zawodnik był magiczną atrakcją dla Jork na wiele meczów. Walki z nim nasilają się coraz bardziej, ale to nie wystarczy, by wygrać. Ale został wciągnięty do rundy komfortu i był w stanie ukończyć na 7. miejscu.

Wszyscy zawodnicy zmierzyli się z wyzwaniem dywizji otwartej, w której wspólnie walczyły wszystkie kategorie wagowe. Daniela, która waży zaledwie 72 kg, była jednym z najlżejszych i najcięższym zawodnikiem turnieju został wylosowany. To właśnie sprawia, że ​​ta kategoria wagowa jest tak wyjątkowa, szybkość i zwinność Danieli mierzy się z wagą i wzrostem polskiej rywalki Susannah Kristek. To jest to, co publiczność chce zobaczyć i sprawić, by sumo było wyjątkowe i przyjemne. Daniela próbowała unikać przeciwnika i być nękana przez Suparisa (stopy/stopy z płaską dłonią na klatce piersiowej przeciwnika). Dopiero gdy Susanna Cristek ją złapała, Daniela została wyrzucona z ringu. Susannah Kristek jest aktualną bliźniaczą mistrzynią Europy juniorów w 2021 roku!

READ  RKI apeluje o wskaźnik szczepień wynoszący co najmniej 85 procent

Kerstin nie odniosła łatwego zwycięstwa z mistrzynią świata Herveid Ivaną Berezovską. Udało jej się jednak walczyć aż do małego finału w finale Hope, gdzie przegrała po wielkiej bitwie z Ukrainą przeciwko Victorii Sark. 5 miejsce w tak mocnej konkurencji, szaleństwo!

Jர்க்rg Frischmann walczył z ufnością o zwycięstwo nad Węgrem Patrickiem Pusasem, który nie wydawał się być kontuzjowany, a tym samym George wygrał, ponieważ Georgia była w finale przeciwko Kadyksowi. To naprawdę wyrzuciło komentarz z twarzy Jurki Subarisa. J ஜோrg przeszedł do rundy pocieszenia, wciąż mając nadzieję na zwycięstwo nad Cockpipe Miko-Logic of Poland. Niestety kolejny najsilniejszy Gruzin był w kolejnej walce i pozwolił eksplodować naszemu marzeniu o otwartym medalu z mężczyznami. Dobre 7 miejsce z emocjonującymi walkami to dobry wynik.

Na zakończenie imprezy jury nominowało sportowca, który miał odebrać targową nagrodę sportową ufundowaną przez Ambasadora Japonii z Polski! Brandenburg Sumotory Jurk Frishman otrzymał nagrodę, ponieważ traktuje swoich kolegów z drużyny z szacunkiem, niezależnie od tego, czy wygrają, czy przegrają. Ta nagroda jest warta więcej niż jakikolwiek złoty medal, twoje własne rozsądne zachowanie sportowe zostanie zauważone i będziesz postrzegany jako wzór do naśladowania.

Sędziami obok ringu były Elke Novak i Jana Harbart. Delegacji przewodniczyli dyrektor sportowy Wolfgang Jacquesward i trener Sandra Coppen-Jacquesward.

Od 11 rano 9 października Brandenburger będzie miał okazję zobaczyć fragmenty europejskiej elity walki sumo w Trifelderhall w Braisenberg und der Howell’s Wisenveck. Do tej pory zgłosiły się już Francja, Włochy, Rosja, Węgry, Polska, Wielka Brytania i Ukraina.

Continue Reading

Trending