Connect with us

entertainment

Nie ma pożegnania z Bauerem szukającym żony: ucieka z farmy! – TELEWIZJA

Published

on

To pożegnanie nie było tak zaplanowane…

W czwartym odcinku „Bauer sucht Frau International” dama dworu ucieka przed kolejnym rolnikiem. Ponieważ 57-letnia Izolda nie wyczuwała uwagi ze strony mężczyzny swoich marzeń, emeryt potajemnie spakował walizki i wyszedł.

Rolnik Niko, 47 lat, został ranny w poprzednim odcinku. Samotna pani Karen (50) rzuciła się do Kostaryki, ponieważ imigrantka wolała zajmować się swoją rywalką Terzą (43), a potem ogłosiła nową. Karen naciskała, aby uzyskać oczywiste przyznanie się do winy od swojego farmera, ale była bardzo rozczarowana i odeszła.

Inny kraj, podobny problem: Ivica (60) również wybrała dwie kobiety zainteresowane Chorwacją: Nevenkę (57) i Isolde, które chciały zdobyć serce pełnoetatowego kierownika budowy. Ale tylko jeden wydaje się odnosić sukcesy.

Po tym, jak Ivica pokazał swoim gościom okoliczne winnice, następnego ranka łóżko Izoldy było puste.


Rolnik telewizyjny Ivica z Chorwacji. Z akordeonem płakała kandydatka Nevinka. Muzyka przypomniała im o ich domuZdjęcie: TVNOW

Zauważyła to również Nevenka, która była zaniepokojona i podekscytowana zapytała swojego rolnika: „Powiedz mi, gdzie jest Izolda?” Chorwat nie mógł się powstrzymać i powiedział: „Przepraszam, ale Izolda wróciła do domu”.

Nawet nie przewidział, że nadchodzi Nocne Błyskawice. “To był wielki szok. Co się stało? Kto to zrobił źle?”, rolnik był zaskoczony.

Pozostała kelnerka zauważyła coś: “Kiedy byliśmy w winnicach, miałam wrażenie, że jest trochę smutna. Zaopiekował się mną i bardziej się martwił”.

W kampanii Noc i mgła 57-latka musiała spontanicznie spakować swoje rzeczy. Widzowie telewizyjni widzieli tylko Isolde wpadającą na tylne siedzenie samochodu.


Nagle rolnik Ivica miał tylko jednego kandydata na miłość na swojej farmie w Chorwacji

Nagle rolnik Ivica miał tylko jednego kandydata na miłość na swojej farmie w ChorwacjiZdjęcie: TVNOW

Dopiero wtedy była kandydatka wyjaśniła swoje motywy: “Naprawdę miałam poczucie, że mam szansę. Ale tak naprawdę jej nie czułam”. Sytuacja zasmuciła ją, ponieważ według Izoldy: “Przyjechałam do Chorwacji z poważnym intencje, ponieważ chciałem znaleźć miłość”.

Rzeczywiście, zarówno Nevenka, jak i Ivica są gotowe na miłość. Oboje dorastali w Chorwacji, dogadują się i flirtują tak często, jak tylko mogą.

Wygląda na to, że przygoda „Farmer szuka żony” już opłaciła się gołąbkom.

READ  Wspomnienia sportowe z Kuhles: Kiedy po raz pierwszy pracował jako trener, Manfred Kuhle z Wiesenburga natychmiast zdobył tytuł mistrza świata.
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

entertainment

Rolnik szuka żony: Gerald i Anna Heiser: Dziecko, Imię, Namibia, Instagram

Published

on


Rolnik szuka żony Jest to jeden z najpopularniejszych programów RTL. Chociaż do rozpoczęcia nowego sezonu minie trochę czasu, fani formatu nadal mogą być zadowoleni: w poniedziałek 27.09.2021Promocje o 20:30. “Rolnik szuka żony – potomstwa na fermach”. Będzie to między innymi Gerald I i Hiser w towarzystwie kamer. Para mieszka już z synem Namibia, ale niedawno odwiedzili rodzinę Anny w Polska.

Historia miłosna między nimi rozpoczęła się latem 2017 roku, na początku roku 2021 Dostali jeden Dziecko. Co się stało z Anną i Geraldem? Co to jest? Rzeczownik jej syn? jak się nazywają Instagram? Wszystkie informacje znajdziesz w tym artykule.

„Rolnik szuka żony”: to Anna i Gerald

W 2017 roku spotkali się Gerald I Anna Heizer W programie randkowym RTL Rolnik szuka żony znać i kochać. Aby zobaczyć Geralda na jego farmie w Namibia Aby się przeprowadzić, Anna opuściła swoje życie w Niemczech. Para wyszła za mąż w 2018 roku. Teraz oboje będą mieli swój pierwszy ślub w styczniu 2021 roku Dobre serce otrzymać.

Anna i Gerald: Tak mieszkasz z dzieckiem w Namibii

dystans poronienie Rok temu urodzona w Polsce Anna i 35-letni rolnik Gerald spełniły swoje największe marzenie. “Robimy świetną robotę! Nasza trójka jest teraz bardzo dobrze wyszkolona. Nasza codzienna rutyna definiuje teraz naszą rutynę syn. W tygodniu opiekuję się nim, a w weekendy, kiedy Gerald jest wolny, otrzymuję od niego duże wsparcie” – powiedziała Anna w wywiadzie dla RTL. 36-letni rolnik opiekuje się maleństwem w nocy i w weekendy. „Cieszę się każdą sekundą z nim. Zmiana pieluszek też nie stanowi dla mnie problemu. W dzień rzadko bywam w domu, ale w nocy i w weekendy się nim opiekuję! wspomniał Gerald.

Gerald Heizer pokazuje się jako dumny ojciec w „Geraldzie i Annie w Baby Glock”.
© Zdjęcie: TVNOW

Imię Anny i małego Geralda: Jak ma na imię twój syn?

SPECJALNE MRTL „Rolnik szuka żony – Gerald i Anna w Babylock” Zarejestrowano m.in. chrzest noworodka. Oprócz wielu specjalnych spostrzeżeń i ekscytujących szczegółów, Rzeczownik Zdradź dziecko: ma na imię twój syn Leon.

READ  Kim Gloss przesyła świąteczne pozdrowienia z Bootstrip

Anna Heizer na Instagramie

Anna Heizer ma generyczną InstagramKonto, na którym dzieli się swoim codziennym życiem ze swoimi obecnymi zwolennikami 136 tys. (stan na 27.09.2021).

„Bauer sucht Frau” 2021: początek sezonu 17

w roku 2021 naprawdę biegam Sezon 17 z Rolnik szuka żony zatrudnienie RTL. Tutaj dowiesz się wszystkiego o datach rozpoczęcia i emisji nowych odcinków. Oprócz 15 rolników tym razem jest też właścicielka ziemi dla koni szukających jej wielkiej miłości. Wszystkie informacje o nominowanych do sezonu 17 można znaleźć tutaj.

Continue Reading

entertainment

Księżna Kate i książę William wychodzą do bistro

Published

on

Zaktualizowano 27 września 2021 o 18:41

  • Para królewska udowodniła w ten weekend w Norfolk, że księżna Kate i książę William mogą stąpać po ziemi.
  • Oboje wybrali się na rodzinną wycieczkę do pubu z trójką dzieci – w tym frytki i hamburgery.

Więcej informacji o brytyjskiej rodzinie królewskiej znajdziesz tutaj

Brytyjskim członkom rodziny królewskiej często odmawia się pewnej pragmatycznej postawy. Niezbyt trudny pomysł, patrząc na Pałac Buckingham czy wspaniały Pałac Kensington. Ta przyszła para królewska książę William I Księżna Kate Ale lubi mieszać się ze „zwykłymi ludźmi”, dowodzi tego zdjęcie z ostatniej niedzieli (26 września) “słońce” Obecny.

Wraz z trójką dzieci George, Charlotte i Louis, rodzina królewska rozgościła się na zewnątrz pubu w Norfolk. Gdyby książę William nie był najsłynniejszym łysym mężczyzną w Wielkiej Brytanii, nikt nie zauważyłby Cambridge siedzącego na prostej drewnianej ławce i jedzącego hamburgery i frytki.

Na zdjęciu George i Charlotte mają na sobie proste T-shirty, a na królewskich stopach wszyscy mają trampki. Według raportu naoczny świadek pochwalił go, mówiąc: „To niewiarygodne, jak pokorna była rodzina. Śmiali się, rozmawiali i wyraźnie cieszyli się czasem”. Wyjaśnia, że ​​dla sił bezpieczeństwa nie było nic do zobaczenia.

Skromna i wysportowana Kate w Cumbrii

Ostatnio księżna Kate była również skromna na oficjalnej randce: żona księcia Williama rzuciła się na wycieczkę w zeszły wtorek (21 września) z pikowaną kurtką, dżinsami i sznurowanymi butami. Kate pojechała do RAF Windermere Adventure Training Centre w Cumbrii w północno-zachodniej Anglii Najpierw na wspinaczce, potem na rowerze górskim.
© 1 & 1 Mail & Media / spot w wiadomościach

Para królewska regularnie uczestniczy w regatach żeglarskich. Teraz William i Catherine chcą przybliżyć swoje hobby swoim dzieciom. Pięcioosobowa rodzina spędziła letnie wakacje na wybrzeżu. Prawa autorskie do miniatury: sojusz obrazu / empicia / Chris Jackson

READ  Wspomnienia sportowe z Kuhles: Kiedy po raz pierwszy pracował jako trener, Manfred Kuhle z Wiesenburga natychmiast zdobył tytuł mistrza świata.
Continue Reading

entertainment

Krótka lista cen książek: Kolorowe jak życie – Kultura i rozrywka

Published

on

Frankfurt nad Menem (dpa) – Reprezentacja proporcjonalna może być przypadkowa, ale pasuje do obrazu: Trzech mężczyzn i trzy kobiety są nominowani do Niemieckiej Nagrody Książkowej 2021.

Ostatnim wyborem był wielokrotnie nagradzany Norbert Gestrin Christian Kracht, znany jako kompozytor muzyki pop i nieznajomy literat Thomas Kunst. Obok nich stoją trzy bardzo różne kobiety: Mithu Sanyal, Monica Helfer i Antje Ravik Strobel, których powieści dotyczą tożsamości, pochodzenia i kobiecości.

Continue Reading

Trending