Connect with us

entertainment

Nastrój we wtorek 13 lipca 2021 r. – i tak będzie dalej

Published

on

Monachium. O 15:10 otwiera swoje podwoje najsłynniejszy pięciogwiazdkowy hotel Niemiec, Fürstenhof, który zaprasza widzów na rodzinny dramat o klanie Saalfeldów. Od czasu pierwszego wyemitowania we wrześniu 2005 roku, odnosząca sukcesy telenowela ARD co poniedziałek do piątku opowiada historie o miłości, zmaganiach i ciosach losu w malowniczym Bichlheim, fikcyjnej scenerii serialu.

„Love Storm” we wtorek, 13 lipca 2021 r.: Odcinek 3640

Benny przekonuje Maxa, by zrobił z nim kilka skoków na torze MTB. Wbrew wyraźnym radom Maxa, po wspólnych treningach chce kontynuować samodzielny trening. Kiedy Cornelia się o tym dowiedziała, była bardzo zaniepokojona, ponieważ Penny miała znacznie mniejsze doświadczenie w jeździe na rowerach górskich, niż twierdzi. Wbiegasz na szlak i widzisz, jak Penny niebezpiecznie przekracza swoje granice.

Selena jest zszokowana, że ​​Kristoff jest gotów szantażować Corneliusa. Następnie rysujesz ostatnią linię. Cornelius był w siódmym niebie, kiedy Selena powiedziała mu, że chce z nim przyszłości. Kiedy całuje ją z nadmiarem emocji, oboje nawet nie wiedzą, że są obserwowani.

Maja jest zachwycona, że ​​udało jej się przekonać Marvina von Storchheimera do swoich kapeluszy. Ale potem dowiedziała się, że chce sprzedawać jej kapelusze w swoim imieniu. Hannes radzi Mai, aby mimo wszystko podpisała umowę, a Shirin zachęca przyjaciółkę, by odrzuciła ofertę i nie rezygnowała ze swojego marzenia.

Michael wskakuje do Café Liebling i widzi, że Rosalie i Andre się pogodzą. Według dr. Zakłada również, że zniknięcie Kemala będzie dla niego bezpieczne na stanowisku naczelnego lekarza. Ale właśnie z powodu inicjatywy Rosalie jako starosty, ten projekt zwiastuje porażkę.

Lia (Deborah Müller, h.) Musisz z przerażeniem patrzeć, jak Benni (Florian Burgkart, v.) upada podczas jazdy na rowerze górskim. © Źródło: ARD / Christoph Arnold

„Love Storm” w środę, 14 lipca 2021 r.: Odcinek odwołany

Seria ARD. „Miłosna burza” Anulowane z powodu transmisji programu sportowego w środę, 14 lipca 2021 r. Odcinek 3641 Będzie nadawany w piątek 16 lipca 2021 r.

READ  „Nie miałam nic innego do roboty”: sprzedawczyni stoiska Grumpy'ego jest podekscytowana Joshem

„Love Storm” Czwartek, 15 lipca 2021 r.: Odcinek odwołany إلغاء

Seria ARD. „Miłosna burza” Anulowane z powodu pokazu sportowego w czwartek 15 lipca 2021 r. Odcinek 3641 Będzie nadawany w piątek 16 lipca 2021 r.

„Love Storm” w piątek, 16 lipca 2021: Odcinek 3641

Za plecami Mai Hannes zapewnia, że ​​w przyszłości będzie mogła sprzedawać swoje kapelusze w „Fürstenhof”. Tymczasem Maja nie chce przeszkodzić Shireen w szczęściu z Florianem i uwolnić Floriana dla jej własnego dobra. Kiedy Florian i Sherine szukają razem kamery do gry w lesie, obaj znów niebezpiecznie się do siebie zbliżają…

Cornelia zabiera Penny do szpitala i oskarża Roberta o narażenie syna na niebezpieczeństwo, ponieważ wcześniej zgodził się jeździć na rowerze górskim. Ale Benny miał szczęście iw rozmowie z Alphonsem zdał sobie sprawę, że sam musi wziąć odpowiedzialność za swoje czyny. Następnie błaga Leah, aby pogodziła się z Robertem.

Jako kierownik okręgu, Rosalie nadal podejmuje wyzwanie i prosi Michaela o pigułkę nasenną, ale Michael odmawia. Gdy po nieprzespanej nocy pojawia się okazja, by wyciągnąć tabletkę z kieszeni Michaela, nie może się oprzeć. Ale wtedy nagle Michael stanął w drzwiach …

Aryan zastanawia się, dlaczego Selena przyjmuje kelnera Larsa Sternberga wkrótce po rozstaniu z Kristoffem. Eric martwi się również, że znowu coś się na niego szykuje. Więc prosi Aryana, aby poddał Selenę testowi.

Shirin (Merve Çakır, r.) ma tendencję do ulegania swoim uczuciom do Floriana (Arne Löber, L.). © Źródło: ARD / Christoph Arnold

„Love Storm” w poniedziałek, 19 lipca 2021: Odcinek 3642

Cornelius odkrywa, że ​​może istnieć partner, który może poświadczyć o jego niewinności. Uradowany ma nadzieję na beztroską przyszłość z Seleną. Z drugiej strony Kristoff nie może znieść myśli, że Selena byłaby szczęśliwa z Corneliusem. Aby temu zapobiec, musiał po prostu wysadzić Korneliusza…

READ  Chris Hemsworth jest w kształcie swojego życia dla Thora 4 – ale jak długo będzie grał bohatera MCU?

W ostatniej chwili Shireen uświadamia sobie, że jej przyjaźń z Mają jest dla niej ważniejsza niż miłość do Floriana. Tymczasem Maja jest zachwycona, że ​​może sprzedać swoje kapelusze w hotelu. Ale potem była świadkiem tajnej rozmowy Hansa i Erica.

Rosalie uważa, że ​​obawy Michaela o możliwe uzależnienie są przesadzone i pozwala innemu lekarzowi przepisać tabletki nasenne bez dalszych ceregieli. Jednak Alphonse budzi zrozumienie Michaela w Rosalie, a także daje jej nasenny olejek ziołowy od Hildegardy. Ale po dobrze przespanej nocy dziwka Rosalie budzi się…

Ponieważ Alphonse bardzo tęskni za Hildegardą, stara się go trochę odwrócić. Ale próba przekonania Andre i Wernera do gry w deskorolkę nie powiodła się. Kiedy Penny uświadamia sobie, jak słodki jest Alphonse dla Rosalie, przygotowuje mu małą niespodziankę.

Czy Christoph (Dieter Bach, z prawej) wysadzi Corneliusa przed Ericiem (Sven Wassner, z lewej)? © Źródło: ARD / Christoph Arnold

Oglądaj Burzę miłości online w strumieniu

Das Erste prezentuje również cały program telewizyjny jako transmisję na żywo w ARD .biblioteka multimediów za.

Przegapiłeś odcinek “Love Storm”?

Cóż, pierwszy zwyczaj pojawia się ponownie dzień po nowym odcinku o 9:55 rano. Piątkowy odcinek zostanie wyemitowany ponownie w następny poniedziałek, również o 9.55.

Odcinki można również oglądać do miesiąca po ich pierwszej emisji na stronie internetowej „Sturm der Liebe”. DasErste.de Patrzeć na. Znajdziesz tam informacje na temat obsady i poszczególnych odcinków, a także szeroką gamę materiałów dodatkowych i bloga, który pozwala zajrzeć za kulisy.

Gdzie grasz w „Love Storm”?

Centralnym miejscem opowieści jest Hotel Fürstenhof w fikcyjnym mieście Bichlheim. Tłem jest prywatny zamek w wiosce Vagen w Górnej Bawarii, około pół godziny jazdy od Rosenheim. Inne miejsca znajdują się na terenie Bavaria Film GmbH, gdzie znajduje się kolejna willa, która służyła również jako tło dla filmu historycznego „Manns – powieść stulecia”. W kolekcji willa jest wykorzystywana jako tło dla zachodniego skrzydła Fürstenhof.

READ  Terapia pourazowa - polityka

Pomiędzy poszczególnymi scenami u podnóża Alp pojawiają się ujęcia krajobrazu, między innymi jako tło służy tyrolskie pasmo górskie Zammer Kaiser.

„Sturm der Liebe” to niemiecka firma eksportująca telenowele

Nawet jeśli serial stracił teraz widzów, to nadal mieści się w przedziale dwucyfrowym ze średnim udziałem w rynku wynoszącym 14 procent. Tak więc „Love Storm” można opisać jako prawdziwą historię sukcesu Das Erste.

W 2010 roku telenowela zdobyła nagrodę telewizji niemieckiej w kategorii „Najlepszy serial dzienny”. W 2013 roku została przyznana nagroda European Soap Award dla najlepszego serialu zagranicznego. Specjalna rocznica odcinka 3000 (pierwsza emisja 20 września 2018 r.) obejrzało 1,66 mln widzów, co daje stacji łączny udział w rynku na poziomie 17,4 proc.

Sturm der Liebe jest produkowany w tym kraju przez monachijską wytwórnię telewizyjną Bavaria Film. Ale niemiecka telenowela otwiera się również na coraz większą publiczność w innych krajach.

Dzięki sprzedaży praw do 20 stacji, sukces wyszedł daleko poza region niemieckojęzyczny. Serial będzie nosił między innymi włoską telewizję, bułgarską, francuską, polską, islandzką. Love Storm było nawet transmitowane w Kanadzie. Tymczasem niemiecka telenowela stała się prawdziwym sukcesem eksportowym.

Wymarzona para z filmu Burza miłości

Mając teraz 17 eskadr, możesz stracić z oczu wszystkie pary, które spotkały się w Fürstenhof. Czy nadal możesz zebrać wszystkich razem? Oto pary, które marzą o „SdL” na każdą porę roku:

 • Sezon pierwszy: Laura i Alexander
 • Sezon drugi: Miriam i Robert
 • Sezon trzeci: Sublime i Gregor
 • Sezon 4: Emma i Felix
 • Sezon 5: Sandra i Lucas
 • Sezon 6: Eva i Robert
 • Sezon 7: Teresa i Moretz
 • Sezon 8: Marilyn i Konstantin
 • Sezon 9: Paulina i Leonard
 • Sezon 10: Julia i Niklas
 • Sezon 11: Luisa i Sebastian
 • Sezon 12: Clara i Adrian
 • Sezon 13: Rebecca i William
 • Sezon 14: Alicia i Victor
 • Sezon 15: Dennis i Joshua
 • Sezon 16: Francesca i Tim
 • Sezon 17: Maja i Florian

Maja von Thalheim (Christina Arends) i Florian Vogt (Arne Lauper) to para, która marzy o siedemnastym sezonie Love Storm. © Źródło: ARD / Christoph Arnold

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

entertainment

Ogłoszenie środków izolacyjnych Cuomo – Radio Kolonia

Published

on

po dochodzeniu

NOWY JORK (Associated Press) – Po oficjalnym dochodzeniu, które uznało gubernatora Nowego Jorku Andrew Cuomo za winnego molestowania seksualnego kilku kobiet, przewodniczący stanowej Izby Reprezentantów USA ogłosił szybki proces impeachmentu.

„Stało się dla mnie jasne, że gubernator stracił zaufanie demokratycznej większości do Izby Reprezentantów i nie może dłużej pozostawać na stanowisku” – powiedział demokrata Karl Hesty po spotkaniu z kolegami. „Gdy będziemy mieć niezbędne dokumenty i dowody od prokuratora generalnego, szybko przejdziemy i zakończymy dochodzenie w sprawie odpowiedzialności tak szybko, jak to możliwe”.

Wcześniej dochodzenie prowadzone przez prokurator generalną Nowego Jorku Leticię James wykazało, że Cuomo molestował seksualnie kilka kobiet. Były między innymi niechciane dotknięcia, pocałunki, uściski i niestosowne komentarze. Ponadto Cuomo stworzyło „wrogą atmosferę pracy” i „klimat strachu” dla kobiet.

Kilku polityków obu partii, w tym prezydent USA Joe Biden, wezwało do dymisji Cuomo. Cuomo ponownie oddalił zarzuty za pośrednictwem wiadomości wideo.

© dpa-infocom, dpa: 210804-99-694029 / 2

READ  „Nie miałam nic innego do roboty”: sprzedawczyni stoiska Grumpy'ego jest podekscytowana Joshem
Continue Reading

entertainment

Lola Webert wścieka się przeciwko linii lotniczej po horrorze: „The Last Dirty Club”

Published

on

Lola Webert była w horrorze. Zdjęcie: zrzut ekranu instagram.com/lolaweippert

„The Last Dirty Club” – prezenter RTL szaleje po terrorystycznym locie przeciwko linii lotniczej

Moderatorka Lola Webert miała prawdziwą epopeję. Właśnie wróciła z produkcji telewizyjnej, która przez kilka tygodni była emitowana na greckiej wyspie Niemcy. Ale droga powrotna była łatwa. Na Instagram Moderator pozwolił swoim wyznawcom wziąć udział w jej przerażającej podróży.

Na początku wszystko wydawało się iść zgodnie z planem. Po długich filmach na małej greckiej wyspie Lola zabrała małą maszynę do Aten. Stamtąd powinien się wtedy ruszyć Berlin Leć – ale dopiero, gdy była w samolocie, zaczęła się męka. Lola zameldowała się z nieco pełnego samolotu z pierwszą wiadomością wskazującą na coś złego.

Ponieważ szybki start nie był możliwy, nie dostali wolnego czasu i musieli czekać do 2 godzin na wejście do samolotu. W tym momencie spóźnili się już kilka godzin.

Lola Weippert informowała swoich fanów na bieżąco. Zdjęcie: zrzut ekranu instagram.com/lolaweippert

Lola Webert opowiada o przerażającej podróży

Gdy w końcu się zaczęło, prędkość samolotu na pasie wzrosła, pilot nagle uciekł, o czym nieco później wspomniała też Lula. powód: Samolot ma usterkę techniczną i muszą wracać.

I to nie wszystko. Lola, która również starała się w tej sytuacji zachować spokój, a przede wszystkim dobry humor, po około sześciu godzinach zwłoki ponownie nawiązała kontakt ze swoim towarzyszem. Fani z aktualizacją.

Ze względu na ogromne opóźnienie załoga będzie musiała pracować w godzinach nadliczbowych, dlatego nie polecą do Berlina, ale co najwyżej do Wenecji. Jednak okaże się, czy można stamtąd udać się do Berlina tego samego dnia. Dlatego należy teraz wiedzieć, czy pasażerowie chcą wysiąść, a zatem również wyładować bagaż. Obaj początkowo wyjaśnili, że w takim przypadku lot uzupełniający i tak zostanie odwołany.

READ  „Nie rozumiem, dlaczego krzywa uczenia się dla ludzi jest tak płaska”.

Szczególnie problem z czekaniem: nie było Essen Według Loli, na statku i na wodzie był skąpiec.

Zdjęcie: zrzut ekranu instagram.com/lolaweippert

Po siedmiu godzinach oczekiwania nowa ekscytująca aktualizacja The Odyssey:

Lola Webert krytykuje linię lotniczą: „Wstydź się”

Lola dodała sarkastycznie: „Radość jest taka wielka”. Ale w końcu sprawy potoczyły się trochę inaczej. Wkrótce potem Lola opublikowała historię o samolocie zbliżającym się do Wenecji. Kolejny lot do Berlina musi być kontynuowany tego samego dnia. 25-latek był szczególnie zadowolony, bo pilot w Wenecji zapowiedział, że dopilnuje, aby wszyscy mieli coś do jedzenia – po ośmiu godzinach oczekiwania.

Ale w końcu tak nie było. „Dziesięć godzin w samolocie i nie dostaliśmy nic do jedzenia” – napisała Lola, łącząc historię linii lotniczej w swojej historii z oczywistym: „Wstydź się!”

Po zatrzymaniu się w Wenecji w końcu dotarłem do Berlina – przynajmniej ze świeżą wodą dla pasażerów na pokładzie. Tylko za to trzeba nagle zapłacić.

Zdjęcie: zrzut ekranu instagram.com/lolaweippert

Prezenter RTL z gorzkim zakończeniem

Po tym, jak Lola Weippert w końcu przybyła do Berlina, najpierw zafundowała sobie pizzę. „Nic do jedzenia przez dziesięć godzin. I znasz mnie, potrzebuję dużo jedzenia. To był strach” – podsumowała, zanim wyruszyła z domu w przerażającą podróż.

To był “ostatni brudny klub”, wkurzyłem się. Są dzieci i dorośli oraz osoby starsze Osoby Na pokładzie i nic do jedzenia przez ponad dziesięć godzin. Nic nie zostało sprzedane, bo podobno nic nie było. “Myślę, że to bardzo źle,” orzekła Lola. Nawet wodę oferowano dopiero po wielokrotnych zapytaniach, ale też nieistotną, ponieważ rzekomo jej już nie było, powiedział ze złością medium:

“Chłopaki, siedzimy w tym samolocie przez dziesięć godzin i nawet nie obchodzi was, że dostaniemy tę wodę za darmo?! To obrzydliwe zachowanie i muszę się pozbierać, żeby nie wypowiadać wszystkich złych przekleństw, które używaj, ponieważ uważam, że to jest tak denerwujące, że jest obrzydliwe” .

Lola wyciąga wnioski z tego eksperymentu. Nigdy więcej nie chciałeś latać z tą linią lotniczą.

READ  TV Tips Tonight: Twój program telewizyjny w czwartek 20 maja 2021 r

(Jeśli)

„Zawsze marzyłem o karierze międzynarodowej”: były producent mówi prostym językiem o planach Helen Fisher

Helen Fisher wycofała się na długi czas z publiczności podczas pandemii Corona. Zaplanowane już na 2020 rok koncerty musiały zostać odwołane lub przełożone, ale nie mogła też wrócić na dużą scenę w 2021 roku. W końcu wróciła teraz z nową muzyką – i nie jest sama.

Wraz z wokalistą Luisem Fonsim Helen chce zacząć piosenką „Vamos A Marte” – i może nie tylko w Niemczech. Więc to stoi…

Link do artykułu

Continue Reading

entertainment

Gwiazda Big Brother 2021: Mimi Gwozdz: “Kawaler”, Instagram, Kariera, Wiek

Published

on


w “Kawaler” 2021 Dostałem ostatnią różę z nico gresert, a potem spadł śnieg. ty chcesz teraz Mimi Goosed w „Brummy Big Brother” 2021 Udowodnienie, że ma inną stronę niż płaczące dziecko z „Kawalera”: „Wielu ludzi ma o mnie złe wrażenie, a teraz chcę pokazać, że jest we mnie więcej”.

Ale kto właściwie jest kandydatem? Wiek, zawód, miejsce zamieszkania, Instagram & Co – zaprezentuj Ci obraz memu.

Meme Gooseds: wiek, urodziny, kariera, Instagram

Rzut oka na wszystkie fakty dotyczące Mimi Gwozdz:

 • Rzeczownik: Michael Goosez
 • przezwisko: Ja ja
 • Modyfikacja: 27 lat
 • Data urodzenia: 18 lutego 1994
 • znak zodiaku: Wasserman
 • Zawód: Pracownik biurowy
 • Rezydencja: Kolonia
 • miejsce urodzenia: Bfongstadt
 • Pochodzenie: Polska
 • Instagram: mimi.gwo

Mimi Gozodz: Kolonia, Pfongstadt i jej pochodzenie

Meme pierwotnie z Bfongstadt. twoi rodzice z PolskaUrodziła się w Niemczech i tutaj wychowała. Czuje się jednak bardzo przywiązana do ojczyzny swoich rodziców. Gdy epidemia jej nie przeszkodziła, regularnie odwiedza swoich krewnych na wschodnim Śląsku.

Mimi goni wiosna Kolonia pociągnął. „Chciałem tylko zacząć od nowa”, wyjaśnia szczęśliwy 27-latek, radośnie w mieście katedralnym: „Szczególnie lubię tutejszych ludzi. Bez względu na to, gdzie kogoś spotykasz, wszyscy są bardzo ciepli i otwarci. Kolonia uwielbia poznawać nowych ludzi, jakoś nigdy nie będziesz sam.”

Mimi Gooseds bierze udział w „Celebrity Big Brother” 2021

Mimi Gouds będzie z nami od 6 sierpnia 2021 r. „Brummy Wielki Brat” zobaczyć. To dopiero drugi raz, kiedy 27-latek wystąpił w formacie telewizyjnym. Dlaczego miałbyś chcieć znów być przed kamerą? „Muszę też pokazać ludziom, że mam do nich zupełnie inną stronę helsoos mem z „Kawalera” – wyjaśnia. „Wielu ma o mnie złe wrażenie, a teraz chcę pokazać, że jest we mnie więcej”.

READ  „Nie miałam nic innego do roboty”: sprzedawczyni stoiska Grumpy'ego jest podekscytowana Joshem

Jest tak podekscytowana przygodą, ale wciąż się boi Niewłaściwie umieszczony może czuć. „W końcu jest »starszym bratem celebryty«, a jakim ja jestem gwiazdą? Jestem naprawdę podekscytowany, widząc, kto się do mnie wprowadzi”. Ale Mimi ma nadzieję na najlepsze: „Do tej pory nie rozmawiałem zbyt wiele z celebrytami i nie wiem, jak się czują. Ale będzie fajnie”.

Manal inni kandydaci Z Promi Big Brother 2021 dowiesz się tutaj:

Oficjalnie: to mieszkańcy

Mimi Gouzdes wygrała nagrodę „Bachelor” w 2021 z Nico Grisert

Mimi Gooseds była tam na początku roku “Kawaler” 2021 zobaczyć. Od pierwszej chwili kobieta eksplodowała z Pfongstadt Nico Grisert. Dostała nawet pierwszą randkę i przed powrotem. Nastąpiło kilka innych randek, aż w końcu dostałem ostatnią różę. Tak więc, chociaż wygrała program, nie dotyczyło to serca Rosenkavalier. Kiedy kandydaci z kampanii „kawalerskiej” spotkali się ponownie, okazało się, że są nie para?. Ale dla Mimi był to znacznie większy cios w twarz: Nikko jest teraz na drugim miejscu Michel de Ros razem, które Osnabrücker przywiózł już podczas pokazu.

Mimi Gooseds na Instagramie

Na Instagram 27-latek ma profil publiczny. Ilu obserwujących miałeś w sezonie „Kawaler” do odcinka zjazdu w marcu 2021 r. 186 000 wzbił się. Obecnie oglądasz “Promi Big Brother” 153 000 polubień (Ciąża 03.08.2021).

Z jej powodu daje wgląd w swoje życie. Zwykle pojawia się obok znajomych, kiedy podróżuje lub zamieszcza selfie.

Continue Reading

Trending