Connect with us

science

NASA odkrywa dowody na istnienie dziewiątej planety na zewnętrznej krawędzi Układu Słonecznego

Published

on

Po tym, jak Pluton nie jest już planetą, nasz Układ Słoneczny składa się z ośmiu ciał niebieskich. Jednak naukowcy NASA od lat zakładali, że może istnieć jeszcze dziewiąta planeta.

Naukowcy odkryli obecnie ponad 800 obiektów na obrzeżach naszego Układu Słonecznego, które wskazują na Dziewiątą Planetę.

Porada książkowa: „Tesla, czyli: jak Elon Musk zrewolucjonizował mobilność elektryczną”

Więcej ekscytujących filmów:

Spełniają się dziecięce fantazje! Sekretne drzwi i podziemne przejścia są tematem wielu powieści przygodowych. Freddy Goodall dokonał takiego odkrycia w prawdziwym życiu. Młody mężczyzna mieszka w Sussex w południowej Anglii. Rodzina Goodall jest właścicielem posiadłości od 500 lat, a mimo to dla młodego człowieka wciąż kryje w sobie pewne niespodzianki.

Również na filmie: Erby odkrywa tajne drzwi w rodzinnej posiadłości i jest zdumiony

Zaatakowany krokodyl gryzie dzikie zwierzę i potyka się. Ale gady nie są same. Dwa z najniebezpieczniejszych zwierząt w Afryce nagle wdzierają się i psują atak krokodyli.

Krokodyl gryzie dzikie zwierzęta – potem wybiegają dwa hipopotamy

Kobieta tańczy w chińskim parku narodowym na wybiegu przed zjawiskowym tłem i daje się sfotografować. Wtedy małpa bezczelnie bije złodziei.

Kobieta tańczy na platformie widokowej – wtedy małpa bije bezlitośnie

Oryginał tego posta „Na zewnętrznej krawędzi Układu Słonecznego: NASA odkrywa sygnał do planety dziewiątej” pochodzi z glomex.

JB