Clippers PL

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Clippers PL

Najlepszy strzelec Polski, Jackie Kristale, ogłosił pierwszą drużynę All-State

Columbus, Ohio (WKBN) – polski senior Jackie Kristale został wybrany we wtorek jako pierwszy ogólnostanowy zespół w II Dywizji.

Kristale będzie najlepszym strzelcem wszech czasów w Polsce z 1503 punktami w karierze. Ma również rekord szkolny za trzy punkty w sezonie i przez cały czas.

Crystal jest dwukrotnym mistrzem okręgowym i czterokrotnym mistrzem konferencji, a także doprowadził Bulldogs do 100 zwycięstw w swojej karierze, w tym 22 mecze w tym sezonie.

Oto pozostałe nagrody stanowe kategorii I i II wydane przez OHSAA we wtorek:

Sekcja I – Pierwsza drużyna

Emeriana Russell, Reynoldsburg, 5-11, Jr., 19,5 (punktów na mecz); Emma Schmidt, Newark, 6-1, S.R., 13; KK Francesford, Cincinnati Mount Notre Dame, 5-9, Jr., 22; Coty McMahon, Centreville, 5-11, Jr. 21,2; Sans Gray, Westchester Lakota West, 5-9 lat, Jr .. 26; Afrianna Hall, Huber Heights Wayne, 6-0, S.R., 25.4; Xian vendors, Aurora, 6-2, SR, 23,2; Lane Riley, arcybiskup Akron Hoben, 5-11, junior, 22; Reagan Boss, Strongville, 6-1, Sr., 14,9; Grace Vanslutton, Toledo Notre Dame Academy, 6-2, Jr., 21.8.

Sekcja I – Drugi zespół

Aja Austin, Westerville South, 6-1, S.R., 21,9; Jenna Copier, Dublin Kaufman, 5-10, So., 12.9; Aria Douglas, Marion Harding, 5-7, S.R., 20; Jordan Hobbs, Springborough, 6-1, S.R., 17,2; Laila Belia, Cincinnati Mount Notre Dame, 5-10, S.R., 17.6; Amy Velasco, Centreville, 5-6, S.R., 13; Nakia Terrell, Canton McKinley, 5-7, S.R., 17,3; Breezy Williams, Canton Glenok, 5-5, Jr., 12,7; Abby Carter, Eastlake North, 5-11, Sr., 16,9; Haley Weaver, Solan, 6-0, Sr., 11,9; Casey Palmhawer, Sylvania Northview, 5-9, S.R., 18,7; Olivia Sims, Toledo Notre Dame, 5-9, SR, 13,2; Ajia Schreifler, New Philadelphia, 5-10, Jr.

Sekcja I – Trzecia drużyna

Lauren Scott, Worthington Gilborn, 5-7, Jr., 21,7; Killin McCuff, Columbus Waterson, 5-11, S.R., 16,8; Kayla White, Lindhurst Brush, 5-7, Sr., 13,2; Baiz Kohler, Olmstead Falls, 5-7, Sop., 12.1; Bella Wyland, Perrisburg, 6-1, S.R., 13,5; Kaylee Protein, Findlay, 6-0, S.R., 16,7; Dashanti Miller, Sandusky, 5-10, S.R., 19.4; Chesney Davis, Mansfield Madison, 5-8, S.R., 15.9.

Sekcja I – Specjalna notatka

Sarah McGee, Medina, 6-1, S.R., 11,9; Kendall McCormick, Medina Highland, 5-7, S.R., 15.7; Lily Carlson, Sto-Monroe Falls, 5-9, S.R., 18.1; Madison Close, Macedonia Nordonia, 5-11, S.R., 16.2; Emma Tredke, Masillon Jackson, 6-0, Jr., 16,8; Bella Ward, Kahanna, 6-0, Jr., 15,9; Mia Perry, Reynoldsburg, 5-11, Jr., 15,0; Grace Ginger, North Ridgeville, 5–10, Fr., 16,1; Abby Liber, Avon, 5–11, Jr., 14,0; Audrey Hor, New Philadelphia, Jr .; Brooklyn Baptista, Fremont Rose, 5-10, S.R., 12,8; Taylor Stacey, Sylvania Northview, 5-8, S.R., 12,9; Kylie Griggs, Perrisburg, 5-4, S.R., 12.9.

READ  Spójrz na oburzającą asystę Slatona Ibrahimovica, gdy Robert Lewandowski z Polski strzelił swojego 25. gola w 2021 roku.

Sekcja I – Cenna uwaga

Morgan Altonberger, Marietta, 5-9, S.R., 16,2; Avery Thompson, Logan, 5-11, Sr., 12.3; Jocelyn Tate, Pickerington Central, 5-11, S.R., 8,0; Alexis Ambil, Delaware, 5-10, S.R., 19.2; Abby Brown, Big Walnut, 5-6, SR, 17,5; Caitlin Splane, Olendangi Liberty, 5-9, S.R., 13.8; Gwen Stear, Newark, 5-9, Jr., 11,0; Abby Carter, Miamisburg, 5-10, S.R., 12,3; Beyton Nation, Springborough, 5-10, S.R., 18.3; Marilyn Popwell, Mason, 5-10, S.R., 14,8; Marco Mates, Mason, 5–11, So., 16,2; Tera Hornes, New Carlisle Decumsey, 5-10, S.R., 18; Kendall Foley, Lebanon, 5-6, S.R., 17,7; Marisa Geneke West Clermont 5–9, SR: 18,2; Riley Montagner, Madison, 5-9, Jr., 17,8; Avril Drew, Eastlake North, 5-7, SR, 18,0; Claire Chambers, Rocky River Magnificate, 5–10, S.R., 12,0; McKenzie Schulz, Strongville, 5-11, So., 14,5; Lauren Kalaska, Olmstead Falls, 5-9, S.R., 8.8; Madison Fuker, Burma Normandy, 5-10, SR, 12,0; Olivia Difranco, Crofton Midview, fr., 11.7 .; Alyssa Seehler, Green, 6-0, Jr., 14,3; Camera Bender, Warren Harding, 5-10, S.R., 19,7; Christine Similevsky, Stowe, 6-0, Jr., 12,3; Ianna Lope, Kenmore-Garfield, 5-4, SR, 19,5; Carly Anker, Hoben, 5–8, 12,0; Abby Stephens, Hoben, 5-10, S.R. 10,0; Journey Hildebrand, Brunswick, 5–10, fr., 15.4; Jordin Vickies, Brunswick, 5-7, S.R., 14.1; Kyla Foster, McKinley, 5-8, S.R., 12,0; Emily Walker, Hoover, 5-6, S.R., 10,4; Jordan Weir, Glennok, 6-5, Jr., 10,2; 12,9; Kelsey Rogan, Whitehouse Anthony Wayne, 5-10, S.R., 10,5; Jania Holmes, Fremont Rose, 5-10, So., 12,5; Sinai Douglas, Toledo Start, 5-6, fr., 12,6; Ali Ray, Toledo Notre Dame, 5-7, S.R., 10,9; Taylor Stacey, Sylvania Northview, 5-8, S.R., 12.9.

Sekcja I – Gracz roku: KK Franceford, Cincinnati Mount Notre Dame

Sekcja I – Trener Roku: Clark Ransom, Marysville

Dywizja II – Pierwsza drużyna

Bailey Smith, Chanesville Masville, 5-7, S.R., 26.3; Taylor Jones, Windersville Indian Creek, 5-11, SR, 17,5; Kensy McConnell, Circleville, 6-0, S.R., 20.1; Faith Stinson, Thornville Sheridan, 6-1, Jr., 19,7; Morgan Bentley, MacArthur Winton County, 5-10, S.R., 17; Clarissa Craig, Roger Bacon, 6-3, S.R., 17; Jackie Crystal, Polska, 5-9, S.R., 20; Brooke Repman, Lorraine Clearview, 5-11, S.R., 25,0; Taylor Theory, Shaker Heights Laurel, 5-11, S.R., 14,7; Taylor Stroke, Napoleon, 5-9, SR, 17; Corey Santoro, Bellou, 5-5, S.R., 28.

READ  Ken Kristale zrezygnował z funkcji głównego trenera Polski po 28 latach

Sekcja II – Drugi zespół

Lexi Howe, Dresden Tri-Valley, 5-11, So., 15.4; Cameron Jean, Hrabstwo MacArthur Winton, 5-11 lat, Jr., 12 lat; All Vikal, Cranville, 5-11 So., 13,7; Comey Cortocross, Hartley, 5-10, S.R., 17; Abigail Dixon, Germontown Valley View, 5-3, S.R., 10; Emily Adams, Fenwick, 6-0, S.R., 14,6; Sarah Oaches, Dayton Carroll, 5-5, Jr., 14,2; Ashley Matter, Dip City Dippecano, 5-8, S.R., 13.4 .; Kia Kasalinova, Guayaquil Falls CVCA, 5-8, So., 17,9; Catara Djarnet, Sacrin Falls Kenston, 5-7, Jr., 19.8.

Sekcja II – Trzecia drużyna

Katie Sprong, Millersburg West Homes, 5–9, SR, 15,5; Abby Smith, Vincent Warren, 6-0, Jr., 16,6; Emily Bratton, Bloom-Carroll, 5-7, fr., 17,1; Jewel Watkins, Whitehall-Earling, 5-10, S.R., 20.8; Quantiza Huffman Troutwood-Madison, 5-8, S.R., 22,5; Kylie Shepard, Roger Bacon, 5-10, S.R., 13,8; Bailey Shutsa, Norton, 5-6, Jr., 14,8; Marie Bickley, Shaker Hyde Laurel, 5-10, So., 14,0; Madison Hawking, Perry, 5-7, S.R., 16,7; Ruby Pollen, Lima Bath, 5-11, S.R., 10.6; Logan Love, Toledo Rogers, 6-1, S.R., 20.9.

Sekcja II – Specjalna notatka

Hannah Jokes, Bitwell River Valley, 5-9, Sr., 19.1; Bailey Bexted, Thornville Sheridan, 5-7, Jr., 13,0; Addison Novocell, Revere, 5-11, S.R., 17,9; Kyla Jamison, Salem, 6-0, SR, 11,4; Kaylee Murawski, Norton, 5-10, S.R., 13.6; Ashley Grex, Copley, 5-10, So., 18.1; Dream Cherry, Akron St. Vincent-St. Mary, 5-4, S.R., 16,0; Jordan Maresek, Canal Fulton Northwest, 5-9, SR, 12,5; Chelsea Ivanich, Alliance Marlington, 5–10, fr., 12,9; Kylie Kicker, Windersville Indian Creek, 5-9, S.R., 15,8; Magellan Abrams, Stephenville, 5-9, S.R., 16,0; Mary Ferrito, Jonathan Alter, 5-9, Jr., 16,0; Shelby Flynn, Heath, 5-11, SR, 14,6; Kate Schipper, Granville, 5-9, Jr., 11,0; Lydia Katosi, Cleveland Heights Beaumont, 5-10, S.R., 18.1; Alexa Hosver, Chesterland West Jioca, 6-0, So., 11,7; Olivia Baker, Shelby, 5-8, Jr., 14,0; Teasing Wrestler, Napoleon, 6-0, S.R., 12.1; Shaolin Miley, Brian, 6-0, S.R., 10,6; Claire Henson, Germontown Valley View, 5-10, Jr., 12,6; Ella Ricks, Cincinnati Indian Hill, 5-9, Jr., 21.2.

Sekcja II – Cenna uwaga

Michaela Reid, East Liverpool, 5-8, S.R.., 15,9; Jersey Dragon, Chanesville, 5-6, fr., 13.8; Riley Tracy, Dresden Tri-Valley, 5-11, S.R., 10.8; Angela Kumler, New Concord John Glenn, 6-3, Jr., 10,2; Colette Miller, Minerva, 5-8, S.R. 11,5; Bailey Edelman, Uhrichsville Clemont, 5-4, So., 13.0; Morgan Kiser, Dover, 5-8, Jr., 11,7 .; Madi Petro, Gallipolis Gallia Academy, 6-0, S.R., 14.2; Mallory Hawley, Pomeroy Meeks, 5-10, Jr., 19,0; Jaila Captain, Circleville, 5-8, S.R., 10.0; Hannah Raouch, Lancaster Fairfield Union, 5-5, Jr., 10,0; Mahara Bloom, Wash. CH Miami Trace 5-7, SR, 7,9; DJ Carpenter, Jackson, 5-9, fr., 11,0; Maria Davis, McArthur Winton County, 5-5, S.R., 13.0; Bree Weller, Greenfield McLean, 5-7, S.R., 14.2; Joey Smith, Waverley, 5-7, SR, 13,0; Paige Carter, Waverly, 5-8, S.R., 11,5; Jamesin Stinson, Thornville Sheridan, 5-9, fr., 13,2; La’Pryer Franklin-Piez, Beachcroft, 5-5, S.R., 21.1; Ellie Brandwy, Hartley, 6-3, So., 12,0; Laney Hillman, Granville, 5-7, SR, 8,3; Hannah Logan, Caledonia River Valley, 5-10, Jr., 14,0; Alexa Thomas, Licking Valley, 5-5, SR, 12,7; Eli Trimble, London, 5-8, S.R., 11,5; Maddie Young, Bexley, 5-7, S.R., 13,2; Rachel Wildmouth, Dip City Dippecano, 5-10, S.R., 8,5; Jordan Pettigrew Dayton Bonits Industrial Technology Center, 5-5, Jr., 23.6 .; Ava Liglitter, Dayton Carroll, 5-6, S.R., 8,3; Bry Uttard Cincinnati Summit Country Day, 5-11, SR; 14.7.; Deborah Davenport, Cincinnati Woodward, 6-2, SR; 17,7; Elle Infolvi, Perry, 5-5, Sr., 14,0; Magellan White, Gates Mills Hawkins, 5-9, Jr., 14,0; Madison Sutton, Oberlin Firelands, 5-10, S.R., 14.0; Ava Patti, Rocky River, fr., 5–10, 11,5; Haley Theory, Shaker Heights Laurel, 5-8, S.R., 8,3; Lauren Stover, Gates Mills Gilmore Academy, 5-10, Jr., 11,5; Becky Stairs, Birma Heights Holy Name, 5-7, SR, 15,2; Amiya Stallings, Buchtel, 5-5, S.R., 16.0; Alison Lacher, Marlington, 6-0, S.R., 9,9; Jillian Pitzen, West Branch, 5-6, S.R., 8.4; Katie Huff, młoda. Kardynał Mooney, 5-7, S.R., 14,3; Rachel Water, Southeast, 5-8, SR, 13,0; Annie Watson, Akron SV-SM, 6-0, Jr., 13,0; Nina Schaefer, CVCA, 5-6, So. 11,8; Lily Bottomley, Northwest, 6-2, So., 13,5; Sidney Hohmann, Clyde, 5-7, S.R., 14,7; Sophie Nice, Shelby, 5-6, Jr., 11,9; Caitlin Moller, Toledo Central Catholic, 5-10, S.R., 10,5; Kendall Tyringer, St. Mary’s Memorial, 5-5, Jr., 12,7; Marianna Plass, Vermilion, 5-6, Jr., 18,9; Chandler Clark, Lima Bath, 5-5, S.R. 10,3; Avery Coleman, Lexington, 6-1, S.R., 14.5.

READ  Oddział zachodni oczyszcza Polskę na solidny start | Wiadomości, sport, praca

Sekcja II – Gracz roku: Taylor Stroke, Napoleon

Sekcja II – Trener Roku: Rod Bentley, hrabstwo MacArthur Winton