Connect with us

Tech

Najlepsze oferty na Amazon: Prime Day 2021: Duża zniżka na telewizory 8K

Published

on

Najlepsze oferty na amazon
Prime Day 2021: Wielka wyprzedaż telewizorów 8K

Amazon Prime Day 2021 w pełnym rozkwicie! Przez 48 godzin klienci Amazon Prime mają możliwość zawierania niekończących się ofert. Przyciągaj najlepsze ceny w różnych kategoriach. Oferujemy najlepsze oferty.

Amazon Prime Day 2021 Biegać. Przez dwa dni sklep internetowy Amazon oferuje swoim klientom kilka ofert specjalnych, które często są dostępne tylko przez kilka godzin. Oferujemy najlepsze oferty.

Prime Day 2021: Najlepsze oferty

Cena telewizorów Samsung 8K znacznie spadła w Prime Day

Telewizja HD to teraz standard, a wielu już ogląda 4K. Ten 55-calowy model firmy Samsung zrobi krok w kierunku ostrzejszej rozdzielczości 8K. Telewizor obsługuje HDR10+ i Ultimate 8K Dimming Pro oraz konwertuje obrazy o niskiej rozdzielczości do 8K.

Pokazać

Samsung QLED 8K Q700T 138cm (55″) (procesor Quantum 8K, Quantum HDR, Ultimate 8K Dimming Pro) [Modelljahr 2020]

979 € 1,94861 EUR

Obejrzeć

Cena grilla gazowego Webera

Spirit E-210 Classic firmy Weber, specjalizującej się w grillowaniu, jest wyposażony w dwa palniki ze stali nierdzewnej z piezoelektrycznym układem zapłonowym i krzyżowym układem zapłonowym, które można indywidualnie dostroić i zapewniają najlepsze wyniki grillowania. Dzięki pokrywce z wbudowanym termometrem grill może być również używany jako zewnętrzny piekarnik z funkcją konwekcji, według producenta.

Pokazać

Weber 46010079 Spirit E-210 Klasyczny grill gazowy, czarny, 2 palniki ze stali nierdzewnej, batony smakowe

388,90 € 488,90 €

Obejrzeć

Słuchawki Anker z redukcją szumów w najlepszej cenie

Słuchawki douszne jeszcze nigdy nie były tak tanie. Anker’s Soundcore Liberty Air 2 Pro oferuje aktywną redukcję szumów w atrakcyjnej cenie i, w razie potrzeby, analizuje słuch użytkownika, aby indywidualnie dostosować dźwięk. Słuchawki otrzymały ocenę „dobrą” przez Audio Video Foto Bild.

Pokazać

Słuchawki Anker Soundcore Liberty Air 2 Pro Bluetooth, aktywna redukcja szumów, PureNote, 6 mikrofonów, bateria 26 godzin, Bluetooth 5, ładowanie bezprzewodowe (szafirowy)

89,99 € 129,99 €

Obejrzeć

Potężny wyświetlacz do Samsunga Galaxy Z Fold2 5G

Dlaczego mielibyśmy ograniczać się do wąskiego ekranu naszego smartfona? Galaxy Z Fold2 5G to składany smartfon, który po otwarciu oferuje ekran dotykowy XXL o przekątnej 7,5 cala. Jeśli chcesz po prostu szybko znaleźć coś w telefonie komórkowym o pojemności 256 GB, po prostu użyj ekranu 6,2 cala na zewnątrz, gdy jest zamknięty. Computer Bild przyznaje smartfonowi ocenę „Dobrą” i chwali wydajność, jakość aparatu, żywotność baterii, ekran i funkcje.

Pokazać

Samsung Galaxy Z Fold2 5G, składany telefon komórkowy bez umowy, elastyczny, duży ekran 7.5, 3 aparaty, długotrwała bateria, pamięć 256 GB, telefon komórkowy z czarną klapką

949€ 1.999,00 €

Obejrzeć

Inne ekskluzywne oferty dla członków Prime:

 • Marki Amazon: Wybrane marki mają do 20 procent zniżki Marki Amazon W kategoriach Elektronika, Dom, Sport i nie tylko.
 • Amazon Fashion: najlepsi klienci otrzymują różne marki modowe Rabat do 20 procent.
 • Amazon Music Unlimited: Członkowie Prime, którzy nie korzystali z usługi przesyłania strumieniowego, mogą z niej korzystać Wypróbuj cztery miesiące za darmo.
 • Kindle Unlimited: Pierwsze trzy miesiące nowego miesiąca Subskrypcje Kindle Bezpłatnie dla klientów Amazon Prime.
 • Echo Dot (4. generacja): Jeśli jesteś klientem Prime do 22 czerwca Echo kropka (4. generacja) Kup i odbierz sześć miesięcy Amazon Music Unlimited za darmo

Inni sprzedawcy również nadrabiają zaległości w Prime Day. Jeśli nie chcesz niczego przegapić, powinieneś regularnie sprawdzać naszą stronę, która jest zawsze aktualizowana Dealticker przeszłość.

Amazon Prime Day 2021: Kogo dotyczą oferty?

Jak sama nazwa wskazuje, Prime Day odnosi się do usługi subskrypcji Amazon Prime. Klienci uzyskują dostęp do usług takich jak Prime Video i Amazon Music, wczesny dostęp do najlepszych ofert i bezpłatną wysyłkę. Koszt zwykłego członkostwa Amazon Prime wynosi 7,99 euro miesięcznie.

Pokazać

amazon-prime-logo.jpg

Członkostwo Prime, aby wziąć udział w Amazon Prime Day 2021

7,99 euro miesięcznie

Obejrzeć

Oferty i rabaty są dostępne tylko dla osób z subskrypcją Prime. Jeśli nie masz jeszcze abonamentu lub nie chcesz otrzymać stałego abonamentu, możesz przetestować bezpłatne 30-dniowe członkostwo próbne. Dzięki subskrypcji próbnej kupujący mogą również skorzystać z ofert specjalnych w Prime Day.

Rada: Jeśli nie chcesz być klientem Amazon Prime i dlatego nie możesz uczestniczyć w Prime Day 2021, spójrz tutaj na Saturnie po rozdaniach. Gigant elektroniki dostosowuje ceny z Saturn Super Sale do ofert Prime Day. Od 59 euro nie są pobierane żadne koszty wysyłki.

To jest za Amazon Prime Day براي

Amazon Prime Day odbył się po raz pierwszy w 2015 roku. Został uruchomiony jako odpowiednik Amazona Black Friday, który obchodził swoje 20-lecie. Początkowo był to tylko jeden dzień, w którym produkty były przecenione. Prime Day trwał dwa dni od 2019 roku.

Jeśli masz konkretny produkt na swojej liście życzeń lub po prostu chcesz trochę zrobić zakupy, miej oczy otwarte na Prime Day 2021 – potencjał oszczędności jest duży.

READ  HP, Samsung i Xerox: naprawianie luk w sterownikach drukarek Windows — 16 lat później
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tech

OnePlus Nord CE: OxygenOS 11.1.5.5 .rozprowadzany

Published

on

OnePlus od dłuższego czasu pozwala swojej grupie Nord przebić się do niższych przedziałów cenowych. Są teraz trzy kolejne modele klasycznego smartfona Nord. Ostatnio został przesunięty Nord CE (wydanie podstawowe) Dla mnie Północ 2 Przed. z Aktualizacja do OxygenOS 11.1.5.5 Nord CE otrzymuje teraz niewielką aktualizację. Dla tego OnePlus Nord N10 5G jest obecnie dystrybuowany z systemem Android 11 Prawdopodobnie „ostatni skok w głównym wydaniu”. Oprócz kontroli zarządzania temperaturą, ogólnej poprawy stabilności i usunięcia drobnych błędów, wprowadzono również pewne poprawki w kamerze.

Według własnych oświadczeń poprawiono ostrość i stabilność obrazu. Ponadto balans bieli powinien teraz działać bardziej spójnie, a tym samym zapewniać bardziej spójny obraz. Należy również poprawić jakość obrazu Nightscape, tryb nocny OnePlus. Aktualizacja zostanie rozesłana natychmiast – także w tym kraju. Jednak, jak zwykle, możesz postępować „falami”, więc aktualizacja może trochę potrwać. Jeśli jesteś trochę pochopny, możesz użyć nieoficjalnej aplikacji Oxygen Updater i ręcznie wcisnąć aktualizację.

Reszta

 • System
  • Ulepszone zarządzanie w celu kontrolowania przegrzania
  • Popraw stabilność i napraw znane problemy
 • kamera
  • Popraw klarowność i stabilność obrazu
  • Poprawiona spójność balansu bieli w celu poprawy płynności obrazu
  • Poprawa jakości fotografii w Nightscape

Linki Amazon są zawarte w tym artykule. Kliknięcie go przeniesie Cię bezpośrednio do dostawcy. Jeśli zdecydujesz się tam kupić, dostaniemy niewielką prowizję. Dla Ciebie nic nie zmienia się w cenie.


READ  Windows 10 i Windows 11: W ten sposób otrzymujesz pliki ISO wszystkich wersji
Continue Reading

Tech

Za czarną dziurą: naukowcy potwierdzają przewidywania Einsteina

Published

on

Czarne dziury zaginają czasoprzestrzeń tak bardzo, że praktycznie możemy się wokół nich rozejrzeć. To, co kiedyś obliczył Albert Einstein, może teraz zmierzyć amerykańscy astronomowie.

Astronomowie ze Stanford University mają przewidywania ogólnej teorii względności z Albert Einstein zostało potwierdzone. Według raportu naukowców pod kierunkiem Dana Wilkinsa w czasopiśmie Nature, byli w stanie użyć dwóch satelitów do pomiaru promieni rentgenowskich, które zostały wystrzelone bezpośrednio za czarną dziurą.

Według Einsteina jest to możliwe, ponieważ intensywna grawitacja obiektu zniekształca czasoprzestrzeń do tego stopnia, że ​​nawet obszary znajdujące się za nią stają się widoczne. To wcześniejsze założenie teoretyczne zostało teraz po raz pierwszy potwierdzone pomiarami, pisze czasopismo naukowe „Spectrum”.

W tym celu w styczniu 2020 r. naukowcy skierowali teleskopy rentgenowskie NuSTAR13 i XMM-Newton na supermasywną czarną dziurę w galaktyce „I Zwicky 18” oddalonej o około 59 milionów lat świetlnych. Teleskopy zarejestrowały błyski promieniowania rentgenowskiego, które powstały w bezpośrednim sąsiedztwie czarnej dziury i zostały odbite przez tak zwany dysk akrecyjny. Zniekształcona długość fali odbitego błysku światła potwierdziła badaczom, że rzeczywiście spojrzeli poza czarną dziurę.

READ  Windows 11: przegląd najważniejszych innowacji
Continue Reading

Tech

Naukowcy sprawiają, że woda jest metaliczna — eksperyment daje elektrony bez wody i przewodnictwo — bez wysokiego ciśnienia

Published

on

Cudowna przemiana: Naukowcy po raz pierwszy podali mineralne właściwości wody – bez wysokiego ciśnienia iw temperaturze pokojowej. Udało się to osiągnąć dzięki niezwykłej sztuczce: pozwalają one na kondensację pary wodnej na kropli ciekłych metali alkalicznych w próżni. Migracja elektronów z metalu dała cienką warstwę przewodności wody i wygląd metalu na krótki czas: kropla nabrała złotego połysku.

Metale mają dobrą przewodność dzięki Niepozycyjne elektrony zewnętrzne Może swobodnie poruszać się w sieci atomowej. Inaczej jest w przypadku wody destylowanej: ponieważ zewnętrzne elektrony atomów pozostają silnie związane, czysta woda jest prawie doskonałym izolatorem. Aby była przewodząca, a więc metaliczna, należy mocno ścisnąć cząsteczki wody. Wyższe ciśnienie powoduje, że orbity skrajnych elektronów schodzą się razem, tak że nakładają się na siebie. Ze względu na wzrost gęstości elektronowej, niektóre elektrony stają się ruchome, a tym samym umożliwiają przepływ prądu.

Jednak problem: „W przypadku czystej wody wymagane do tego ciśnienie szacuje się na 48 megabarów – przekracza to nasze obecne możliwości eksperymentalne i może wystąpić tylko w jądrach planet lub dużych gwiazd” – wyjaśnia Philip Mason z Czeska Akademia Nauk w Pradze i współpracownicy. W rzeczywistości istnieją dowody na to, że wodór, hel i prawdopodobnie również woda water Wewnątrz Jowisza Może być metaliczny.

Minerały alkaliczne i woda – delikatna mieszanka

Ale jest inny sposób, co naukowcy demonstrują teraz w eksperymencie. Punktem wyjścia do tego był pomysł, że gęstość elektronów w wodzie można również zwiększyć poprzez domieszkowanie – poprzez wstrzykiwanie dodatkowych elektronów z innej substancji. Z poprzednich eksperymentów wiadomo było również, że metale alkaliczne będą w zasadzie odpowiednie jako donory elektronów.

Jeśli chodzi o mieszanie metali alkalicznych i wody, istnieje krytyczny problem – jak wie większość szkół: „Jeśli wrzucisz do wody kostkę sodu, nie dostaniesz wody mineralnej, ale natychmiast otrzymasz gwałtownie wybuchową wodę mineralną”. wyjaśnia kolega Mason Pavel Jungwirth. „Aby obejść tę gwałtowną i kontrproduktywną reakcję, zrobiliśmy to na odwrót: dodaliśmy wodę do metalu”. Ilość wody była tak mała, że ​​nie doszło do wybuchu.

READ  HP, Samsung i Xerox: naprawianie luk w sterownikach drukarek Windows — 16 lat później
Te obrazy pokazują, jak zmienia się kolor kropli metalu alkalicznego po wytrąceniu cząsteczek wody.© Phil Mason / IOCB Praga

Kropla staje się lśniącym złotem

W szczególności eksperyment działa w następujący sposób: mała kropla roztworu sodowo-potasowego emanuje z mikrodyszy w silnie podciśnieniowej komorze próbki. Srebrna kropla rośnie przez około dziesięć sekund, zanim oddzieli się od dyszy i odpadnie. W miarę formowania się kropli naukowcy wstrzykują do komory parę wodną. Niektóre cząsteczki wody osadzają się na powierzchni kropelek i tworzą warstwę wody, która kondensuje z prędkością około 80 warstw molekularnych na sekundę.

Co ciekawe: gdy tylko pierwsze cząsteczki wody osadzają się na kropli minerału, zmienia się jej kolor. „Srebrna kropla sodowo-potasowa ma złoty połysk, co jest bardzo imponujące” – mówi współautor Robert Seidel z Helmholtz Berlin Center for Materials and Energy w Berlinie. Metaliczny złoty połysk utrzymuje się przez około pięć sekund, zanim ostatecznie kolor kropli zmieni się z brązowego i fioletowego na biały.

Swobodne elektrony w warstwie wody

Ta zmiana koloru wskazuje na krytyczną zmianę zachowania elektrochemicznego warstwy wody. Jak potwierdzają analizy spektroskopowe, nieprzewodząca woda staje się przewodząca w czasie, gdy się zapala – i nabiera właściwości metalicznych. „Nasze obserwacje potwierdzają, że złoty kolor i jego charakterystyczny połysk wskazują na zmineralizowaną naturę wodnej warstwy powierzchniowej” – piszą Mason i współpracownicy.

Można to zmierzyć obecnością fluktuacji ładunku, tak zwanych plazmonów, oraz faktem, że powstaje pasmo przewodnictwa o szerokości około 1,1 elektronwolta – wyjaśniają naukowcy. Oba wskazują, że w wodzie znajdują się teraz swobodnie poruszające się elektrony. Pochodzi z metalu alkalicznego i jest przenoszony do warstwy wodnej po akumulacji cząsteczek wody. Według pomiarów gęstość tych dodatkowych elektronów podczas fazy złotej wynosi około pięciu bilionów elektronów na centymetr sześcienny.

Tak działa przekierowanie wody.© Thunderf00t

Metal bez wysokiego ciśnienia

I tak ten eksperyment udowadnia to, co wcześniej uważano za niemożliwe: wodę można uczynić mineralną nawet bez ekstremalnego ciśnienia. W eksperymencie z upuszczaniem ten stan, nietypowy dla czystej wody, trwał kilka sekund, jak podają naukowcy. Jednak reakcja chemiczna metali alkalicznych z wodą prowadzi do powstania białego wodorotlenku alkalicznego.

READ  Windows 10 i Windows 11: W ten sposób otrzymujesz pliki ISO wszystkich wersji

„Nasze badanie nie tylko pokazuje, że woda mineralna może być faktycznie wytwarzana na Ziemi, ale także pokazuje właściwości spektralne związane z jej pięknym złotym metalicznym połyskiem” – mówi Seidel. Umożliwi to w przyszłości badanie właściwości i zachowania wody mineralnej nawet bez wysokiego ciśnienia. (Natura, 2021; doi: 10.1038/s41586-021-03646-5)

Źródło: Centrum Materiałów i Energii im. Helmholtza w Berlinie, Instytut Chemii Organicznej i Biochemii Czeskiej Akademii Nauk

Continue Reading

Trending